PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه: عضو گیری نویسندگان

Nari
2015/08/13, 19:21
11459

سلام به دوستای قلم طلای پیشتازی :دی

خب خب ! همون طور که از اسم تاپیک مشخصه
این یه فراخوانه برای کسایی که دوست دارن قلم بزننو توی رادیوی زندگی پیشتاز نویسندگی کنند .

برای آشنایی بیشتر با کار نویسنده های رادیو ، می تونید وارد گروه زیر بشید :‌

تیم نویسندگان (http://forum.pioneer-life.ir/group54-discussion212.html)

توضیحات تکمیلی پس از اعلام آمادگی و پذیرش بهتون گفته می شه .

دوستای عزیزی که تمایل به همکاری دارند می تونن آثارشونو به یکی از اعضای تیم مدیریتی رادیو
(ترجیحا nari و shery عزیز ) خصوصی کنند .
همچنین دوستانی که استعداد مستعدی در نقد و طنز پردازی دارن هم می تونند آثارشونو ارسال کنند ...
از هر گونه نقد و آثار غیر مرتب نیز استقبال می شود .

و یادتون نره برای معرفی آثار و داستان های کوتاه خود به این بخش مراجعه کنید:

داستان های خود را صوتی کنید ! (http://forum.pioneer-life.ir/thread6554.html) (چرا که ما خلاصه ی کتاب ها و نوشته های شمارو در کافه کتاب می خونیم )

خب دیگه ، همین دیگه :دی
خودافیظ =))

johnsnow
2015/08/15, 16:00
11459

سلام به دوستای قلم طلای پیشتازی :دی

خب خب ! همون طور که از اسم تاپیک مشخصه این یه فراخوانه برای کسایی که دوست دارن قلم بزننو توی رادیوی زندگی پیشتاز نویسندگی کنند .
برای آشنایی بیشتر با کار نویسنده های رادیو ، من توضیحات کوتاهی در مورد هر بخش براتون می ذارم .

اینم بخش های رادیو :

پیشخوان : یک بخشی برای سلام و خداحافظی ، نماینده و نشان دهنده ی هر بخش رادیو و موضوع اون بخش ( نقد ، طنز ، استارت ، پایان کار و ... ) . گاهی می تونه اواسط کار هم برای معرفی بخش ها و به اصطلاح پرش از یه بخش به یه برنامه ی دیگه باشه .

تفره زن : بخش نقد به صورت کارگاهی که توی اون گوینده نقد می کنه و یا آموزش میده . هر دفعه هم یه موضوع داره ولی در کل حول حوش ، انجمن زندگی پیشتاز ، گرافیک ، کتاب فانتزی و ... می چرخه .

تاریخ شفاهی : هر فصل بیوگرافی و خلاصه ی زندگی نویسندگان فانتزی بیان می شه .

حیاط خلوت (http://forum.pioneer-life.ir/thread6804-2.html#post89395) : بخش ها کوتاه و طنز رادیو که نقش اساسی در تعیین موضوع و شکل گرفتن کار دارن کار اصلیشون نقد مشکلات جامعه ی فانتزی در این دوره و زمونه زیر پوششی از طنز هست . توی این بخش ضبط آزاده ؛ یعنی چندتا از بچه های شیطون و نمکمون رو کنار هم می ندازیم تو یه قفس یه موضوعم میذاریم جلشون بعد می گیم حالا بخندید دیگه خخخخ . (رو اسم حیاط خلوت کلیک کنید)(منتظر متن های شما عزیزان هستیم)

کافه کتاب : بخش معرفی کتاب ها ی نویسندگان و بچه های انجمن و خود اون نویسنده یه اضافه ی مقدمه و یا بخشی از کتاب .

پارازیت : بخشی که داستان های کوتاه ارسالی اعضای انجمن و نویسندگان معروف خونده می شه و حتما داستان کوتاه چند خطیه .

میکروفون آتشین : بخش مسابقاته هر دفعه یه موضوعی داره و حتی می تونه در ارتباط با کتاب نباشه . یه نمونه از مسابقاتش مثلا مسابقه بین گویند ها : مسابقه درست خوانی ، مثلا یه سری کلمات سخت بزاری جلوی بچه ها حالا بعد بگی بخون ببینی ، پر از غلط می خونن خنده دار می شه :)

یا مثلا مسابقه حدس آهنگ : آهنگ های معروفو میذاریم ، باید تشخیص بدن یا کدوم آهنگه با مال چه خواننده ایه .

مصاحبه خیابانی : خیلی شیک می ریم تو خیابون مصاحبه می کنیم . نظرتون درباره کتاب فانتزی چیه ؟ چه قد به کتاب قانتزی علاقه دارید ؟ از این نوع سوال های کوتاه و آخرشم یه نتیجه گیری می کنیم . هم خیلی کوتاهه هم خیلی جالبه !

خاطرات : بخش کوتاهی هستش که گاهی بچه ها خاطره هایی که دارن مخصوصا از انجمن و یا کتاب هاشون رو برامون می فرستن و هر دفعه یکی دو تا خاطره پخش میشه .

معرفی : در هر قسمت یه سری کتاب جدید با خلاصه داستان معرفی می شه . گاهی هم می تونه اخبار کوتاه در رابطه با انیمه ها ، فیلم ها و ... باشه ولی در کل بیشتر اخبار کتاب ، نقد و معرفی داخل تفره زن انجام میشه .

اما قسمت مهم :

کسایی که علاقه مندند به نویسندگی توی رادیو می تونید با توجه به این توضیحات ، متن کوتاهی توی هر کدوم از بخش های بالا که فکر می کنید توانایی بیشتری توش دارید ، به هر شیوه ای که می تونید برامون بنویسید و به صورت خصوصی برای من یا شهرزاد بفرستید اما علاوه بر اون باید توی همین تاپیک با ارسال پست اعلام آمادگی تونو بیان کنید و یه نکته ی مهم این که من یا شهرزاد رو تگ کنید .

و در آخر :

توضیحات تکمیلی پس از اعلام آمادگی و پذیرش بهتون گفته می شه .

خب دیگه ، همین دیگه :دی
خودافیظ =))

آخه دختر خوب منو چه به نویسندگی من بنویسم دو حالت بیشتر پیش نمیاد یکسری از خنده روده بر میشن و یکسری دیگه فقط اشک میریزن آخه آبرو هرچی نویسنده اس میبرم((3))

Moon Jacob
2015/08/15, 16:03
من تو هفت مورد آخر خوبم!

Nari
2015/08/15, 16:03
آخه دختر خوب منو چه به نویسندگی من بنویسم دو حالت بیشتر پیش نمیاد یکسری از خنده روده بر میشن و یکسری دیگه فقط اشک میریزن آخه آبرو هرچی نویسنده اس میبرم((3))

خخخخخ خب اتفاقا به نویسنده ی طنز برای حیاط خلوت به شدت نیازمندیم ... به شدتتتتتتتتتتتت ... دلقک بازیم میپذیریم :دی

من تو هفت مورد آخر خوبم!

معرفی؟ ... خب اگه واقعا میتونی یه نمونه متن ازش بنویس واسمون بفرست :)

نیلوفر آبی
2015/08/15, 16:33
من میتونم تو میکروفون آتشین کمک کنم.نویسندگیمم خوبه.

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

همینطور حیاط خلوت

من میتونم تو میکروفون آتشین کمک کنم.حیاط خلوت هم همینطور.

M.A.S.K
2015/08/15, 18:16
دوستان بخش حیاط خلوت منتظر کمک های بی دریغ شماست..همیاری کنید

Araa M.C
2015/08/15, 18:30
خب بنده هم اعلام امادگی میکنم برای قسمت طنز و همچنین قبلا تو تایپک وحید هم برای نقد طنزالود( !) اعلام امادگی کردم((54))
خب دیه...همین!((111)) Nari

M.A.S.K
2015/08/15, 18:34
خب بنده هم اعلام امادگی میکنم برای قسمت طنز و همچنین قبلا تو تایپک وحید هم برای نقد طنزالود( !) اعلام امادگی کردم((54))
خب دیه...همین!((111)) Nari

آرمان عزیز...منتظر یه متن کامل از طرف شما هستیم...شرایط حیاط خلوت ب این صورته...باید سه تا متن 10 دقیقه ای به صورت مکالمه بین سه چهار نفر ک یکیشون خانومه تنظیم کنید...این مکالمه بر محوریت مشکلات کتاب و کتاب خونی..مشکلات چاپ و ترجمه و کیفیت و اشکلات انتشارات و چشم و هم چشمی و قیمتای سر ب فلک کشیدشونه ک در واقع محتوایی بی ارزش عرضه میکنند...همچنین با این ک نظر بر طنز فاخره ولی میتونید تو نوشتتون از طنز سخیف هم بهره ببرید...تیکه پرونی و اینا حرص در آوردن....مهم طنز قضیس ک اصل موضوع در لفافه ای طنز باید بیان بشه...منتظر ارسال آثار شما هستیم

Nari
2015/08/15, 18:41
من میتونم تو میکروفون آتشین کمک کنم.نویسندگیمم خوبه.

همینطور حیاط خلوت

من میتونم تو میکروفون آتشین کمک کنم.حیاط خلوت هم همینطور.

خوبه عزیزم ... توی این دو مورد متن بنویس برام خصوصی کن تا ببینم :)

خب دیه...همین!((111)) @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

خوبه شما هم اگه میشه همون متن حیاط خلوتی که برای وحید فرستادی برای من خصوصی کن .. مرسی

Araa M.C
2015/08/15, 21:26
خوبه عزیزم ... توی این دو مورد متن بنویس برام خصوصی کن تا ببینم :)

خوبه شما هم اگه میشه همون متن حیاط خلوتی که برای وحید فرستادی برای من خصوصی کن .. مرسی

آرمان عزیز...منتظر یه متن کامل از طرف شما هستیم...شرایط حیاط خلوت ب این صورته...باید سه تا متن 10 دقیقه ای به صورت مکالمه بین سه چهار نفر ک یکیشون خانومه تنظیم کنید...این مکالمه بر محوریت مشکلات کتاب و کتاب خونی..مشکلات چاپ و ترجمه و کیفیت و اشکلات انتشارات و چشم و هم چشمی و قیمتای سر ب فلک کشیدشونه ک در واقع محتوایی بی ارزش عرضه میکنند...همچنین با این ک نظر بر طنز فاخره ولی میتونید تو نوشتتون از طنز سخیف هم بهره ببرید...تیکه پرونی و اینا حرص در آوردن....مهم طنز قضیس ک اصل موضوع در لفافه ای طنز باید بیان بشه...منتظر ارسال آثار شما هستیم

خب یه سوال
متنی که برای حیاط خلوت مینویسیم باید فقط بصورت مکالمه باشه؟
نمیتونه بصورت تک نفره خونده بشه؟
توش میتونیم اسم فلان کتابو بیاریمو بگیم مثلا فلان کتاب چقدر گرونه؟
تا چه حد سخیف؟((54))
برای بخش تفره زن هم میتونیم همچنان بنویسیم؟
هرکدوم از خواننده ها چن خط باید حرف بزنن؟میتونیم خودمون مشخص کنیم؟

Magystic Reen
2015/08/15, 21:37
فک کنم بتونم برای پارازیت همکاری کنم.
با تو جه به این که قبلا هم یکی از نوشته هامو دادم Nari

skghkhm
2015/08/16, 00:04
سلام اعلام آمادگی میکنم در نویسندگی تمام بخش های ذکر شده نمونه هم فرستادم Nari

shery
2015/08/16, 02:53
سلام اعلام آمادگی میکنم در نویسندگی تمام بخش های ذکر شده نمونه هم فرستادم @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

بله ایشون به من تحویل دادن کارشون رو بازه ممنون از همکاری شما دوستان ....خسته نباشید تا اینجا
منتظر ارسال کار ها هستیم .

narges.o
2015/08/16, 10:58
من اعلام امادگی میکنم درکمک به افزودن نویسنده بااجازهl-)((10))
یه نفر هس که اگه بتونم میارمش واسه نویسندگی ...دست به قلمش بسیارخوب ونیکوست((99))

امیدوارم راضی شه فقط!

skghkhm
2015/08/16, 12:41
اینم بخشی از متنیه که نوشتم برای پیشخوان اول (البته کاملش رو اینجا نذاشتم فرستادم برا شهرزاد):
(پیشخوان اول)
مهسا: سلام یه سلام پر انرژی به روی ماه تون ! من مهسا احمد پور هستم همراه دوستم نرگس حسینی در خدمت شما
نرگس:سلام به اونها که کتاب می خوانن سلام به اونها که کتاب دوست دارن اما نمی خونن و، سلام به اونها که کتاب دوست ندارن ونمی خونن شاید به ما ملحق بشن
(موسیقی 5 ثانیه)
مهسا:بیایید دنیایی را تصور کنید .باتمام افسانه ها، اسطوره ها، پادشاهان ، شاهزاده ها، مردمِ سرگرم زندگی بی خبر از مخاطرات ، موجودات شرور و ... قهرمانان
نرگس: اگر واقعاً می شد وارد این دنیای خیالی شد.سوار بر واژه ها تاخت ، بال های کاغذی را بر دوش ذهن احساس کرد و لابه لای خطوط پر ماجرا، به عمق وقایع رخنه کرد، چه میشد؟
مهسا: اما بیایید اینگونه نگاهی زیر چشمی به دنیای حقیقی ، بیاندازیم.مثل اینکه کاغذ ها شفاف شده باشند و بشود دنیا را از آن سوی جاده های جملات دید.
نرگس: خوب به دنیای اطرافتان نگاه کنید .فکر کنید آیا در این دنیا وقایع و حوادث وجود ندارند؟ قهرمانها ، آدم های عادی و جنگ همیشگی خیر وشر ، آیا جزئی از زندگی ما نیستند؟
مهسا: اگر درست دقت کنیم صدای افسانه ها را از زندگی خود می شنویم. آدم هایی که نقش هایشان را زندگی می کنند. هدف ، قهرمان داستانِ خود بودن است.
.
.
. @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

momo jon
2015/08/16, 14:11
منم هستممممممممممممم:دي
حياط خلوت

Anobis
2015/08/16, 14:20
خوب بچه ها من كه نه صداي خوبي دارم نه قشنگ مينويسم
ولي اجازه ميدم از داستان هاي كوتاهي كه مينويسم استفاده كنيد برا راديو و اگه خواستيد كمي هم توش تغيير ايجاد كنيد......
اگه هم اسم نويسنده رو مي خواين اسم من آرمان رئيسي هستش......
به هر حال خوش حال ميشم توي پيشرفت بخش راديو كمكي كرده باشم......

Nari
2015/08/18, 13:13
خب یه سوال
متنی که برای حیاط خلوت مینویسیم باید فقط بصورت مکالمه باشه؟
نمیتونه بصورت تک نفره خونده بشه؟
توش میتونیم اسم فلان کتابو بیاریمو بگیم مثلا فلان کتاب چقدر گرونه؟
تا چه حد سخیف؟http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28185%29.gif
برای بخش تفره زن هم میتونیم همچنان بنویسیم؟
هرکدوم از خواننده ها چن خط باید حرف بزنن؟میتونیم خودمون مشخص کنیم؟

خب بله متنی که برای حیاط خلوت می نویسی باید به صورت مکالمه باشه چون قراره یه جورایی شبیه به نمایش رادیویی اجرا بشه ... باید طنز باشه و در پوششی از طنز از مشکلات جمعه ی کتاب بگه ترجیحا فانتزی !
تک نفره خونده بشه ؟! یعنی چی ؟
نه اسم کتاب ها و انتشارات های واقعی نباید توی متنت بیاد در عوض میتونی از اسم ها و عنوان های خنده دارو طنز استفاده کنی !

سخیف ینی چی ؟((54))
بله می تونید بنویسید برای طفره زن ... اما تفره زن زیاد در باب طنز نیست .. یعنی نه به اندازه ی حیاط خلوت .. در ضمن توی تفره زن یه جورایی مجری گری می کنن گوینده ها ولی توی حیاط خلوت همونطور که گفتم مثل نمایش میمونه !
خب برای بخش حیاط خلوت سه پارت داریم که هر کدوم میشه ده دقیقه تقریبا ! .. یه متنی بنویسین که انقد بشه ! .. برای تفره زن هم شما بنویسین .. چند خطش مهم نیست چون ما نویسنده زیاد داریم و نوشته ها رو یجورایی ادغام می کنیم و بهترینو از توش در میاریم !

فک کنم بتونم برای پارازیت همکاری کنم.
با تو جه به این که قبلا هم یکی از نوشته هامو دادم @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

بله ممنون :)

سلام اعلام آمادگی میکنم در نویسندگی تمام بخش های ذکر شده نمونه هم فرستادم @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

بله متنتون دریافت شد ممنون :)

بله ایشون به من تحویل دادن کارشون رو بازه ممنون از همکاری شما دوستان ....خسته نباشید تا اینجا
منتظر ارسال کار ها هستیم .

اوکی حله ..

من اعلام امادگی میکنم درکمک به افزودن نویسنده بااجازهl-)((10))
یه نفر هس که اگه بتونم میارمش واسه نویسندگی ...دست به قلمش بسیارخوب ونیکوست((99))

امیدوارم راضی شه فقط!

خیلی خوبه ... اگه تونستی یه متن بنویسین حالا هر چند خطی که شد در مورد یکی از موضوعلات ذکر شده به من یه شهرزاد خصوصی کن !
دوستتم راضی کردم :دی به احتمال زیاد بیاد !

اینم بخشی از متنیه که نوشتم برای پیشخوان اول (البته کاملش رو اینجا نذاشتم فرستادم برا شهرزاد):
(پیشخوان اول)
مهسا: سلام یه سلام پر انرژی به روی ماه تون ! من مهسا احمد پور هستم همراه دوستم نرگس حسینی در خدمت شما
نرگس:سلام به اونها که کتاب می خوانن سلام به اونها که کتاب دوست دارن اما نمی خونن و، سلام به اونها که کتاب دوست ندارن ونمی خونن شاید به ما ملحق بشن
(موسیقی 5 ثانیه)
مهسا:بیایید دنیایی را تصور کنید .باتمام افسانه ها، اسطوره ها، پادشاهان ، شاهزاده ها، مردمِ سرگرم زندگی بی خبر از مخاطرات ، موجودات شرور و ... قهرمانان
نرگس: اگر واقعاً می شد وارد این دنیای خیالی شد.سوار بر واژه ها تاخت ، بال های کاغذی را بر دوش ذهن احساس کرد و لابه لای خطوط پر ماجرا، به عمق وقایع رخنه کرد، چه میشد؟
مهسا: اما بیایید اینگونه نگاهی زیر چشمی به دنیای حقیقی ، بیاندازیم.مثل اینکه کاغذ ها شفاف شده باشند و بشود دنیا را از آن سوی جاده های جملات دید.
نرگس: خوب به دنیای اطرافتان نگاه کنید .فکر کنید آیا در این دنیا وقایع و حوادث وجود ندارند؟ قهرمانها ، آدم های عادی و جنگ همیشگی خیر وشر ، آیا جزئی از زندگی ما نیستند؟
مهسا: اگر درست دقت کنیم صدای افسانه ها را از زندگی خود می شنویم. آدم هایی که نقش هایشان را زندگی می کنند. هدف ، قهرمان داستانِ خود بودن است.
.
.
. @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

اوکی مرسی :)

منم هستممممممممممممم:دي
حياط خلوت

بعله متنت دریافت شد .. :دی

خوب بچه ها من كه نه صداي خوبي دارم نه قشنگ مينويسم
ولي اجازه ميدم از داستان هاي كوتاهي كه مينويسم استفاده كنيد برا راديو و اگه خواستيد كمي هم توش تغيير ايجاد كنيد......
اگه هم اسم نويسنده رو مي خواين اسم من آرمان رئيسي هستش......
به هر حال خوش حال ميشم توي پيشرفت بخش راديو كمكي كرده باشم......

اول این که گوینده های ما شاید نصفشون به خاطر صداشون عضو نشدن و صدای عالیی نداشته باشن ! ما بخاطر علاقمون دور هم جمع شدیم !
دوما شما باید توی تاپیک داستان کوتاه های خود را صوتی کنید ، داستانتونو قرار می دادید .. ممنون بابت همکاریتون :)

narges.o
2015/08/21, 20:13
خیلی خوبه ... اگه تونستی یه متن بنویسین حالا هر چند خطی که شد در مورد یکی از موضوعلات ذکر شده به من یه شهرزاد خصوصی کن !

ویت ویت ویت!!!بنویسین!!!؟؟یعنی چه!!!من نویسندگی بلد نبیدم!!!!خب حالاکه راضیش کردی برو همونوبچسب دیگه...خخخ!!این ریش و این قیچی کاراباخودته!!!((207)) منو نکش وسطاااا!؟! با ما چکار داری!!!من قصدم فقط معرفی بود((72))((3))((200))

Nari
2015/08/22, 17:56

ویت ویت ویت!!!بنویسین!!!؟؟یعنی چه!!!من نویسندگی بلد نبیدم!!!!خب حالاکه راضیش کردی برو همونوبچسب دیگه...خخخ!!این ریش و این قیچی کاراباخودته!!!((207)) منو نکش وسطاااا!؟! با ما چکار داری!!!من قصدم فقط معرفی بود((72))((3))((200))

خخخخخ غلط کردی اومدی درخواست دادی بعد میگی نویسندگی بلد نیستم ؟؟؟ میخوای عین هادی مجبوری بچپونمت بین نویسنده ها ؟ ... خب هنوز که ایشون اعلام آمدگی نکرده :/ والا من نمیدونم کی زمان فکر کردنش به پایان می رسه :/ خوبه جواب خاستگاری نیس -_-

narges.o
2015/08/23, 18:36
خخخخخ غلط کردی اومدی درخواست دادی بعد میگی نویسندگی بلد نیستم ؟؟؟ میخوای عین هادی مجبوری بچپونمت بین نویسنده ها ؟ ... خب هنوز که ایشون اعلام آمدگی نکرده :/ والا من نمیدونم کی زمان فکر کردنش به پایان می رسه :/ خوبه جواب خاستگاری نیس -_-

ناررییی!!!من قصدم معرفی بود!!عجب گیری کردیما!!!
خخخخخ
من برم توافق محوشدم بمن دست نیابی!((206))((220))الفییرررااار رر!

sir m.h.e
2015/08/23, 19:16
ناررییی!!!من قصدم معرفی بود!!عجب گیری کردیما!!!
خخخخخ
من برم توافق محوشدم بمن دست نیابی!((206))((220))الفییرررااار رر!
پیشنهاد میکنم هر چه زود تر هرچی رو میتونی جمع کنی و بری یه مدت هم افتابی نشی تا ابا از اسیاب بیفته
من تو مخمصه ای افتادم که هیچ راه فراری ازش نیست
کاش اون روز افسرده نبودم و چیزی نمینوشتم

narges.o
2015/08/23, 19:22
پیشنهاد میکنم هر چه زود تر هرچی رو میتونی جمع کنی و بری یه مدت هم افتابی نشی تا ابا از اسیاب بیفته
من تو مخمصه ای افتادم که هیچ راه فراری ازش نیست
کاش اون روز افسرده نبودم و چیزی نمینوشتم

حتما هادی....تچکر بابت هشدارت!
من برفتم که رفتم!!! ((من بالنگای دراز درحال دویدن به سمت یه جای ناشناخته!)):3122_(14):

shery
2015/08/24, 20:06
از دست شماها خخخخخ

sir m.h.e
2015/08/24, 23:27
از دست شماها خخخخخ

نخند باو
حقیقت خنده نداره که