PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پست اخر.<همه بیان تو>

karamozranger
2015/09/21, 15:07
سلام به بروبچ پیشتازی.خیلی مخلصیم.اخرین روزای گرم تابستون با خواب سر ظهر و گرمی بعدازظهر وبستنی یخی هاشم داره می ره.((119))امیدوارم همتون تابستون خوبی رو داشته باشین.شاید باخودتون بپرسین که این حرفا چه ربطی به عنوان پست داره.والا امسال من مثل خیلی های دیگه پشت کنکوریم.شاید دوستانیم تو انجمن باشن که مثل من موقعیت داشته باشن.مطمعنن دیگه نمی تونیم به سایت خوب پیشتاز سر بزنیم.خواستم این پستو به افتخار همه ی اون پشت کنکوریایی بزارم که الان دل تو دلشون نیست که از الان باید واسه کنکور تلاش کنن و شبا کابوس سر جلسه رو میبینن.خدا سر هیچکس نیاره.یک شب خوابشو دیدمتا چندشب خوابم نبرد.پدرم در اومد.خلاصه می خوام تا هرکی پشت کنکوریه یا حتی بزرگترا که کنکورو دادن یا حتی کوچک ترا تو این پست حرفای دلگرم کنندشونو واسه ما بزارن.واسه ماها دعا کنین که خیلی به دعاهاتون محتاجیم.دوستتون دارم.فراموشمون نکنین تا تابستون بعد.یا علی

karamozranger
2015/9/21' 15:06

psnd
2015/09/21, 16:24
من هنوز کنکور ندادم دارم یه یه سال دو ساال دیگه تا کنکور ولی میدونم چقدر استرس داره و چقدر براش مضطربین.فقط میتونم اینو بگم که اول توکل بر خدا کنید و بعدشم به خودتون ایمان داشته باشید.اینو میدونم و بهش رسیدم که اگه تمام تلاشتو از ته دل روی یه موضوع بذاری حتما توش موفق میشی.شما هم نگران نباش و به تلاشت ادامه بده. به یاری خدا حتما موفق میشید!با ارزوی موفقیت برای شما و همه ی دیگر عزیزان پشت کنکوری و در معرض کنکور:-bd

Samara
2015/09/21, 18:38
سلام به بروبچ پیشتازی.خیلی مخلصیم.اخرین روزای گرم تابستون با خواب سر ظهر و گرمی بعدازظهر وبستنی یخی هاشم داره می ره.((119))امیدوارم همتون تابستون خوبی رو داشته باشین.شاید باخودتون بپرسین که این حرفا چه ربطی به عنوان پست داره.والا امسال من مثل خیلی های دیگه پشت کنکوریم.شاید دوستانیم تو انجمن باشن که مثل من موقعیت داشته باشن.مطمعنن دیگه نمی تونیم به سایت خوب پیشتاز سر بزنیم.خواستم این پستو به افتخار همه ی اون پشت کنکوریایی بزارم که الان دل تو دلشون نیست که از الان باید واسه کنکور تلاش کنن و شبا کابوس سر جلسه رو میبینن.خدا سر هیچکس نیاره.یک شب خوابشو دیدمتا چندشب خوابم نبرد.پدرم در اومد.خلاصه می خوام تا هرکی پشت کنکوریه یا حتی بزرگترا که کنکورو دادن یا حتی کوچک ترا تو این پست حرفای دلگرم کنندشونو واسه ما بزارن.واسه ماها دعا کنین که خیلی به دعاهاتون محتاجیم.دوستتون دارم.فراموشمون نکنین تا تابستون بعد.یا علی

karamozranger

منم کنکور دارم ولی اینقد سخت نمیگیرم بابا :دی
هر ماه دوساعت به خوندنم اضافه میکنم اینجوری بهتره

narges.o
2015/09/21, 22:56

karamozranger

واووووو!!!انشالاکه نتیجه دلخواهی بدست میاری....وخب منم دوسال دیگه کنکوردارم!!!سعی کن به نهایت نتیجه فکرکنی(نه اینکه چیجوری خرابش میکنم!)....استرس بیخودبه خودت نده.موفق باشی((10))

Dark 3had0W
2015/09/21, 23:28
والا به نظر من هر چی بیشتر به خودت سخت بگیری کنکور بیشتر سخت میگرتت.آروم باش.درستو بخون.اصلا به این فکر نکن که کنکور داری یا هر چیز دیگه ای.فقط درستو بخون و طبق برنامت مطالعاتت رو بکن.رفتی سر جلسه هم به این فکر نکن که این کنکوره.به این فکر کن که اینم یه امتحان مثل هزارتا امتحان دیگس.هر چی بلدی بزن و هرچی بلد نیستی کلن بیخیالش شو.برو بعدی.اصلنم برنگرد سر یه سوال که توش شک کردی.چون تجربه ثابت کرده تو این شک کردنا مورد اول درست بوده و مورد دوم که علامت زدی اشتباه بوده.یا علی بگو و خوش باش

Sepehr.Dejavou
2015/09/22, 00:06
موفق باشی.............

کساندرا
2015/09/22, 00:25
سلام دوست عزیز!
ناراحتی نداره یه دو سال صبر کن کنکورو به حول و قوه ی الهی وردارن اونوقتـــــــــــــــــــ ـــــــــ...:pftch:
ایشالله که موفق بشی ولی اگه تونستی اینجا هم سر بزن خوبه برای تقویت روحیه و شارژ شدن! من که خودم هر وقت ناراحت و نا امید می شم میام اینجا بچه ها یه هفت هشتا هندونه ی تپل می ذارن زیر بغلم با شادی و خوشحالی بر می گردم سره خونه زندگیم! بچه های اینجا خیلی دوستای خوب و بامعرفتین حیفه که از دستشون بدی!:)

Mina.r
2015/09/22, 02:39
امیدوارم موفق باشی و استرس هم نداشته باشی:دی

Prince-of-Persia
2015/09/22, 11:41
موفق باشی
.....................

skghkhm
2015/09/22, 19:03
سلام خب استرس داشتن طبیعیه ولی نگران نباش وقتی همه تلاشت رو بکنی نتیجه هرچی باشه تو موفق شدی ! باید باور داشته باشی که سرنوشتت هرچی باشه بهش می رسی فقط باید از تلاش دست برنداری. کنکور استرسش بیشتر از خودشه چند حس مختلف هم داره شوق و ترس و انتظار ولی آخرش آرامش هست مطمئن باش . اگر تلاشت رو بکنی حتما خدا کمکت میکنه. آفرین بچه خوب دیگه در فضای مجازی هم هم کمتر بیا بیشتر به درس ومشقت برس یکم حوصله کنی تمومه در پناه خدا موفق باشی وبدون که همه چیز برای اینکه تو درست و خوب زندگی کنی نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنی پس این یه هدف خوبه بهش ایمان داشته باش موفق باشی!

Paneer
2015/09/22, 19:19
موفق باشی دوست عزیز

همونطور ک یه دوست عزیز دیگمونم گفت اول به خدا توکل کن بعدم به خودت ایمان داشته باش بعدم اینکه بیشتر بخون ((231)) ((72))

البته من هنوز کنکور ندادم ( حالا حالا ها هم ندارم ) ولی می تونم حستون درک کنم.

با ارزوی موفقیت و درخشش و این چیزا برای بچه های پیشتازی :دی

aramanesh
2015/09/23, 21:22
منم امسال کنکور داشتم ! خداراشکر مهندسی برق علم و صنعت رفتم ، برات آرزوی موفقیت میکنم . بدون که به اندازه اهمیت درس ، روحیت هم هست پس سعی کن همیشه شاداب بمونی و با تمرکز درس بخونی .
کنکور آزمایشیییی بدیییییی ، تست بزنـیــــــــــی ، کنکور قبول بشیییییییی ستاره بچینییییییی بوس بوس !!!!

س.ع.الف
2015/09/26, 16:50
سلام علي جان!
انشاءالله كنكورت رو به خوبي خوشي ژشت سر ميذاري
من كنكوري نيستم هنوز و يه سال دارم اما ازون جايي كه آثارش بهم رسيده مراتب همدرديم رو بهت ابراز ميكنم .
اميدوارم كه تمام دوستان كنكوري عزيز سايتمون به نتايجي كه مي خوان برسن

Gaby
2015/09/27, 13:46
سخت تلاش کن ولی نزنی خودتو داغون کنی (وگرنه آخرش زخم معده ای ریزش مویی چیزی میگری... کاملا جدی:وای:)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
موفق باشی

Magystic Reen
2015/09/27, 15:45
خدا لعنت کنه کنکورو که سه سال از بهتریه سالای عمرت رو هدر میده.
ولی این نیز بگذرد ((71))
مهم ترین چیز سلامتیه پس خیلی به خودت فشار نیار