PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی...

He$tiA
2015/07/04, 21:39
وقتی می خواهم شاد باشم مداد باید برخیزد روی کاغذ برقصد و دنیای مرا رقم بزند
وقتی می خواهم شاد باشم قطرات آب باید از ابر خداحافظی کنند و خود را در آغوش چمن بیندازد تا عطر بابونه های کوچک نفس هایم را دربرگیرد
وقتی می خواهم شاد باشم حتی زمان هم مجبور است بایستد،لحظاتم گرانند نسیه هم نمی دهم
وقتی می خواهم شاد باشم رویاها لباش حقیقت می پوشند،ناله های پرسوز و گداز مشکلات بین قاب خنده گیر می افتند،باید فکر دزدیدن سرخی گونه هایم را از سرشان بیرون کنند
وقتی می خواهم شاد باشم همه با هم پرواز می کنند، کبوتر با باز،قناری و زاغ
وقتی می خواهم شاد باشم نور راهش را بین تاریکی ها می یابد،غم را از قلبم می ستاند
وقتی می خواهم شاد باشم چشمانم نباید فرکانس نیرنگ و دورویی دریافت کنند ،حسادت پرتویی کم انرژیست،وارد گلخانه ی ذهنم نمیگردند
وقتی می خواهم شاد باشم تبسم کلید عشق را به من هدیه می کند و پنهانی قفل محکمی بر لبان نفرت می زند
می خواهم شاد باشم چون سپیده ی صبح نوید نوازش های خداوند را می دهد

شاعر
2015/07/04, 22:09
خوب بود عروسک رو بیشتر دوست داشتم ولی این هم خوب بود

سعی نکن برای دیگران خودت رو تغییر بدی این خوب و مهمه که به نظرات مخاطب احترام بزاریم
اما این ما هستیم که نوشته هامون رو خلق میکنیم حواست باشه از اونور پشت بوم نیفتی یک خط و مرز داره
گاهی آدم ها برای خلق زیباترین چیزها بی رحم میشند گفتم گاهی و درهمون گه گاه خیلی چیزها رو زیر پا میگذارند

با این نوشته قشنگت برات آرزویه بهترین ها رو دارم یه دنیا لبخند

با آرزویه شادی های بیشتر برای همه بچه های سایت دوستون دارم بیکران

black cat
2016/08/25, 17:09
واووووو! =p~ خیییییییلی قشنگ بود! مرسی!((200))

lilya
2016/08/25, 20:53
خیلی قشنگ بود.من الان واقعا حالم بده شاید برای موضوعی که خیلیم مهم نیست و نباید براش ناراحت باشم اما نمیدونم چم شده که همه مشکلاتو و چیزایی که ناراحتم میکنه کنار هم گذاشتم به همشون با هم فکر میکنم.اینجوری انگار مشکلات زیادتر میشه و ناراحت کننده تر.الان که توی این سایتم حالم واقعا بهتر شده و متن زیبای شمام یکی ازچیزایی بود که خیلی بهم کمک کرد.ازتون ممنونم.واقعا زیباست.

Nina-kh
2016/08/25, 20:55
خیلی متن زیبایی بود و توصیفات قشنگی رو توش استفاده کرده بودی:) منتظر نوشته های قشنگ بیشتر هستم دوست عزیز:)

M!r@
2016/08/26, 10:56
خیلی زیبا و شاعرانه بود.

MIS_REIHANE
2016/08/26, 20:50
خب.نثر شاعرانه ی خوشکل به این میگن.
ممنون