PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروعی جدید برای نارتو ؟

shery
2015/05/15, 21:59
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.

یه مژده به تمام طرف داران نارتو و مانگاش ....
با تمام ناراحتیم فکر میکردم واقعااااا سازنده قصد ادامه ی داستان نارتو و پرداختن به زندگی نوه هاشون ( به قول هورس ) رو نداره .
در حالی که در عین تعجب حدود سه هفته ی پیش اولین قسمتی از بخشی به نام
1+700
اومده ؟

و سوال اینه ایا واقعا نارتو ادامه خواهد داشت شرمنده از اطلاعات ناقصم چون برا خودمم سواله و جوابشو پیدا نکردم
این یه سری کوتاه در باره ی زندگی دختر ساسکه ینی ساداراست و یا و کلا ادمه ماجراست ؟؟

واما این سری که فعلا سه قسمتش اومده به ماجرای دختر سادرا ..علاقه اش به بلت پسر نارتو و البته تحقیقات اون نصبت به پدرشه
و شاید در این قسمت لحظه به لحظه ماجراهایی عجیب از پشت پرده نمایان میشه .
ماجراهایی قبل از به دنیا اومدن بچه هااا.....مثلا اینکه ایا واقعا مادر سادرا یعنی بچه ی ساسکه ....ساکوراست ؟؟
ایا واقعا کلن اوچیهاااا نابود شده . ؟؟

هر اطلاعات جدید دارید لطفا مارو هم در جریان بزارید.

لینک دانلود :

به امید ادامه ی این ماجرا ....

smhmma
2015/05/15, 22:27
ایییییییییییییییول
من خیلی ناروتو رو دوس دارم
هم انیمشو هم مانگاشو
الان فقط مانگای جدیدش اومده دیگه نه؟؟؟
اخه انیمه ی ناروتو شیپودن که هنوز تموم نشده
من الان از دهن تو شنیدم خیلی خوشحال شدم خودم اطلاعی ندارم ولی هروقت وقت کردم از دوستای مانگاییم می پرسم و بعدم می رم انیمه ورلد حتما اگر خبری باشه اونجا زده
دمت گرم بابت خبر

Angel of Death
2015/05/15, 22:30
failureture ا چیزه نه naruto :d
اون قسمت 700+1 ربطی به داستان اصلی نداره.کلا" جداست.خیلی خوشحال نشید :d
انشالله به کل ناروتو کل دمو دستگاش نابود شن (انیمه) تا اینقدر فیلر ندن ...

smhmma
2015/05/15, 22:33
failureture ا چیزه نه naruto :d
اون قسمت 700+1 ربطی به داستان اصلی نداره.کلا" جداست.خیلی خوشحال نشید :d
انشالله به کل ناروتو کل دمو دستگاش نابود شن (انیمه) تا اینقدر فیلر ندن ...

حالا اینی که گفتی یعنی چی؟؟

یه ترجمه هم بزن روی حرفات تهی:دی
راستی یه اس بده بهم

Angel of Death
2015/05/15, 22:50
حالا اینی که گفتی یعنی چی؟؟

یه ترجمه هم بزن روی حرفات تهی:دی
راستی یه اس بده بهم
failure یا فیلر ، به قسمت هایی از انیمه می گن که اصلا" مهم نیست ببینی یا نه چون توی روند داستان هیچ تاثیری ندارن و ناروتو هم یکی از پر فیلر ترین انیمه های دنیاست ، اصلا" توهین به شعور مخاطبه این عمل.چند ماه پیش ، پشته سره هم 3-4 ماه فقط فیلر داد !!! یعنی اصلا یک وضعی !
(برام شمارتو پ.خ کن ، سرعت کمه اسکایپ و ... باز نمیشن.)

smhmma
2015/05/15, 22:57
failure یا فیلر ، به قسمت هایی از انیمه می گن که اصلا" مهم نیست ببینی یا نه چون توی روند داستان هیچ تاثیری ندارن و ناروتو هم یکی از پر فیلر ترین انیمه های دنیاست ، اصلا" توهین به شعور مخاطبه این عمل.چند ماه پیش ، پشته سره هم 3-4 ماه فقط فیلر داد !!! یعنی اصلا یک وضعی !
(برام شمارتو پ.خ کن ، سرعت کمه اسکایپ و ... باز نمیشن.)

اها اها اره این فیلر ها منو اسفالت کردن سر دیدن انیمه ناروتو
یعنی دلم می خواست سازنده هاشو بزنم له و لورده بکنم
واقعا توهین به شعور مخاطبه
خب توی دوران هم هستا
الان باز باید برم
من هی دزدکی میام سر لپ تاپ خواهرم:دی الان باید برم
اگر رسیدم پ.خ می کنم

shery
2015/05/15, 23:15
ببینم اینجا شده مکان مکالمه شخصی شما دو نفر ؟؟؟ هی پست منو با مسایل شخصی پر نکنید فقط در باره خوبیا ناروتو حرف بزنید.
و بله اگه مثل من طرف دار واقعی نارتو باشی عاشق فیلر هاشم خواهید بود .من خوشم میاد که تو نارتو به تمام شخصیت هاش اهمیت خاصی داده میشه و به نظر
بهترین و زنده ترین انیمه ی ساخته شده هستش چون همه ی کاراکتراش و ادم دوست دارم . . . من واقعا برام سخته بگم کدومشونو بیشتر از همه دوست دارم ....البته بحث ایتاچی و کاکشیو ..شیکامارو جداست .

در کل بعله میدونم داستانش جداست و من فک میکنم به جای تصور همه دیگه داستان از طرف پسر نارتو یعنی بلتو پیش نمیره بلکه فعلا روندش از طرف سادراست یعنی دختر ساسوکه ....و واقعا جای تشکر داره این فکر و البته سوالات متعددی که هر دفعه برا ادم پیش میاره واقعا جا سوال داره اخه ..... من هر هفته ذهنم واقعا درگیرشه و هی براش اینده های مختلف تصور میکنم .
و هر دفعه نویسنده گند میزنه تو حالم با تصور کردنم خخخخخخخ واقعا جدا از تصورات ادم کار میکنه .... اینم واقعا جای تشویق داره .

smhmma
2015/05/16, 00:51
ببینم اینجا شده مکان مکالمه شخصی شما دو نفر ؟؟؟ هی پست منو با مسایل شخصی پر نکنید فقط در باره خوبیا ناروتو حرف بزنید.
و بله اگه مثل من طرف دار واقعی نارتو باشی عاشق فیلر هاشم خواهید بود .من خوشم میاد که تو نارتو به تمام شخصیت هاش اهمیت خاصی داده میشه و به نظر
بهترین و زنده ترین انیمه ی ساخته شده هستش چون همه ی کاراکتراش و ادم دوست دارم . . . من واقعا برام سخته بگم کدومشونو بیشتر از همه دوست دارم ....البته بحث ایتاچی و کاکشیو ..شیکامارو جداست .

در کل بعله میدونم داستانش جداست و من فک میکنم به جای تصور همه دیگه داستان از طرف پسر نارتو یعنی بلتو پیش نمیره بلکه فعلا روندش از طرف سادراست یعنی دختر ساسوکه ....و واقعا جای تشکر داره این فکر و البته سوالات متعددی که هر دفعه برا ادم پیش میاره واقعا جا سوال داره اخه ..... من هر هفته ذهنم واقعا درگیرشه و هی براش اینده های مختلف تصور میکنم .
و هر دفعه نویسنده گند میزنه تو حالم با تصور کردنم خخخخخخخ واقعا جدا از تصورات ادم کار میکنه .... اینم واقعا جای تشویق داره .

عامو ندیدی چقدر نظر درباره ناروتو دادیم؟؟؟؟خب پشت بندش یه دوکلوم هم مردونه حرف زدیما:دی حالا توهی حسودی کن:دی
والا ناروتو رو که خیلی دوس دارم
ولی خب یکمی ضد حال بودن فیلر ها
در اوووووووووج هیجان یه دفعه می بینی ده قسمت فیلره:|
بعد قسمت های بعدی رو هم دانلود نکردی که بتونی فیلر هار و رد کنی:|
ولی خب فیلر ها رو اگر جدای از داستان اصل نگاه کنی عااااااالیه
من عاشق یکی از فیلرها هستم که توش ناروتو و اینا اعزام می شن یه ماموریتی که داخلش یه سری از ادوتنسه شده ها به یه روستایی حمله کردن برای دزدیدن یه وسیله ای
همونی که توش کلی بچه مچه هست
من عاشق اون دخترکوچولئه شدم:دی
و کلا اون قسمته رو خیلی دوس دارم
.خیلی حرفه ای بود خداییش
اصلا اینجوری نبود که همش هیجان باشه خیلی تم واقعیت به خودش گرفته بود در عین حال فانتزیشو با تمام قدرت حفظ کرده بود
خداییش ناروتو یه انیمه معرکست
حداقل از نظر من معرکست
البته نه فقط انیمش بلکه مانگاش هم معرکست
هرچند فرق خاصی ندارن:دی
ایشالا بعد کنکور مانگای وان پیس و بلیچ رو هم می خونم:دی

Angel of Death
2015/05/16, 02:24
خوب آره ممد ، همین کارم می تونی بکنی ، فقط بشینی قسمت های اصلی رو ببینی و فیلر ها رو نبینی.خیلی ها از جمله خودم برای انیمه های بلند همین کارو می کنیم.فکر کنم آخرین بار +100 - 150 تا فیلر داشت ناروتو ، الان بیشتر شده باشرو یادم نمیاد که این به نظرم خیلی بده.
البته خود ناروتو خیلی خوبه ها ، کاملا" قبول دارم یکی از بهترین انیمه های دنیاست ، ولی میتونست بهترین انیمه دنیا باشه اگر اینقدر فیلر نداشت.
بهدم شری حسودی نکن دوتا مرد با هم حرف میزنن ...

smhmma
2015/05/16, 13:26
خوب آره ممد ، همین کارم می تونی بکنی ، فقط بشینی قسمت های اصلی رو ببینی و فیلر ها رو نبینی.خیلی ها از جمله خودم برای انیمه های بلند همین کارو می کنیم.فکر کنم آخرین بار +100 - 150 تا فیلر داشت ناروتو ، الان بیشتر شده باشرو یادم نمیاد که این به نظرم خیلی بده.
البته خود ناروتو خیلی خوبه ها ، کاملا" قبول دارم یکی از بهترین انیمه های دنیاست ، ولی میتونست بهترین انیمه دنیا باشه اگر اینقدر فیلر نداشت.
بهدم شری حسودی نکن دوتا مرد با هم حرف میزنن ...

اره دقیقا باید همینکارو بکنم فقط بدبختی اینجاست من کل ناروتو رو دیدم:دی:دی
دیگه تموم شد درنتیجه....خخخخخ
فیلرهاشو هم دیدم:دی
فقط این چند قسمتی که توی این یکی دو ماهه اومده ندیدم:دی
مانگا اولاشو نخوندم ولی اخراشو خوندم:دی
درنتیجه می دونم پایانش چجوریه و کلا واقعا یکی از بهترین های دنیاست:دی
اگر فیلرها رو جدای از اینمه اصلی نشون یم داد خیلی هم خوب بود ولی اینکه به جای قسمت های اصلی...خوب نیتس واقعا
فیلر خوبه که تکمیلی باشه نه این شکلی
واقعا بعضی جاها اعصاب خردکن بود:دی
ولی خب می گم بعضی از فیلراش واقعا قشنگ بود حتما اگر فیلرها رو ندیدی ببین:دی
واقعا می تونست بهترین باشه
هرچند کیفیت طراحی هاش هم تا همین چند وقته خیلی خوب نبود واقعا
یه جاهایی یادمه افتضاح بود ولی این اخرا خیلی بهتر شده
و خداییش عجب ابتکاراتی توش گنجونده شده.

خخخخخخ شری خیلی حسوده
اصن همش دنبال اینه رابطه ما رو خراب کنه:دی :دی :دی
تهی تا شری نیومده گردنمون رو بزنه در بریم:دی

رانوس
2015/05/16, 17:29
خب دو تا خبر خوش براتون دارم.
اولی انیمه ناروتو 7 شهریور تموم می شه.هورا هورا
دومی خبر انیمه بوروتو که مال پسر ناروتو بعد از پایان ناروتو شیپودن شروع می شه.

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

smhmma
2015/05/16, 17:46

جداااااااااااا؟؟؟
عالیه
دمت گرم دخترم
فقط اینکه منبع این خبرو هم می شه بزنی دخترم؟؟
می خوام برم کل خبرو بخونم و...

رانوس
2015/05/16, 23:49
من از تو اپارات خوندم.
بعدش هم امروز شروع کردم به خوندن مانگاش.باید بخونید .یه پسر شارینگان دار پیداش شده.
هورا هورا اچیها منقرض نشدن

shery
2015/05/17, 14:15
اپارات خوب بچه هایی که توش اطلاعات میزارن خیلی دقیق و درست نیست نیست ولی نباشه هم باز همین که یه نفر یه خبری گزاشته عالیه

وای اره هووووووراااااااااااا .........ولی خب غیر از اوچیهای جدید فک کنم مهم تر از همه اینه که سادارااا بچه ی کیه ؟

smhmma
2015/05/17, 15:17
اپارات خوب بچه هایی که توش اطلاعات میزارن خیلی دقیق و درست نیست نیست ولی نباشه هم باز همین که یه نفر یه خبری گزاشته عالیه

وای اره هووووووراااااااااااا .........ولی خب غیر از اوچیهای جدید فک کنم مهم تر از همه اینه که سادارااا بچه ی کیه ؟

البته من همین امروز عبدالله رو دیدم(اشیتاکا رو که می شناسی دیگه:دی) گفت که والا اینجوری که هست به نظر میاد این سری جدیده کوتاه باشه چون با نام 700+1 و 700+2 و... نوشته شده که یعنی احتمالا تعدادش زیاد نیست:دی
درمورد اینکه سادارا بچه ی یه والا اون دختره اوزوماکی رو یادته که مو قرمز بود و خیلی عاشق ساسکه بود یه بارم ساسکه خواست بکشتش؟؟؟شاید بچه ی اونه:دی
اون اوچیهای جدیده جالبه:دی عبدالله مانگاشو نشونم داد جالب بود:دی

shery
2015/05/17, 20:33
البته من همین امروز عبدالله رو دیدم(اشیتاکا رو که می شناسی دیگه:دی) گفت که والا اینجوری که هست به نظر میاد این سری جدیده کوتاه باشه چون با نام 700+1 و 700+2 و... نوشته شده که یعنی احتمالا تعدادش زیاد نیست:دی
درمورد اینکه سادارا بچه ی یه والا اون دختره اوزوماکی رو یادته که مو قرمز بود و خیلی عاشق ساسکه بود یه بارم ساسکه خواست بکشتش؟؟؟شاید بچه ی اونه:دی

میدونم صد در صد که کوتاهه اما این عجیب نیست وقتی میتونست تا ۱۰۰ بکشه داستانو ....تا ۷۰۰ نوشته ؟؟ به نظر من که دوست داره ادامه بده .
در باره مادر اصلیش خوب من فک میکنم به طور حتم این بچه بچه ی خود ساسکه هم نباشه . اینقد دیگه بی احساس نیست که دخترشوو از موقعی که به دنیا اومده نیاد ببینه ...مخصوصا اینکه ساسکه رو خانواده حساسه
از یه طرفی تو بخشی از مانگا به ازمایشات اوچی ها از طرف کاکاشی اشاره شد که انگار مدریت این کارم با اونه .
در کل از اینکه نقش ساکورا مثل همیشه اینقد ضعیف و دخترونه نشون داده میشه بدم میاد .
بیچاره کلاااا این اوچیهاا همه اشون از ترک کردن خوششون میاد اول که باباش ...حالام که هی دخترش میزاره میره .

میدونم صد در صد که کوتاهه اما این عجیب نیست وقتی میتونست تا ۱۰۰ بکشه داستانو ....تا ۷۰۰ نوشته ؟؟ به نظر من که دوست داره ادامه بده .
در باره مادر اصلیش خوب من فک میکنم به طور حتم این بچه بچه ی خود ساسکه هم نباشه . اینقد دیگه بی احساس نیست که دخترشوو از موقعی که به دنیا اومده نیاد ببینه ...مخصوصا اینکه ساسکه رو خانواده حساسه
از یه طرفی تو بخشی از مانگا به ازمایشات اوچی ها از طرف کاکاشی اشاره شد که انگار مدریت این کارم با اونه .
در کل از اینکه نقش ساکورا مثل همیشه اینقد ضعیف و دخترونه نشون داده میشه بدم میاد .
بیچاره کلاااا این اوچیهاا همه اشون از ترک کردن خوششون میاد اول که باباش ...حالام که هی دخترش میزاره میره .

shery
2015/05/21, 16:20
وووووو اما امروز ۷۰۰+۴ هم رسید

سادارا شارینگانش فعال شد و دقیقا همزمان با فعال شدن شارینگانش ......ساسکه رو دید .....بلاخره باباشو دید .
اون شکی که در رابطه با مادرش پیش اومده بود نارتو با گفتن اینکه تو کاملا اخلاقت شبیه مامانته برطرفش کرد ......
ولی حالا فهمیدم چرا ساسکه این همه سال دخترشو نیومده ببینه چون که اصلا خبر نداره .
به جاش دخترشو یکی از هم دستای دشمناس شناخته و شمشیر روش کشیده خخخخخ
خیلی هیجان انگیزه واقعا نمیدونم تا هفته ی دیگه میتونم صبر کنم با نه ......بابا خیلی سخته لعنتی .یه هفته باید صبر کرد هی یه قسمت جدید بیاد .

Paneer
2015/05/22, 20:37
وووووو اما امروز ۷۰۰+۴ هم رسید

سادارا شارینگانش فعال شد و دقیقا همزمان با فعال شدن شارینگانش ......ساسکه رو دید .....بلاخره باباشو دید .
اون شکی که در رابطه با مادرش پیش اومده بود نارتو با گفتن اینکه تو کاملا اخلاقت شبیه مامانته برطرفش کرد ......
ولی حالا فهمیدم چرا ساسکه این همه سال دخترشو نیومده ببینه چون که اصلا خبر نداره .
به جاش دخترشو یکی از هم دستای دشمناس شناخته و شمشیر روش کشیده خخخخخ
خیلی هیجان انگیزه واقعا نمیدونم تا هفته ی دیگه میتونم صبر کنم با نه ......بابا خیلی سخته لعنتی .یه هفته باید صبر کرد هی یه قسمت جدید بیاد .

چیزه می گم می شه اسپویل نکنید یا اگه می کنید تو یه متن مخفی بکنید ( مثلا من به اونجا ها رسیدم :دی )

اما من بعضی وقتا عاشق پیشگویی هام می شم تو این موردم یکم فرق می کرد پیشگوییم اما بازم خیلی خوب گفتم :دی

ناروتو خیلی معروفه و سازندش حسابی سود کرده عقلانی به نظر نمیاد که ناروتو رو یهویی تموم کنن بخاطر همین ب نسل بعدی انتقالش دادن ( فک کنم اواتار کورا هم همینطوری بود دیگه نه ؟ )

فقط اینکه تجربه ثابت کرده سری دوم هر چیز اصلا چیز خوبی در نمیاد. ((231)) فکر کنم سازندشم اینو می دونه بخاطرهمینه که اینجوری فعلا نام گذاری کرده که اگه خوب نشد و طرفدار زیادی پیدا نکرد سریع مجموعه رو تموم کنه ( بازم یه پیشگویی دیگه :دی )

Angel of Death
2015/05/23, 01:43
فقط اینکه تجربه ثابت کرده سری دوم هر چیز اصلا چیز خوبی در نمیاد. ((231)) فکر کنم سازندشم اینو می دونه بخاطرهمینه که اینجوری فعلا نام گذاری کرده که اگه خوب نشد و طرفدار زیادی پیدا نکرد سریع مجموعه رو تموم کنه ( بازم یه پیشگویی دیگه :دی )

الهی آمین !!!

roronoa zoro
2015/06/12, 17:26
با توجه به چیزایی که من میدونم نویسنده به دلیل اینکه میخواسته داستان نا تموم نمونه، و به حل جوانبی از داستان بپردازه و داستان رو تموم کنه، این کمیک جدید رو داده که صد البته داستان پسر ناروتو و هیناتا، و همچنین دختر ساکورا و ساسکه رو بیان خواهد کرد.

shery
2015/06/12, 19:33
فک نمیکنم این سری کاری به پسر ناروتو داشته باشه فعلا که ۷ قسمت اولش همه اش هول سادارا ست ....
این احتمال که بخوان شخصیت اول این دفعه دختر ساسکه باشه خیلی بعید نیست ...
این سری تو قسمت هفتمش یه عکس نمایش داده بود از یه تیم جدید ...که سادرا .بولت و هانیره ...که فک میکنم پسر همون یارو مون تو اخرین فیلمش بود هستن ...
اینم از اکیپ گروه جدید
اما قشنگ ترین و باحال ترین شخضیت تو این سری جدید تونات ...دختر چوجی هستش ..واقعا باحاله این بشر .....

roronoa zoro
2015/06/12, 20:00
اگه میخوای میتونم یه لینک بهت بدم که توش کاملا در مورد سری جدید توضیح داده.
و البته یکی از شخصیتای اصلی پسر ناروتو، باروتو هستش

SunShine
2015/06/13, 12:57
میشه یکی بگه تا الان چند قسمت از ناروتو ساخته شده؟؟؟؟میخوام چک کنم ببینم همه رو دارم یا نه

roronoa zoro
2015/06/13, 13:12
اگه منظورت انیمست که دویست و بیست قسمت سری اول و ناروتو شیپودن هم تا حالا چهارصد و هفت هشت قسمت.
اگه منظورت مانگاست که هفتصد قسمت سری اصلی به علاوه هفت قسمت سری جدید

SunShine
2015/06/13, 13:26
سارادا دراصل بچه ی کارینو ساسکس.....بعد چون ساکورا زنه ساسکس سارادا میشه دخترخوندش(؟؟؟؟((225)))
فک کردم سارادا واقعا بچه اصلیه ساکوراوساسکس خواستم سکته کنم.....

roronoa zoro
2015/06/13, 13:51
نه عزیزم سارادا بچه ی واقعی ساکورا و ساسکس.ربطی به تلفظ اسمشون نداره.

SunShine
2015/06/13, 14:39
http://naruto.wikia.com/wiki/Sarada_Uchiha
تو مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟این پیجو که گذاشتم نگاه کن تو قسمت familyسارادا نوشته:(Karin (http://naruto.wikia.com/wiki/Karin) (Mother
(Sakura Haruno (http://naruto.wikia.com/wiki/Sakura_Haruno) (Stepmother

roronoa zoro
2015/06/13, 16:17
دوست عزیز شما کاملا درست میگید.با عرض معذرت من اشتباه میکردم.