PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات

sigyn
2015/06/13, 18:29
سلام
من تبلتم به کامپیوترم وصل نمی شه چه کار کنم؟

H.A.M.I.D
2015/06/13, 19:20
سلام
من تبلتم به کامپیوترم وصل نمی شه چه کار کنم؟
سلام.
سیستم عامل و نسخش
برند تبلت
درایوراتون نصبه؟

sigyn
2015/06/14, 12:40
سلام.
سیستم عامل و نسخش
برند تبلت
درایوراتون نصبه؟

کامپیوتر xp
تبلت asus
درایورها هم نصبن

H.A.M.I.D
2015/06/14, 14:18
از چندتا پورت یو اس بی مختلف امتحان کنید،روی یه سیستم دیگه هم تست کنید ببینید همین مشکل رو داره یا نه. شاید هم کابل مشکل داشته باشه.
توی تنظیمات تیک وصل شدن به pc رو زدین؟

sigyn
2015/08/29, 14:39
چقدر شلوغه اینجا!
دوستان بدبخت شدم کمکم کنین تبلتم یه ویروس قوی که باطری رو سریع کاهش میده آلوده کرده نمیدونم چه کارکنم?

sir m.h.e
2015/08/29, 15:03
چقدر شلوغه اینجا!
دوستان بدبخت شدم کمکم کنین تبلتم یه ویروس قوی که باطری رو سریع کاهش میده آلوده کرده نمیدونم چه کارکنم?

این ویروس شما اسمی ادرسی قیافه ای نداری؟

Harir-Silk
2015/08/29, 15:24
از کجا میدونی ویروسه؟یعنی گوشی من هم که تازست و زود باتریش خالی میشه به همین علته؟

Dark Lord
2015/08/29, 15:25
راه خیلی ساده ای داره... تبلت رو ببر یک گوشی فروششی یا یک خدمات کامپیوتری و بگو برات مشکلش رو حل کنند. مسلم هست تا وقتی خودت نمیدونی مشکل دقیقا چیه نمیتونه کسی کمکت کنه...

sigyn
2015/08/29, 15:54
بابا خود تبلت اموقعی که تو سایتای خارجی میگشتم ینطور پیام داد که تو الان سه تا ویروس داری!!
گوشی فروشی تنها راهشه?((210))

Dark Lord
2015/08/29, 18:29
یا باید بری گوشی فروشی برات ویرووسیابیش کنن یا گوشیت رو فرمت کنی. چون نمیدونیم چه ویروسیه... اما ممکنه ویروس نباشه، یا ویروسی باشه که با فرمت هم نره... بری گوشی فروشی بهترین راهه!

sir m.h.e
2015/08/29, 20:06
میتونی از یه سری نرم افزار های انتی ویروس استفاده فقط واسه این که بفهنی چه ویروسایی ممکنه رو گوشیت باشه
بعد تو گوگل دباره نحوه پاک کردنشون جست و جو کنی
یه سری از ویروس های خیلی ابتدایی رو همون انتی ویروسا ممکنه پاک کنن
یه سریشون با ریست فکتوری کردن ممکنه بپرن
یه عده دیگه هستن که باید سیستم رو فلش کرد تا پاک بشن
و اما بدترین حالت ممکن اینه که مجبور شی رام سیستم رو عوض کنی
که برای دوتا مورد اخر حتما باید بری گوشی فروشی
اما ریست فکتوری کن اگه درست نشد برو گوشی فروشی
پیشنهاد میدم برنامه 360sequrity رو نصب کنی تا تشخیص بده گه ویروسایی ممکنه داشته باشه تبلتت و بعد جست و جو درباره اون ویروس در نت به ریست فکتوری و بقیه کارا برسی . این برنامه رو بعد تشخیص اسم ویروسا پاک کن
(قبل ریست فکتوری کردن یا بردن به گوشی فروشی حتما رو اس دی کارتت بک آپ برنامه ها و مخاطبا و این چیزا رو بگیر)