PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کوروش آسوده بخواب...ما بیداریم و ایران مانند همیشه پاینده...

Dark 3had0W
2015/11/01, 22:25
خوب بازم نوبت ما ایرانیای نمک نشناس شد.((68))
بعلهههه.7 آبان گذشت و ما مثل همیشه اصلا یادمون رفت این روز چه روزیه!روز تولد بزرگ ترین پادشاه ایران شکوه هخامنشیان و حامی مظلومان و بیچارگان...روز پاک ترین پادشاه و قدرتمند ترین...روز تولد ذولقرنین....کوروش کبیر....کسی که دو سوم جهان را به زیر سلطه ی دستان مهربان و عادلش برد.کسی که بخت النصر..پادشاه ظالم و ستمگر را به زیر کشاند و کسی که باعث شد ایران...ایران بماند!
کوروش...پادشاه اجداد من...پدر مردان غیور ایران من....تولدت مبارک....آسوده بخواب
:58202_dj::3122_(14)::puriyaa::24812_gholi_jaz::79 382_doset_daram:((215))((226))((215))((226))((215) )((70))((87))((98))((215))((226))
11774117751177611777
اینم کیک تولد...هرچند با تاخیره ولی قبول کن...
11778

Ajam
2015/11/02, 08:33
کوروش داداش تولدت مبارک!

Nicolas Brown
2015/11/02, 14:46
کوروش تولدت مبارک اون دنیا موفق باشی!((231))

س.ع.الف
2015/11/02, 15:42
تفلد تفلد تفلدت مبارك
مبارك مبارك تولدت مبارك!
خخخخ
خوب،كوروش...،پادشاه و اسطوره ايراني،....

آره،كوروش آسوده بخواب،ما از زبان حرف هاي زيادي براي گفتن داريم.....

Prince-of-Persia
2015/11/02, 15:50
کوروش خدا رحمتت کنه

Dark 3had0W
2015/11/03, 06:51
عجیییب...دلمون خوش بود یکی تگمون کرده بود..بعد دیدیم مربوط به پست خودمه:troll::megusta:

UNITY
2015/11/04, 16:37
مبارک باشه ولی با اون عکسه که یارو سجده کرده مخالفم

Anobis
2015/11/05, 18:02
واقعا جاي تاسف داره كه تولد فلان چلغوز الدوله توي تقويم ها ثبت ميشه ولي سالروز تولد بزرگ مرد ايراني كوروش كبير توي تقويم نيست(بعدا اسممون هم ميزاريم ايراني)
كوروش آسوده نخواب كه مردمت ببين به كجا ها دارن كشيده ميشن...
تولدت مبارك

momo jon
2015/11/05, 18:08
تولدت مبارک ((114))

narges.o
2015/11/05, 20:50
واقعا جای تاسفه که کل دنیا کوروش رو میشناسن!توی تقویم اکثرشون هم روز به اسم کوروش هس!((119))
اما ما ایرانیا!حتی ذوالقرنین بودنشو ازکتابای تاریخ بچه هامون حذف کردیم!!تقویم پیش کش!((9))
تولدت مبارک کوروش!

Magystic Reen
2015/11/06, 00:25
دوستان این روز به عنوان تولد کوروش در هیچ جا ثبت نشده. خیلی خوبه که روزایی برای بزرگداشت اسطوره هامون باشه ولی لطفا خودزنی نکنین. برخلاف تصور ما چیزای لزوما خوبی در مورد سلسله هخامنشیان در منابع دیگر کشور ها که بر پایه منابع یونانی هاس گفته نمیشه.

mr.red
2015/11/06, 19:27
نه از فتوحاتش خوشم میاد نه از منشور مکتوبش ونه از اونایی که با تعصبی کودکانه بر خوب بودن اون پافشاری میکنن و از اسمش برای اهداف نژاد پرستانه استفاده میکنند.(که اخیرا تو شبکه های اجتماعی زیاد شدن کسانی که دم از نژاد آریایی و خون کوروش میزنند این برای اوناست نژاد پرستی با هیتلر مرد.)
فقط برای خاطرات خوش و سرزندگی و شادابی نوروز خودم رو مدبونش میدونم.

کساندرا
2015/11/06, 20:52
به جای تبریک یه فاتحه براش بخونین که به کارش بیاد!:دی
الفاااااااااااااااااااتحه مع الاخلاص والصلوااااااااااااااااااا ااااااااااااااات...:دی

narges.o
2015/11/13, 20:48
دوستان این روز به عنوان تولد کوروش در هیچ جا ثبت نشده. خیلی خوبه که روزایی برای بزرگداشت اسطوره هامون باشه ولی لطفا خودزنی نکنین. برخلاف تصور ما چیزای لزوما خوبی در مورد سلسله هخامنشیان در منابع دیگر کشور ها که بر پایه منابع یونانی هاس گفته نمیشه.
خودزنی نیس عزیزم!!!خخخخ
ولی اینا رو من یه جایی شنیدم که معتبربود!وهمینطوراون تاریخ که دارم میگم!قضیه اش مال3سال پیشه!دقیقا سالی که من اون کتاب تاریخو خوندم وامتحانشو دادم!سال بعدش دوستم میگفت که این قسمت ذوالقرنین کوروش ازکتاب حذف شده!!!
درضمن!ماتاریخ کشورمونو باید حفظ کنیم!اونم کسانی که باعث افتخارن!کشورایی که هیچی ندارن دارن به هیچیشون مینازن!اونوقت ماحق نداریم ازکوروش وهخامنشیان تعریف کنیم وبهشون بنازیم!؟؟؟؟!!!پس اینهمه تمدن وتاریخ به فنارفته ی الان رو هم باید بااین برخوردا قبول کرد!جای تعجب نداره!

Magystic Reen
2015/11/15, 16:29
این روز روزه بزرگداشت کوروش و اونم بر پایه منابع نامعتبری که نه در ایران و نه در سازمان ملل ثبت نشده. روز تولد کوروش هم به طور دقیق هیچ جا نیومده و حتی توی منابع به جا مونده از جشن های هخامنشیان نیست
باز هم میگم این که روزی برای بزرگداشت اسطوره ها وجود داشته باشه خیلی خوبه. نتها اسطوره های تاریخی بلکه حتی اینکه ما روزی به اسم رستم داشته باشیم هم خیلی خوبه.
حرف من هم بیشتر به خاطر این بود که عده عقیده دارن بیرون از ایران کوروش خداست و من به این گفتم خودزنی. که اشتباه. بیشتر هم به خاطر اینکه منابع اونها منابع مورخهای یونانی یه که از ایرانیان کینه داشتن. هر چند اونها هم نتونستن بزرگی ایرانیای اون زمان رو بپوشونن. نمونه اش هم فیلمهایی مثل 300.
پ.ن.در مورد دوالقرنین هم فقط یه فرضیه اس و کسای دیگه ای هم هستن که ذوالقرنین دونسته میشن.

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

یادم رفت :| narges.o

لینک دانلود
2015/11/15, 22:15
خودزنی نیس عزیزم!!!خخخخ
ولی اینا رو من یه جایی شنیدم که معتبربود!وهمینطوراون تاریخ که دارم میگم!قضیه اش مال3سال پیشه!دقیقا سالی که من اون کتاب تاریخو خوندم وامتحانشو دادم!سال بعدش دوستم میگفت که این قسمت ذوالقرنین کوروش ازکتاب حذف شده!!!
درضمن!ماتاریخ کشورمونو باید حفظ کنیم!اونم کسانی که باعث افتخارن!کشورایی که هیچی ندارن دارن به هیچیشون مینازن!اونوقت ماحق نداریم ازکوروش وهخامنشیان تعریف کنیم وبهشون بنازیم!؟؟؟؟!!!پس اینهمه تمدن وتاریخ به فنارفته ی الان رو هم باید بااین برخوردا قبول کرد!جای تعجب نداره!
من نه ضدکوروشم و نه علیهش
ولی ببینید،میشه افتخار کرد
ولی کوروش مجهول الهویه است
یه کتاب تاریخ یه چیزی میگه،میگه کوروش بده
اون کتاب یه چیزی میگه میگه کوروش ذوالقرنینه
منم برای همین نه طرفدارشم و نه مخالفش
هر کی خواست پاس بداره
هر کی خواستم پاس نداره
ولی نباید بذاریم یه چیز مجهول باعث بشه یه سری نظریات مضخرف ملی گرایانه راجع به اعراب(یکسری نظریات،شرمنده،شرمنده،احمق انه) ملت از خودشون دربیارن و نژاد پرستی رواج پیدا کنه و فکر کنند ایرانی ها خیلی خفنند و از همه نزاد ها بهترند و اینا.نه بابا.
گیرم پدر تو بود فاضل
از فضل پدر تو را چه حاصل؟
آقا وطنمون باید باشه،ولی خیلی هم نباید به گذشته دل بسته بشیم(تاریخ خیلی مهمه و من نمیگم بی اعتنا باشیم،باید تاریخ و افتخاراتمون زنده بمنه ولی نه اینکه نژاد پرستی پیش بیاره)ببینیم خودمون میتونیم تاریخ ساز بشیم یا نه
در ضمن من فقط نظرم رو گفتم
هر کی خواست عمل کنه هر کی خواست عمل نکنه
من شایدم خودم بهش عمل نکنم:دی

کساندرا
2015/11/16, 06:56
من نه ضدکوروشم و نه علیهش
ولی ببینید،میشه افتخار کرد
ولی کوروش مجهول الهویه است
یه کتاب تاریخ یه چیزی میگه،میگه کوروش بده
اون کتاب یه چیزی میگه میگه کوروش ذوالقرنینه
منم برای همین نه طرفدارشم و نه مخالفش
هر کی خواست پاس بداره
هر کی خواستم پاس نداره
ولی نباید بذاریم یه چیز مجهول باعث بشه یه سری نظریات مضخرف ملی گرایانه راجع به اعراب(یکسری نظریات،شرمنده،شرمنده،احمق انه) ملت از خودشون دربیارن و نژاد پرستی رواج پیدا کنه و فکر کنند ایرانی ها خیلی خفنند و از همه نزاد ها بهترند و اینا.نه بابا.
گیرم پدر تو بود فاضل
آقا وطنمون باید باشه،ولی خیلی هم نباید به گذشته دل بسته بشیم(تاریخ خیلی مهمه و من نمیگم بی اعتنا باشیم،باید تاریخ و افتخاراتمون زنده بمنه ولی نه اینکه نژاد پرستی پیش بیاره)ببینیم خودمون میتونیم تاریخ ساز بشیم یا نه
در ضمن من فقط نظرم رو گفتم
هر کی خواست عمل کنه هر کی خواست عمل نکنه
من شایدم خودم بهش عمل نکنم:دی

هر کار کردم نمیشد لایک شفاهی کتبی بلند بالا برات ننویسم!:دی خیلی خوب گفتی خیلیاش حرف دله من بود....
کوروش بازم تبریک!

Dark 3had0W
2015/11/16, 22:53
عجیییب.خخ بابا ما یه چیزی گفتیما ایقدر ترکوند.فقط خواستیم بگیم یه کوروشی هم وجود داشته...فردا نیان بگن ایرانی های بادیه نشین توسط پادشاه با فرهنگ و مقتدر ابو لهب المعانی ، زندگی را یاد گرفتند.((200))((200))

narges.o
2015/11/17, 23:55
آها!اینم حرفیه!!!همین جوریش!به ایرانی جماعت دارن میگن وحشی ودورازتمدن و و و و و.....! @لینک دانلود (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=2570)
(ولی نباید بذاریم یه چیز مجهول باعث بشه یه سری نظریات مضخرف ملی گرایانه راجع به اعراب(یکسری نظریات،شرمنده،شرمنده،احمق انه) ملت از خودشون دربیارن و نژاد پرستی رواج پیدا کنه و فکر کنند ایرانی ها خیلی خفنند و از همه نزاد ها بهترند و اینا.نه بابا.
گیرم پدر تو بود فاضل
آقا وطنمون باید باشه،ولی خیلی هم نباید به گذشته دل بسته بشیم(تاریخ خیلی مهمه و من نمیگم بی اعتنا باشیم،باید تاریخ و افتخاراتمون زنده بمنه ولی نه اینکه نژاد پرستی پیش بیاره)ببینیم خودمون میتونیم تاریخ ساز بشیم یا نه)
(http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=2570)
آخر حرفت رو قبول دارم!ولی ازهمه نظر بیا نگاه کن !!! مجهول الهویه هست !!!ولی نه به طوری که شمابخای بگی اصلا نبوده ! یابد ‏بوده!بی کفایت بوده!و یااز پادشاه خوب درطول تاریخ ایران نبوده !!! یه نگاه به نقشه سیاسی کشورت در طول تاریخ بنداز ؟ ‏وبه تغییرات کلی کشورت دراون عصرازجهات مختلف ؟! بی انصافی نمیکنم حرفت درسته !خیلیا سواستفاده میکنن ‏واعتقادشون مسخره اس ! فرض کن شما آدم فهمیده وسرشناسی تو جامعه.ولی توی این مملکت هزارتاآدم هست که میفهمه ‏ارزش تورو!یه سریام هستن که نمیفهن!!!!و یه سری برخوردای مسخره و به قول شما ملی گرایانه دارن.آیا باید شمارو خراب ‏کنیم چون دیگران نمیفهمن !!!؟؟؟؟ (نمونه اش!دکتر مصدق)‎!)‎

وآخر حرفم !کدوم پادشاهی (اصلا آدمی) مطلقا خوبه !؟خب نیست دیگه !‏

(http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=2570)

Ajam
2015/11/18, 09:54
اقایون خانما!
عنوان تاپیکو بخونین! نوشته کوروش داداش بخواب!
تن بدبختو تو گور لرزوندیدن که شماها! بی خیال شین دیگه!( جدی نگیرین بحث کنین من همین جوری به صورت پارازیت اومدم وسط) خخخ