PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرنوشت خدایان

Mr.Sohrab
2013/08/02, 14:54
ویرایش مدیر انجمن: با توجه به عدم فعالیت نویسنده این تایپک قفل می‌شود. در صورت تمایل نویسنده محترم مبنی بر ادامه داستان؛ با استفاده از پیام شخصی درخواست خود را مبنی بر بازگشایی مجدد تایپک برای مدیر انجمن ارسال فرمایند.

با تشکر

این کتاب نوشته سورنای عزیز از گروه پایونر هست .

این توضیحیه که خودش تو پست اول در مورد کتاب و انگیزه نوشتنش داده.

ان شالله خودش میاد و توضیحات تکمیلی را میده .

سورنا نوشته

امممممممم... از کجا شروع کنیم ؟
آهان
خب هممون با خوندن کتابایی مثل پرسی جکسون و وقایع نگاری کین و رمانهای فانتزی دیگه با خدایان و اساطیر مصری و یونانی آشنا شدیم و شاید برای خیلیامون پیش اومده که پس خدایان ایرانی چی ؟
من خودم با وجود اینکه هیچ اعتقادی به هیچ نوع موجود فراطبیعه ای ندارم ولی با این حال از مطالعه اساطیر واقعا لذت میبرم یه سری تحقیقات داشتم درمورد خدایان باستان هم یونانی و رومی و هم مصری و هم ایزدان باستانی ایرانی
خیلیا فکر میکنن که تو ایران چیزی شبیه به اساطیر یونانی وجود نداره ! ، در حالی که کاملا در اشتباهن چون تاریخ ایران رو فقط از سه هزار سال پیش، (از زمان ورود آریایی ها به ایران ) مطالعه میکنن در صورتی که قدمت تمدن در ایران به بیش از 6000 سال میرسه!!!
اساطیر بس زیبا که از ذهن نا آزموده بشر شروع میشه و به پیچیده ترین شکل های آفرینش ختم میشه
من تصمیم گرفتم یه رمانی در این مورد بنویسم
چند فصل اولش تقریبا کامله و تصویر کلی که قراره تو داستان چه اتفاقاتی بیافته هم معلومه
ولی خب فک کنم یه کمکایی نیاز داشته باشم
اولش که به نظرات شما نیاز دارم برای اینکه از معایب کارم آگاه بشم
از طرفی هم خب قلم من ناپخته تر از چیزیه که باید باشه و خب اگه کسی باشه که بخواد کمکی کنه و راهنمایی کنه من واقعا ممنونش میشم
فعلا مقدمه رو آپ کردم لینک دانلودش رو میزارم و منتظر نظرات هم هستم
عزیزی هم دوست داشت راهنمایی یا همکاری داشته باشه فک کنم بهتر باشه به اکانت فیس بوقم مسیج بده .

لینک دانلود مقدمه (http://s3.picofile.com/file/7695518060/The_gods_destiny0.pdf.html)

در صورتی که سورنای عزیز تمایل به ادامه کتاب داشته باشد لینک به داخل سایت افزوده خواهد شد . موفق و پیروز باشید.