PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترویج کتاب خوانی!-خیریه

Fateme
2015/05/02, 19:40
سلام سلام سلام صدتا سلاااااااام!!!

عاقو عید و روز معلم و روز پدر و روز جهانی کارگر و سالگردی که نمایشگاه کتاب همیشه توش برگزار میشد رو به همتووووون تبریک میگم((226))

مختصر مفید میگم باشد که مفید واقع بشه!
یک عدد خیریه ی سرخود(داوطلبانه) هستیم( که اکثرا هم بچه مدرسه ای هستیم اما دانشجو و معلمامون هستن) که هدفمون صرفا تامین نایزهای مادی نیست. ماها معتقدیم تامین نایزهای عاطفی کودکان و نوجوانان هم به اندازه نیازهای مالی مهمه و حتی شاید از اون مهم تره.
خب با ما اشنا شدین؟

دو -سه تا مدرسه قشر ضعیف جامعه رو عموما پوشش میدیم و قراره برای جشن الفباشون سرمدادی درست کنیم. یکی پیشنهاد کرد که چون بچه ای که تازه خوندن و نوشتن یادگرفته بسیار به خوندن علاقه منده، یک کتاب هم بهشون هدیه بدیم. اما خب همونطور که میدونید کتاب هزینه داره یه مقدار!

منم دیدم خب ما اینجا این همه بچه ی کتابخون داریم که فکر میکنم حداقل یه بخش کوچکی از ذهنمون ترویج کتابخونیه...بچه ای که تو این سن با کتاب آشنا مسلما وقتی بزرگتر هم بشه رابطه بهتر و نزدیکتری با کتاب خواهد داشت.

حالا هرکس مایل به کمک کردنه(از 500 تومن(تک تومنی!) به بالااااااااا پذیرفته میشه، فکر نکنید مقدار خفنی باید کمک کنید) یک ندا بهم بده که شماره حساب رو براش پ.خ کنم.

پ.ن: هشت تگ پروانک تو اینستا کارای شب عیدمونه.

M.A.S.K
2015/05/02, 20:08
آقا بیار بالا تاپیکو بینم....

ThundeR
2015/05/02, 20:43
آممم... فاطی ر.ک به پ.خ
-----
تاپیک بیاد بالا

Ajam
2015/05/02, 21:26
من امدگی خودم را اعلام می کنم! ولی 500 تومن زیاده! ندارم اینقدر! خخخخ بدو شماره حساب!

shery
2015/05/02, 21:30
سلام عزیزم خیلیم کار خوبی میکنید شماره حساب رو لطفا برامون ارسال کن هر چه قد در توانمون بود چشم .

hana.asadi
2015/05/02, 21:55
شماره حساب زود تند سریع

Ginny
2015/05/02, 22:55
عاقا به ما هم بدین ما هم کمک کنیم:دی

mahdigh88
2015/05/03, 11:55
((آدم های موفق، همیشه به دنبال فرصت هایی برای کمک به دیگران هستند.

افراد ناموفق همیشه می پرسند : " این کار، چه سودی برای من دارد؟ "))
کاری بسیار زیبا شماره حساب لطفا