PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب برتر از نظر شما!

FATAN
2015/07/18, 02:56
بهترین کتاب داستان در سبک فانتزی که تا به حال خوندید چی بوده؟
توی این تاپیک هرکس می تونه بهترین کتاب فانتزی ای که تا به حال نوشته شده, از نظر خودش, معرفی کنه و راجع به اون توضیح بده و یه نقد کوچیکی بکنه. فقط لطفا کتابی از یک نویسنده ی معروف رو معرفی کنید که اکثرا مطالعه کرده باشن!
و همین طور راجع به این که چه شخصیتی رو توی این سبک کتاب ها از همه بیشتر دوست دارید می تونید گفت وگو کنید.
ممنون! :)

Sepehr.Dejavou
2015/07/18, 03:55
دونده هزار تو جلد 1

Samara
2015/07/18, 11:44
راستش انتخاب خیلی خیلی سخته!
هر کتابی رو اگه از دید خود نویسنده بهش بنگریم قشنگ به نظر میرسه
من آرتمیس فاول رو خیلی دوست داشتم
ولی کتابای بهتری هم خوندم که الان حضور ذهن ندارم :دی

FATAN
2015/07/19, 14:51
من بین کتابای فانتزی از همه بیشتر از جلاد لاغر خوشم اومد.. (دارن شان نوشته ) واقن از نظرم هیچ کمبودی نداره و کامله.. فضاسازی های دارن شان که میدونید چجوریه.. یه داستان عالی هم بهش اضافه کنین با یه عالمه مفهوم! خب سبک ماجراجویی ک خیلی جذابه، و همین هدفی ک پشت این کتابه!
شخصیت های داستان سفر میکنن و در هر ناحیه با مردمی روبه رو میشن ک طرز تفکر و اعتقادات خودشون رو دارن ! این موضوع و توصیف های عالی این کتابو تک کرده.. وشخصیت پردازی شم حرف نداره! جبل شخصیت اصلی در طول داستان به کلی طرز فکرش عوض میشه و سختی های این مسیر آم دیگه ایش میکنه
خلاصه من عاشقشم ! :دی

mastermind
2015/07/19, 18:31
The Lord of the Rings نوشته ی J. R. R. Tolkien.

Moon Jacob
2015/07/20, 11:31
من از نارنیا خوشم امد ولی انتخاب سخته و ممکن هست که چیزایی باشه که من بیش تر دوس داشته باشم

Araa M.C
2015/07/20, 12:43
مجموعه ی نغمه....یک کلام ختم کلام
میشه با مجموعه ی ارباب حلقه ها مقایسش کرد
این فصل از سریالش تو مراسم امی حدود 25 تا نامزد جایزه شده
فروش کتابش مهشره...و واقعا داستان خوبیه
نغمه ای از یخ و اتش.....جان اسنو...تیریون لنیستر

ThundeR
2015/07/20, 13:27
خب این نظر سنجی به نظر من اشتباهه
چون فانتزی هم برای خودش سبک های متفاوتی داره
من توی فانتزی حماسی درست مثل آرمان جان نغمه رو می پسندم