PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی:کتاب محبوب سال 1393

smhmma
2015/06/06, 18:11
درود

بنا به درخواست مدیریت محترم سایت افسانه ها این نظرسنجی در انجمن قرار گرفت و امیدواریم حتما همه دوستان درش شرکت کنن:)

نظر به تصمیم دبیر سومین دوره مسابقه داستان نویسی افسانه ها، امیر مهدی عاطفی نیا ( با شناسه جک ریچر ) در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقه، امسال در بخش جنبی علاوه بر انتخاب ناشر افسانه ای، جوایزی برای بخش های دیگری نیز در نظر گرفته شده است.

یکی از این جوایز، جایزه کتاب محبوب سال و تقدیم آن مشترکاً به مترجم/مؤلف و ناشر اثر است.

از این رو از شما عزیزان دعوت می شود سه کتاب محبوب خود را در حوزه فانتزی یا علمی تخیلی یا وحشت ( یا هر سه ) که در سال 1393 به چاپ رسیده اند ( تاریخ چاپ اول در کتاب باید سال 1393 ذکر شده باشد ) به ترتیب اولویت معرفی کنید. لازم به ذکر است که کتاب باید حتماً حداقل در یکی از ژانر های فانتزی، علمی تخیلی یا وحشت باشد.

- اولویت اول؛ نام کتاب: (...........) / مترجم: (...................)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: (...................)/ نام انتشارات: (...............)

-اولویت دوم؛ نام کتاب: (...........) / مترجم: (...................)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: (...................)/ نام انتشارات: (...............)

- اولویت سوم؛ نام کتاب: (...........) / مترجم: (...................)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: (...................)/ نام انتشارات: (...............)

تا پایان خرداد 1394 فرصت دارید.

با سپاس فراوان

M.Mahdi
2015/06/07, 18:21
خوب البت کتابای زیادی بود که پارسال نتونستم بخونم :-" در نتیجه از محتواشون خبری ندارم ولی از بین اونایی که خوندم اینا بودن :) :

اهم عاقا اول یه سوال .... این عبارت « در صورتی که کتاب فارسی است » مال مترجمه یا مال مولفه ؟ بگید بعدا اصلاح کنم :) @smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362)

- اولویت اول؛ نام کتاب: (دونده ی هزارتو ( جلد اول ) ) / مترجم: (خانم آیدا کشوری)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: ( - )/ نام انتشارات: (ویدا)

-اولویت دوم؛ نام کتاب: (آوای فاخته) / مترجم: (ویدا اسلامیه )/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: (- )/ نام انتشارات: (کتابسرای تندیس)

- اولویت سوم؛ نام کتاب: (مرد صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد) / مترجم: (فرزانه طاهری)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: (-)/ نام انتشارات: (نیلوفر)

محمد حسین:
محمد مهدی آدمو ناامید نمی کنی ایول داداش:)
درمورد درصورت فارسی بودن والا یعنی اینکه مولفش ایرانی باشه

ThundeR
2015/06/07, 19:56
- اولویت اول؛ نام کتاب: ( زوزه گرگ ) / مترجم: ( بهنام حاجی زاده)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف : (ـــــ )/ نام انتشارات: ( آذرباد)

-اولویت دوم؛ نام کتاب: (دونده هزارتو - جلد اول - ) / مترجم: (آیدا کشوری )/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: ( ـــــ)/ نام انتشارات: ( بهداد )

- اولویت سوم؛ نام کتاب: ( دنیای خالی از قهرمان ) / مترجم: ( سمانه امین پور)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: ( ـــــ)/ نام انتشارات: ( آذرباد )

M.Mahdi
2015/06/07, 22:06
- اولویت اول؛ نام کتاب: ( زوزه گرگ ) / مترجم: ( بهنام حاجی زاده)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف : (ـــــ )/ نام انتشارات: ( آذرباد)

-اولویت دوم؛ نام کتاب: (دونده هزارتو - جلد اول - ) / مترجم: (آیدا کشوری )/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: ( ـــــ)/ نام انتشارات: ( بهداد )

- اولویت سوم؛ نام کتاب: ( دنیای خالی از قهرمان ) / مترجم: ( سمانه امین پور)/ در صورتی که کتاب فارسی است، مؤلف: ( ـــــ)/ نام انتشارات: ( آذرباد )

عه مجید نشر دونده هزارتو ویدا نبود مگه؟ من کتابو از دوستم گرفتم الان یادم نیست ((200)) ولی محمد حسین تو تاپیک معرفیش نوشته ویدا منم از رو اون نوشتم :-"
بالاخره کدومه؟ smhmma

smhmma
2015/06/07, 22:13
- اولویت اول؛ نام کتاب: ( دونده هزارتو ) / مترجم: (آیدا کشوری)/ نام انتشارات: (بهداد)
اولویت دوم؛ نام کتاب: (زوزه ی گرگ) / مترجم: (بهنام حاجی زاده)/ نام انتشارات: (اذرباد)
-اولویت سوم؛ نام کتاب: (نهضت مخفی) / مترجم: (بهنام حاجی زاده)/ نام انتشارات: (آذرباد)

عه مجید نشر دونده هزارتو ویدا نبود مگه؟ من کتابو از دوستم گرفتم الان یادم نیست ((200)) ولی محمد حسین تو تاپیک معرفیش نوشته ویدا منم از رو اون نوشتم :-"
بالاخره کدومه؟ @smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362)

بخشید اشتباه نشوتم انتشارات بهداده :دی
انتشارات بهداد مال محمد جمتلی هست و شیرازیه
یه کتاب فروشی هم داره به اسم کتاب فروشی جمالی

Araa M.C
2015/06/08, 21:25
امسال بازم به نسبت سالهای گذشته بازار کتاب یکم پیشرفت کرده ولی بهتره من تموم این اولویت ها را توی یه چیز خلاصه کنم.
دونده ی هزارتوِ
از نظر من کتابی بود که تقریبا تمام نیاز و خواسته های خواننده را براورده میکرد
پ.ن:درسته که کتابهای دیگه ای بودن ولی من با نوشتن فقط این کتاب خواستم یجورایی مطلقا یه کتاب خوبو معرفی کنم وگرنه کتابهای دیگه ای بودن که شانس زیادی داشتن و نویسنده تلاششو کرده بود و همینجور من میبینم یسری از نویسنذه های خوبه ایرانی مشغول به کار شن و امید به اینکه سال اینده فقط فهرست کتابای ایرانی توی این تایپک ها باشه

Araa M.C
2015/06/09, 12:16
Up......................
بچه ها بیاین نزارید تایپک خاک بخوره

Prince-of-Persia
2015/06/10, 12:38
نام کتاب: (دونده ی هزارتو ( جلد اول ) ) / مترجم: (خانم آیدا کشوری)

smhmma
2015/06/18, 02:49
بالااااااااااااااااااا
یکمی بیشتر مهلت نمونه هااا