PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عضو گیری تیم میکس

spook
2015/07/05, 11:56
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربرای عزیز سایت

خب همون طور که همه می دونیم ما خیلی وقته که کار رادیو رو شروع کردیم منتها این وسط برای تکمیل پروژه و کارمون به میکسر نیاز داریم .
هر کدوم از دوستای عزیزی که کار میکس بلدن چه مبتدی چه حرفیه لطفا به من خصوصی بزنن تا توضیحات لازمو اونجا براشون بگم .

خب حالا دقیقا حجم کار میکسر چقدره؟
باید خدمتتون عرض کنم که ما تیم میکسمون به دو دسته تقسیم میشن :

1.گروه میکس اصلاحی
2.گروه میکس اصلی

حالا وظیفه ی شما بنا بر وقت و میزان آشناییتون با میکس مشخص میشه . در رابطه با حجم کار هم نگران نباشید هر برنامه دو نفر انجام میکسو به عهده می گیرن اگه این برنامه سرتون شلوغ بود برنامه ی بعد و ....
کلا روالش به این صورت هست .

در نهایت نگران نباشید ما نهایت سعیمونو می کنیم بهتون فشار نیاد ؛ پس لطفا هر کس آمادگی و علاقه داشت اینجا اعلام کنه
و به خصوصی من مراجعه کنه .

موفق و پایدار باشید .

ThundeR
2015/07/05, 19:33
آقا لطفا هر کی توانایی میکس داره اینجا اعلام کنه:)

هیچ چیزی بدون کمک اعضا نمی تونه درست بشه:)

moonlightsky
2015/07/05, 22:12
والا راستشو بخواین تنها کاری که من کردم البته اگه بشه اسمشو گذاشت میکس مال خیلی وقت پیش بود
آهنگ های یه فیلمی رو خیلی دوست داشتم یه برنامه همین برای میکس و اینا نصب کردم فیلمو به صوتی تبدیل کردم آهنگی که میخواستمو کات کردم فرکانسشو تغییر دادم تا آهنگه واضح تر بشه بعدم یه تیکه هایی رو به هم چسبوندم البته مال خیلی وقت پیش بود حالا تا دوباره برم اون برنامه رو پیدا کنم و باهاش سر وکله بزنم خیلی طول داره تازه این مستلزم اینه که وقت داشته باشم آخه الان برنامه م خیلی شلوغه پایان نامه و کنکور و... الانم هر چی وقت پیدا میکنم میذارم برای ویرایش زبان اصلی
حالا اگه واقعا کسی نبود ونیاز خیلی حاد شد شما بفرمایید من تلاشمو میکنم اما از الان بگم قول 100 درصدی نمیدم((200)) (حالا اصلا بزارید ببینیم این کارایی که گفتم اصلا به دردتون میخوره یا نه)

Nari
2015/07/06, 02:50
منم که از اول گفتم هستم
الانم میگم

هستم :)

johnsnow
2015/07/06, 10:01
منم هستم ولی خستم یعنی وقت ندارم شرمنده نمیرسم وگرنه حتما کمک میکردم((3))

spook
2015/07/06, 17:48
والا راستشو بخواین تنها کاری که من کردم البته اگه بشه اسمشو گذاشت میکس مال خیلی وقت پیش بود
آهنگ های یه فیلمی رو خیلی دوست داشتم یه برنامه همین برای میکس و اینا نصب کردم فیلمو به صوتی تبدیل کردم آهنگی که میخواستمو کات کردم فرکانسشو تغییر دادم تا آهنگه واضح تر بشه بعدم یه تیکه هایی رو به هم چسبوندم البته مال خیلی وقت پیش بود حالا تا دوباره برم اون برنامه رو پیدا کنم و باهاش سر وکله بزنم خیلی طول داره تازه این مستلزم اینه که وقت داشته باشم آخه الان برنامه م خیلی شلوغه پایان نامه و کنکور و... الانم هر چی وقت پیدا میکنم میذارم برای ویرایش زبان اصلی
حالا اگه واقعا کسی نبود ونیاز خیلی حاد شد شما بفرمایید من تلاشمو میکنم اما از الان بگم قول 100 درصدی نمیدم((200)) (حالا اصلا بزارید ببینیم این کارایی که گفتم اصلا به دردتون میخوره یا نه)

سلام خیلی ممنون از لطفتون نه در اون حد نیاز حاد نیست:))

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

منم هستم ولی خستم یعنی وقت ندارم شرمنده نمیرسم وگرنه حتما کمک میکردم((3))

خخخخ خب ما گفتیم اگه وقت دارید و میتونید اعلام کنید:)

Nari
2015/08/22, 17:53
اسپم جهت بالا اومدن تاپیک

(دوستان هرکس قصد همکاری داره سریع تر اعلام کنه . ممنون )

saeedsaeed2
2015/11/03, 15:58
سلام ، من يه ... 6 ماه پيش توسط رفيقم سيد علي (س.ع.الف - ميشناسينش ديگه؟!؟) به انجمن اومدم و ... خب هيچوقت هيچ فعاليت خاصي اينجا نداشتم اما قصد دارم حال كمي فعاليت كنم ، از اونجا كه الان هفتمين ساله كه دارم كار نيمه تخصصي/تخصصي با نرم افزار Premiere رو تجربه ميكنم،

گفتم شايد بهتر باشه از اين تجربه براي كمك به تيم تدوين صوتي راديو استفاده كنم.

منتظر پاسختون هستم.
سعيد ((99))((99))((99))