PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلگرام زندگی پیشتاز

shery
2015/05/27, 18:36
سلام دوستان ..رفیقان ..و بچه های گل پیشتازی .
خسته نباشید ..و خسته نشید لطفا .
امتاحاناتو خوب بدید ..کنکورا رو گند نزنید . وپیشتاز بر گردید به انجمن خودتون .
اما از اونجایی که یه سری از ماها خیلی بیکاریم .
ودلمون نمیاد از تبادل نظر و بحث های خیلی خیلی مفیدمون جلو گیری کنیم .
در نتیجه مدریت قرمز و همواره در تلاش ما امیر حسین عزیز .....

گروهی با عنوان برو بچس پیشتاز در تلگرام راه اندازی کردن . (البته تو لاینم بودیم وتلگرام باحال تره )

در نتیجه گفتم خیلی از دوستان ممکنه خبر نداشته باشن و مایل باشن که به انجمن پیشتاز اونجا هم وارد بشن .

و اما میدونید که وقتی عضو گروه بشید شمارتون برا همه میو فته .
پس اگه مایل هستید و عضو گروه نیستید و میخواید که باشید .
کافیه اینجا اعلام کنید . یا شمارتون رو برا من . محمد حسین و مجید و هر کسی که خواستید ارسال کنید . تا بیاریمتون تو گروه .

یه چت باکس کوچیک برای تفریح و استراحت دوستان ......مخصوصا اونایی که نمیتونن خیلی وقتا ان بشن و بیان انجمن .

نکته : همه چی امن و امانه .بچه های ما اقا و خانوم های خوبی هستن .به امانت های همدیگه خیانت نمیکنن .
پس گروهی کاملا دوستانه ...و بسیار پرحرف . (هر یه ساعت ۲ کیلو بایت پیام دارید اخه این چه وضعشه بابا ..صد رحمت به من )

منتظرتون هستیم . شادو پیشتاز باشید
(‌اخ چه باحاله وقتی امیر اینو میگه ...خخخخ)

(راستی من به کسی نگفتم ولی خودم این پستو زدم پس خواستید دعوام کنید ..از همین الان بگم اییییشششششششش ....)

ambrella
2015/05/27, 19:58
احسنت فکر خوبیه
این لینک هم برای دانلود برنامه تلگرام مخصوص کامپیوتر

دانلود تلگرام (http://dl3.patoghu.com/dlpatogh/94/ordi/8/tsetup.0.8.13-%5bwww.Patoghu.com%5d.zip)

smhmma
2015/05/27, 20:19
دخترم تلگرام حتما شماره رو نمی ندازه ها.با ای دی هم کار می کنه
دخترا می تونن ای دیشون رو بدن اگر دوست ندارن کسی شمارشون رو داشته باشه
هرچند وقتی وارد تلگرام میشید همه دوستانتون که تلگرام دارن مشارتون رو هم دارن خبردار می شن
پس می تونید ای دی هم بدید
همچننی اینجا لطفا هیچ شماره ای نزارید پ.خ کنید به من ، شهرزاد(شری) و مجید.هرکدوم دوست داشتید
ای دی هم همینطور

ThundeR
2015/05/27, 23:44
این پست رو همون موقع ک شهرزاد تاپیک رو زد می خواستم بذارم اما یادم رفت
اول از پیوستن همتون خوشحال خواهیم شد و بعد اینکه توجه کنید قوانین اینجا برای
اونجا هم صدق می کنه!
اگه اونجا تخلف کنید به حساب اینجا گذاشته می شه و تو سایت
با شما برخورد می شه.
حالا قانون رو رعایت کنید و از هم صحبتی با دوستاتون لذت ببرید((72))

شاد و پیشتاز باشید((201))

JuPiTeR
2015/05/28, 02:11
سلام
بچه‌ها لطفا توجه کنید که تلگرام یه برنامه‌ی متن باز هست به این معنی که هرکسی میتونه دستکاریش کنه البته این کار برای بهبود برنامه انجام میشه مثه وردپرس
ولی همونطور که میدونید بعضی‌ها از این کار سوء استفاده میکنند و بهتره تمام ورژن‌هایی رو که میگیرید از سایت رسمی تلگرام بگیرید
نسخه‌های مختلفی برای همه‌ی دستگاه‌ها داره و از خوبی‌هاش میشه به این اشاره کرد که نیازی نیست مثلا روی موبایل نصب باشه تا بتونی روی کامپیوتر هم اجراش کنی و فقط نیاز به تاییده‌ایه خطی که استفاده میکنید داره
و از دیگر خوبی هاش اینه که تا نخوای کسی شماره‌ات رو نمیبینه مگر اینکه داشته باشه و یوزرنیم هم داره مثه لاین

https://telegram.org

H.A.M.I.D
2015/05/28, 03:08
سلام
بچه‌ها لطفا توجه کنید که تلگرام یه برنامه‌ی متن باز هست به این معنی که هرکسی میتونه دستکاریش کنه البته این کار برای بهبود برنامه انجام میشه مثه وردپرس
ولی همونطور که میدونید بعضی‌ها از این کار سوء استفاده میکنند و بهتره تمام ورژن‌هایی رو که میگیرید از سایت رسمی تلگرام بگیرید
نسخه‌های مختلفی برای همه‌ی دستگاه‌ها داره و از خوبی‌هاش میشه به این اشاره کرد که نیازی نیست مثلا روی موبایل نصب باشه تا بتونی روی کامپیوتر هم اجراش کنی و فقط نیاز به تاییده‌ایه خطی که استفاده میکنید داره
و از دیگر خوبی هاش اینه که تا نخوای کسی شماره‌ات رو نمیبینه مگر اینکه داشته باشه و یوزرنیم هم داره مثه لاین

https://telegram.org
یه پیشنهاد دارم.
اگر دوستان کد نویس سایت همراهی کنند،بیایم یه نسخه ی اختصاصی ازش رو برای سایت تهیه کنیم.

ThundeR
2015/05/28, 11:41
اینچا چت روم نیست؛
برید تو چت باکس هم سریع تره هم انقدر اسپم نمی دید.
مرسی