PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با صدای بی صدا

narges21
2015/07/05, 02:30
یه داستان کوتاهه دیگه به قلم من... نظر فراموشتون نشه:)

تکالیف کلاس زبانم را می نوشتم که وارد اتاقم شد.یک دور کامل دور اتاقم زد و روی تختم نشست .توجه ای نکردم بعد از چند ثانیه بلند شد و دور من چرخید. نیم نگاهی بهش انداختم ولی انگار کم نمی آورد! صدایش باعث می شد که تمرکزم به هم بخورد لبه ی میزم نشست و باردیگر اتاق در سکوت فرو رفت.بدون آنکه نگاهش کنم با لحن تندی پرسیدم:
-چیه؟؟
جوابی نداشت چون اصولا نمی توانست حرف بزند! با این فکر لبخندی زدم و سعی کردم حواسم را متوجه کاغذ روبرویم کنم ولی انگار بی خیال من نمی شد بی هیچ حرکتی با چشمان درشتش به من خیره شده بود نفس عمیقی کشیدم و خودکارم را روی میز گذاشتم
–به چی نگاه می کنی؟
جوابم، سکوتش بود.دستم را به سمتش بردم،عقب پرید و از آنطرف میز بلند شد چند دور دیگر اطراف اتاقم چرخید و دوباره روی تختم نشست!من که با چشمانم دنبالش می کردم با صدای بلندی گفتم
- دیوانه!
واکنشی نشان نداد.چند روزی بود که به خانه ی ما آمده بود درست نمی دانم چند روز قبلش شاید دوروز...یا شاید هم سه روز. نمی توانستم باور کنم که بقیه با حضورش مشکلی ندارند بخصوص اینکه صدای اعصاب خوردکنی داشت!در این مدت هرجای خانه که می رفتم دنبالم بود.
از پشت میزم بلند شدم می دانستم باید چیکار کنم باید می کشتمش! آره تنها راهش همین بود. از اتاقم بیرون رفتم که صدای اعصاب خوردکنش باعث شد بفهمم که دنبالم می آید نگاهش نکردم
- خسته نشدی منو تعقیب می کنی؟ ...مشکلی نیست از آخرین لحظات زندگیت لذت ببر!
توجهی به حرفم نکرد و دور من چرخید یا برایش مهم نبود یا اینکه جانش برایش ارزشی نداشت ناگهان فکری به ذهنم رسید با عجله خودم را به اتاقم رساندم و سریع در را بستم.لبخند پیروزمندانه ای روی لبانم نشست پشت میزم نشستم و خودکارم را برداشتم که صدایش را از کنار گوشم شنیدم چرخیدم و او را پشت سرم دیدم!چطور توانسته بود داخل بیاید؟ با عصبانیت کتابم را به طرفش پرت کردم جاخالی داد که باعث شد کتاب به دیوار برخورد کند دوباره شروع کرده بود به دور اتاق چرخیدن انگار من رو مسخره می کرد خیلی جدی از پشت میزم بلندشدم نمی خواستم بیشتر از این موجب شادیش بشوم پنجره ی اتاقم را باز کردم ظاهرا فهمیده بود که می خواهم چیکار کنم چون صدایش قطع شد روی زمین بی هیچ حرکتی نشسته بود آرام خودم را به پشت سرش رساندم توجهی به من نکرد کتابی که زمین افتاده بود را برداشتم و محکم به کنارش پرتاب کردم خودش را به پنجره رساند و لبه ی ان نشست از خونسردی اش حرصم گرفته بود خیلی شمرده گفتم
- یا از اینجا می ری بیرون یا باید با زندگیت خداحافظی کنی
منتظر نشدم عکس العملش را ببینم به طرفش پریدم او هم پرواز کرد و از پنجره بیرون رفت
-بلاخره مجبورت کردم بری!بر خرمگس معرکه لعنت!
درحالی که می خندیدم پنجره را بستم

the ship
2015/07/05, 03:04
وای خیلی خوب بود.
قشنگ میرفتی تو حس داستان. خووووب شروع شد و جلو رفت. فقط یه کوچولو اون آخر که فهمیدم مگسه خورد تو ذوقم. ولی واقعا قلمت خوبه.
مرسی نرگس.:)

Leyla
2015/07/05, 03:30
عاقا من فکر میکردم کفتر ساراست... :|(:دی)
خوب شد مگس بودا... :دی (فکر کن... سارا میفهمید افتادی دنبال کفترش...)
من عاشق خشانت داستانتم!
از نظر محتواییش خیلی خوشم اومد...
بازم بنویس از اینا آورین... :)

Banoo.Shamash
2015/07/05, 14:28
واااا !!
من خو فک کردم یه گربه اومده تو اتاقش!
باز خوبه مگس بود.کلا اصن لذتی که توی کشتن یه مگس هست،با هیچ چیز دیگه قابل مقایسه نیست!!((206))

Ajam
2015/07/05, 15:14
چرا من تگ نشدم؟؟؟؟
ها؟؟ بزنمت؟
افرین نرگسی!!! احسنت!!!
خیل خیلی عالی بود!فقط چند را شده بود رو! خیلی تو دوقم نزد ولی یه کم زد!
بازم بنویس!

Dokhtare Ashoob
2015/07/05, 16:07
اقا من فکر کردم بچه کرولال از بهزیستی اوردی حسودیت میشه
:|
#روان_پریشی_های_ذهن_من
این چ فکری بود ک کردم :| ؟
افرین دوست داشتم ولی کاش بهتر تموم شد

HELT
2015/07/05, 21:56
آفرین! عالی بود!
حرفی ندارم جز اینکه اولش نفهمیدم که مگس بود!
"بر خر مگس معرکه لعنت" الان برای انسان ها هم به کار میره!
ولی انصافا عالی بود! آفرین آبجی!((99))

Magystic Reen
2015/07/05, 23:04
من فکر کردم گنجشکی چیزیه. چون بعضی وقتا سر و کله اشون تو خونه ما پیدا میشه، شاید ((111))

insomniac
2015/07/06, 00:57
واییییی فوق العاده بود((207))...آخرش منم نگرفتم اول مگسه((119))آخه من درمورد بیشتر آدمای دوروورم این جمله رو میگم...خخخخ,ولی کارت عالیهههه حتمن ادامه بده!
راستی چرا منم تگ نکرد کسی؟!((121))

behnaz
2015/07/11, 12:02
منم فك كردم گربه اي چيزيه ولي اخرش كه ديدم مگس بود خورد تو ذوقم.....
ولي افرين خيلي خوب بود((100))

skghkhm
2015/07/11, 12:26
فکر کردم جیرجیرکه
خخخخخ
خوب بود

momo jon
2015/07/11, 21:21
خیلیییییییییییییییییییییی ی خوب بود عالی بود
(من فکر میکردم گربه اس :)) )

Araa M.C
2015/07/11, 21:38
داستانو نصفه خوندم....تا الان احتمال میدم پشه یا مگسه!!!

خوبه....عالیه...حدسم درست بود((48))((200))((200))
افرین دخدر....جالبتر میشد اگه یکم کمتر سرنخ میدادی تا اخر داستان یه سورپرایز بزرگ میشد...با این حال جالب بود((48))((48))افرین دیگم خجالت نکش :دی !!!!!

Hermion
2015/07/11, 22:45
ای خدا نرگس =))
ینی به وحشتناک ترین موجودات فانتزی فکر کردم :))
دمت گررررم!!! منظر داستانای بعدی :)) #طرفدار تو ام که آجی جوووون @};-

azam
2015/07/11, 22:59
واااااای عاااااالی بود یعنی!=))
من فک کردم سگی گربه ای چیزیه!:دی
منتظر داستانای بعدیتم نرگس!:دی

M.Mahdi
2015/07/11, 23:28
خخخخ عالی بود نرگس آورین :)) :))
اولش احتمال روح دادم بعدش حدس زدم یه حشره باشه((200))((200))
خیلی خوب بود منتظر داستانای بعدیم پرنسس کور ^_^