PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه تایپ: مجموعه دوم حماسه دارن شان(جلد4و5و6): آداب شبح(تایپ)

JuPiTeR
2015/05/02, 03:58
با درود؛
به مناسبت ولادت امام علی(ع)، روز مرد و پدر تقدیم به همه‌ی پدران و مردان ایران زمین مخصوصا زندگی پیشتازی‌هاش.
البته این مجموعه قرار بود به عنوان عیدی ارائه بشه ولی یه سری بدقولی‌ها پیش اومد و با کمک لیلا و اعظم تایپش رو تموم کردیم و خودم یه دستی روی جلد5 کشیدم و صفحه آراییش هم خودم کردم تا حاضر شد.

10636

این مجموعه توسط دارن شان نوشته شده است و نام اصلی آنThe Saga Of Daren Shan به معنی حماسه دارن شان است که در ایران به نام سرزمین اشباح ترجمه شده است.
مجموعه حماسه دارن شان از چهار مجموعه تشکیل شده است که هر مجموعه شامل سه کتاب است و سر جمع دوازده کتاب دارد.
ما نام مجموعه اصلی رو حماسه دارن شان بر می‌گزینیم و نام زیر مجموعه‌ها هم عبارت‌اند از:

خون شبح: سیرک عجایب - دستیار یک شبح – دخمه خونین
آداب شبح: کوهستان اشباح – آزمون‌های مرگ – شاهزاده‌ی اشباح
نبرد شبح: شکارچیان غروب – همدستان شب – قاتلان سحر
سرنوشت شبح: دریاچه ارواح – ارباب سایه‌ها – پسران سرنوشت

مجموعه اول (http://www.pioneer-life.ir/library/download/345.html)که تایپ‌شده‌ی آن در نت موجود است و ما تایپ مجدد نخواهیم کرد، مجموعه دوم هم که در حال دیدن آن هستید و دو مجموعه بعدی هم به‌زودی ارائه می‌شوند.
جهت اطلاع شما برخی اسامی در ایران به معنی دیگر ترجمه‌شده‌اند مانند: خون‌آشام که به شبح تغییر یافته (ما تغییری در کتاب‌ها نخواهیم داد).

سپاس از اعظم، رضا، فاطیما، لیلا بابت تایپ این مجموعه، حانیه بابت ویراست، محمدمهدی بابت طراحی قالب و کاور و محمدرضا بابت اسکن.

خلاصه جلد چهارم حماسه دارن شان کوهستان شبح:
دارن و آقای کرپسلی راه دشواری را پشت سر می‌گذارند تا خود را به کوهستان اشباح_مقر همه اشباح جهان_ برسانند. هر کدام از ساکنین این کوهستان چند صد سال زندگی کرده و همیشه درگیر مبازره ای مرگبار بوده‌اند. آن‌ها می‌خواهند شبح واره های خون آشامی را نابود کنند که سرچشمه همه پلیدی‌ها و شرارت‌ها هستند. اما در این ملاقات حیرت انگیز، دارن واقعیت دیگری را نیز در می‌یابد. او می‌پذیرد که در آزمونی مرگبار شرکت کند...

خلاصه جلد پنجم حماسه دارن شان آزمون‌های مرگ:
«دارن شان» دستیار شبحی به نام آقای «کرپسلی» هست. آن دو به کوهستان اشباح رفته‌اند تا دارن به اشباح دیگر معرفی شود. اما در کوهستان، دارن مجبور می‌شود که برای اثبات لیاقت خود، پنج آزمون مرگبار را از سر بگذراند_در غیر این صورت، او را به تالار مرگ می‌فرستند! در گیر و دار این آزمون‌ها نیروهای اهریمنی به کوه می‌آیند و دارن با خیانت و خطرهایی رو به رو می‌شود که در مقایسه با آن‌ها، مرگ موهبتی بزرک است.

خلاصه جلد ششم حماسه دارن شان شاهزاده‌ی اشباح:
«دارن شان» به کوهستان اشباح می‌رود. در کوهستان، او برای اثبات لیاقتش، شرکت در آزمون‌های مرگباری را می‌پذیرد و در چهارمین آزمون شکست می خوردو دارن نگران مجازاتی است که برایش در نظر می‌گیرند و در همین زمان متوجه می‌شود که یکی از دوستانش به قبیله اشباح خیانت کرده است. اگر خائن رسوا نشود، قبیله از میان می‌رود و اگر دارن بخواهد دیگران را از این توطئه با خبر کند، باید مجازات شکست در آزمون‌ها_مرگ_را بپذیرد.

http://www.pioneer-life.ir/library/download/737.html

ThundeR
2015/05/02, 09:33
وااقعا یه خسته نباشید توپ باید به بچه های تیم تایپ و کل کسانی که دست داشتن تو این پروژه گفت.
مرسی بچه ها. عاقبت بخیر بشید:دی (امیر تو ک می دونی من چقدر عاشق پروژه های تایپ توام:دی:دی)

ولادت امام علی رو به همه زندگی پیشتازیا تبریک می گم و امیدوارم سایه پدر همیشه بالا سرشون باشه:)
روز پدر مبارک!:)

tars15
2015/05/02, 09:44
واقعا به شما و تیم تایپ و همه و همه تبریک می گم و امیدوارم تو پروژه های بعدی موفق باشید. خیلی ممنون

Andish
2015/05/02, 09:51
باتشکر از همگی من از دارن شان واقعا خوشم میاد...هم خود نویسنده هم داستان هاش! اگه میشه زامبی دارن شان هم ترجمه کنین... روز پدر بر همگی مبارک

hana.asadi
2015/05/02, 10:59
دمتون گرم خسته نباشید روز پدر هم مبارک خدا سایه ی همهی پدرای عزیز رو بالاسرمون نگه داره

Prince-of-Persia
2015/05/02, 16:05
دمتون گرم ............. ممنون .
واقعا خوشحالمون کردی

the ship
2015/05/02, 16:35
دستتون درد نکنه.((48))((48))((48))

.AvA.
2015/05/02, 20:35
صد مرتبه باریکلا
و خسته نباشید به همه ی افرادی که دارن به ترویج کتاب خوانی کمک می کنن
ممنون...
صد خسته نباشید به شما...((25)).((108)).((97)).((108)).((25))

smhmma
2015/05/03, 00:07
خیلی خیلی ممنون و سپاس گزارم دست همه دوستان به ویژه تایپیست های عزیز و بقیه درد نکنه

sir m.h.e
2015/05/03, 00:14
سرزمین اشباح
خخخخخخخ چه چشمامون رو داغون کردیم سر خوندن کتابای اسکن شدش
دستتون درد نکنه واقعا ایشالله دوستایی که نخوندن بخونن
دیگه هم مثه ما سخت نیست براشون
ممنون از زحمت همه

Nicolas Brown
2015/05/03, 12:04
((46))((46))((46))((46))((46))((46))

تبریک میگم من وسطای جلد پنجمم راحت شدم چشمام((84))

JuPiTeR
2015/05/04, 02:37
باتشکر از همگی من از دارن شان واقعا خوشم میاد...هم خود نویسنده هم داستان هاش! اگه میشه زامبی دارن شان هم ترجمه کنین... روز پدر بر همگی مبارک
زام‌بی رو ما ترجمه نمیکنیم
شش جلد اولش رو توی کتابخونه موجوده:
http://www.pioneer-life.ir/library/category/77.html

ادامه‌اش هم افسانه‌ها ترجمه می‌کنه
جلد هفتم رو بصورت فصل به فصل از کتابخونه افسانه‌ها (http://www.afsaneha.net/category/library/)میتونید بگیرید
جلد هشتم رو از فروشگاه افسانه‌ها (http://afsaneha.net/booksell/?product=%D8%B2%D8%A7%D9%85%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%B4%D8%AA-clans-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84)میتونید با قیمیت 4هزار تومن بگیرید
جلد هفت و نیم هم داره ترجمه میشه که تو کتابخونه‌اشون موجوده

Andish
2015/05/04, 09:33
حتما یه سر میزنم مرسی از لطفتون راستی روزتون مبارک....

.AvA.
2015/05/05, 16:33
ممنون از تمامی تلاش های زندگی پیشتاز
خدا قوت...
واقعا که بهترینیم تو فانتزی مجازی...
ادامه بدین
بچه ها همه ی افراد دستتون درد نکنه
باعث افتخارین...
و ممنون از زحمات بی وقفه تون...