PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیم تکواندو ایران تیم اول جهان

Leyla
2015/05/18, 22:39
اینا رو فاطیما گفت بنویسم (کچل بشه الهی :) )

عاقا تبریک!!!
قهرمان شدیم!
((215))((215))((215))

طلاهامون از این قرارن:
فرزان آشورزاده (وزن 57)
مهدی حاجی زواره (74 فکر کنم)
مهدی خدابخشی (87)

و برنزا:
ابوالفضل یعقوبی (63)
کیمیا علیزاده (57)

رده بندی:
ایران با امتیاز67 اوله!!!
دوم روسیه با دو نقره و سه برنز و 50 امتیاز
سوم ازبکستان با یک طلا و دو نقره و 43 امتیاز ناقابل
و کره 42 امتیازی و اسپانیا با 34 امتیاز چهارم و پنچم شدن...

یعنی برین حالشو ببرین! :دیدو:

بازم تبرییییییییییک!
یه تبریک مخصوصم از طرف خود فاطیما! (کچل بشه...)

f.s
2015/05/18, 22:49
عالییییییییییییییییییی!!!!
تبریک تبریک تبریک.......
خبر خیلی عالی بود لیلا......
مرسیییییییی.........((27))

smhmma
2015/05/18, 23:58
ایووووووووووول عالی بود
دم همشون گرم
اشورزاده خیلی کارش درسته
اصن روزم ساخته شده:دی
دم فاطیا هم گرم نیست ولی هنوزم هست:دی
بهش اینو برسون:دی
چه با اختلاف هم قهرمان شدیم ایول

M.A.S.K
2015/05/19, 00:03
ایول دارن به خدا...دمشون گرم..جیز...میز...تیز..درد و بلاشوت بخوره تو سر اون بزایی که تو زمین چمن ادعا دارن..بدون هیچ گونه خدمات عالی افتخار میارن..اون وقت این همه پول صرف این گوسفندا مبشه آخرشم شاخ میزنن...باید پولی که صرف اینا میکننو بدن به تکواندو..کشتی..والیبال....قدر شونو نمیدونیم

Prince-of-Persia
2015/05/19, 13:18
افرین بهشون
...
...
تبریک

ambrella
2015/05/19, 19:14
ایول دارههههههه

Leyla
2015/05/23, 18:42
دم فاطیا هم گرم نیست ولی هنوزم هست:دی
بهش اینو برسون:دی
چه با اختلاف هم قهرمان شدیم ایول

ام... بابابزرگ اول از همه اینکه یادم رفت بگم خودش به عنوان کاربر مهمان اومد دید الآنم می‌خواد سرمو بزنه ^_^
دوما گفت به بهانه جواب این اطلاعاتم اضافه کنم...
کپی پیست به معنی واقعی (+ ویرایش نگارشی =_=)... @trouble (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1913)

گفته:
باید بگم می‌تونست خیلی بیشترم باشه :)
سجاد مردانی که من واقعا رو مدال طلاش شرط می‌بستم
با بدشانسی تو دور دوم و سوم بود. با بدشانسی کنار رفت (دیگه بهش باید بگیم عبدولی تکواندو ایران هرچی ناداوریه سر این بدبخت میارن. تو آسیایی و گرند پریکس و...)
اون تو اولین بازیش حریفشو ناک اوت کرد (تو جهانی ناک اوت کرده تصور کنین)
بعدم تو بازی بعدی... من تصویرشو دیدم حریفش قشنگ پاشو کوبوند به زانوی این بدبدخت... سهویم فکر نکنم بوده باشه بجوری خورد انگار پاشو به قصد نابود کردن
پای این بیچاره آورده بود بالا :| اونم تو این وزن که...
دیگه به خاطر مصدومیت نشد طلا رو بیاره.. وافعا بازیش قشنگه ولی تو آسیاییم ناداوری شده بود... تو همین جهانیم روس‌ها خواستن با تغیییر قوانین دست ایرانو از جام کوتاه کنن که دماغ سوخته شدن :)
جواب مکزیکیا رو دادیم با اون نامردیشون تو نیمه نهایی جهانی

trouble
2015/05/25, 08:10
ام... بابابزرگ اول از همه اینکه یادم رفت بگم خودش به عنوان کاربر مهمان اومد دید الآنم می‌خواد سرمو بزنه ^_^
دوما گفت به بهانه جواب این اطلاعاتم اضافه کنم...
کپی پیست به معنی واقعی (+ ویرایش نگارشی =_=)... @trouble (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1913)

گفته:
باید بگم می‌تونست خیلی بیشترم باشه :)
سجاد مردانی که من واقعا رو مدال طلاش شرط می‌بستم
با بدشانسی تو دور دوم و سوم بود. با بدشانسی کنار رفت (دیگه بهش باید بگیم عبدولی تکواندو ایران هرچی ناداوریه سر این بدبخت میارن. تو آسیایی و گرند پریکس و...)
اون تو اولین بازیش حریفشو ناک اوت کرد (تو جهانی ناک اوت کرده تصور کنین)
بعدم تو بازی بعدی... من تصویرشو دیدم حریفش قشنگ پاشو کوبوند به زانوی این بدبدخت... سهویم فکر نکنم بوده باشه بجوری خورد انگار پاشو به قصد نابود کردن
پای این بیچاره آورده بود بالا :| اونم تو این وزن که...
دیگه به خاطر مصدومیت نشد طلا رو بیاره.. وافعا بازیش قشنگه ولی تو آسیاییم ناداوری شده بود... تو همین جهانیم روس‌ها خواستن با تغیییر قوانین دست ایرانو از جام کوتاه کنن که دماغ سوخته شدن :)
جواب مکزیکیا رو دادیم با اون نامردیشون تو نیمه نهایی جهانی

خب خب خب...
ممنون از لیلا جونم...ابجی خوبم:d
یه چیزاییم یادم رفت بگم خودم میگم الان:)
خب این الان دومین قهرمانی ایرانه...اونم تو سال قبل المپیک که همه تیما میان واس کسب امتیاز واس المپیک و درنتیجه خعلی سخته...بله بله
و تو این بازیا کیمیا علیزاده مدال اورد...قهرمان المپیک لندنو برد ولی نمیدونم چش بود ب نایب قهرمان جهان باخت:|ما که ندیدیم بازیو ولی احتمال 99/9درصد شل گرفته...این خانوم علیزاده تو المپیک نوجوانان یا جوانان که نفهمیدم اخر کدومشون بود:|تونس مدال طلا بیاره اینجام اولین بارش بود که با تیم بزرگسالان اومده بود(16سالشه)و فک کنم دیدی تو بازی اسیایی چجوری نامردی کردن...بله بله
و درمورد اون نامردی مکزیکیا...تونیمه نهایی جام جهانی بود فک کنم پارسال اینا هگو الکتریکی(هگو همون ضربه گیره)مکزیکایا خرابشده بود(ممکته عمدی بوده باشه)در نتیجه قضاوت بجا تکنولوژی به داورا واگذار شد...که تو راند آخر اون بی عدالتیا شون ب اوج خودش رسید(اصن سرای اون خدابخشی بیچاررو نمیدادن..بریده بود بسکه زدو بهش ندادن)مسابقه ایجوری بود که راند اول مثلا وزن اول ایران با اول مکزیک راند دو وزن دو و...توراند سه نصفشو یکی بازی میکنه نصفشو وزن اخر...با این همه نامردی بازم ایران فک کنم تا همون راند اخر جلو بود که دیه راند اخر هرچی زدن ندادن ...مکزیکیارو نزده دادن...و ایران25-30باخت ب مکزیک...که طبق معمول من یادم رف تاپیکشو بزنم:|واقا عجب حافظه ای