PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیمه نهایی چمپین لیگ

trouble
2015/05/04, 13:02
خب خب خب....حالا که یه فرصت دست داد یه تاپیک بزنم آخرین باریه که میتونم بیام سایت(احتمالا)
بله همونطور که فوتبالیا عزیز میدونن از فردابازیای نیمه نهایی چمپین لیگ شرو میشه و اولین بازیشم....
رئـــــــــــــال - یوونتــــــــــــــــــــ ــــــــــوس
تو دور قبلی یوونتوس تو مجموع تونس موناکو رو با یک گل شکس بده....با پنالتی مشکوک....
رئالم تونس با یه گل اتلتیکو ببره و بیاد تو نیمه نهایی.....(بعداز7-8 بازی بالاخره تونس ببره اتلتیکو)
ببینم یووه میتونه ببره رئالو یا نه....البته انتظاری نیس ازش...بد چن سال اومده دنیمه نهایی بانوی پیرمون...
و مهم تریییییییییییییییییین بازیییییییییییییییییییییی یییییی که چارشمبس....
بارســـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــآ - بایــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــرن
بله بله..........
بایرن که تو بازی اولش حسابی مارو شوکه کردو 3-1 به پورتو باخت....ولی تو بازی دوم تو الیانس اره نا قشنگ زد نابودش کردو6-1 برد...
باترسام که عشقههههههههههههه.....با پی اس جی داش وتونس ببره این تیمو یادم نی چن چن......
خب به نظرتون قهرمان کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منکه میگم بارسا:d(عشقمههههههههههه)
فقط یه نکته مهم........
بچه ها خواهشا تو آخرین تاپیکم دیه اسپم ندین خواهش میکنم ازتون

Prince-of-Persia
2015/05/04, 13:18
اوه yes
من میگم رئال یووه رو می بره
بایرن بارسا ..سخته گفتنش
ولی 100% رئال قهرمان نمی شه...شاید یه پا فینال باشه اما قهرمان نمیشه...قهرمان یا بارساس یا بایرنه

trouble
2015/05/04, 13:33
اوه yes
من میگم رئال یووه رو می بره
بایرن بارسا ..سخته گفتنش
ولی 100% رئال قهرمان نمی شه...شاید یه پا فینال باشه اما قهرمان نمیشه...قهرمان یا بارساس یا بایرنه
بایرن کلی از بازیکناش نیسن...ریبری لواندوفسکی آرین روبن.....احتمال برد بارسا زیاده

Prince-of-Persia
2015/05/04, 13:44
بایرن کلی از بازیکناش نیسن...ریبری لواندوفسکی آرین روبن.....احتمال برد بارسا زیاده
این بازیکن های که نام می بری جایگزین های خوبی براشون هست

Magystic Reen
2015/05/04, 15:33
فینال به نظرم بایرن-یوونتوسه. یعنی دوست دارم که اینطوری باشه ((58))
فقط خدا کنه بایرن ببره((212))
فینال برلین بدون المانی افتضاحه ((119))

#mda#
2015/05/04, 18:04
رئال 3-2 تو تورین میبره برگشت تو خونه اش هم 2-0 انتقام این چند ساله رو هم ازشون میگیره

بایرن بارسا سخته گواردیولا رو 22 تا بازیکن شناخت داره و آنالیزاش حرف نداره البته به جز رئال ((102))((102))((102)) 5 تا ((102))((102))

و نمیشه گفت نتیجه رو ولی رو بازی رئال یوونتوس مطمئنم

رئال هم قهرمان میشه و همچنین امیدوارم اتلتی بارسا رو بزنه و ما قهرمان لیگ بشیم