PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیگر «هری پاتر» به «بازی تاج و تخت» پیوست

ThundeR
2015/10/11, 16:54
http://forum.azkaban.ir/uploads/c69859dc674cbca50077724fddced255.jpg

«بازی تاج و تخت» در فصل ششم یک عضو جدید از خانواده تارلی را به تماشاگران معرفی خواهد کرد. فردی استورما قرار است در فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» در نقش برادر سمول تارلی ظاهر شود.

از نوشته‌های جرج آر.آر مارتین نمی‌توان چیز زیادی درباره این شخصیت دریافت، جز این‌که او برادر کوچک سم (با بازی جان بردلی‌وست) است، که از نظر جسمانی از او کارآمدتر است. سم تارلی آخرین بار در فصل پنجم در حال ترک قلعه سیاه به همراه گیلی ( با بازی هانا موری) دیده شده است.

مکس فون‌سیدو و ایان مک‌شین بازیگرانی هستند که پیش از استورما به سریال «بازی تاج و تخت» پیوسته‌اند.

فردی استورما بازیگر بریتانیایی است که بیشتر برای بازی در سه قسمت از سری فیلم‌های «هری پاتر» شناخته می‌شود. او علاوه بر این در هر دو قسمت فیلم «پیچ پرفکت» نیز بازی کرده است. او سابقه حضور در برنامه تلویزیونی «غیرواقعی» را در کارنامه کاری خود دارد.

فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» سال 2016 از شبکه HBO پخش خواهد شد.

Harir-Silk
2015/10/11, 17:17
الان سرچ کردم یادم اومد...بازیگر نقش کورمک مک لارنه.خیلی جالبه فکر می کنم برای این سریال آدم مناسبی باشه.

س.ع.الف
2015/10/12, 22:53
دنیل رادکلیف تو بازی تاج و تخت؟
باید جالب باشه!
من غیر از هری پاتر فقط فیلم زن سیاه پوش رو ازش دیدم،
خیلی هم لذت بردم،باید ببینیم اینجا چیکار میکنه

Nicolas Brown
2015/10/13, 10:13
دنیل رادکلیف تو بازی تاج و تخت؟
باید جالب باشه!
من غیر از هری پاتر فقط فیلم زن سیاه پوش رو ازش دیدم،
خیلی هم لذت بردم،باید ببینیم اینجا چیکار میکنه

فردی استورما قرار است در فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» در نقش برادر سمول تارلی ظاهر شود.

Sepehr.Dejavou
2015/10/13, 22:24
اوممم جالبه

س.ع.الف
2015/10/14, 16:37
فردی استورما قرار است در فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» در نقش برادر سمول تارلی ظاهر شود.
آها!فردی استورما !فكر كردم خود بازيگر هري پاتر منظوره