PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی فیلم طنز Spy2015

Araa M.C
2015/08/29, 21:16
سلامو سلامو صد سلام!((99))
تابستونهو بهشت فیلم دوستا!
اینجاهم میخواهیم به بررسی فیلم جاسوس(spy) به پردازیم و بیشتر از اینکه نقدش کنیم بررسیش کنیم که برای عزیزان هم اسپویل نشه
*مقاله زیر به قلم اینجانب میباشد پس اگه کم و کاستی بود به حساب خشکی قلمم بگزارید!
علاوه بر اون عده ای از منتقدانم بر این باور بودن که فیلم خیلی طولانی شده و اگر ۹۰دقیقه بود یک کمدی جالب میشد ولی کارگردان با اضافه نمودن نیم ساعت مسائل جزئی فیلمو خراب کرده!خب منکر این حرف دوستان نمیشم که فیلم طولانی شده ولی واقعا این فیلم یجورایی درامه و در کل نیم ساعت به این مسائل پرداخته شده و اگه این حذف شه چیزی از فیلم باقی میمونه؟
در کل این فیلم نقطه مقابل فیلم های جیمز بانده!جانی انگلیش را دیدید؟کاراکترش را زن بکنید و اسم ام ای ۶را بزارید سی ای ای!
به همین سادگی!البته من قصد ندارم این دو را باهم ربطشون بدم و این صرفا یه مثاله وگرنه داستان کاملا فرق میکنه!
به علاوه داستان در این فیلم به گونه ای پیش میره که یجاهایی خود من نمیتونستم پیشبینی کنم که در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد
در کل اگه بخوام جمع بندی کنم در ردیف اول تو درام قرارش میدم بعد کمدی و بعد هم اکشن!
و با اینهمه مجاب نشدید که این فیلمو ببینید؟((66))

Prince-of-Persia
2015/08/30, 13:35
جیسون نقش یک دست پاچلفتی رو خیلی خوب بازی کرده بود
.
یارو ایتالیاییه هم خوب بود

Hermion
2015/08/30, 19:33
عالی بود من که خیلی خندیدم :))