PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیزر صوتی چهارگانه میراث

NaRiMaN
2015/08/10, 22:54
http://s6.picofile.com/file/8205512126/photo_2015_08_11_00_03_23.jpg

سلام به شنونده های عزیز با یک برنامه ی دیگه خدمت شما رسیدیم.
امروز در این ثانیه ها و دقیقا در همین دقایقی که دارن سپری میشن قراره از بزرگترین اثر هنری رادیو پیشتاز پرده برداری کنم
پس اجازه بدید برم سراغ مقدمه و اصل مطلب .
مدت ها بود که راجب کتاب اراگون صحبت میکردیم و هر کدوم از زیبایی ها و نقاط قوت کتاب میگفتیم و واقعا هیجان زده بودیم از اینکه این کتابو خوندیم ولی وقتی اسم از فیلمش میاوردیم ......بووووومبببببب..... متاسفانه در فیلم کم کاری کرده بودن دوستان و خب باعث شد خیلی ها با دیدن فیلم دست از خوندن مجموعه بردارن....البته بله فیلم نقاط قوتی داشت و بیننده جذب کن بود
ولی خب کلا کتاب مسیرش راست بود اون(فیلم) چپ یعنی هرکدوم یه ساز میزد فیلم یه جور کم لطفی بود به کتاب اصلی .
تیزر تبلیغاتی مخصوص چهارگانه وراثت رو با زجر و بدبختی براتون اماده کردیم یعنی واقعا زحمتی که روی اینکار کشیده شده خیلی زیاد بوده و از همه بیشتر امیرحسین عزیز که پنج بار کار رو میکس کرد تا من راضی بشم و بعد هم گویندگانمون و شهرزاد عزیز که در تهیه ی متن به من کمک کرد در اخر هم بنده حقیر که کمک میکسر ، تحویل گیرنده فایل و نویسنده بخشی از متن و انتخاب کننده آهنگ های این اثر بودم
(چه خودمم تحویل گرفتم رو نیست که سنگ پا قزوینه((200))) در اخر ببخشید که اینقدر دیر تحویل داده شد.
قرار ما روز اول تولد سایت بود و حتی یک هفته قبل از اون هم کار حاضر بود ولی واقعا گیر کاوری بودیم که شایسته کار باشه در پایان از مارال ، شهرزاد و بخصوص شایان عزیز بخاطر همکاریشون در این زمینه تشکر میکنم که کاور هایی که میبینید حاصل هم فکری شایان من و مارال عزیز هستش دیگه سرتون رو درد نیارم در اخر از همه صدا پیشگان بخصوص سعید ، مهسا و امیرحسین عزیز تشکر ویژه دارم که بیشتر بار کار روی
دوششون بود
دیگه حرفی ندارم گوش بدید و لذت ببرید

دانلود تیزر صوتی میراث (http://s6.picofile.com/file/8205494242/eragon.mp3.html)

http://s6.picofile.com/file/8205491700/photo_2015_08_10_21_07_48.jpg

Banoo.Shamash
2015/08/11, 01:14
سلام عرض شد!
داداش اولین نفر دانلود کردم.باید بگم که یه مشکل جدی و اساسی داشت!((231))
مشکلش این بود که هیچ مشکلی نداشت!((3))
بابا ی جوری درستش کنین ک بشه ازتون عیب گرفت!

master
2015/08/11, 01:37
بچه ها دست همگی درد نکنه. واقعا معرکه و بی نظیر بود. فکر نکنم امکان داشته باشه بهتر از این!

f.s
2015/08/11, 01:44
بسیار بسیار بسیار عالی بود...
دست همتون درد نکنه....
من عاشقه اراگونم!!! عاشقشم.... عاشقشم.... کتابش محشر بود... البته با ی پایانه................ .
ممنون از زحماتتون!!!

Mina.r
2015/08/11, 02:27
عالی بود دو بار هم گوشش دادم که یه ایرادی پیدا کنم ولی خب پیدا نشد!
خسته نباشید میگم به همتون
موفق باشید

Mr.Sohrab
2015/08/11, 02:34
سلام دوستای عزیزم
سلام نریمان جان ،شهرزاد خانم،امیر حسین عزیزززززززززز(میکسر) و گوینده های درجه یکمون

من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.
متن بسیار عالی .
ویس ها با کیفیت و درجه یک
انتخاب اهنگ بسیار با دقت بوده ( یکی از نقاط قوتتتتت بالای تیزر بود)
میکس خیلی خوب بود.

واقعا اینده درخشانی برای این کار می بینم. مطمئنم با همین روال پیش بره به زودی به جاهای خیلی بالایی میرسیم.
خدا قوت همگی
نمی خوام دوباره اسم همه را ببرم واقعا عالییییییییی بود. من خیلی خوشم اومد. منتظرم که به زودی ورژن بعدی رادیو بیاد.

واقعا حسم قابل بیان نیس.

خیلی گلید بچه ها((70))((70))((70))((70))

ThundeR
2015/08/11, 03:47
سلام خیلی خوب بود
همه خسته نباشن:)
فقط بهتر نبود به جای اژدهاها می گفتید اژدهایان؟
می دونم که ها جمع فارسی هستش اما خب موقع گفتنش باعث نچرخیدن زبون می‌شه:دی
حالا هر چی صلاح می‌دونید
خسته نباشید
عالی بود

sir m.h.e
2015/08/11, 09:06
واو پسر عالی بود به شدت عالی
اصن ترکونده بودید
مممنون
واقعا به شدت بچه ها سرش زحمت کشیدن
نریمان که کم مونده گریه ش در بیاد خخخخخخخ
ولی عالی شد

شاعر
2015/08/11, 10:48
خسته نباشید میگم به تک تک بچه هایی که بی اندازه زحمت کشیدن
یک دنیا سپاس وافعاً عالی بود از تک تک تون سپاسگزارم
همه تون رو دوست دارم خیلی زیاد

Prince-of-Persia
2015/08/11, 11:52
حیلی خیلی عالی بود
............................
دستتون درد نکه

azam
2015/08/11, 13:44
مرســـی! دستتون درد نکنه! خستههه نباااشین!
دانلودش کردم، وقتی گوش دادم میام نظرمو میذارم! :دی

Moon Jacob
2015/08/11, 14:49
خیلی خوب بود از همه ممنون گویندگان کارتون عالی بود . صدای اراگون فوق العاده بود . من عاشق اراگونم و سفیرا هم همین طور خیلی عالی بود .

Nicolas Brown
2015/08/11, 15:26
خیلی‌خوب‌بود موسیقی هم عالی انتخاب شده بود گوینده ها خیلی‌خوب‌بودن تنها مشکل حجم زیاد فایل هست ممنون

زهرا
2015/08/11, 15:55
عالی بود عالی
من که مشکلی ازش ندیدم
ممنون

.AvA.
2015/08/11, 16:09
دست همه درد نکنه
واقعا عالی بود
واقعا
ما پیشرفت زیادی می کنیم حتمااا
ایول به همه
افرییییییییییین
افرین ....

shayan23
2015/08/11, 16:11
عاااااالی شد. دم همه گرمممم
هم صدا ها و لحن گفتنا هم زیر صدا ها همشون عالی بودن. انتخاب اهنگا که حرف نداشت. کاورا هم عالییییی بود بیشتر از همه کاورا خوب بودن (هییییییس دلم میخواد از کارام تعریف کنمممم. روم زیاده خب :/ )
ولی خب از بحث کاورای قشنگ و هیجان انگیز بگذریم در کل کار عااااالی بود
من تشکر میکنم از همه و بله قصد دارم تک تک هم اسم بیارم
هر کسی که توی این کار کمک کرده
خب اول از همه از نریمان بخاطر انتخاب اهنگ عالی و زیر صدا ها و متنایی که اصلاح کرد و نوشت.
دوم از امیر حسین که واقعا لایق اینه که اسمشو اول میوردم چون روی میکس خیلیییییی وقت گذاشت و عالی انجامش داد و کار رو درست کرد
سوم از شهرزاد تشکر میکنم که مسولیت متن نوشتنا و خیلی از کارا به عهده اون بود
چهارام از خودم تشکر میکنم بله افرین شایان کارت خوب بود ( گفتم که روم زیاده :// )شهرزاد و مخصوصا مارال بخاطر کاراشون
چهارم بعدی از گوینده ها بخصوص مهسا و سعید ( سفیرا و اراگون ) و البته خیلی زیااااد هم از امیر حسین (میکسر) که در چند جای تیزر نقش های مختلف داشت و واقعا کارش عالی بود. و بقیه گوینده ها......
پنجم هم از همه ی دست اندرکاران ( پشیمون شدممم خیلی زیاده نمیشه اسم اورد همه رو)
شیشم هم از مجید و امیر حسین:/ (خخخخخخ چون هنوز فایل ترجمه ها رو بهش ندادم و امیر حسین هم اگر درست یااااادم بیاد یه پروژه یه تایپ بود. اما نه نوچ متاسفانه یادم نمیاد.((200))((200))((200))) اونم بخاطر صبر و تحمل زیادشون :d
و در اخر جا داره دوباره تشکر کنم از تمام اعضا و گوینده های رادیو که در طی این دو کار ارائه شده زحمت کشیدند وقت گذاشتند و هر کدوم به نحوی کمک کردند که کار ها خوب بشه. واقعا از همه ممنون
همه وقت گذاشتن و کمک کردند حالا بعضیا ها بیشتر بعضیا کمتر اما مهم اون کاریه که انجام دادن اون حسیه که موقع ضبط و تحویل فایل ها موقع کار کردن روی متناشون داشتنه. چیزی که همگی بهش رسیدیم
برای همه ارزوی موفقیت میکنم و بی صبرانه منتظر کار بعدی هستم که مطمنم باز هم مثل کار های قبلی عالی میشه

narges.o
2015/08/11, 16:52
دم همه بروبچه ها گرم....واقعاخسته نباشین همگی.....خصوصن خودنریمان شهرزادوامیرحسین عزیز....
واییی.عالیه((5))

FATAN
2015/08/11, 20:36
واو... خیلی عالی بود... واقن نمیدونم چی بگم... موسیقی ، صداها ، همه چی....
واقن خسته نباشید .. نریمان ، شهرزاد و همه خسته نباشید ... واقن عالی بود....
صدای سعید. و مهسا و امیر حسینم که ترکونده..کلن همه چیز بدون نقص و کامل بود
تبریک

M.A.S.K
2015/08/11, 20:55
با تشکر و تقدیر قراوان ب خاطر زحمات بی دریغ و شبانه روزی((200))

azam
2015/08/12, 00:39
اممم نمیدونستم پیام قبلیمو ویرایش کنم و بذارم یا دوباره یه پیام جدید بدم! :دی
عاقااا عاااالی بوددد! خیلیی خوووب بود! جــذاب بود حساابی!
کاورش که عــالی! خیلی خوب شده!
میکسش هم عــالی بود!
آها فقط یه چندتا نکته ی کوچولو! :دی (تنها چیزی که پیدا کردم که بهش گیر بدم! :)))
راستش خیلی دوست داشتم که میگفتین گوینده ی هر شخصیت کیه! بعضیا رو تونستم حدس بزنم، ولی خیلیا رو دوست داشتم که بدونم!
و اگه درست تشخیص داده باشم، گوینده ی شخصیت بروم، (درسته؟ ) صداش خیلی جوون بود! ولی بروم یه مرد پیره، یه کم صدا با شخصیت جور درنمیومد! :دی
و تنها گیر دیگه ای که میتونم بدم به غلط املایی های نریمانه! :دی :))

Ginny
2015/08/12, 06:39
اولاً ب عنوان کسی ک کتابو نخونده هیچی نفهمیدم:|
البته شاید ب این بستگی داشته باشه ک کلاً تو هپروت بودم ولی دلمو نشکنین بذارین ایراد بگیرم:|
بعد اینکه من فقط سعید و مهسا رو شناختم:| بقیه کی بودن؟:|
تشکر از همه دوستانی که نریمان گفت:)) چون من دقیقاً آشنا نیسم نام نمیبرم کسی ناراحت نشه ک اسمش نگفته شد، دیر گفته شد(:|) و از این صحبتا!
آهنگ پس زمینه عالی. میکس عالی! من حرفی ندارم
(اون صدا اسبه اون اول چی بود؟:)) )
اون اولشم ی جوری بود:| مث خنده تهمورث اول رادیو صفر:|)
(نریمان این پستو ویرایش کن:| :| :|)
در عاخر عالییییییییی بود!
همچنان تشکر میکنم! از همه!
خسته نباشید!
من رادیو یک میخوام '_' (اینو باید میگفتمم=)) )

johnsnow
2015/08/12, 08:51
بصورت کلی خوبه ولی صدای راوی خسته کننده است آخه چرا صدا را اینجوری کردید حس خشدار بودن و دو رگه بودن به آدم میده.
زیاد صدا بین left و right بالا پایین میشه. و خب یجورایی حس غیر طبیعی بودن به آدم دست میده یعنی بعضی جاها گوینده ها مصنوعی
صحبت میکنند. خب صدای نعره اژدها بیشتر به صدای شیر شبیه هست تا اژدها. همچنان بعضی جاها میکروفن زیادی به دهن گوینده نزدیکه و
باعث بد شدن صدا شده. انتخاب موسیقی پس زمینه خوبه ولی بهتر بود فقط توی قسمتهای هیجانی و جنگ آهنگ تند و حماسی باشه نه بیشتر جاها
بهتر بود توی قسمتهای معمولی آهنگ آرام انتخاب بشه که تقریبا بعد از وسطهای کار قسمتی همینطور بوده و آهنگ ملایم انتخاب شده که خیلی بهتر کار را کرده.
همچنان نعره اژدها به توله شیر شباهت داره. مدت زمان برای تیزر یک مقداری طولانی بود.
در کل قابل قبول بود خب تقریبا صداها به سن شخصیتها میخوردن و خوب بود ولی یکسری شخصیتها معلوم نبود. موسیقی متن انتخاب فوق العاده ای داشت ولی همونطور که
گفتم بهتر بود جاهایی که هیجانی نیست آروم و ملایم باشه. صدای سفیرا خیلی خوب بود اراگون صداش خوبه ولی بنظرم میتونه بهتر بشه صدای بروم بالا پایین میشد البته قبول
دارم درآوردن صدای یک آدم مسن برای سن ماها تقریبا که نه واقعا خیلی سخته برای همین بعضی جاها صدای بروم جوانتر از سنش بود. صدای درگیری و چکاچک شمشیرها
خیلی خوب حس جنگ را بیان میکنه و البیته موسیقی پس زمینه هم در اینجا خیلی خوبه.
کلا خوشم اومد و منتظر ادامه کار هستم خسته نباشید هم به همه دوستان که زحمت کشیدن برای این کار میگم و از انتقاداتم ناراحت نشید فقط چیزهایی بود که بنظرم اومد و شاید
در موردشون اشتباه کرده باشم اما واقعا کارتون عالیه و حرف نداره نمونه های همچین کاری خیلی کمه و این کار در بین اون نمونه ها جزو بهترینهاست. بازم خسته نباشید و ممنون.
منتظر کارهای بعدی شما هستم.

shery
2015/08/12, 15:35
سلام بچه ها اول یه تشکر ویژه از همه ی بچه ها مخصوصا نریمان و امیر حسین عزیز ....

یه سری توضحیات در مورد پروژه ی همراه رادیو باید خدمت شمادوستان عرض کنم که خوب نریمان عزیز یادشون رفت ذکر کنن .
و هنوز به صورت رسمی داخل انجمن بیان نشده .
رادیو برنامه ای به اسم کتاب صوتی نخواهد داشت ....
بلکه برای معرفی کتاب و ها مجموعه ها برای بالا بردن سطح و فرهنگ کتاب خوانی تیزر های کوتاهیی برای معرفی اون ها میسازه ...
و در هر تیزر از روش های جدید خلاقانه و امروزی تری برای ساخت تریلر ها و یا تیزر ها استفاده میشه .

برای تیزر اراگون ..جز سه شخصیت اراگون . سفیرا .گالباتوریکس ...شخصیت دیگه ای در نظر گرفته نشده دقت کنید شما اونارو شناختید چون ازشون اسم برده شده .
یعنی اینکه مثلا میاد میگه گالباتوریکس ...وبعدش کاملا مشخص میشه که این فرد کیه ....

اما بقیه شخصیت های به این دلیل که هم خودمون فک میکردیم گوینده ها به اندازه ی کافی بهشون نمیخورن و هم تعدد زیاد شخصیت های کتاب ...
فقط جملات با سه سری علامت سوال که این شخص کیه گفته شدن ....اما دلیل بر این نیست که اگه اولش امیر حسین جمله های بروم رو گفته یعنی شخص بروم داره ....
سعی تا جایی به شخصیت ها نزدیک باشه اما دلیلی برای شخصیت پردازی تا اون حد بالا دیده نشده .

در مورد صدای اژدها ...صداها از بهترین فیلم هاو افکت ها برداشته شده ..مشکل اینجاست که اگه همین صدارو به صورت تصویری و روی خود یه اژدها ببنید
کالا طبیعیه اما متاسفانه هر صدای فانتزی مثل فریاد ارواح و دیگر موجودات فانتزی بدون تصویر کمی از ارزش و طبیعیت خودشو از دست میده .
یکی از مشکلات ما در حال حاظر همینه مشکل از صدا ها نیست مشکل از چه طوری نمایش دادنشه .

بحث دیگه این بود که متن و کل کار برا معرفی نوشته شده ...دوستانی که تا به حال کتابو نخوندن لطفا بیشتر به متن و روند داستانی توجه کنن تا صدا ها .
تا روند داستانو کاملا متوجه بشن .....
و دوستانی که تا به حال داستان رو خوندن امید وارم مثل خود ما و دیگر بچه ها دوباره تشویق شده باشید که کتابو بخونید و ادامه بدید ....

به امید پیشرفت برای اینده فانتزی کشورمان .

ممنون از صادق و دیگر بچه های عزیز که با نقد ها تشویق های گرمشون مارو همراهی میکنن ...
منتظر نظراتتون هستیم .

رانوس
2015/08/12, 18:28
محشر بود! خیلی معرکه بود......واقعا گل کاشتین.......دستتون درد نکنه......بی صبرانه منتظر کتاب صوتی‌اش هستم.....خودم عاشق این مجموعه ام.........ممنون و خسته نباشید

shery
2015/08/27, 18:22
جدول بخش اضافه شد

- tina -
2015/08/27, 20:58
عالییییییییییی بوددددددد
واقعا گل کاشتید
بهتون خسته نباشید میگم
((70))((48))