PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه کتاب نوشته شده براساس مجموعه بازی های اساسین کرید (انتشارات آذرباد)

UNITY
2015/07/14, 15:43
سلام بچه ها
من دیدم جای این یه تایپیک خالیه وهیچ کس اقدام نمیکنه گفتم خودم اقدام کنم بااجازه

جلد 1: رنسانس
(معادل قسمت دوم ازمجموعه ی اساسین کرید)
Assassin's creed II

http://azarbadpub.ir/upload/product/thumbnail/200-1398030255206264_362244653858270_1579125437_n.jpg? watermark=1

مرد جوانی که خانواده اش مورد خیانت گروهی از خانواده های قدرتمند ایتالیا قرار گرفته است ، تلاش خود را برای انتقامی شایسته آغاز میکند . برای ریشه کن ساختن این فساد و بازگردانیدن آبروی خانوادگی خویش ، او هنر اسسین ها را می آموزد .
در این راه طولانی از مهارت و نبوغ بزرگانی همچون لئوناردو داوینچی و نیکولو ماکیاولی بهره می جوید . با علم به اینکه تنها همین مهارت ها و ابزار ضامن بقای او خواهند بود .
برای متحدانش تبدیل به نیرویی تعیین کننده در جنگ برای بدست آوردن آزادی و گسترش عدالت می شود . اما برای دشمنانش تبدیل به دردسر همیشگی که عمر خود را صرف مبارزه با آن حاکمان ظالم و ستمگر میکند .
حماسه ای خواندنی و جذاب از قدرت ، دسیسه و انتقام .

جلد 2: پیمان برادری
(معادل سومین بازی ارائه شده و همان ادامه ی قسمت دوم)
Assassin's creed Brother Hood

http://azarbadpub.ir/upload/product/thumbnail/200-139803050311753_417574561658612_2078091187_n.jpg?w atermark=1

پس از غارت مونته ریجیونی ، اتزیو و یاران پراکنده اش به رم نقل مکان کرده و مقر خود را در این شهر باستانی پر نیرنگ بنا می سازنند . با قدرت گرفتن سزار بورجا فرمانده ی فاتح سپاهیان واتیکان و حمایت های مالی بی دریغ رودریگو ، خاندان بورجا و شوالیه های معبد درهم آمیخته و تبدیل به دشمن شماره یک اسسین ها می شوند .
سزار رویاهای بلند پروازانه ای در سر می پروراند و به همراهی دوستان و قدیمی و متحدان جدید ، نقشه های خویش را به پیش می راند . اسسین ها نیز در این نبرد نابرابر بیکار ننشسته و با نفوذ به زوایای تاریک قدرت در واتیکان ، بکار گیری شیوه های باستانی ، استفاده از نبوغ نخبگانی چون ماکیاولی و داوینچی و اتکا بر پایگاه مردمی خود ، به مبارزه با این خاندان شیطانی ادامه می دهند .
حماسه ای جذاب و خواندنی از تقابل شرافت و آزادگی در برابر فساد و نیرنگ...

جلد 3: نهضت مخفی
(معادل قسمت اول بازی)
Assassin's creed I

http://azarbadpub.ir/upload/product/thumbnail/200-1409731571assasins%20kam%20hajm.jpg?watermark=1

نیکولو پولو، پدر مارکو، سرانجام داستانی را منتشر می‌کند که تمام عمر مخفی نگه‌ داشته... داستان الطائر، یکی از شگفت‌انگیزترین اسسین‌های انجمن برادری.
الطائر راهی مأموریتی دشوار می‌شود، مأموریتی که او را از میان سرزمین مقدس عبور می‌دهد و معنای حقیقی کیش اسسین‌ها را به او می‌آموزد. الطائر برای اثبات وفاداری‌اش باید نُه حریف مخوف را از سر راه بردارد، از جمله روبرت دوسابل، فرمانده‌ی شوالیه‌های معبد.
داستان زندگی الطائر برای نخستین‌بار اینجا نقل می‌شود: سفری که مسیر تاریخ را تغییر خواهد داد؛ نبردی مداوم با دسیسه‌ی شوالیه‌های معبد؛ زندگی خانوادگی هولناک، غم‌انگیز و پرحادثه...

جلد 4: مکاشفات
(معادل چهارمین بازی ارائه شده و ادامه ی پیمان برادری)
Assassin's creed Revelation

http://azarbadpub.ir/upload/product/thumbnail/200-1430490742Assassin%204%20after%20edit.png?watermar k=1

اتزیو عاشق شد، شر به پا کرد، عزیزانش را از دست داد، دوست پیدا کرد، به فرقه وارد شد، جای‌ پای پدر را پیش گرفت، تلاش کرد و تلاش کرد، جنگید و جنگید و در پایان، به نقطه‌ای رسید که شاید بتوان آن را کمالی حقیقی در یک انسان دانست؛ چرا که معنای آزادی، زمان و عشق را فهمید و از پسری بازیگوش، به رهبری خردمند تبدیل شد. و همانطور که اتزیو در عالم "مکاشفه" تصاویری از مرشد خود، الطائر بن لا احد می‌بیند و از او می‌آموزد، این کتاب نیز "مکاشفه‌ای" است که در آن ما با زندگی اتزیو آشنا و با او همراه شدیم.

جلد 5: جدا شده
(معادل پنجمین قسمت از مجموعه بازی های اساسین کرید)
Assassin creed III

http://azarbadpub.ir/upload/product/thumbnail/200-1433513981fergeh%205%20new%20size.gif?watermark=1

«هیچوقت واقعاً او را نشناختم. گمان می‌کردم می‌شناسم، اما تا زمان خواندن یادداشت‌هایش متوجه نشده بودم که اصلاً او را نمی‌شناسم. دیگر هم خیلی دیر شده بود. خیلی دیر شده بود به او بگویم درباره‌اش اشتباه قضاوت کردم. خیلی دیر شده بود به او بگویم متأسفم.»

سال 1735، لندن. هیثم تا چند روز پیش از تولد هشت‌سالگی‌اش، یک زندگی عادی داشت: پدری که مراقبش بود و شمشیرزنی یادش می‌داد؛ مادری که دوستش داشت و خواهری مانند تمام خواهرها. اما با یورشی شبانه به عمارت کِنوی، وضع دگرگون می‌شود و حالا این هیثم است که باید از خانواده‌اش به تنها شکلی که می‌تواند، دفاع کند: با کشتن.

مربی مرموزی او را تعلیم می‌دهد و تبدیل به قاتلی مرگبار می‌کند. قاتلی که لبریز از حس انتقام، جستجویش را شروع می‌کند، به هیچکس اعتماد ندارد و هرآنچه را که می‌شناخت، زیر سوأل می‌برد.
و در همان حال که توطئه و خیانت دورش را گرفته، وارد جنگی باستانی میان اسسین‌ها و شوالیه‌های معبد می‌شود، درحالی که خودش عضو هردو فرقه است و عضو هیچکدام نیست...

Banoo.Shamash
2015/07/14, 18:49
چه باحال!
اصن فکرش رو نمیکردم بازی اسسین یه کتاب بوده باشه.

Nicolas Brown
2015/07/14, 19:05
نمیدونستی این کتاب داره توسط یه انجمن ترجمه میشه بزودی میاد منتظر باشید

Ginny
2015/07/14, 21:27
نمیدونستی این کتاب داره توسط یه انجمن ترجمه میشه بزودی میاد منتظر باشید
ترجمه؟ مگه کتاب های چاپی نیستن؟0_0

shery
2015/07/14, 22:09
چرا با دوتا کاور مخلتفم تا الان چاپ شدن من که از ترجمه و کلیت کار راضی بودم .
ولی خبر ندارم کدوم انجمن میخواد ترجمه اش کنه .

UNITY
2015/07/15, 08:00
چه باحال!

درواقع این کتاب ها بعد از ارائه ی بازی نوشته شدند ومیشه گفت از روی بازی نوشته شدن

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

ترجمه؟ مگه کتاب های چاپی نیستن؟0_0

بله کتاب ها توسط انتشارات آذرباد ترجمه وچاپ شدند

Ginny
2015/07/15, 08:09
درواقع این کتاب ها بعد از ارائه ی بازی نوشته شدند ومیشه گفت از روی بازی نوشته شدن

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

بله کتاب ها توسط انتشارات آذرباد ترجمه وچاپ شدند

بلی بلی مطلعم. ولی اگه دقت کنین مهدی بالاتر چی گفتن ک کتاب داره ترجمه میشه. من از اون جهت پرسیدم:)

Nicolas Brown
2015/07/15, 11:03
اون کتاب توسط یه انجمن ترجمه میشه که فعلا گفته تا جلو رفتن کار توی لیست نمیزنه یکی از مترجمای قدیمی همین انجمن هم هستن و دلیل ترجمه هم خودشون شرح میدن که اگه اجازه بدن مدیران میتونم لینک انجمن رو بزارم

UNITY
2015/07/15, 14:25
چه باحال!

البته من فقط جلد1 رو خوندم ولی فکر کنم برای جلد5 درباره ی هیثم کنوی هم نوشته شده باشه چیزی که توی بازی ندیدیم

mohamad.psp80
2015/09/12, 15:31
اَاَاَاَاَاَاَاَ
حرفی ندارم :|
خدا کنه هرچه زود تر بیاد d:

UNITY
2015/09/13, 16:31
اون کتاب توسط یه انجمن ترجمه میشه که فعلا گفته تا جلو رفتن کار توی لیست نمیزنه یکی از مترجمای قدیمی همین انجمن هم هستن و دلیل ترجمه هم خودشون شرح میدن که اگه اجازه بدن مدیران میتونم لینک انجمن رو بزارم

الان میدونی کی داره ترجمه میکنه؟ اگه میدونی بهشون بگو متنش رو مثل کتابش قلمبه ثلمبه ترجمه نکنن!!!!!!!!!!

Nicolas Brown
2015/09/13, 17:16
الان میدونی کی داره ترجمه میکنه؟ اگه میدونی بهشون بگو متنش رو مثل کتابش قلمبه ثلمبه ترجمه نکنن!!!!!!!!!!

یکی از دلایل ترجمه اینترنتی همین بود باید منتظر بود ببینیم کنسل میشه یا نه((99))