PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاصی: درخواست خیزش خاک برای شهرستان ها با پست رایگان و تخفیف(ویژه زندگی پیشتاز)

smhmma
2015/05/01, 14:51
سلام

عاقا یه خبر تازه از انتشارات ویدا رسیده

اطلاعیه تازه:

انتشارات ویدا برای خریداران شهرستانی کتاب خیزش خاک در زندگی پیشتاز و افسانه ها علاوه بر " پست رایگان" 10% تخفیف هم در نظر گرفته است.
کسانی که از غیر از شهر تهران قصد خرید دارند؛ تا ظهر شنبه می توانند اعلام کنند. فعلاً فقط اعلام کنید اگر قصد خرید قطعی دارید شرایط بعد اعلام می شود به چه صورت خرید کنید.

با سپاس

پ.ن:امیدوارم از امکاناتی که برای شما عزیزان تدارک دیده شده نهایت استفاده رو ببرید
پ.ن2:با سپاس فراوان از نیما کهندانی عزیز و مدیریت انتشارات ویدا

Magystic Reen
2015/05/01, 15:33
برم روی پدر گرامی کار کنم پس((78))

ThundeR
2015/05/01, 18:53
بسیار خبر خوبیه((221))
با تشکر بی کران از انتشارات ویدا و نیمای عزیز. امیدوارم موفق باشند((221))((221))

azam
2015/05/01, 19:12
با سلام
من هنوز مطمئن نیستم که نمایشگاه میتونم بیام یا نه، ولی اگه نیام صد در صد اینترنتی میخرم، الان چون هنوز قطعی نیست، باید اعلام کنم که اینترنتی میخرم یا نه؟؟

Cyrus-The-Great
2015/05/01, 22:00
خیلی کار زیباییه.

با تشکر نیمای عزیر و انشارات ویدا برای این کار خیلی خوبشون.

ممنون و خسته نباشید.

Ginny
2015/05/01, 22:45
بازم ممنون آقای کهندانی!
منم برم یکم صحبت کنم با خونواده.. ایشالا ما هم میخریم:دی

________
کمی بعد از صحبت:دی :
عاقا من به احتمال 60 درصد میام نمایشگاه. وگرنه و نشد و اینا حتما کتابو نتی میخرم^^ (:

nima kohandani
2015/05/03, 00:38
با سلام و درود

دوستان عزیز؛

کدهای کوپن تخفیف برای متقاضیان خرید حضوری و همچنین متقاضیان این تاپیک پیام شخصی شد.

بی صبرانه منتظر دیدار شما در غرفه نشر ویدا هستم.

شاد و سلامت باشید

((48))