PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپیدمی اجباری

parisa
2015/11/07, 22:27
[center]چه احمقانه!
فکر میکنند من نمیبینم!لابد مثل همیشه سرانگشتانش را تکان میدهد و بعد به اطرافش نیم نگاهی به اطرافش ژست قابل قبولی میگیرد که یعنی اینکار از من بعید است!:/او هم مثل دیگری،مرا ناشیانه نصیحت میکند و دوباره مثل همه دروغگو های بزرگ،فراموش کرده که حواسش کمی به انگشتش و یک هوا به محیط اطرافش هم باشد.ولی انگار که در بین مردم یک اپیدمی اجباریست!مطمئنا در سیر زندگی،این اتفاق غیر قابل نیفتادن است!دعوا های تیز مادرانه و اخم های مستحکم مردانه هیچ گاه راهکار مناسبی برای حذف این انگشت پر تحرک نبوده است.پدرم ب دنبال چیزی میگردد.دو بند از انگشت سبابه اش را به داخل یکی از حفره های همیشگی فرو میکند و من هم انگشت نازک و کودکانه ام را به داخل یکی از انها فرو کرده ام و تلویزیون تماشا میکنم.مادرم از پشت میز چرخ خیاطی اش نیم خیز رو به من فریاد میکشد:اه.دستت را از دماغت بیرون بکش!
پدرم فرز برمیگردد.به ما نگاهی میکند،مثل همیشه تند تند انگشتش را مخفیانه تکان میدهد.و من اخرین اشک های چهار سالگی ام را با دست هایم پاک میکنم و انگشت به دماغ تلویزیون را پی میگیرم!/center]

+سلام پیشتاز((46))منم اومدم((19))

س.ع.الف
2015/11/08, 15:37
سلام
به خانواده پيشتاز خوش اومدين
در مورد متنم بايد بگم خيلي آشنا بود......،ياد جوونيام افتادم!

Banoo.Shamash
2015/11/08, 16:17
سلام عزیز:)
خوش اومدی به جمعمون:) ایشالا بازم بیشتر ببینیمت:)
این نیمچه داستان نبود؟ :|
راستی اپیدمی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ :|
اهم خوب...
باید بگم که... متاسفم برای بعضی از پدر مادر های گل و گلاب که هنوز نمیدونن، بچه، مثل یه دوربین فیلم برداریه. هرچیزی ک ببینه، توی ذهنش ثبت میکنه.
همیشه اول باید با لطافت و مهربونی بعضی مسائل رو به بچه ها گوشزد کرد. بعدا اگر مهربانی راهساز نبود، از روش های دیگه استفاده بکنیم.

skghkhm
2015/11/10, 00:04
واقعا فکر نمی کردم یه بچه باشه خخخ جالب بود بیشتر روی نوشته هات کار کن حتما موفق میشی
خوش اومدی ((221))

narges.o
2015/11/10, 21:49
عخییییی......چه کوتاه وخوب....!!!خوش اومدی نویسنده...قدم خیلی خوبی واسه شروع توی سایت بود...موفق باشی((71))

momo jon
2015/11/12, 13:32
جالب بود
خوش اومدین :)

mixed-nut
2015/11/12, 14:18
خخخ خیلی قشنگ غافلگیرم کرد ((42))
اولش فک کردم رفته پیش روان شناسی چیزی.
یه درصد هم احتمال نمیدادم بچه باشه.

و این که پتانسیل داره طولانی ترش کنی دوست عزیز. قشنگ میتونی با روح و روان خواننده بازی کنی.

ممنون از به اشتراک گذاشتنش.

parisa
2015/11/12, 18:29
سلام
به خانواده پيشتاز خوش اومدين
در مورد متنم بايد بگم خيلي آشنا بود......،ياد جوونيام افتادم!
ممنون^___^مگ جوونی ته داره؟دلت دلت جوون باشه حله:دی

واقعا فکر نمی کردم یه بچه باشه خخخ جالب بود بیشتر روی نوشته هات کار کن حتما موفق میشی
خوش اومدی ((221))
حتما همین کارو میکنم.بخاطر همینم هست ک اینجام دیگه.مرسی که خوندید:)
خیلی هم سپاسگزارم بابت خوشامدگویی^__^

عخییییی......چه کوتاه وخوب....!!!خوش اومدی نویسنده...قدم خیلی خوبی واسه شروع توی سایت بود...موفق باشی((71))
مرسی دوست خوبم ممنونم ازت.

سلام عزیز:)
خوش اومدی به جمعمون:) ایشالا بازم بیشتر ببینیمت:)
این نیمچه داستان نبود؟ :|
راستی اپیدمی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ :|
اهم خوب...
باید بگم که... متاسفم برای بعضی از پدر مادر های گل و گلاب که هنوز نمیدونن، بچه، مثل یه دوربین فیلم برداریه. هرچیزی ک ببینه، توی ذهنش ثبت میکنه.
همیشه اول باید با لطافت و مهربونی بعضی مسائل رو به بچه ها گوشزد کرد. بعدا اگر مهربانی راهساز نبود، از روش های دیگه استفاده بکنیم.
سلام!!چرا نقریبا نیمچه داستان بود.ولی چون خیلی کوتاه بود مونده بودم اینجا بزارمش یا تو داستان های کوتاه((77))
بله کلامتون کاملا صحیحه.کلا بچه ها و بچگی یعنی همین دیگه:دی
راستی اپیدمی یعنی یه چیزی که بسیاری از افراد بهش دچار میشن.معمولا برای مریضی و یا یه عادتی به کار میره.کلمه ی انگلیسی هستش

جالب بود
خوش اومدین :)
مرسی^_^

خخخ خیلی قشنگ غافلگیرم کرد ((42))
اولش فک کردم رفته پیش روان شناسی چیزی.
یه درصد هم احتمال نمیدادم بچه باشه.

و این که پتانسیل داره طولانی ترش کنی دوست عزیز. قشنگ میتونی با روح و روان خواننده بازی کنی.

ممنون از به اشتراک گذاشتنش.

((72))وای مچکرم:دی خخخخ.

قاصدک
2015/11/15, 17:19
اولش منم فکر کردم موضوع سر یکی از آسیب ها روانشناسی جامعه اس!قشنگ بود خوش قدم آوردید به سایت.((86))