PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امیر ارسلان (کتاب فانتزی ایرانی عهد قدیم)

Ajam
2015/06/21, 01:07
11080

خلاصه از ویکی پدیا: ملک شاه رومی در جنگ با سلاطین متجاوز کشته می‌شود. همسر باردارش می‌گریزد و با خواجه نعمان تاجر مصری آشنا می‌شود و ازدواج می‌کند. چندی بعد فرزندی را که از ملک شاه در شکم دارد به دنیا می‌آورد و نامش را امیرارسلان می‌گذارند. امیرارسلان پسر بسیار زیبا و شجاعی است که همه دوستش دارند. سال‌ها بعد وقتی امیرارسلان پی می‌برد که پدرش ملک شاه بوده، به روم لشکر می‌کشد تا تاج و تخت پدر را بازپس گیرد و در همین لشکرکشی عکس فرخ لقا دختر پطرس خان فرنگی را می‌بیند و یک دل نه صد دل عاشق او می‌گردد و به جستجویش رهسپار فرنگ می‌شود. شاه فرنگ دو وزیر ماهر در رمل و اسطرلاب به نام شمس وزیر و قمر وزیر دارد که شمس با امیر ارسلان موافق و قمر مخالف است. بر اثر شرارت‌های قمر وزیر، فرخ لقا به دست دیوان و عفریت‌ها گرفتار می‌شود و امیرارسلان راهی نجات او از سرزمین جادو می‌گردد و...

http://www.picofile.com/content/images/download_button.gif (http://s6.picofile.com/d/d24f1d68-f239-4fa4-be24-2986bb231b28/%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1_%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84% D8%A7%D9%86.pdf)

H.A.M.I.D
2015/06/21, 04:18
ممنون بابت معرفی این کتاب زیبا.
یه انیمه هم از روش ساخته شده که کلا گند زده به ایرانیا.
البته اشک واقعی رو باید زمانی ریخت که طرف پست می ذاره،روانشناسی شخصیت از طریق رنگ جوراب شما بعدم ملت می رن لایک می کنن بالا ده تا.
اون وقت یه کتاب زیبای فارسی باید دو تا تشکر بخوره با 4تا دانلود؟
تاحالا با پدیده ای به اسم انصاف روبرو شده اید؟
و اما در مورد خود کتاب:
نثر کتاب برایم خیلی جالب بود.هر صفت رو براش سه چهار تا مترادف میاورد.برای افزایش دامنه لغت خیلی خوبه.
یه مورد هم این که کلا به عنوان یه رمان مناسب نیست چون رمان نیست! باید کتابو بخش بخش بخونی وگرنه زده میشی
البته الان تا صقه 50 خوندم.بعد از تموم کردن کتاب یه نقد کلی می زنم

Prince-of-Persia
2015/06/21, 13:52
کتاب خیلی قشنگیه
..................
ممنون

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

کتاب خیلی قشنگیه
..................
ممنون

khas
2015/06/21, 14:56
خیلی عالیه ممنونم داداش خوندن این کتاب ها خیلی خوبه به نظر من لازم و ضروریه

این کتاب واقعا عالیه از هم دوستان تقاضا دارم که همه دانلود و مطالعه کنن 6 بار دانلود واقعا کمه

Fateme
2015/06/21, 15:10
سلام
واقعا ذوق مرگ شدم وقتی دیدمش!((5))((5))((5))((5))((5))((5))

نخوندم که نظر بدم روش ولی باید عالی باشه! رفت تو لیستم که بخونمش!

مرسی بابت گذاشتن لینک و معرفی((48))((48))((48))((48))

sir.mohamadali
2015/06/21, 15:15
خیلی ممنون بابت این کتاب نثز بسیار زیبا و روانی داشت از داستان کتاب هم بسیار لذت بردم یه دنیا ممنون((48))((5))

Hermion
2015/06/21, 15:16
کتاب مربوط به تاریخ کلا دوست ندارم! ولی یکمشو میخونم ببینم چطوره!
ممنون از معرفی :)

M.Mahdi
2015/06/21, 15:58
عیول یه فانتزی ایرانی:) اسمش که خیلی آشناس احیانا تو کتاب ادبیاتی جایی نبوده؟ ((200))
حتما میخونم نظر میدم :) ممنون حمزه((48))

Ajam
2015/06/21, 16:33
کتاب مربوط به تاریخ کلا دوست ندارم! ولی یکمشو میخونم ببینم چطوره!
ممنون از معرفی :)

تااریخی نیست!!! من دوس اعت اون بالا چی توضیح دادم؟؟؟؟؟ دلمو شکستی!!

عیول یه فانتزی ایرانی:) اسمش که خیلی آشناس احیانا تو کتاب ادبیاتی جایی نبوده؟ ((200))
حتما میخونم نظر میدم :) ممنون حمزه((48))

تو کتاب ادبیاتا هم هست!!

Hermion
2015/06/21, 23:10
تااریخی نیست!!! من دوس اعت اون بالا چی توضیح دادم؟؟؟؟؟ دلمو شکستی!!

تو کتاب ادبیاتا هم هست!!
بابا منظورم اين بود كه كلا كتاباى قديمى و اينا نميخونم پسر جان :))
ولى اينو شاااايد خوندم برا گل روى تو :d

shery
2015/06/21, 23:20
وای پس این اصل ماجرای اون انیمه است
؟؟؟
خدایااا من کلا داغون شدم خدایی انیمه مزخرفی هستش ؟ اصلا جزاب نیست بعدم واقعا گند زده به فرهنگ ایرانی
درکل خیلی خیلی ممنون عالی بود

H.A.M.I.D
2015/06/22, 00:47
وای پس این اصل ماجرای اون انیمه است
؟؟؟
خدایااا من کلا داغون شدم خدایی انیمه مزخرفی هستش ؟ اصلا جزاب نیست بعدم واقعا گند زده به فرهنگ ایرانی
درکل خیلی خیلی ممنون عالی بود

انیمش جذابه ولی نه برای ما.
امتیازش 9.3 هست

johnsnow
2015/06/22, 07:45
این کتاب عالیه به شخصه به همه پیشنهاد میکنم بخوننش خدا وکیلی داستان های ایرانی از خارجی ها خیلی بهتر بودن تا اونجایی که من خوندم ولی متاسفانه یکسریهاشون ناقص هستن
متاسفانه دکمه سپاس از موضوع برای من مشکل داره و نتونستم تشکر کنم