PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخيل در واقعيت

س.ع.الف
2015/10/03, 17:59
خيلي وقتها تو زندگي روزمره برامون پيش مياد كه چي ميشد اگه جاي فلان موجود افسانه اي بودم،يا در فلان دنياي فانتزي قرار داشتم و و و تمام اين خيال بافي هاي روزمره!

خودمون رو جاي اون شخصيت ميذاريم و درموردش داستان ها و فكراي مختلفي ميكنيم.

مطمئنا شما هم براتون پيش اومده كه از يك دنيا يا يه شخصيت داستاني خوشتون اومده و دوست داشتين جاي اون باشين.

مثلا من خودم به شخصه عاشق داستان هري پاتر و دنياشم و اگه بخوام دنيايي رو انتخاب كنم اون مطمئنا دنياي هري پاتر خواهد بود

خب،حالا نوبت شماست كه دست به كيبورد ببريد و دنيا،داستان و شخصيتي كه هميشه دوست داشتيد باشيد رو باهم در ميون بذاريد

منتظرم!

Ajam
2015/10/03, 18:12
امممممم......
خب من در این مورد خیلی خیال پردازی می کنم...ولی معمولا دنیا و شخصیتمو خودم میسازم..یعنی جای شخصیت یه کتاب دیگه خودمو قرار نمیدم...خودم میسازمش
ولی اگه می خواستم یکی رو انتخاب کنم از اینا که خوندم احتمالا......دنیای ششگانه نیکلاس فلامل جاودان! اره چیز خوبیه! اها یه چیز دیگه ام خوبه.....دنیای درنای دیوید گملم دنیای جالبیه! نگین نخوندین( میدونم خیالیا نخوندن) دنیای دراس اسطوره خیلی باحاله برین بخونین!
در ضمن اولین نفرم نظر میدم! خخخخ

RICHARD CYPHER
2015/10/03, 18:19
خب راستش من از شخصیت پرسی جکسون خوشم میاد و احتمالا اونو انتخاب میکردم...((72))

Banoo.Shamash
2015/10/04, 07:08
وای چ تاپیک خفنی! کلا میاد حرف دلتو میزنه.

خب از اونجا که من عاشق پنجگانه افسانه م، ترجیح میدم حداقل واقعیت داشته باشه. نمی خوام جای هیچکدوم از شخصیت ها باشم... ترجیح میدم خودم باشم.
ولی حداقل اون موجوداتش واقعیت داشته باشه...
ای خدااااااااا((84))

س.ع.الف
2015/10/04, 16:38
امممممم......
خب من در این مورد خیلی خیال پردازی می کنم...ولی معمولا دنیا و شخصیتمو خودم میسازم..یعنی جای شخصیت یه کتاب دیگه خودمو قرار نمیدم...خودم میسازمش
ولی اگه می خواستم یکی رو انتخاب کنم از اینا که خوندم احتمالا......دنیای ششگانه نیکلاس فلامل جاودان! اره چیز خوبیه! اها یه چیز دیگه ام خوبه.....دنیای درنای دیوید گملم دنیای جالبیه! نگین نخوندین( میدونم خیالیا نخوندن) دنیای دراس اسطوره خیلی باحاله برین بخونین!
در ضمن اولین نفرم نظر میدم! خخخخ
خخخ
يعني اگه بگم نخوندم ميزني منو؟
خيلي دوست دارم بخونم ولي اوضاع كتاب واقعا افتضاحه،
كتاب خونه هم عضو بودم ولي........،هي!كنكوره ديگه!

Magystic Reen
2015/10/08, 21:02
هر کتابی که میخونم خودم رو میذارم جای نزدیک ترین شخصیتش بهم. بیشتر به خاطر اینکه فک کنم تو اون موقعیت ها چه تصمیمی میگیرم.
ولی چیزی که واقعا دلم میخواست تجربه اش کنم زندگی اریا استارک تو نغمه و تیورو شبح شاه بود