PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کمیک سواران تاریکی(dark siders)

H.A.M.I.D
2015/07/18, 07:40
سلام.
تا کنون 2 بازی در موردشون ساخته اند همین طور 6جلد کمیک و یک رمان منتشر شده.
هم رمان و هم کمیک بسیار خواندنی هستن.توصیفات و دیالوگ ها حماسی زیبایی در هر دو به کار رفته.
گرافیک کمیکش واقعا زیباست،طراحی هنری خیلی خوبی داره.
از 6 جلد کمیک،یک وان شات در مورد جنگ و 5 جلد دیگه در مورد مرگ هست.
وان شات توسط انم ورلد ترجمه شده و باید بگم گند زدن به داستا!اصلا نتونستن حال و هوای حماسی داستان رو حفظ کنن،شخصا ترجیح می دادم اصلا ترجمه نکنن تا این که با چنین ترجمه ای بدن بیرون.
انشالله اگر شد باهاشون هماهنگی می کنم تا جلد اول رو خودم دوباره ترجمه کنم،واقعا حیف چنین کمیک زیبایی هست.
5 جلد بعدی رو هم انشالله از فردا شروع می کنم به ترجمه و اگر شد ادیت رو هم انجام می دم.
بنده لینک دانلودی از این کمیک نذاشتم،چون ممکنه که دوستان تبلیغ حساب کنن.
اگر کسی لینکی از پیکو و مدیافایر می تونه بذاره ممنون میشم.
و در مورد رمان:
شاید،شاید،بعد از اتمام پروژه هام رفتم سراغش
http://image.slidesharecdn.com/darksiderscomic-121212072404-phpapp02/95/darksiders-comic-1-638.jpg?cb=1355297161

یه توضیح کوتاه در مورد سواران تاریکی در مسحیت:

چهار سوار آخرالزمان
در برخی از تصنیف های دین مسیحیت از آخرالزمان، به چهار سوار کار با نام های War، Famine، Pestilence و Death اشاره شده که در پایان دنیا ظاهر می شوند.این ۴ سوار هر کدام در افسانه های گوناگون دستخوش تغییراتی شده اند؛اما سازندگان DS حتی فراتز رفته و به جز War و Death، حتی اسم اسب های دو سوار کار دیگر را هم تغییر داده اند.جو مد در این زمینه می گوید: نکته جالب در مورد این ۴ سوار این است که همه نام آن ها را شنیده اند؛ولی هیچ اطلاعات دقیقی از آن ها در دست نیست.امری که دست سازندگان را بازگذاشته تا به قول دیوید آدامز هر عنصری را که خوششان آمد از افسانه وام گرفته و باقی و اصل ماجرا را به میل خودشان ترسیم کنند.البته این دو تنها افرادی نیستند که از افسانه ۴ اسب سوار آخرالزمان به عنوان منبع الهام رایگان استفاده کرده اند

sir m.h.e
2015/07/18, 16:26
من بازی های دارک سایدرز رو بازی نکردم ولی داستان بازای ها رو میدونم
از قیافه این شخصیتی که اواتارم گذاشتم خیلی خوشم میاد
امیدوارم ترجمه کنید کمیک هاش رو

H.A.M.I.D
2015/07/18, 17:26
من بازی های دارک سایدرز رو بازی نکردم ولی داستان بازای ها رو میدونم
از قیافه این شخصیتی که اواتارم گذاشتم خیلی خوشم میاد
امیدوارم ترجمه کنید کمیک هاش رو
بازی هاش رو بازی کن.جالب هستن.
وان شات ترحجمش کامله،منتظر ادیتور هستم.
در مورد کمیک های مرگ(همینی که آواتارتونه)جلد اول ترجمه کامل و تا شب خودم ادیتش می کنم.
اگر استقبال خوب باشه.پروژه رایگان ارائه میشه.؛اگر استقبال نباشه،جلد اول رایگان،4 جلد دیگه هر کدوم 700 تومان

Cyrus-The-Great
2015/07/18, 22:01
قربون دستت. من این تاپیکو 2 ساله میخواستم بزنم حسش نبود ((3))

:lol:

Ruin
2018/11/26, 04:39
اگه کمیک و رمانشو داری به این آدرس بفرست
Ali.amiri13955@gmail.com