PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترک تلگرام؟یک رویا

Sepehr.Dejavou
2015/08/13, 01:13
خب
عرص کنم به .......... که من ابن تاپبکو اینجا زدم به چندین مناسبت
1_یه جشنه! تلگرام ترک کنون
2_یه مناسبته ترک اعتیاد 36 تا جون بد نیستا
3_ دلم خواست
خب خدمتون عرض کنم که دوستان دی: ما اینجا جمع شدیم که ......... (ور و ور و رو ) خلاصش اینکه بازگردید به خونه و کاشانه ی خویش دی:
بوخودا سایت هم دلش تنگه بعدشم دیگه بسه تنبلی جمع بشیم سایت اسی رو سر پا کنیم وچتی رو بغل کنیم
و یه کار مفید کینم
تله یه سری مزیت ها داشت یه سری از دوستان به جمعمون اضافه شدن رادیو سر پا شد ولی سایت تنها موند طفلک
ولی دیگه بسه خونه بی رونق مونده بیاین دست به دست هم دهیم و این تلگرامو ترک بنماییم دی:
بعدشم خسته نشدین از ور زدن؟ بسه بابا بیاید اینجا یه حرکت مفیدی بزنیم تازه مجییییید جون میخواد کلاسای اصول ترجمه بزاره(مجید نگفته (مجید منو نخور))(صرفا پیشنهاده
خب دیه اکنون به بازگشت سبزتان نیازمندیم
کامنت نبینم کتکه ها نظر بدید و عاجزانه در خواست بازگشت کنید دی:
پ .ن اینکه انقد متنم یه دست نیس بخاطر یه مقدار عصبی و هیجان زده بودنمه

M.A.S.K
2015/08/13, 01:15
نمیدونم کدوم از خدا بی خبر دیوونه ای ملتو کشید لاین ک یه گروه زد ..بعدشم از یه خدا بی خبر دیه تلگرامو باب کرد..خلاصه ... دوستان اینجا خونه ی ماست..خونه ی خونوادمون...زندگی پیشتاز...بدون ما بی رونقه...من ک بیخیال اون شبکه ها شدم..به افتخار خونه ی خودم هورررااااااا....از هنه ی دوستامم تقاضا دارم برگردن صمیمانه((200))((200))((200))((5))((5))((5)) .

Sepehr.Dejavou
2015/08/13, 01:18
نمیدونم کدوم از خدا بی خبر دیوونه ای ملتو کشید لاین ک یه گروه زد ..بعدشم از یه خدا بی خبر دیه تلگرامو باب کرد..خلاصه ... دوستان اینجا خونه ی ماست..خونه ی خونوادمون...زندگی پیشتاز...بدون ما بی رونقه...من ک بیخیال اون شبکه ها شدم..به افتخار خونه ی خودم هورررااااااا....از هنه ی دوستامم تقاضا دارم برگردن صمیمانه((200))((200))((200))((5))((5))((5)) .

عبضی تازه یادم افتاد خو.دت لاینو باب کردی بعدشم اون گروه 6 نفره تو تله خخخخخخ بیا جلو بزنمت

M.A.S.K
2015/08/13, 01:21
عبضی تازه یادم افتاد خو.دت لاینو باب کردی بعدشم اون گروه 6 نفره تو تله خخخخخخ بیا جلو بزنمت

ب من چ....من یه غلطی کردم..بعدش امیرحسین هنه رو آورد یقه مدیر کلو باید گرفت..خلاصه باید هنه برگردن...هرچند خداییش اونجا سرعتش ی چیز دیگه بود

shayan23
2015/08/13, 01:49
باید وحیدو زددد
اولین نفر اون شروعش کرد حالا ترکشم با خودشه
و یپ موافقم سرعتش عااالی بود

ThundeR
2015/08/13, 01:52
من از تموم گروه ها لفت دادم
متاسفانه برای پروژه های سایت به تلگرام نیاز دارم وگرنه امروز وسوسه شدم اکو بپاکم
بقیه هم بپاکن تا دوباره سایت رو سر پا کنیم
مرسی دوتاییا

Sepehr.Dejavou
2015/08/13, 01:54
متاسفانه برای پروژه های سایت به تلگرام نیاز دارم وگرنه امروز وسوسه شدم اکو بپاکم
مرسی دوتاییا

مجید جونم نظرت در بارهی یه کلاس اصول ترجمه ی حرفه بزاری برا ما چیه/؟

shayan23
2015/08/13, 01:55
مجید نمیشه که همینجوری یه دفعه ترک کرد کهههه
نگاه مرحله به مرحله
اول باید گروه ها رو کم کرد بعد کم کم کم کم کم کم کم کم کم محوش کنیم. خخخخخ والا
اون حالتت که زدی رنجور هم از منه نه ؟ :)))

narges21
2015/08/13, 01:56
منم موافقم!
درسته که سرعتش خوب بود ولی هیچ جا مثل سایت نمی شه!
تاپیک بسیار خوبیست مرسی از وحید و سپهر و بقیه:)

ThundeR
2015/08/13, 02:20
مجید جونم نظرت در بارهی یه کلاس اصول ترجمه ی حرفه بزاری برا ما چیه/؟

کتک می خوای؟ همینجوریشم کلی کار دارم. ترجمه یاد دادنی نیست. شاید بشه راهنمایی هایی کرد اما هر کسی با تلاش خودش می تونه ترجمه کنه.
ترجمه ای خوبه ک پایش تجربه باشه. تازه کی گفته من می تونم حرفه ای یاد بدم؟ هیچ مترجمی نمی توته و نباید ادعا کنه که از بقیه بهتره.
یادت باشه. ترجمه از نظر من مرز نداره

M.Mahdi
2015/08/13, 04:09
اهم عاقا منم میام :((
کجا رو باید امضا کنم؟ ((200))
با اینکه تلگرام سریع تره و کار باهاش راحت تره‌ .... امممم عاقا پشیمون شدم همون تلگو میخوام :(( .....اوکی غلط کردم :| میگفتم ... با اینکه تلگرام این مزیتا رو داره ولی یادمون باشه این سایت که برای اولین بار مارو دور هم جمع کرد ... اولین بار تو پستای سایت همدیگرو دیدم و باهم دوست شدیم ... پس به سایت یه دینی داریم که باید اداش کنیم :)

و عاقا موافقم در راستای زدن وحید ((200))^_^ ... معتادمون کرد خودش ترک کرد :| :|

Angel of Death
2015/08/13, 04:10
والا به نظرم هر کاری که از حدش بگذره بده.
الان تلگرام من 99% فعالیتم توی گروه روانیاست ، 1% میره با صحبت با دیگران که سر جمع کلش شاید زمانی که گوشی در طول روز دستمه سه ربع ساعتم نمیشه.
البته اوایل که تازه امده بودیم همگی خیلی خیلی زمانش بیشتر بود ، چون تازه بود.
به هر حال برای احوال پرسی و چندتا شوخی جایه بدی نیست.ولی نباید از حدش بگذره.

Ginny
2015/08/13, 04:36
من که همه ی فحش هایی ک خوردمو تحمل کردم و تا پایان مقاومت کرده و تل رو پاکیدم :))
وعده ی دیدار ما چت باکس فردا ساعت 6 :|

Paneer
2015/08/13, 04:47
تف :| چل خط نوشتم .... بعد یهو وسط فرستادن نتم قط شد بعدش مرورگرم نات ریسپاندینگ کرد :| بعدشم لپ تاپ هنگ کرد :|

عاقا من حال ندارم دوبار چل خط بنویسم ولی لپ اون چل خطو می گم : من طابع جمعم :|

خیلی لپ شد :| اووووم بزار یکم بیشتر بگم.

ازونجایی که من دچار بیماری از هم گسستگی سلول های بدنم هستم. پس در هیچ کاری حال ندارم :| ینی می خواما ولی حال ندارم. ( غذا خوردن و بازی بحثش جداس :) )

خب پس برا من فرقی نداره که تویه تلگرام فعالیت نکنم یا تویه چت باکس در نتیجه من طابع رای جمعم ((200))

پ.ن : فوش ندید بخودا اسپم ندادم فقط نظر شخصیمو در مورد همچین مطلب مهمی بیان کردم.

پ.ن : عاقا هیچی یاهو نمی شه ((200)) اصن من با یاهو چشمم به دنیای مجازی باز شد ( ولی باز دلیل نمی شه حس داشته باشم اونجام فعالیت کنم )

Dark 3had0W
2015/08/13, 07:33
من جواد هستم...بیست دقیقه و سه دقیقه و 34 ثانیس که پاکم((200))

sir m.h.e
2015/08/13, 09:20
چه عجب بگدوستان تصمیم گرفتن بکنن از تل
اون موقع که منو حمزه خودمونو به اب و اتیش زدیم کسی گوش نمیداد
یه پس کله ای ابتدا از طرف من به وحید (خوشم اومد پس کله ای بزنم نمیدونم چرا )
همه بروبچ تلگرام بیاید باکسو رونق بدید

M.A.S.K
2015/08/13, 09:44
والا کل وقت روزم به اینا میگذشت

واتس و تله و وایبر و لاین و ایمو و اینستا و هزار جور برنامه ی دیگه...اسکایپ و و و و ....ینی هزاران هزار پیام روزناه اعم از پی وی و گروه و غیره...صد تا صد تا گروه تو هر برنامه...((200))((200))ب هر حال کیای کبیر مشغلش زیاده((207)) خلاصه و آسیب های روحی و روانی و هزاران چیز دیه ک ملت ما جنبه ندارن...باعث شدم من بزنم بیرون...بماند نزدیک سی صد چارصد تا دوز اولی اس فحش اومد((207))((207))((207))...خلاصه...دی وز خیلییی وقت زیادی داشتم خیلییی..با خودم گفتم ینی میشه؟من درس بخونم؟داریم همچین چیزی اصن؟دیدم نچ...یاد خونه ی خودم افتاد...اولین جایی ک تو فضای مجازی منو با اجتماع مجازی آشنا کرد..خخخخ ک لعنت و دعای خیلیا پشت همین سایته...چون از اینجا من رفتم بقیه جاها((207))((207))((207)) خلاصه..یاد اینجا افتادم برگشتم...ب همه اس دادم برگردن..سپهر گلم ک رفیق فابمه طبق معمول هوامو داشت و باهم برگشتیم...اینطوری شد ک نهضت باکس ممد و هادی ک شکست خورد..((207))((207))((79))دوباره ب دستان پرتوان من و رفیقم..زیر پرچم ممد و هادی قدرت گرفت..حالا هرکی مررردشه نیاد سایت...والاااا...

hadis
2015/08/13, 10:31
عاقا ما در حرکتی خود جوش از قبل پاکیده بودیم ولی مرسی بابت یادآوری خخخ مجید داداش حرص نخور بشین کلاس بزار برا اینا البته اگ سالم و با سلامت کامل روانی از زیر دستشون خلاص شدی خخخخ

azam
2015/08/13, 12:25
بعله بعله پیشنهادی ست بسی عالی!
البته فقط زدن حرفش فایده ای نداره، باید عملش هم باشه!
از رو تجربه میگم آسون ترین و کاربردی ترین کار منحل کردن گروه های تلگرامه. این همه گروه تو تلگرام داریم چیکار؟؟؟ تا وقتی که گروه هست، ملت هم همونجان. اگه ادمینای گروه ها همه ی گروه ها را پاک کنند همه برمیگردن اینجا! ( JuPiTeR :دی :دی:دی )

مجید نمیشه که همینجوری یه دفعه ترک کرد کهههه
نگاه مرحله به مرحله
اول باید گروه ها رو کم کرد بعد کم کم کم کم کم کم کم کم کم محوش کنیم. خخخخخ والا
اون حالتت که زدی رنجور هم از منه نه ؟ :)))
وااا! مرحله به مرحله دو ماه طول میکشه هااا!
والا پاک کردنش فقط کار دو دیقه ست! تاثیرش هم بیشتره! :دی

Prince-of-Persia
2015/08/13, 13:21
من اصن تلگرام ندارم ...بچه ها تو گروه شاهدن

.AvA.
2015/08/13, 23:27
بهله ادمو میزنین معتاد م کنین
بعد از یه مدت 10 تا دری وری از طرف والدین می شنویم و تحمیلایی که بهمون میدن
بعد باهاشون کنار میام و خودمونو ثابت می کنیم
یهو می زنین زیرشو گروها همه پاک!

خب درسته که فعالیتا کم شده قبول دارم
ولی شاید بتونیم هم با تلگ کنار بیایم هم تو اینجا

اما خب اره فعالیتا کم شد افراد انلاین کم شدن و اشتیاقا و تایپکای جذاب هم به نوبه خودش کم شد
و این یه باز گشت خوبه
و این بازگشت می تونه دوباره همه رو با هم کنه
اما می شه یه کاری کنین؟
فقط یکی یا دوتا گروه باشه و بقیه رو ببندیم؟؟
اینجوری هم وابستگیا کم می شه هم تلگ رو داریم هم سایتو
به جای این که 10 تا گروه داشته باشیم

البته اینا به من ربط نداره این نظر شخص خودم بود...
اما یه وبی که تلگ داشت این بود که خوب با رفتارای هم اشنا شدیم و بهتر هم دیگه رو شناختیم...

Hermion
2015/08/18, 14:59
مرسی دوتاییا
آره شبشم گفتی اددت کنیم دوباره :|
فدات شم ینی با این ترک کردنت :|

من خواستم ترک کنمااا.....بعضیاااااااااااا نمیذارن
از شدت عشق و علاقس :دی

M.A.S.K
2015/08/18, 18:55
والا من ترک کردم روز اول 300 تا بیشتر مسیج اومد ک چرا رفتی والا