PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : او.....دوستم نداشت

He$tiA
2015/05/05, 20:28
امروز عشق را صدا زدم و عذرش را خواستم
اما او بی حرکت ایستاده و به من خیره شده بود
فهمیدم در انتظار چیست در اتاق را باز کردم و تکه های خرد شده ی قلبم را همان جایی که رهایش کردند نشانش دادم
به آرامی خم شد همه را جمع کرد در جعبه ای ریخت و رفت
در را که پشت سرش بست طاقت نیاوردم روی زانوانم افتادم
تمام عاشقانه هایم به سرعت از جلوی چشمانم گذشت روی لحظه ای که گفت دوستت ندارم ایستاد فریادی شد و در سرتاسر وجودم پژواک یافت
آری دوستم نداشت چون هیچ وقت به چشمانی که پشت پرده ی اشک پنهان شده بودند خیره نشد
دوستم نداشت احساساتی که به سختی کوک میزدم را می شکافت و من احمقانه با تکه هایی که از گوشه ی پیراهنم رفویشان میکردم
دوستم نداشت بین پرونده های ذهنش حتی پوشه ای هم به نام من نبود
دوستم نداشت لبخند را هرچند دروغین و کاغذی بر بوم لبانش نمی نگاشت
دوستم نداشت چون یک بار هم چمن های دنیای مرا نبویید
برایش کم بودم؟بد بودم؟خدایا چکار کرده بودم؟
دوستم نداشت چون حتی برگرد گفتن های آرامم را هم نشنید

smhmma
2015/05/05, 21:01
دخترم خیلی خوب و قشنگ می نویسی اما ...
مشکل اصلی محتوا بود
موضوع واقعا زیاد بهش پرداخته شده و تکراری بود
معلومه استعداد خوبی داری که اینقدر قشنگ می نویسی ولی اگر روی موضوعاتت هم بیشتر کار کنی عالیه
بعضی جاها سجع هایی که توی متن بود خیلی نوشته رو بهتر کرده بود
ممنون دختر پیشتاز باشی

wolf
2015/05/05, 21:17
جالب بود و قشنگ.آفرین ادامه بده و خلاقیتت رو به آسمون ببر.بزاز روحت قلم رو دست بگیره و بنویسه.اینجوری احساسات تو متنت بیشتر می شه

He$tiA
2015/05/05, 21:43
دخترم خیلی خوب و قشنگ می نویسی اما ...
مشکل اصلی محتوا بود
موضوع واقعا زیاد بهش پرداخته شده و تکراری بود
معلومه استعداد خوبی داری که اینقدر قشنگ می نویسی ولی اگر روی موضوعاتت هم بیشتر کار کنی عالیه
بعضی جاها سجع هایی که توی متن بود خیلی نوشته رو بهتر کرده بود
ممنون دختر پیشتاز باشی

مرسی بابا
سعی میکنم

Andish
2015/05/05, 21:48
عاشق نشدم نمی فهمم چی میگی((225))((225))((78))((64))

شاعر
2015/05/06, 10:41
خوب بود همین که مینویسی عالیه
آدم هربار که مینویسه میتونه یه دنیایه جدید خلق کنه
و هربار تویه کسی که مینویسه یه دنیایه جدید شکل میگیره
ادامه بده برات آرزویه موفقیت میکنم

Ajam
2015/05/06, 11:00
هستی!!! عمو!! حیف این قلمته!!!!
متناتو طولانی تر کن، اگه تو بزنی تو کار رمنس تحویلی عظیم خلق می کنی!!!( جمله رو حال کردی؟؟؟؟)

Dokhtare Ashoob
2015/05/06, 18:40
دوستم نداشت چون یک بار هم چمن های دنیای مرا نبویید
اینجاشو خعلییییییییییییی دوست داشتم!!

haniyeh
2015/05/06, 19:10
ایده ی زیادی توی انتخاب آرایه ها و نحوه ی نوشتن داری. ولی موافقم که باید رو موضوعات عالی کار کنی.
هر چقدر موضوع سخت تر باشه، خیلی به قلمت سخت تر می گیری چون نمی خوای که اون ایده حیف بشه و این واقعا باعث می شه که پیشرفت کنی البته اگه جا نزنی و نترسی از این که نوشته های قبلیت رو بخونی.
نوشته های قبلیت رو هر دفعه که بخونی می بینی که چقدر پیشرفت کردی! چه چیزایی اصلاح شدن و چطور باید می نوشتی که بهتر می شد.
و حالا که خوب می تونی از قلمت استفاده کنی پیشنهاد من اینه که روی موضوعات جالب کار کنی که طرفدار کارت زیاد بشه و کارت بهتر نقد بشه.
البته هنوز جای کار زیاد داری. با متن به این کوتاهی نمی شه زود اظهار نظر کرد. چون بسته به وقتی هم هست که روش می ذاری.
ممنون.

M.A.S.K
2015/05/06, 19:15
در آن گرگ و میش عصر گاهی...خش خش سکوت گوشخراش لرزه بر تن بی رمقم میانداخت..به چه گناه نکرده این چنین مجازاتم میکنی؟

خیلی خوب بود عزیز موفق باشی

He$tiA
2015/05/06, 20:25
ممنون از همه........سعی میکنم نکاتی رو که محمدحسین و حانیه ی عزیز گفتن رو تو نوشته های بعدی رعایت کنم
ممنون از همتون که وقت میزارین واسه خوندنشون
لطفا نقد بکنین
دیگه همین دیگه چیز خاصی نبود
پ.ن:اممم از عجایب هفتگانه.....یه متن شاد نوشته بودم واسه عید اون موقع نشد بذارم اگه میخواین بذارم اگه نه که هیچ
بازم مرسی

.AvA.
2015/05/07, 17:28
فوق العاده بود
ترکیب کلماتت عالی بود...
قلم خوبی داری
افرین
این جا همه استعداد نهفته دارن و باید شکوفا کرد
شکوفاش کن
استعداد داری...

f.s
2015/05/09, 21:00
"آری دوستم نداشت چون هیچ وقت به چشمانی که پشت پرده ی اشک پنهان شده بودند خیره نشد"
خیلی عاشقانه نمیفهمم...
ولی این جمله رو دوست داشتم...
خیلی قشنگ بود...

ThundeR
2015/05/09, 21:18
به بخش اشعار منتقل شد

ازین پس متن هایی به این دست( دل نوشته مانند) به وسیله مدیر انجمن به بخش اشعار منتقل خواهد شد و....

همه هم حتما باید برای این دست متن ها به بخش اشعار مراجعه کنند