PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروف ترکونی و حرف های ناگفته

Leyla
2015/09/13, 01:03
بعله در خدمت شما هستیم با یک تاپیک اسپمی دیگه... دل تو دلم نییییست...^_^ اسپماام تازه پاک شده فقط خدا رحم کنههههه...
خوب اولا بگم من اینا رو به زبون شرخری و از قول خودم گفتم و یه سری پیشنهاد و غرن (اصن من غر نزنم شبم روز نمیشه)، بر اساس تجربه هایی تو عملیات های امسال کسب کردیم...
اما به شدت میخوام نظر بقیه رو هم درموردشون بدونم و بهانه دیگه برای فهمیدنش پیدا نکردم.
امیدوارم تا آخرشو بخونین -_-
لطفا بخونین منو حرص ندین -_-
نیاین بگین نخوندم و این حرفا... اسپمم حدی داره خواهش آدم باشین... :| (شرخری هاهاها)
(فقط اگه چرت بود هر پ.خ یک رای مؤثر برای پاک شدن این تاپیک...)

همونطور که خیلیاتون نمیدونین ( :|) برنامه پروف ترکونی در زمانی که مخ من قد نمیده کی بوده با هدف برگردوندن بچه ها به سایت (و نه مردم آزاری چون همونطوری که بعدا میگم خود آزاریه -_-) توسط عصیانگران همیشه پیشرو (((204))) یه بار دیگه پا گرفت. جا داره از فاطیمای عزیز تشکر کنیم که با وجود محو بودنش روحیه عصیانگریش رو ترک نکرد و این فکر رو به مخ ما انداخت... البته قبلشم بود ولی خوب میگم با این هدف دوباره پا گرفت گیر ندین.
@trouble

شخصا همیشه واسه زمان عملیات روز شماری میکردم اگه یادم نمیرفت ^_^، نه فقط محض درگیر کردن هدف بنده خدا با خوندن دویست/پونصد/هشتصد تا پ.ب بلکه به خاطر جنبه شوخی ماجرا. اونایی که قبلا هدف بودن... راستشو بگین. حداقل ما عصیانگرا سعیمونو کردیم قبل از هر عملیات اجازه رو بگیریم که کسی ناراحت نشه، ولی انصافا از ترکیدن پروفتون ناراحت شدین؟ کاری به جنبه ندارم، خودتون از اینکه یه عده با گذروندن وقتشون برای شما براتون ارزش قائل شدن عین وضعیت الان من قند تو دلتون آب نشده؟
وقتی میگم "ارزش قائل شدن" واقعا منظورم همینه. (اونایی که دسترسی ندارن با قانون 30 ثانیه چه خون دلی که نخوردن! نتم که ماشالا کمین نشسته عملیات شروع بشه بره تو سرازیری! :|:دی)
شوک دیدن رقم بالای تعداد "پیام بازدیدکننده‌های خوانده نشده" (یه آرایه خوبی هست... تتابع اضافات فکر کنم... به این جمله میخوره :دی) و صرف وقت و حوصله برای خوندن تک تکشون در مقابل تایپ و سر و کله زدن با سرعت نت و مشکلات دیگه واقعا قابل مقایسه نیست. درسته که محتوای کلی حرفامون شوخی کردن با حساسیت های بقیه ست اما "اذیت کردن" به اون صورت... واقعا چه انگیزه ای براش میمونه؟
یا "تنبیه"؟ (بچه های تل میدونن :دی راستی کسی فکر نکنه میخوام عملیات بعدی رو زیر سؤال ببرما... تهدید شدیم نمیشه کاریش کرد! :دی)

البته این حرفای بالا یه بار دیگه ام زده شده، سر بحث دسترسیا که امیدوارم بسته شده باشه. ولی میخوام نقطه نظرات بقیه رو هم بدونم.
یک پروف ترکونی چه هدفی میتونه داشته باشه؟ با وجود این مشکلات جزئی که کم کم همه رو دلزده میکنه...
اگر حرف من درسته، پس چرا به جای کیفیت پیام های بازدید کننده (یعنی محتوا و گفت و گوها) بچه های سعی میکنن تعداد رو بالا ببرن؟ اونم وقتی چتباکس با روح سرگردانش (:دی) داره شن میخوره؟ :|

نکته بعدی که میخوام بگم، بحثای بین دو گروهه.
اینو بیشتر به خاطر عذاب وجدان و معذرت خواهی میگم، الان دیگه واقعا وارد بحث جنبه ها میشیم.
با اینکه خودمون گفتیم درمورد مسائل عصیانگران چیزی لو ندین ولی من چماق اعظم رو به جون میخرم و اعتراف میکنم که "پرهیز از بحث بی مورد با جنتلمنا" جزو قوانین اصلی عصیانگراست.
که خودمم تو شکستنش دست داشتم به علاوه اینکه در آخر تقصیر گردن برادران گرام انداختم... :(
شرمنده...((211))
ولی در کل، دخترا و پسرا، خواهران و برادران، دوستان عزیز، فکر جنبه ها رو هم بکنید. بابا اینا شوخیه میخوایم بگیم بخندیم... مثل من شرمنده روی گل بقیه نشین...

Banoo.Shamash
2015/09/13, 06:50
با تشکر از لیلا جان اما این نکته رو هم توجه داشته باشین تا وقتی ک بچه ها تل دارن بازم چتباکس بی زبون خاک میخوره.
مشکل از اساس باید حل بشه ک سایت انقد آروم نباشه((229))

Ginny
2015/09/13, 12:16
عاقا من الان کمال فضولیمو ب کار میگیرم و میپرسم چی شده؟
من تلمو پاکیدم درک کنین:|