PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدا قوت کنکوری( کنکوری های عزیز حتما بخونن)

moonlightsky
2015/06/10, 12:06
سلام به همه شما دوستان خوبم مخصوصا کنکوری های عزیز
از اونجایی که دیدم خیلی از دوستان امسال و تا یک یا دو روز آینده این مرحله رو پشت سر می ذارن گفتم چند تا راهنمایی بکنمشون ((3)) (البته نه اینکه چیز خاصی بلد باشیم ولی ما این مرحله رو پشت سر گذاشتیم و از تجربیات میگیم((200)))

انشالله که همتون موفق باشین ((212))((226))

نکات رو شماره گذاری میکنم:

1: اول از همه اصلا به خودتون استرس راه ندید (الان لابد میگین آخه ... تو خودت گذروندی خیالت راحته چه جوری میگی استرس نداشته باش در جواب میگم خوب شاید نشه به 0 رسوندش ولی کمش میشه کرد حتما به خدا توکل کنید ذکرش واقعا آرامش بخشه)
2: وقتی سر جلسه میرید از دیدن جمعیت که هرکدوم ممکنه یه عادت یا استرس خاصی داشته باشه مضطرب نشید و اینو بدونید اونا همشون سیاهی لشگر هستند.
3: سعی کنید شب رو خوب بخوابید به تمرکزتون کمک میکنه ( از الان بگم اگه یه وقت خوب نخوابیدین مضطرب نشین و بگین وای کم خوابیدم فردا تو امتحان چی میشه هیچ کس از کم خوابی نمرده)
4: یه لباس خیلی خنک بپوشید (البته تا حد امکان چون خانم ها مقنعه و مانتو دارن کاریش نمیشه کرد) و حتما یه سویشرت یا لباس گرم همراهتون بردارید دلیلیش اینه که اگه هوا جایی که نشسته بودی گرم بودید مشکلی نباشه و اگه زیر باد کولر افتاده بودید یخ نکنید و با شرایط مناسبتری کنکور رو بدید.
5: در مورد آب خوردن بهتون یه توصیه می کنم آب معمولی بردارید نه یخ دلیش اولا آب یخ باعث میشه آدم بیشتر تشنه بشه دوما آب یخ باعث میشه شیشه اون عرق بکنه و شما دستتون خیس میشه و پاسخ نامه تون ممکنه خیس بشه و یا مدادیا روش پخش شه یا احتمال سوراخ شدنش هست
6: وقتی دفترچه رو بهتون میدن اگه نگاه کردید و دید سوال اول رو بلد نیستید یا هر سوال دیگه نگران نباشید راحت بذاریدش کنار به اندازه کافی سوال هست که شما جوابشو بلد باشید.
7: حتما هر 5 یا حداکثر 10سوال چک کنید که جاهاشونو تو پاسخنامه درست زده باشید اینجوری اگه اشتباه زده بودید درست کردنش راحتتره و اصلا مضطرب نشید.
8: به بغل دستی هاتون توجه نکنید اونا هر جور که دلشون می خواد کنکور بدن
9: اگه کسی اطراف شما حالش بد شد به خودتون مسلط باشین براش دعا کنید یه صلوات بفرستید و از نو شروع کنید آخرش براتون یه داستان تعریف می کنم.
10: خوب شما روی کارتتون یه جایی برای اثر انگشت هست خوب اونایی که تو خونه استامپ دارن که بزنن ولی اگه نداشتید نگران نباشید سر جلسه میارن اگه نیاوردن هم یه راه ساده هست چون شما 1 خودکار با خودتون میبرید با همون دستتون خودکاری کنید و بزنید جواب میده ولی نگران نباشید میارن سر جلسه
11: خوب اگه احتیاج به دستشویی داشتید اصلا خجالت نکشید همه همونطوری هستند استرس باعثش میشه و معمولا اولین دستشویی رو که دیدین نرید چون خیلی شلوغه معولا همه با دیدن دستشویی اونم توی طبقه اول بهش هجوم میارن اول برید جاتونو پیدا کنید بعد برید بپرسید دستشویی دیگه کجا هست و از طبقه بالا استفاده کنید مگه اینکه تو بعضی دانشگاه ها هر طبقه جدا هست که چه بهتر
12: وقتتون رو تنظیم کنید تا بتونید همه سوال رو یه دور بخونید
13: راستی فرایند قبل آزمون خیلی طولانیه تو این مدت ریلکس باشید و با خدا صحبت کنید ذکر بگید آرومتون میکنه
14: همون ساعتی که رو کارت نوشته تو حوزه تون باشید
15: دفترچه توی کاور هستش و رد داره برای باز کردن، اگه ردش خوب نبود مضطرب نشید بالاخره باز میشه (مال خودم سخت باز شد از فرایند ناخن استفاده کردم)
16: همه چی به کنکور ختم نمیشه نگران نباشین شما موفق میشید در ضمن هیچ پدر و مادری هم به خاطر کنکور بچه شونو نمیکشن هر چند ممکنه حرفاشون مدتی شما را آزار بده نگران نباشید این نشون میده اونا بیشتر از شما استرس دارن و اینجوری دارن تخلیه ش میکنن

انشالله همتون موفق باشید
توکلتون به خدا
همه نتیجه زحمتشونو میگیرن، هیچ کس جای کس دیگه رو نمیگیره همه به روزی خودشون میرسن

خوب اگه سوال دارید بپرسید بقیه کسایی هم که تجربه دارن بیان بگن بقیه استفاده کنن. شما کنکوری ها هم همینجا بیاید و احساستون تخلیه کنید

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

17:یه چیز مهم یادم رفت به هیچ وجه به فکر تقلب به هیچ نوعی نباشید عواقب بسیار سنگینی داره اگه بفهمن

18:راستی نمیذارن کیف یا موبایل یا چیزای اضافی ببرید و باید تحویل بدبد حتی الامکان اینارو با خودتون نبرید وسایلتونو بریزید تود نایلون شفاف (اگه باخودتون وسیله بردید دنبال محل تحویل وسایل بگردید)
19: حتما صبحانه بخورید و خوراکی های مناسب و مورد علاقتون (هر چی که باهاش سر جلسه راحت هستید) رو بردارید
20:یه نکته مهم واسه چپ دستای گل: همون اول که رفتین اگه صندلیتون چپ دست نبود حتما بگید به مراقبا و پیگیری کنین که حتما بیارن براتون.
(اگرم مراقباتون همکاری نکردن اصلا استرس نگیرین، تا اونجایی که میتونید عمومیا رو خوب بزنین، قبل اختصاصیا بگید یه صندلی راست دست بذارن سمت چپتون، اگه گوش نکردن تهدید کنین که خودتون پامیشین میرین صندلی میارین!! روش امتحان شده است، 100% جواب میده! http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/Messenger/4.gif نگران هم نباشین که چند دقیقه وقتتون به فنا میره واسه صندلی، بهتر از عذابیه که 4 ساعت مجبور میشین تحمل کنین)

f.s
2015/06/10, 12:14
دستت درد نکنه.....
واقعا نیاز بود به ی همچین تاپیکی.....
عاقا هممون قبولیم!!!!
ولی شخصا بشدت عصبیم!!!!!((220))

moonlightsky
2015/06/10, 12:16
20: حتما صبحانه بخورید و خوراکی های مناسب و مورد علاقتون (هر چی که باهاش سر جلسه راحت هستید) رو بردارید

Ajam
2015/06/10, 12:23
من واقعا یه سوال برام پیش اومده، عصبی بودن طبیعیه؟؟؟ اگه طبعیه چرا من نیستم؟؟ خیلی ریلکسم بیش از حد ریلکس!!! یه فکری بکنین!!!

moonlightsky
2015/06/10, 12:27
من واقعا یه سوال برام پیش اومده، عصبی بودن طبیعیه؟؟؟ اگه طبعیه چرا من نیستم؟؟ خیلی ریلکسم بیش از حد ریلکس!!! یه فکری بکنین!!!

هر کسی یه طوری منم خودم تا سر جلسه زیاد حس خاصی نداشتم بعد از 15 دقیقه قبل از دادن برگه ها تا 2 دقیقه بعد از خوندن اولین سوال استرس شدید داشتم تازه سال ما فارسی خیلی سخت بود و من کلی از سوالا ازا جمله سوال اولو بلد نبودم یا نزدم ولی سریع خودمو جمع کردمو به اوضاع مسلط شدم همونطور که گفتم به اندازه کافی سوال هست که بلد باشی جوابشو بدی

admiral
2015/06/10, 12:36
حتما یه تیغ کوچولو مثلا تیغ تراش با خودتون ببرید تا باهاش پلاستیک دفترچه را بازکنید.......

به هیچ عنوان کیک و ساندیسشونو نخورید!
چون نمک گیر کنکور میشد

با خودتون کیک ساندیس ببرید و ماله اونارو نخورید! (من خودم رفتم از بوفه ی دانشگاه شریف زمان خودم کیک و ساندیس خریدم برای کنکورم!)
اگه اومدن گفتن بیا این نظرسنجیو پر کن با مشت بزنید تو دماغش اگه اصرار کرد اما اکثرا آدمن و بهشون میگی نمیخوام گوش میدن( کسافطا وسط آزمون نظر سنجی میاره یه ربع وقتتو میگیره!)
f.s Leyla hana.asadi

smhmma
2015/06/10, 12:41
خخخخخ عالی بود دمت گرم:دی
خخخخخ

moonlightsky
2015/06/10, 12:45
حتما یه تیغ کوچولو مثلا تیغ تراش با خودتون ببرید تا باهاش پلاستیک دفترچه را بازکنید.......

چون نمک گیر کنکور میشد

با خودتون کیک ساندیس ببرید و ماله اونارو نخورید! (من خودم رفتم از بوفه ی دانشگاه شریف زمان خودم کیک و ساندیس خریدم برای کنکورم!)
اگه اومدن گفتن بیا این نظرسنجیو پر کن با مشت بزنید تو دماغش اگه اصرار کرد اما اکثرا آدمن و بهشون میگی نمیخوام گوش میدن( کسافطا وسط آزمون نظر سنجی میاره یه ربع وقتتو میگیره!)
@f.s (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3447) @Leyla (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1186) @hana.asadi (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3347)

خوب در مورد کیک یا بیسکوییت بخورید نترسید من که خوردم طوریم نشد تازه از اونجا بود که به شدت عاشق نون روغنی شدم ولی ساندیس رو نه من خودم زیاد دوست ندارم و بهتره از مال خودتون باشه دعا کنید بهتون آب بدن بهتره (یعنی چی نمک گیر شیم !!! نه بابا((3)) بیخیال)
اگه اتود یا خودکا میبرید از اونم میشه برای باز کردن پلاستیک استفاده کرد هر چند تیغ تراش هم ایده بسیار خوبیه

خخخخخ عالی بود دمت گرم:دی
خخخخخ

چطوری بابا بزرگ دیگه جواب نمیدی رو به راهی همینجا احساستتو تخلیه کن نذار تا فردا((3))

Prince-of-Persia
2015/06/10, 13:05
برای سال بعد که من کنکور دارم .بدردم می خوره
..........................
ممنون

برای سال بعد که من کنکور دارم .بدردم می خوره
ممنون

moonlightsky
2015/06/10, 13:11
[QUOTE=Prince-of-Persia;85232]برای سال بعد که من کنکور دارم .بدردم می خوره
ممنون

خواهش میکنم
اگه دیدید این مطلب به درد میخوره می تونیم بگیم مسئولا منتقلش کنن به کالج راهنمایی و مشاوره johnsnow smhmma

smhmma
2015/06/10, 13:16
خوب در مورد کیک یا بیسکوییت بخورید نترسید من که خوردم طوریم نشد تازه از اونجا بود که به شدت عاشق نون روغنی شدم ولی ساندیس رو نه من خودم زیاد دوست ندارم و بهتره از مال خودتون باشه دعا کنید بهتون آب بدن بهتره (یعنی چی نمک گیر شیم !!! نه بابا((3)) بیخیال)
اگه اتود یا خودکا میبرید از اونم میشه برای باز کردن پلاستیک استفاده کرد هر چند تیغ تراش هم ایده بسیار خوبیه

چطوری بابا بزرگ دیگه جواب نمیدی رو به راهی همینجا احساستتو تخلیه کن نذار تا فردا((3))

خخخخخ من مشکلی ندارم استرسم خیلی کمه می دونم می تونم زیر 500 بیارم:دی
ولی
نمی دونم چرا خودم اینقدر سر خوردم
به خاطر کنکور نیست:)

راستی پستت عالیه حتما الان به قسمت مشاوره انتقالش می دم
هر سال بیارینش بالا باشه؟؟
هر سال یکی بیارتش بالا برای بچه های کنکور نکاتش عالی بود

من الان فهمیدم اسپمرسنتره:|
بچه تو خجالت نمی کشی گذاشتیش توی اسپمر سنتر؟؟
نه خجالت نمی کشی؟؟
الان می برم تو مشاوره

moonlightsky
2015/06/10, 13:20
خخخخخ من مشکلی ندارم استرسم خیلی کمه می دونم می تونم زیر 500 بیارم:دی
ولی
نمی دونم چرا خودم اینقدر سر خوردم
به خاطر کنکور نیست:)

دمت گرم دعات می کنیم
توکلت به خدا باشه همه چی درست میشه

-

من الان فهمیدم اسپمرسنتره:|
بچه تو خجالت نمی کشی گذاشتیش توی اسپمر سنتر؟؟
نه خجالت نمی کشی؟؟
الان می برم تو مشاوره

خوب گفتم بچه ها شاید بیان درد و دل کنن گذاشتمش اینجا راستش مطمئن نبودم کجا بذارم

hana.asadi
2015/06/10, 14:04
اول اینکه ممنون به خاطر تاپیک خوبتون منم یه داداش دارم که کنکوریه
بعدم اینکه بچه ها حتما وسط کنکور خوراکی بخورین یکی دو دقیقه خوراکی خوردن و استراحت دادن به چشم سرعت عملتونو توی تستای بعدی بالا میبره بعدم اینکه مراقب اب و ابمیوه هاتون باشید رو برگتون نریزه و در اباتونو محکم کنید بعضی از مراقبا خیلی بی دقتن اینا چیزایی بود که مشاورمون به بچه های پیش میگه البته این فقط دوتا دونشه گفتم بگم البته میدونم همتون میدونین((3))
بعدم اینکه وجدانا تقلب نکنین اگه حین تقلب بگیرنتون تا اخر عمرتون از دادن همه ی ازمون های رسمی محروم میشید البته فک کنم ولی یه همچین چیز سنگینی داشت((105))

Jina
2015/06/10, 14:36
واقعا خدا قوت... :)
رو یه نکته هم من تاکید کنم: دور و بری هاتون احتمالا خیلی عصبی برخورد میکنند باهاتون، بسی استرس دارن و کافیه یه چیزی بگید تا استرس و تمام فشارهای روانیشونو رو شما خالی کنن!! تا میتونید باهاشون کل کل نکنین و هرچی گفتن جوابشونو ندین (دعوا و برخورد تند منظورمه ها، طفلی آرزوی موفقیت کرد براتون چپ چپ نگاش نکنین! :d)
یه نکته مهم واسه چپ دستای گل: همون اول که رفتین اگه صندلیتون چپ دست نبود حتما بگید به مراقبا و پیگیری کنین که حتما بیارن براتون.
(اگرم مراقباتون همکاری نکردن اصلا استرس نگیرین، تا اونجایی که میتونید عمومیا رو خوب بزنین، قبل اختصاصیا بگید یه صندلی راست دست بذارن سمت چپتون، اگه گوش نکردن تهدید کنین که خودتون پامیشین میرین صندلی میارین!! روش امتحان شده است، 100% جواب میده! :d نگران هم نباشین که چند دقیقه وقتتون به فنا میره واسه صندلی، بهتر از عذابیه که 4 ساعت مجبور میشین تحمل کنین)

خدا به همراهتون
موفق باشین :)

moonlightsky
2015/06/10, 14:42
واقعا خدا قوت... :)
رو یه نکته هم من تاکید کنم: دور و بری هاتون احتمالا خیلی عصبی برخورد میکنند باهاتون، بسی استرس دارن و کافیه یه چیزی بگید تا استرس و تمام فشارهای روانیشونو رو شما خالی کنن!! تا میتونید باهاشون کل کل نکنین و هرچی گفتن جوابشونو ندین (دعوا و برخورد تند منظورمه ها، طفلی آرزوی موفقیت کرد براتون چپ چپ نگاش نکنین! :d)
یه نکته مهم واسه چپ دستای گل: همون اول که رفتین اگه صندلیتون چپ دست نبود حتما بگید به مراقبا و پیگیری کنین که حتما بیارن براتون.
(اگرم مراقباتون همکاری نکردن اصلا استرس نگیرین، تا اونجایی که میتونید عمومیا رو خوب بزنین، قبل اختصاصیا بگید یه صندلی راست دست بذارن سمت چپتون، اگه گوش نکردن تهدید کنین که خودتون پامیشین میرین صندلی میارین!! روش امتحان شده است، 100% جواب میده! :d نگران هم نباشین که چند دقیقه وقتتون به فنا میره واسه صندلی، بهتر از عذابیه که 4 ساعت مجبور میشین تحمل کنین)

خدا به همراهتون
موفق باشین :)

دستت درد نکنه گل گفتی انقدر خوب بود که می ذارمش تو پست اصلی من چون راست دستم به این مسئله توجه نکرده بودم مرسی

ThundeR
2015/06/10, 15:00

چون نمک گیر کنکور میشد

@f.s (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3447) @Leyla (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1186) @hana.asadi (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3347)

واقعا درسته من طرفو بیرون گیر می اوردم لهش می کردم
وقت تستای زبانم رو گرفت مرتیکه!!!!
کلی به زبان انگلیسی امید داشتم اما انقدر رو عربی وقت صرف کردم که تونستم تو هشت ثانیه آخر هفت درصد بزنم:|:|:|:| جدا از دست یارو کفریم:|:|
من تو کنکور انقدر استرسم کم بود یه دستم رو ورق بود و ذهنم محاسبه می کرد اون یکی می خورد=))=))=))
جدا تا شب روزی که کنکور داده منتظر بودم استرس بیاد سراغم اما هیچی! وجدانا عین خیالمم نبود خخخخخ

Leyla
2015/06/10, 15:29
عاقا من نمیدنم چرا استرس ندارم... :|
خیلی وحشتناکه... :|
دارم میترسم... =_=

خیلی خیلی ممنون بابت توصیه‌هاتون بچه‌ها...
دعا فراموش نشه... شیرینیا محفوظه گفته باشم! :دی

admiral
2015/06/10, 15:56
حتما تشریف بیارید من خودم از متولیان این مجلس هستم و اونجا در خدمتتونم!

http://up.vbiran.ir/uploads/41844143393580915546_%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B 1%20%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1.png
http://up.vbiran.ir/uploads/8760143393590010498_%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA%20%D9 %86%D8%A7%D9%85%D9%87.png

@hana.asadi (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3347) @f.s (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3447)
@moonlightsky (http://forum.pioneer-life.ir/member2792.html) @PLUTO (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=226) @smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362) @shery (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1048)

shiny
2015/06/10, 16:12
ماشالا چ خوبه که اکثرا استرس ندارین!!
به جای شما من استرس دارم!!!((231))((200))
هیچ دلیل خاصیم براش پیدا نکردم!((231))
خدا هدایتم کنه!((231))
و مرسی ازین تاپیک مفید!!
ایشالا ک همتون موفق میشین رتبه ای ک میخواینو بگیرین..!!
واس خاطر شیرینی هم شده براتون دعا میکنم!
موفق باشید!!

Ara
2015/06/10, 16:40
چقد کنکوری داره سایت :دی ماشالا ماشالا !
موفق باشین جمیعا!
مال من که سه سال دیگه است فعلا راحتم! البته یه سری دوستام از الان استرس دارن :| باس بفرستمشون اینجا از این #جمع_خون_سردان_پیشتاز الگو بگیرن برن جلو!
ولی اومدین رتبه هاتونم بگین به عنوان شارژی چیزی استفاده بشه ((3))

ولی به حول وقوه الهی، همتون جزو پیشتازای کنکور میشین مطمئنا! پیشنهادای این پست هم خیلی خوب بود!((49))

wolf
2015/06/10, 16:40

چون نمک گیر کنکور میشد

راست میگیه این دادشمون.کیک ساندیس بخورین نمک گیر میشین ساله بعدش باز کنکور میدین.

neo
2015/06/10, 18:08
اقا سره جلسه فقط کارتو شناسنامه ببریم دیگه؟

admiral
2015/06/10, 18:58
اقا سره جلسه فقط کارتو شناسنامه ببریم دیگه؟
خودت چی فکر میکنی؟
بنظر من یه ذغال سنگم سر راهت پیدا کن تستارو باهاش بزنی! از یکیم دستمال مرطوب بگیر بجای پاک کن!
سره راهتم چندتا برگ درخت بکن هم آب بدنتو تامین کنی باهاشون سره جلسه هم انرژی بگیری!((66))

hana.asadi
2015/06/10, 19:10
خودت چی فکر میکنی؟
بنظر من یه ذغال سنگم سر راهت پیدا کن تستارو باهاش بزنی! از یکیم دستمال مرطوب بگیر بجای پاک کن!
سره راهتم چندتا برگ درخت بکن هم آب بدنتو تامین کنی باهاشون سره جلسه هم انرژی بگیری!((66))

مستر قاطی اروم باش پلیییز!!!!!

admiral
2015/06/10, 19:20
مستر قاطی اروم باش پلیییز!!!!!
اخه خودت نگاه کن چی میگه!
من نباید عصبانی بشم؟؟؟؟((66))

hana.asadi
2015/06/10, 19:28
اخه خودت نگاه کن چی میگه!
من نباید عصبانی بشم؟؟؟؟((66))
نهههه دیگه داری منم عصبانی میکنی:|

neo
2015/06/10, 19:35
@admiral جان ارام باش... تو قسمت پایین کارتا نوشته دوتاعکس بیارید منم گفتم اینجا مطرح کنم تا ببینم بچه ها چی میگن.نمیدونستم شما مثل بوگیر ماشین به خودت میگیری

moonlightsky
2015/06/10, 20:39
دوستان یه اطلاعیه زده سازمان سنجش براتون میذارم

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره آخرين مهلت دريافت پرينت كارت شركت در آزمون سراسري سال 1394 گروه‌هاي آزمايشي هنر، علوم تجربي، زبانهاي خارجي
1394/03/20

نسخه چاپی (http://www.sanjesh.org/Print.aspx?id=2082)

به منظور فراهم نمودن تسهيلات لازم براي آن دسته از داوطلبان گروههاي آزمايشي هنر، علوم تجربي و زبان‌هاي خارجي كه تاكنون براي دريافت پرينت كارت شركت در آزمون سراسري سال1394 اقدام ننموده اند. آخرين مهلت دريافت پرينت كارت شركت در آزمون براي هريك از داوطلبان گروههاي آزمايشي فوق به شرح ذيل مي باشد.
1- گروه آزمايشي هنر تا ساعت 10:00 صبح فردا پنج شنبه 1394/3/21.
2- گروه آزمايشي علوم تجربي تا ساعت 16:00 (4بعداز ظهر) فردا پنج شنبه 1394/3/21.
3- گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي تا ساعت 10:00 صبح روز جمعه 1394/3/22.
ضمناً با توجه به اينكه آزمون داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي وفني و علوم انساني در صبح پنج شنبه (فردا) مورخ 1394/3/21 برگزار مي‌شود. لذا داوطلبان اين دو گروه آزمايشي تا ساعت 24 (امروز) چهارشنبه مورخ 1394/3/20 مهلت خواهند داشت نسبت به دريافت پرينت كارت خود اقدام نمايند.

اگه اقدام نکردید سریع اقدام کنید.

@admiral جان ارام باش... تو قسمت پایین کارتا نوشته دوتاعکس بیارید منم گفتم اینجا مطرح کنم تا ببینم بچه ها چی میگن.نمیدونستم شما مثل بوگیر ماشین به خودت میگیری

واقعا دو تا عکس میخوان؟!
زمان ما که از این چیزا نمیخواستن من فقط میخواستم بگم کارت ملی تونو بردارید خیلی بهتر از شناسنامه است (البته هیچ کدوم فرقی نداره ولی حمل و ایناش راحتتره و امکان خیس شدن با شیشه آبتونو نداره)

neo
2015/06/10, 20:43
اون پایین تو تبصره ها نوشته یه کم مبهمه منم گفتم بپرسم بد نیست حالا فردا نریم بازی در بیارن

moonlightsky
2015/06/10, 20:52
اون پایین تو تبصره ها نوشته یه کم مبهمه منم گفتم بپرسم بد نیست حالا فردا نریم بازی در بیارن

میشه متن کاملی که تو کارت نوشته رو دقیق بنویسی شاید بقیه ندونن یا توجه نکنن چون ماها که از این چیزا نداشتیم

neo
2015/06/10, 21:28
نه من الان رفتم از چند نفر مطمعن پرسیدم گفتن عکس نمیخواد بابت جو عذر میخوام

Leyla
2015/06/11, 02:02
عاقا یکی از دوستای منم گفت عکس می‌خواد... من پایینو کارتو قبلا خندم موندم اینو کجا نوشته بود! :|
محض احتیاط ببرین فوقش به عنوان تقلب محسوب می‌شه محروم می‌شیم دیگه... :fuuthatshi:

f.s
2015/06/11, 17:01
عاقا یکی از دوستای منم گفت عکس می‌خواد... من پایینو کارتو قبلا خندم موندم اینو کجا نوشته بود! :|
محض احتیاط ببرین فوقش به عنوان تقلب محسوب می‌شه محروم می‌شیم دیگه... :fuuthatshi:
عاقا عکس نمیخواد.....
بیخود جو ندین!!!!!:دی
امروز که از ما نگرفتن!!!

moonlightsky
2015/07/16, 16:38
سلام بچه ها امروز سازمان سنجش اینو منتشر کرد گذاشتم که مطلع باشید. انشالله که همتون موفق باشید.
قابل توجه داوطلبان آزمون سراسري سال 1394

1394/04/25

نسخه چاپی (http://www.sanjesh.org/Print.aspx?id=2115)

ويژه‌نامه «راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1394» هفته آينده منتشر مي‌شود. اين ويژه‌نامه كه ضميمه هفته‌نامه پيك‌سنجش خواهد بود و به منظور راهنمايي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون سراسري تهيه شده است، سه‌شنبه 94/04/30 واز طريق روزنامه فروشي‌هاي سراسر كشورتوزيع مي‌شود. « راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال 94» در بردارنده مطالب متنوعي درباره:

رشته‌هاي دانشگاهي، چگونگي انتخاب در آزمون سراسري،
خلاصه‌اي از مهم‌ترين مقررات و شرايط انتخاب رشته در آزمون سراسري 1394،
آشنايي با محتواي كارنامه نتايج علمي آزمون سراسري،
سهميه‌بندي در آزمون سراسري سال 1394،
آشنايي با بومي پذيري در آزمون سراسري سال 1394،
شيوه‌هاي پذيرش دانشجو در آزمون سراسري سال 1394
و مطالب خواندني ديگر است.

shery
2015/07/17, 15:30
تایپیت خیلی خوب بودی ...
فقط اینکه در مورد تقلب والا ما راحت بودیم اون قدم سخت نمیگرن مراقبا اصلا اونطوری نگاه نمیکنن تعدادشون اینقد زیاده بهم اعتماد میکنن هیچ کدومم نگاه نمیکنن .

ولی کلا نمیتونید تقلب کنید ؟ چرااااا
کاملا واضحه سوالات شما و سوالات بقل دستیتون فرق داره چیدمان سوالات نوع برگه همه چیش فرق داره .
یعنی سوال ۶ شما ممکنه یک طرف باشه
هر برگه و هر نمونه سوال یه سریال داره امکان درست تقلب کردن صفره .

دیگه اینکه راست میگه اولش اینقد طول دادن مثلا مال خود من دو سال پیش بود ....همونی که مشکل پیش اومده بود حدود یه ساعت تا یک ساعت ۴۰ دقیقه دیر تر ازمون ازمون گرفته شد .
به خاطر همین سرمو گزاشتم رو میز استراحت کنم خوابم برد ....
وقتیم پا شدم دیدم همه سخت مشغوووولن پس از من به شما نصیحت نخوابید .کسی بیدارتون نمیکنه .
دوم اینکه حتما ابیموه ای که میدنو بخورید خیلی خوشمزه است خخخخخ

نمیدونم من اصلا استرس نداشتم راستی هر قسمتی و تو هر دانشگاهی که افتادید بقلش همیشه بوفست بعد از امتحان
ممکنه یه کوچولو حس استرس داشته باشید حتما برید با دوستاتون یه بوفه ای جاییی بستنی بخورید خیلی کمک میکنه .

مهم ترین نکته حتما با یکی از دوستاتون که باهاش یه جا افتادید برید ...حتما هم با همون خارج بشید
دوتایی رفتن تو دلش بهتره تا یه نفری رفتن ..بعدشم کلی میخندیدن اولشم حس غریبی نمیکنید .

ولی کلا بابا کنکور باحاله ....خخخخ

Cyrus-The-Great
2015/07/20, 14:46
سلام بر دوستان کنکوری عزیز!

همون طور که میدونید فردا بعد از ظهر نتایج میاد.

فقط یه چیز میگم. خونسرد باشید! به خودتونم استرس بیخود ندید.

خونسردی تو این روزا از همه چیز مهم تره.

موفق باشید!

:megusta:

moonlightsky
2015/07/20, 14:52
بله همونطور که علیرضا هم گفت فردا نتایج عمومی میاد اینم اطلاعیه ش:
نتايج اوليه کنکور ۹۴ فردا اعلام مي‌شود/ انتخاب رشته از ۵ مرداد

1394/04/29

نسخه چاپی (http://www.sanjesh.org/Print.aspx?id=2123)

دكتر خدايي رئيس سازمان سنجش آموزش کشور در نشست خبري روز دوشنبه 29 تيرماه از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۴ در ساعت ۱۸ سه شنبه ۳۰ تیرماه سال جاری خبر داد...

معاون وزير علوم تحقيقات و فناوري مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز را از ۵ مردادماه لغايت ۱۰ مرداد عنوان كردند .
آزمون سراسری سال ۹۴ در روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه در ۳۶۵ شهرستان و ۱۷ کشور خارجی برگزار شد که تعداد ۷۹۵ هزار و ۶۷۷ داوطلب در این آزمون شرکت داشته اند
نتايج نهايي ازمون سراسري سال 1394 نيمه دوم شهريور ماه سال جاري اعلام خواهد شد

اعلام نفرات برتر ازمون سراسري سال 1394

1394/04/29

نسخه چاپی (http://www.sanjesh.org/Print.aspx?id=2116)

نفرات برتر هر يك از گروههاي ازمايشي پنجگانه علوم رياضي و فني، علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبان آزمون سراسري سال 1394 به شرح ذيل اعلام مي گردد.

1- گروه آزمايشي علوم رياضي و فني (http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?id=2117)
2-گروه ازمايشي علوم تجربي (http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?id=2118)
3- گروه آزمايشي علوم انساني (http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?id=2119)
4- گروه آزمايشي هنر (http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?id=2120)
5- گروه آزمايشي زبان (http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?id=2121)
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

این عکسا رو نذاشتم واسه استرسا فقط برای اطلاع گذاشتم
استرس نداره شما که کنکور رو دادید تموم شده توکلتون به خدا همه چی درست میشه

Cyrus-The-Great
2015/07/20, 18:28
یه نکته دیگه هم بگم. دوستان از امشب شما سایت سازمان سنجشو چک کنید!

با توجه به سیاست سازمان هیچ دلیلی نداره فردا نتایجو بدن. :دی

Cyrus-The-Great
2015/07/21, 13:35
سلام

دوستان خسته نباشید! چه کردید؟ (من شدم 1500 :(()

امروز سه شنبه ساعت 7 صبح نتایج اومد. امیدوارم همه نتایج زحماتشونو دیده باشن.

الان وقتشه که روی انتخاب رشته تمرکز کنید. الان زمان استرس داشتن و زانوی غم بغل گرفتن نیست. الان زمان عقلانی فکر کردنه. ببینید با رتبه الانتون چه رشته میتونید قبول بشید و به علایقتون توجه ویژه بکنید، چون خوندن رشته ای که هیچ علاقه ای بهش نداری فقط باعث دلسردیتون میشه. (به خاطر همین یکی از دوستان من الان به فکر این افتاده که بعد یه سال دانشگاه رفتن دوباره کنکور بده!)

یادتون باشه بهترین مشاور و تصمیم گیرنده خودتونید.

ببینید خودتون چی و کجا میخواید.

تا جایی که میتونید واقع بین باشید! (خوش بین بودنم کسیو نمیکشه! اما به مقدار عقلانی نه...:|)

امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشید!

moonlightsky
2015/07/21, 13:55
سلام
دوستان خسته نباشید! چه کردید؟ (من شدم 1500 :(()
امروز سه شنبه ساعت 7 صبح نتایج اومد. امیدوارم همه نتایج زحماتشونو دیده باشن.
الان وقتشه که روی انتخاب رشته تمرکز کنید. الان زمان استرس داشتن و زانوی غم بغل گرفتن نیست. الان زمان عقلانی فکر کردنه. ببینید با رتبه الانتون چه رشته میتونید قبول بشید و به علایقتون توجه ویژه بکنید، چون خوندن رشته ای که هیچ علاقه ای بهش نداری فقط باعث دلسردیتون میشه. (به خاطر همین یکی از دوستان من الان به فکر این افتاده که بعد یه سال دانشگاه رفتن دوباره کنکور بده!)
یادتون باشه بهترین مشاور و تصمیم گیرنده خودتونید.
ببینید خودتون چی و کجا میخواید.
تا جایی که میتونید واقع بین باشید! (خوش بین بودنم کسیو نمیکشه! اما به مقدار عقلانی نه...:|)
امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشید!

سلام
اینکه خیلی خوبه آفرین (من که ندیدم یکی 1500 شه گریه کنه مگه اینکه با توجه به کاری که انجام داده توقع بالاتری داشته باشه ولی از الان بهت میگم که خیلی خوبه احسنت)
آره سازمان سنجشه دیگه
دقیقا هر چی توصیه خوب بود خودت کردی روحیه خوبتو حفظ کن انشالله با یه انتخاب رشته خوب بهترین جا قبول می شی
اگه موافق باشید یه تاپیک بزنیم یا شایدم باشه برای مشاوره به همه کسانی که میخوان انتخاب رشته کنن

Cyrus-The-Great
2015/07/21, 14:37
سلام
اینکه خیلی خوبه آفرین (من که ندیدم یکی 1500 شه گریه کنه مگه اینکه با توجه به کاری که انجام داده توقع بالاتری داشته باشه ولی از الان بهت میگم که خیلی خوبه احسنت)
آره سازمان سنجشه دیگه
دقیقا هر چی توصیه خوب بود خودت کردی روحیه خوبتو حفظ کن انشالله با یه انتخاب رشته خوب بهترین جا قبول می شی
اگه موافق باشید یه تاپیک بزنیم یا شایدم باشه برای مشاوره به همه کسانی که میخوان انتخاب رشته کنن

موافقم. چون کنکوریامونم به نسبت سال گذشته زیادترن. میتونیم همگی کمک کنیم!

moonlightsky
2015/07/21, 14:53
موافقم. چون کنکوریامونم به نسبت سال گذشته زیادترن. میتونیم همگی کمک کنیم!

خوب من تاپیک راهنمایی و مشاوره رو ایجاد کردم
اینم لینکش
http://forum.pioneer-life.ir/thread6690.html

nafise
2015/07/21, 18:08
من که هنر رو 500 اوردم ((123))

رو تجربی زیاد وقت نذاشتم برای همین شد 7000

DaReN
2015/07/21, 19:01
منم زبانم شد800،مایه ی افتخار!((114))
بیخیال تجربیم که 2800((227))((227))((225))((225))

moonlightsky
2016/07/13, 23:08
سلام به همگی
به مناسبت کنکور 95 این پیغام رو میزنم تا تاپیک بالا بیاد
انشالله همه موفق باشید

M.A.S.K
2016/07/14, 12:35
فکر نمیکردم یه روز منم تو این تاپیک پست بدم....بچه ها موفق باشین...با آرامش برین و توکل امیدوارم بهترین نتایج رو بدست بیارید