PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 21 دسامبر اخرین روز دنیا یا به قولی آخر الزمان است؟

آرمیتا37
2012/12/14, 20:51
بیایید فقط یه لحظه کر کنیم که ایا مثل خیلی از فیلمهای هالیوودی 21 دسامبر آخرین روز باشد چه نظری دارید ادامه همین پست بزنید.

من میگم رستاخیز 21 دسامبر تنها روشنی و تحول افکار است چرا که این روزها من همش دارم خواب می بینم که خونه ای تازه با دستان خودم دارم می سازم .شما چی فکر میکنید و

1205

۲۱ دسامبر شاهد نمایش سیارات منظومه شمسی در فضا خواهیم بود: در تاریخ ۲۱ دسامبر میلادی، خورشید، زحل (کیوان)، زهره، مشتری (ژوپی*تر)، عطارد، مریخ و کره زمین در امتداد یکدیگر قرار خواهند گرفت و یک مسیر صاف از آغاز منظومه خورشیدی تا هسته آن یعنی خورشید را تشکیل خواهند داد. لازم به ذکر است که به غیر از منظومه خورشیدی ما، دیگر سیارات از کهکشان*های مختلف نیز به همین صورت ردیف قرار خواهند گرفت. از آنجایی که بشر هنوز با چنین موضوعی یعنی تاثیر نیروهای مغناطیسی سیارات و ستارگان بر یکدیگر برخورد نکرده است، نمی*توان عواقب ناشی از آن را پیش*بینی نمود. برخی از دانشمندان بر این عقیده*اند که این مساله ممکن است منجر به تغییر مکانی سیارات یا منظومه خورشیدی گردد. البته نظریه*های بیشتری در مورد پایان دنیا وجود دارد که برای ذکر تمامی آن*ها به مدت زمان بسیاری نیاز است. با توجه به این تفاسیر، می*توان این نتیجه را گرفت که به تعداد انسان*های کره خاکی، نظریه وجود دارد. در انت*ها می*توان به ارزیابی و جمع*بندی نظریه*های فوق پرداخته و اعلام کرد که راه*حل بسیاری از معضلات تنها به خود ما بستگی دارد. چرا باید اکولوژی را نابود کنیم؟ چرا بدون جنگ و با صلح زندگی نکنیم؟ باید اختراعات و اکتشافات خود را کنترل کنیم. بی*تفاوتی هرکس نسبت به کره*زمین می*تواند دلیل نابودی حیات در این کره خاکی باشد.

Mr.Sohrab
2012/12/17, 11:00
ارمیتا جان منبع این خبر کجاست ؟ انصافا بعید از ذهن به نظر می رسه . از طرف دیگه ما ایرانی ها هم که خدای جو دادنیم .

filagond
2012/12/17, 13:17
ول کنید این مزخرفات رو. 1990 هم همین رو می گفتن. 2000 هم همین رو می گفتن. حالا هم نوبت 2010 هست. تا حضرت مهدی ظهور نکنه و از دنیا نره و بعد عده از مرده ها به دنیا برنگردن دنیا نابود نمی شه.

تاک
2012/12/17, 15:50
شانستون دنیا تموم نشد

سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) پایان جهان در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ را مضحک دانست.

سازمان
ناسا هشدار داد شایعات مضحک و بی اساس «پایان جهان» مایاها یک تهدید واقعی
برای ترساندن کودکان و افسردگی نوجوانان و در نهایت افزایش آمار خودکشی
محسوب میشود.

دیوید موریسون، فیزیکاخترشناس مرکز پژوهش ایمز ناسا از دریافت ایمیلها

...و نامههای فراوان از سوی شهروندان مضطرب و به خصوص از افراد جوان خبر داده است.

مریسون
اظهار کرد: در حالی که این مساله برای برخی شوخی و برای دیگران اسرارآمیز
بوده، تعداد زیادی از افراد به شدت در این مورد نگران هستند.

ناسا
اخیرا یک صفحه اطلاعرسانی بر روی وبسات خود ایجاد کرده و در آن توضیح
داده که چرا جهان در روز ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ به پایان نخواهد رسید.

شایعات و نگرانیها در مورد آخرالزمان بر اساس برداشتهای غلط از تقویم مایاها بوده است.

قدیمیترین تقویم مایاها (عکس) پاسخهای تازه به پایان جهان:

به گفته ناسا، این شایعات با ادعاهایی در مورد برخورد سیاره نیبیرو که توسط سومریها کشف شده، با زمین در آن روز آغاز شده است.

منشا
این شایعات به کارهای ذکریا سیچین، نویسنده آذربایجانی مرتبط شده که در
سال ۱۹۷۶ در مورد کشف و ترجمه متون سومری در مورد این سیاره نوشته بود.
سیچین در سال ۲۰۱۰ در سن ۹۰ سالگی درگذشت.

این در حالی است که به گفته دانشمندان اساسا چنین سیارهای وجود ندارد.

ناسا در صفحه خود برای رد ترس های پایان جهان اعلام کرد:

اگر
سیاره نیبیرو یا ایکس واقعی بوده و در مسیر برخورد با زمین قرار داشت،
دانشمندان باید از حداقل یک دهه گذشته متوجه آن شده و آنرا پیگیری میکردند
و همچنین الان باید میشد این سیاره با چشم غیر مسلح نیز مشاهده کرد.

شایعات
دیگر از جمله ادعاها در مورد وارونه شدن میدان مغناطیسی زمین و یا حرکت
زمین به سوی سیاهچالهای در مرکز کهکشان راه شیری نیز مسائل بی اساس دیگری
هستند که توسط ناسا رد شدهاند..

آرمیتا37
2012/12/17, 22:51
ارمیتا جان منبع این خبر کجاست ؟ انصافا بعید از ذهن به نظر می رسه . از طرف دیگه ما ایرانی ها هم که خدای جو دادنیم .

اخباررو نگاه کن دنیا درگیرش شده

Mr.Sohrab
2012/12/19, 15:48
بابا والا به نظر من اين وسط يه سري چيزها هست كه براي بعضي ها نفع داره مثلا اين كه شاخص بورس دچار نوسان ميشه و خب بالطبع خيلي ها هستن كه خودشون منبع اين اخابرا و به صورت فوق العاده سود ميكنن. از طرف ديگه ترسي كه از اين كار به وجود مياد به نفع خيلي ها تموم ميشه و ....

ولي باتمام اين تفاسير حتي نيم درصد هم احتمال چنين چيزي را بديم خيلي فكر را مشغول ميكنه و كلا غايت زندگي را به سخره ميگره (*اديب هم شدم نميدونستم !!!!)

ولي بالاخره من كه خودم عاشق هيجان و ماجراجويي هستم . من كه چيزي ندارم از دستم بدم . اهاي ملت مايه دار مالتون را بچسبيد نپره

Miridian
2012/12/22, 16:54
دنیا تموم نشد سیاره*ها هم با هم در یک خط قرار نگرفتن اون متن به اصطلاح خبر هم ترجمه*ی اون دیالوگ میلا یوویچ و بروس ویلیس تو فیلم عنصر پنجم بود...

به نظرتون وقتش نشده که با منطق به دنیا نگاه کنیم؟ کدوم دانشمندا این حرفو زدن که سیاره*ها با هم در یک خط در میان؟ پس سایت ناسا برای چیه؟

master
2012/12/22, 17:53
من شنیدم پناهگاه زیرزمینی استالین که 60 متر زیر زمین ساخته شده بوده که حالا به بخش خصوصی در روسیه واگذار شده، بابت پناه دادن به افراد به خاطر 21 دسامبر، 50 هزار دلار می گرفته به این شرط که اگه دنیا نابود نشه نصفشو برگردونه.
آخ جون! 25 هزار دلار جلو افتادیم!!!!!!

Hermion
2013/05/16, 16:43
خدا رو شكر دنيا تموم نشد. ١٩دسامبر ما بروبچ كلاس زبان نشسته بوديم در اين باره بحث مى كرديم يهو برق رفت.مى دونين كه شايعه شده بود كه برق قطع مى شه و خورشيد طلوع نمى كنه.ما همين جور نشسته بوديم.فكر كن موبايلم آنتن نمى داد.تا آخر جلسه هم برق نيومد.خدارو شكر هيچى نخونده بودم.ولى اعتراف مى كنم به آغوش دوستم (البته چند لحظه)گذروندم((227))