PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطیب جمعه عربستان خون ایرانیان را مباح اعلام کرد....

کساندرا
2015/04/09, 21:24
سخنان مشمئز کننده و بی پرده شیخ وهابی علیه شیعیان؛

امام جمعه مکه: ای مسلمانان! گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است! / به خدا سوگند، این جنگ تا زمانیکه این ها بر روی زمین هستند، ادامه دارد! / باید مثل صلاح الدین پیش از مبارزه با یهودیان و مسیحیان، با شیعه و ایران بجنگیم! (http://www.entekhab.ir/fa/news/197633/امام-جمعه-مکه-ای-مسلمانان-گوش-فرا-دهید-جنگ-ما-با-ایران-و-شیعه-است-به-خدا-سوگند-این-جنگ-تا-زمانیکه-این-ها-بر-روی-زمین-هستند-ادامه-دارد-باید-مثل-صلاح-الدین-پیش-از-مبارزه-با-یهودیان-و-مسیحیان-با-شیعه-و-ایران-بجنگیم)
به خدا، جنگ ما فرقه ای است! فریب این تحلیلگران و نمایندگان رسانه ها را نخورید که می گویند این درگیری ها سیاسی است. نه! این جنگ، جنگی بین شیعه و سنی است!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : (http://www.entekhab.ir/)
http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1394/1/17/87272_788.jpg

عبدالرحمان السدیس امام جماعت مکه، طی سخنانی گستاخانه ، تئوری اصلی عربستان و وهابیون را که همواره از سوی سعودی های تکذیب می شد، را اعلام کرد و گفت: عربستان باید از صلاح الدین ایوبی الگو بگیرد و ابتدا با ایران و شیعه بجنگد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب (http://entekhab.ir/)» به نقل از فیسکال تایمز، متن سخنان این شیخ وهابی در ادامه می آید:

جنگ ما با ایران فرقه است، جنگی بین سنی ها و شیعیان. جنگ ما با شیعیان جنگ بین ایمان و کفر است.

ما با ایران و شیعه می جنگیم، چراکه آنها به ما اتهام وارد می کنند. ما باید از صلاح الدین الگو بگیریم که پیش از جنگ با مسیحیان و یهودیان با شیعیان جنگید.

به خدا، جنگ ما فرقه ای است. فریب این تحلیلگران و نمایندگان رسانه ها را نخورید که می گویند این درگیری ها سیاسی است. نه! این جنگ، جنگی بین شیعه و سنی است.

آنها به کشورهای ما حمله کردند. آنها به عراق، بحرین، سوریه و یمن هجوم بردند.

اولویت ما اکنون مبارزه با شیعیان است، نه یهودیان. ای مسلمانان گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است.

به خدا سوگند، ما این جنگ را تمام زمانیکه آنها روی زمین وجود داشته باشند ادامه می دهیم.

جنگ ما با ایران به اوائل دوره شیعه گری باز می گردد، به ما اعتماد کنید، اول با شیعیان بجنگید، بعد از آن نوبت یهودیان و مسیحیان خواهد رسید، به خدا، نوبت به آنها خواهد رسید.
(خو می خوای بجنگی بجنگ چرت و پرت میگی ؟((231)))

Ajam
2015/04/09, 21:27
جیگر داره بیاد!.....
تمام به جر ت و تشدید میم!

Hermion
2015/04/09, 21:38
جیگر داره بیاد!.....
تمام به جر ت و تشدید میم!
دمتتتتت گرم!!!!!
خوب گفتى!!
من شخصا عمرا دگ حج عمره برم!
ايشالا حج واجب! اون فرق ميكنه!
هى پول بريزيم اينا بشينن كوفت كنن اخرم بگن شيعه بده ايرانى بايد بميره!

کساندرا
2015/04/09, 21:41
دمتتتتت گرم!!!!!
خوب گفتى!!
من شخصا عمرا دگ حج عمره برم!
ايشالا حج واجب! اون فرق ميكنه!
هى پول بريزيم اينا بشينن كوفت كنن اخرم بگن شيعه بده ايرانى بايد بميره!

آخه بچه ها مامان و بابای منم فردا ظهر دارن اعزام می شن دعا کنین خر نشن مثه حج اون سال که حاجیامون رو قتل عام کردن بخوان بلایی سرشون بیارن... کشتن 7 شیعه از نظر مفتی های وهابی بلیط یه طرفه به بهشته....!اینا آدمیت ندارن....

smhmma
2015/04/09, 21:41
والا تا جایی که یادمه وهابیا جزو سنیان نیستنا
ما چند دسته سنی داریم اما تا جایی که یادمه وهابیون جزو سنیان قرار نمی گیرن
و همچنین خود این یارو پشیزی ارزش نداره چه برسه به حرفاش

Ajam
2015/04/09, 21:45
والا تا جایی که یادمه وهابیا جزو سنیان نیستنا
ما چند دسته سنی داریم اما تا جایی که یادمه وهابیون جزو سنیان قرار نمی گیرن
و همچنین خود این یارو پشیزی ارزش نداره چه برسه به حرفاش

متاسفانه وهابی ها جزو سنی ها محسوب میشن! تاکید می کنم متاسفانه!

Leyla
2015/04/09, 21:54
خدا می دونه کیا چه وعده و وعیدی بهش دادن که اینطوری به مردم خودش خیانت می کنه (ایرانیای شیعه که دیگه جای خود دارن)...

smhmma
2015/04/09, 21:54
متاسفانه وهابی ها جزو سنی ها محسوب میشن! تاکید می کنم متاسفانه!

عجیبه؟؟؟یعنی خودشون خودشونو جزو سنیا حساب می کنن یا شیعیان و سنی ها اونا رو جزو سنی ها حساب می کنن؟؟؟
شک دارم شیعیان و سنی ها اونا رو جزو سنی ها بدوننا
کلا سنی ها با وهابیا فرق دارن
هم زمان شکل گیری سنی ها با وهابی ها فرق داره هم اعتقاداتشون فرق داره
کلا متفاوتن
من سنی می شناسم که 15 امامیه
یا بهتره بگم چهار خلیفه و یازده امامیه
علی(ع) رو هم جزو چهار خلیفه می ذاره و بعدش از حسن(ع) تا محمد(ع) معروف به امام زمان

Ajam
2015/04/09, 21:57
عجیبه؟؟؟یعنی خودشون خودشونو جزو سنیا حساب می کنن یا شیعیان و سنی ها اونا رو جزو سنی ها حساب می کنن؟؟؟
کلا متفاوتن
علی(ع) رو هم جزو چهار خلیفه می ذاره و بعدش از حسن(ع) تا محمد(ع) معروف به امام زمان

یه جوری مثل بهایی های خودمونن، الکی خودشونو قاطی کردن! ولی تو طبقه بندی کلی ادیان جزو سمی ها حساب میشن! متاسفانه! خب هم شیعه و هم سنی فرقه های متفاوت زیادی داره!

smhmma
2015/04/09, 22:05
یه جوری مثل بهایی های خودمونن، الکی خودشونو قاطی کردن! ولی تو طبقه بندی کلی ادیان جزو سمی ها حساب میشن! متاسفانه! خب هم شیعه و هم سنی فرقه های متفاوت زیادی داره!
بهایی ها؟؟بهایی ها الکی خودشونو قاطی چی کردن؟؟؟تا جایی که یادمه بهایی ها خودشون رو مستقل می دونن
همچنین شاید در اینجا بهایی باشه برای همین سعی کنید درموردشون بد حرف نزنید و مثل ادیان دیگه به اعتقاداتشون احترام بزارید
البته من تا به حال درمورد بهایی ها تحقیقی نکردم هیچ چیزی درموردشون نمی دونم

Ajam
2015/04/09, 22:25
بهایی ها؟؟بهایی ها الکی خودشونو قاطی چی کردن؟؟؟تا جایی که یادمه بهایی ها خودشون رو مستقل می دونن
همچنین شاید در اینجا بهایی باشه برای همین سعی کنید درموردشون بد حرف نزنید و مثل ادیان دیگه به اعتقاداتشون احترام بزارید
البته من تا به حال درمورد بهایی ها تحقیقی نکردم هیچ چیزی درموردشون نمی دونم
میدونی تو روستای ما بهایی ها هستن و من میشناسمون!
بهایی ها اول شیعه بودن بعد یه دین جیدد بعد تا خدایی هم پیش رفت پیشواشون بیشتر افراداعتقاد دارن یه دینه که انگلیسی ها برای تفرقه مسلمونا ساختن مثل وهابیت!وهابیها هم همین جور بودن اول شیعه بد بود بعد همه بدن شدن فقط وهابی خوبه!
در ضمن من اصلا بهایی را قبول ندارم به اعتقاداتشون احترام نمی زارم و ....

smhmma
2015/04/09, 22:35
میدونی تو روستای ما بهایی ها هستن و من میشناسمون!
بهایی ها اول شیعه بودن بعد یه دین جیدد بعد تا خدایی هم پیش رفت پیشواشون بیشتر افراداعتقاد دارن یه دینه که انگلیسی ها برای تفرقه مسلمونا ساختن مثل وهابیت!وهابیها هم همین جور بودن اول شیعه بد بود بعد همه بدن شدن فقط وهابی خوبه!
در ضمن من اصلا بهایی را قبول ندارم به اعتقاداتشون احترام نمی زارم و ....
من دیگه اون چیزاشو نمی دونم ولی همون طور که تو م ی تونی بگی من بهایی ها رو قبول ندارم اونا هم می تونن بگن ما مسلمونا رو قبول نداریم یا شیعاین رو قبول نداریم
چی باعث می شه نظر تو ارزشمند تر از نظر اون باشه؟؟؟
شما قبول داری یا نه ربط به احترام گذاشتن نداره
حداقل در این سایت باید به همه ادیان احترام بزاری کاری ندارم چه دینی باشه
چه دین جدیدی باشه چه دین قدیمی باشه

mixed-nut
2015/04/09, 22:46
دین مستحق احترام گذاشتنه ولی بدعت نه.
از اونجایی که بهاییت و وهابیت هر دو دین جدید هستن بدعت محسوب میشن و بی ارزش.
و البته وهابی ها سنی هستن ولی مسلمون نیستن، هرچند همچین ادعایی دارن.

پ.ن:
بهائیت:مؤسس فرقه بهائیت، میرزا حسین على نورى بوده است که بعد از ظهور و غوغاى على محمد باب، به وسیله تبلیغ ملاحسین بشرویه‏اى به باب گروید و به ادعاهاى او ایمان آورد و بعد از مرگ باب و سرپیچى از اطاعت برادرش "یحیى صبح ازل" که به جانشینى باب برگزیده شده بود، مدعى گردید که او همان کسى است که باب وعده‏ى ظهورش را داده بود. (من یظهره اللَّه) این گونه ادعاها هر روز بیشتر می‌‏شد تا این که با ادعاى رسالت و حلول خدا در او (تجسد و تجسم خدا در او) پایان پذیرفت.
بعد از مرگ وى، فرزندش ملقب به "عبدالبهاء" به منظور ترویج بهاییت کوشش‏هایى نمود و توانست حمایت‏هاى دولت انگلستان را بیش از پیش به خود معطوف سازد. بعد از او، شوقى افندى فرزند دختر عبدالبهاء در سال 1921 م، زعامت بهاییان را بر عهده گرفت و در پرتو حمایت‏هاى اسراییل به فعالیتش ادامه داد.
بهاییت گرچه با نگاه خوش بینانه، همنواى با سیاست‏هاى استعمارى و برخوردار از حمایت‏هاى بى دریغ آنان می‌‏باشد، امّا از جنبه‏ى فکرى و خاستگاه تاریخی‌اش به فرقه‏ى "شیخیه" بر مى‏گردد؛ زیرا که بهاییه زاییده‏ى بابیه است و بابیه، زاییده کشفیه، و کشفیه زاییده شیخیه. شیخیه معتقد به "رکن رابع" بودند و همین عقیده و دیگر عقایدى که در سخنان "سید کاظم رشتى" ابراز می‌‏شد، زمینه شد تا على محمد باب ادعا کند که او "باب امام زمان" است و میرزا حسین على هم با قبول ادعاهاى باب، با اعلام "نسخ شریعت" به ادعاهاى تازه‏اى دست یازید.
ناگفته پیدا است که چنین مذهبی هیچ اشتراکی با مسلمانان و شیعیان ندارد و علت مخالفت شیعه با آنان همین انحرافات فکری و اعتقادی است.

وهابیت:وهابیان، پیروان محمد بن عبدالوهاب می باشند، و او پیرو مکتب ابن تیمیه و شاگردش ابن قیم جوزی بود که عقاید جدیدی را در جزیرة العرب بنیاد نهاد. وهابیت فرقه ای از فرق اسلامی است که در عربستان و برخی از کشورها نظیر پاکستان و هند طرفدارانی دارد. به اعتقاد آنان حاجت خواستن از پیامبر(ص) و ائمه(ع)، زیارت، احترام و تعظیم قبور پیامبر(ص) و ائمه اطهار نوعی بدعت و بت پرستی محسوب می شود و حرام است. آن ها سلام و تکریم و احترام به پیامبر را جز در نماز جایز نمی دانند، و پایان زندگی دنیوی او را، پایانی بر بزرگداشت و گرامی داشت او می دانند. هرگونه آثار، گنبد و بارگاه بر قبور ائمه و بزرگان را بدعت می دانند، و معتقدند که حضرت رسول (ص) یک انسان با همه ی ناتوانی ها و ضعف های بشری بوده و از دنیا رفته و هیچ خبری از ما و جهان امروز ندارد، و زیارت قبرش حرام است.
شیعه و علمای بسیاری از اهل سنت این عقاید را رد کرده اند و معتقدند که دلیل چنین انحرافات، یکی اشتباه در فهم معارف اساسی اسلام مانند توحید و عبادت است و دیگری برداشت نادرست از اعمالی مانند زیارت و توسل.

.AvA.
2015/04/09, 22:50
واقعا این عرب ها هر دفعه ای قاطی می کنن
حالا انگار با انرژی هسته ای مخالفن انگار هر کاری می خوان می تونن بکنن
واقعا...

Ajam
2015/04/09, 22:53
من دیگه اون چیزاشو نمی دونم ولی همون طور که تو م ی تونی بگی من بهایی ها رو قبول ندارم اونا هم می تونن بگن ما مسلمونا رو قبول نداریم یا شیعاین رو قبول نداریم
چی باعث می شه نظر تو ارزشمند تر از نظر اون باشه؟؟؟
شما قبول داری یا نه ربط به احترام گذاشتن نداره
حداقل در این سایت باید به همه ادیان احترام بزاری کاری ندارم چه دینی باشه
چه دین جدیدی باشه چه دین قدیمی باشه

چندتا نکته:
1- چهمن اونا رو قبول کنم چه نکنم اونا با اسلام مشکل دارن!
2- چطوره وهابی ها رو گرفتیم به توپ داخل سایت نمیشه بهایی رو قبول نداشت؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

واقعا این عرب ها هر دفعه ای قاطی می کنن
حالا انگار با انرژی هسته ای مخالفن انگار هر کاری می خوان می تونن بکنن
واقعا...

به دلیل خطای یک فرد یا یک گروه یه نژاد رو زیر سوال بردن خیلی کار بدیه، قضیه عرب تا وهابی خیلی فرق می کنه!

مرجع من گفته بهایی کافره، منم میگم کافره! تموم شد و رفت! به اعتقادات بقیه هم کار ندارم!

smhmma
2015/04/09, 23:04
چندتا نکته:
1- چهمن اونا رو قبول کنم چه نکنم اونا با اسلام مشکل دارن!
2- چطوره وهابی ها رو گفتیم به توپ داخل سایت نمیشه بهایی رو قبول نداشت؟

به دلیل خطای یک فرد یا یک گروه یه نژاد رو زیر سوال بردن خیلی کار بدیه، قضیه عرب تا وهابی خیلی فرق می کنه!

مرجع من گفته بهایی کافره، منم میگم کافره! تموم شد و رفت! به اعتقادات بقیه هم کار ندارم!

مشکل داشته باشن نداشته باشن تا وقتی نیومده باشن توی این سایت یا رسانه ای چیزی اعلامش نکرده باشن شما باید احترام به عقاید افراد رو بزاری
وهابیه اومده علنی به دین شما توهین کرده برای همین جایی برای دفاع نداره
بله قضیه ی عرب با بهایت خیلی فرق داره جز اون ما به خیلیا می گیم عرب
به همه عرب زبان ها هم توی ایران معمولا می گن عرب درحالی که عرب و عرب زبان هم با هم فرق دارن
مثلا مصری ها عرب زبانن ولی عرب نیستن
مرجع شما گفته شما هم قبول داری ربطی نداشت
اعتقادت برای خودت عزیز من
قرار نیست بیای علنیش کنی
من نگفتم نگو کافره
من نگفتم معتقد نباش کافره
من گفتم در کلامت باید یه احترامی رو حفظ کنی تا زمانی که احترامتو حفظ کردن
می فهمی چی می گم؟؟؟؟
اینو همون مرجع شما هم می گه
حداقل مراجعی هستن که همین حرف منو زدن

wolf
2015/04/09, 23:04

کاملا با حرفت موافقم.هردویه دین جعلی هستند.سرچشمه ی الهی ندارن و بی ارزش بحساب میان.

کاملا با حرفت موافقم.هردویه دین جعلی هستند.سرچشمه ی الهی ندارن و بی ارزش بحساب میان.

Ajam
2015/04/09, 23:06
مشکل داشته باشن نداشته باشن تا وقتی نیومده باشن توی این سایت یا رسانه ای چیزی اعلامش نکرده باشن شما باید احترام به عقاید افراد رو بزاری
وهابیه اومده علنی به دین شما توهین کرده برای همین جایی برای دفاع نداره
بله قضیه ی عرب با بهایت خیلی فرق داره جز اون ما به خیلیا می گیم عرب
به همه عرب زبان ها هم توی ایران معمولا می گن عرب درحالی که عرب و عرب زبان هم با هم فرق دارن
مثلا مصری ها عرب زبانن ولی عرب نیستن
مرجع شما گفته شما هم قبول داری ربطی نداشت
اعتقادت برای خودت عزیز من
قرار نیست بیای علنیش کنی
من نگفتم نگو کافره
من نگفتم معتقد نباش کافره
من گفتم در کلامت باید یه احترامی رو حفظ کنی تا زمانی که احترامتو حفظ کردن
می فهمی چی می گم؟؟؟؟
اینو همون مرجع شما هم می گه
حداقل مراجعی هستن که همین حرف منو زدن

مرد مومن کجا احترام حفظ می کنن؟ چندتا بهایی رو از نردیک دیدی که در مورد شیعه چی میگن؟ خب نمی دونی نگو دیگه! صدتا حرف بدتر از این وهابی به ماها می زنن!

smhmma
2015/04/09, 23:09

عزیزم ما هم نگفتیم جعلین یا جعلی نیستن
این وسط اصلا اعتقاد شما مبنی بر درست بودن یا غلط بودن دین اونا مم نیست
همون طور که تفکر اونا درمورد درست بودن یا نبودن دین شما مهم نیست
تا وقتی طرف مقابل بهت بی احترامی نکرده شما حق نداری جواب بدی
همون طور که تو می گی دین اونا اشتباهه اونا هم می گن دین تو اشتباهه
چی باعث می شه نظر تو مهم تر باشه؟؟؟
من نمی گم جعلی نیستن
من نمی گم الکی نیستن
دارم می گم اعتقاد یه سری از ادما هست
اونا اعتقادتشون درمورد دین شا رو توی دل خودشون نگه دارن شما هم همین طور
قرار نیست مردم عقاید دیگرون رو قبول داشته باشن اما قراره به عقاید دیگرون احترام بزارن

Ajam
2015/04/09, 23:10
من نمی گم جعلی نیستن
من نمی گم الکی نیستن
قرار نیست مردم عقاید دیگرون رو قبول داشته باشن اما قراره به عقاید دیگرون احترام بزارن

بابا محمدحسین تو دلشون نگه نداشتن! از این وهابی صد تا حرف بدتر می زنن!

smhmma
2015/04/09, 23:12
مرد مومن کجا احترام حفظ می کنن؟ چندتا بهایی رو از نردیک دیدی که در مورد شیعه چی میگن؟ خب نمی دونی نگو دیگه! صدتا حرف بدتر از این وهابی به ماها می زنن!
ایییییییی خدا من دارم یاسین می خونم
بابا حرف من چیز دیگه ای هست
اگه یه مسیحی بیاد به تو بگه اسلام فلان است و بیسار است ایا به این معنیه که دین مسیحیت همچین نظری درمورد دین تو داره؟؟؟نه
شما می تونی هرجوری دوس داری جواب اون ادمه رو بدی اما خیلیای دیگه توی همون دین مسیحیت هستن که به دین شما احترام می ذارن اگر تو در جواب اون فرد بیای به دینش ناسزا بگی یا به دینش بی احترامی بکنی داری به عقاید اونایی هم که به عقیده تو احترام گذاشتن بی احترامی می کنی
این درسته؟؟؟
بعدم بعله اتفاقا من سه تا بهایی می شناسم
دوتاش هم مدرسه ایم هستن
یکیش هم از بچه های نته
هیچکدومشون هم ندیدم بی احترامی بکنن یا حرف بدی بزنن یا ...

Ajam
2015/04/09, 23:15
ایییییییی خدا من دارم یاسین می خونم
بابا حرف من چیز دیگه ای هست
اگه یه مسیحی بیاد به تو بگه اسلام فلان است و بیسار است ایا به این معنیه که دین مسیحیت همچین نظری درمورد دین تو داره؟؟؟نه
شما می تونی هرجوری دوس داری جواب اون ادمه رو بدی اما خیلیای دیگه توی همون دین مسیحیت هستن که به دین شما احترام می ذارن اگر تو در جواب اون فرد بیای به دینش ناسزا بگی یا به دینش بی احترامی بکنی داری به عقاید اونایی هم که به عقیده تو احترام گذاشتن بی احترامی می کنی
این درسته؟؟؟
بعدم بعله اتفاقا من سه تا بهایی می شناسم
دوتاش هم مدرسه ایم هستن
یکیش هم از بچه های نته
هیچکدومشون هم ندیدم بی احترامی بکنن یا حرف بدی بزنن یا ...

الان من نمی دونم فرق توهین بهایی به اسلام با وهابی به شیعه چیه؟ اینو توضیح بده! قانعم کن من لال میشم!

mixed-nut
2015/04/09, 23:35
من نمی گم جعلی نیستن
من نمی گم الکی نیستن

چی باعث میشه نظر ایشون مهم باشه؟ ایشون اصن نظر ندادن که، فقط یه واقعیت علنی رو نقل قول کردن. دین اونا جعلیه.و من تو این جمله نه توهینی میبینم و نه بی احترامی.
تازه به نظر من جعلی و اشتباه بودن این ادیان رو باید با صدای بلند و همگانی بگی تا کسایی که اطلاع ندارن و آگاه نیستن تو دام این ادیان نیفتن.
خبر دارین که این ادیان عضوگیری میکنن؟ اشتباه بودنشون یه واقعیت محضه و نشر و ترویج این واقعیت به نظر من یه کار تحسین برانگیزه.

wolf
2015/04/09, 23:35
من نمی گم جعلی نیستن
من نمی گم الکی نیستن

حرفت درسته.من یکم جو گیر شدم تند رفتم.آخه داستان داره.بعدشم محمد حسین یکم ببین من توهینی نکردم.کردم؟؟؟؟

Ajam
2015/04/09, 23:40
چی باعث میشه نظر ایشون مهم باشه؟ ایشون اصن نظر ندادن که، فقط یه واقعیت علنی رو نقل قول کردن. دین اونا جعلیه.و من تو این جمله نه توهینی میبینم و نه بی احترامی.
تازه به نظر من جعلی و اشتباه بودن این ادیان رو باید با صدای بلند و همگانی بگی تا کسایی که اطلاع ندارن و آگاه نیستن تو دام این ادیان نیفتن.
خبر دارین که این ادیان عضوگیری میکنن؟ اشتباه بودنشون یه واقعیت محضه و نشر و ترویج این واقعیت به نظر من یه کار تحسین برانگیزه.

دمت گرم.............

smhmma
2015/04/10, 00:22

دخترم من نگفتم واقعیت نیست
ولی دقیقا همون جور که شما می گی این دین جعلیه کسی هم که این دینو داره می گه جعلی نیست
شما می گی واقعیت اینه اما الزما اعتقاد شما درست نخواهد بود
(اعتقاد شخصی من اینه که این ادیان کمالا ساختگی یا به قول شما جعلین ولی اعتقاد من و شما مطرح نیست این وسط)
خیلی وقتا نشده شما فک کنی یه چیزی درسته یا غلطه بعدا بفهمی اشتباه می کردی؟؟؟
موضوع اینه که هر اعتقادی مشا داشته باشی الزما درست نیتس درنتیجه جوری رفتار نکنید که انگار تمام دانسته های شما درسته و بقیه نمی دونن یا نمی فهمن
چی باعث می شه اعتقاد یا نظر شما بر اعتقاد یا نظر یه انسان دیگه ارجهیت داشته باشه؟؟؟

حرفت درسته.من یکم جو گیر شدم تند رفتم.آخه داستان داره.بعدشم محمد حسین یکم ببین من توهینی نکردم.کردم؟؟؟؟

نه تو توهینی نکردی و راستش بیشتر از اینکه در جوئاب تو باشه در جواب بقیه بود
اما درست یم گی اگر می خوام به کس دیگه ای جواب بدم باید به خودش بگم
فقط دیدم دارم برای تو می گم گفتم جواب بقیه هم توش باشه

الان من نمی دونم فرق توهین بهایی به اسلام با وهابی به شیعه چیه؟ اینو توضیح بده! قانعم کن من لال میشم!
نگاه کن یه موضوع داریم توهین بهاییت
یه موضوع داریم توهین بهایی
یه موضوع داریم توهین وهابیت
یه موضوع داریم توهین وهابی
اگر یه وهابی اومد به دین توهین کرد دلیل بر این نمیشه که شما به دینش توهین کنی
اما اگر وهابیت به دین شما توهین کرد دلیل بر این می شه که دین وهابیت رو مورد انتقاد قرار بدی
اگر یه بهایی اومد به دین تو توهین کرد دلیل بر این نمی شه که دینشو مورد توهین قرار بدی
ولی اگر دین بهاییت اومد و دین به دین تو توهین کرد یا نقدش کرد دلیل بر این می شه که شما هم دین بهاییتو نقد کنی
موضوع اینه که دین با دین دار فرق داره
اگر دین و دیندار فرق نداشت پس داعشم می گه من مسلمونم ولی واقعا مسلمونه؟؟؟واقعا اعتقادشون اسلامه؟؟نه

Ajam
2015/04/10, 00:24
دخترم من نگفتم واقعیت نیست
ولی دقیقا همون جور که شما می گی این دین جعلیه کسی هم که این دینو داره می گه جعلی نیست
شما می گی واقعیت اینه اما الزما اعتقاد شما درست نخواهد بود
(اعتقاد شخصی من اینه که این ادیان کمالا ساختگی یا به قول شما جعلین ولی اعتقاد من و شما مطرح نیست این وسط)
خیلی وقتا نشده شما فک کنی یه چیزی درسته یا غلطه بعدا بفهمی اشتباه می کردی؟؟؟
موضوع اینه که هر اعتقادی مشا داشته باشی الزما درست نیتس درنتیجه جوری رفتار نکنید که انگار تمام دانسته های شما درسته و بقیه نمی دونن یا نمی فهمن
چی باعث می شه اعتقاد یا نظر شما بر اعتقاد یا نظر یه انسان دیگه ارجهیت داشته باشه؟؟؟

نه تو توهینی نکردی و راستش بیشتر از اینکه در جوئاب تو باشه در جواب بقیه بود
اما درست یم گی اگر می خوام به کس دیگه ای جواب بدم باید به خودش بگم
فقط دیدم دارم برای تو می گم گفتم جواب بقیه هم توش باشه

نگاه کن یه موضوع داریم توهین بهاییت
یه موضوع داریم توهین بهایی
یه موضوع داریم توهین وهابیت
یه موضوع داریم توهین وهابی
اگر یه وهابی اومد به دین توهین کرد دلیل بر این نمیشه که شما به دینش توهین کنی
اما اگر وهابیت به دین شما توهین کرد دلیل بر این می شه که دین وهابیت رو مورد انتقاد قرار بدی
اگر یه بهایی اومد به دین تو توهین کرد دلیل بر این نمی شه که دینشو مورد توهین قرار بدی
ولی اگر دین بهاییت اومد و دین به دین تو توهین کرد یا نقدش کرد دلیل بر این می شه که شما هم دین بهاییتو نقد کنی
موضوع اینه که دین با دین دار فرق داره
اگر دین و دیندار فرق نداشت پس داعشم می گه من مسلمونم ولی واقعا مسلمونه؟؟؟واقعا اعتقادشون اسلامه؟؟نه

بی خیال........

smhmma
2015/04/10, 00:25
بی خیال........

خدا وکیلی کجای حرف من غیر منطقی یا اشتباه بود؟؟؟

Fateme
2015/04/10, 00:31
منبع خبری کوش؟ انتخابه؟((66))

wolf
2015/04/10, 00:33
خدا وکیلی کجای حرف من غیر منطقی یا اشتباه بود؟؟؟

حرف شما غیر منطقی و یا اشتباه نبود.داستان از جای دیگه نشات (نشاعت نشعت و ....)می گیره.سره داستان های که وجود داره.
گرفتی؟؟؟؟یا نگرفتی؟؟؟؟سر این بحثا بین این وری ها و اون وری ها دعواها زیاد افتاده.
یعنی اینجا کلش واس ماس.بگیر مطلب رو دیگه

خودم نفهمیدم چی گفتم.

محمد حسین:

اقا اینجور می گم که دیگه پست ندیم ادامه پیدا نکنه
اره اینجا واس ماس
یعنی کل این ماس ماس:دی

mixed-nut
2015/04/10, 01:01
یه مثال میزنم و تمام:

فرض کنین یه چراغ داریم به رنگ زرد. واقعیت محض اینه که اون چراغ زرده. یه تعداد واقع بینی که فقط دنبال واقعیت هستن معتقدن که اون چراغ زرده.
حالا یه فردی داریم که کوررنگی داره و چراغ رو به رنگ قرمز میبینه و معتقده که چراغ قرمزه.
سوال: آیا اگر ما بگیم چراغ زرده، به اعتقادات اون فرد توهین کردیم؟
آیا اگر اون فرد بگه چراغ قرمزه به اعتقادات ما توهین کرده؟ نه، بلکه به شعور ما توهین کرده.
آیا وظیفه ما اینه که بگیم بله ما به نظر شما احترام میزاریم،برو خوش باش، بعد اون فرد بره به یه تعداد آدم ناآگاه بگه چراغ قرمزه و اونا رو به اشتباه بندازه؟

حرف آخرم: 1.همه ما با هر اعتقادی که داریم، انسانیم. تا زمانی که انسانیت بلد باشیم.
2. خدا گفته نشونه هاشو همه جا گذاشته. انسان موظفه تفکر کنه. تنها دین حقیقی اسلامه. و اگه کسی دینی غیر این دین رو داره به کمال نمیرسه. هرکس معتقد واقعی باشه به دین واقعی ایمان میاره.
3.دین اسلام کامل ترینه. اگه کسی بگه نیست، باید از دینمون دفاع کنیم. و اگه کسی از دینی غیر اسلام دفاع کنه باید توجیه بشه. و این توهین یا بی احترامی نیست. در همه ی موارد که نمیشه به اعتقادات بقیه احترام گذاشت. اعتقادات اشتباه باید زیر سوال برن تا اصلاح بشن. تا بشریت اصلاح بشه. تا دنیا بشه همون مدینه فاضله ای که آرزوشو داریم...
والسلام
smhmma Ajam

smhmma
2015/04/10, 01:13
یه مثال میزنم و تمام:

فرض کنین یه چراغ داریم به رنگ زرد. واقعیت محض اینه که اون چراغ زرده. یه تعداد واقع بینی که فقط دنبال واقعیت هستن معتقدن که اون چراغ زرده.
حالا یه فردی داریم که کوررنگی داره و چراغ رو به رنگ قرمز میبینه و معتقده که چراغ قرمزه.
سوال: آیا اگر ما بگیم چراغ زرده، به اعتقادات اون فرد توهین کردیم؟
آیا اگر اون فرد بگه چراغ قرمزه به اعتقادات ما توهین کرده؟ نه، بلکه به شعور ما توهین کرده.
آیا وظیفه ما اینه که بگیم بله ما به نظر شما احترام میزاریم،برو خوش باش، بعد اون فرد بره به یه تعداد آدم ناآگاه بگه چراغ قرمزه و اونا رو به اشتباه بندازه؟

حرف آخرم: 1.همه ما با هر اعتقادی که داریم، انسانیم. تا زمانی که انسانیت بلد باشیم.
2. خدا گفته نشونه هاشو همه جا گذاشته. انسان موظفه تفکر کنه. تنها دین حقیقی اسلامه. و اگه کسی دینی غیر این دین رو داره به کمال نمیرسه. هرکس معتقد واقعی باشه به دین واقعی ایمان میاره.
3.دین اسلام کامل ترینه. اگه کسی بگه نیست، باید از دینمون دفاع کنیم. و اگه کسی از دینی غیر اسلام دفاع کنه باید توجیه بشه. و این توهین یا بی احترامی نیست. در همه ی موارد که نمیشه به اعتقادات بقیه احترام گذاشت. اعتقادات اشتباه باید زیر سوال برن تا اصلاح بشن. تا بشریت اصلاح بشه. تا دنیا بشه همون مدینه فاضله ای که آرزوشو داریم...
والسلام
@smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362) @Ajam (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1256)

ای خدا حرف من اینه که دقیقا شما که این حرفو می زنی اون فرد هم همین حرفو می زنه
شما با در نظر گرفتن اینکه دین خودت بهترین و کامل ترین و ... هست داری حرف می زنی اونم دقیقا با در نظر گرفتن اینکه دین خودش کامله
اول که کسی که کور رنگی داره مثلا زرد رو قرمز نمی بینه بلکه اینه که به خاطر مشکل دار بودن سلول های چشم یه فردی بعضی رنگا رو در طف های خاکستر و سیاه ببینه و مثال شما کلا درمورد این قضیه ی اعتقاد درست نیست
بابا جان شما فک می کنی حرف خودت درسته و می گی هر حرفی جز حرف من غلطه
خب عزیز من اون ادمم عین تو همین حرفو می زنه
شما توی یه کشور مسلمون از مادر و پدر مسلمون زاده شدی الان اینجوری حرف می زنی اون بابایی هم که توی یه کسور مسیحی زاده شده عین شما از دینش دفاع می کنه
اون موقع چی باعث می شه نظرات شما همون حقیقت باشه و نظرات اون اشتباه؟؟؟؟؟؟
عزیز من شما برای اعتقادت باید دلیل بیاری نه بگی همینه که من می گم و تموم
شما فرض می گیری حرفای خودت درسته بعد می خوای نشون بدی حرفات درسته جالبیش اینجاست که دلیلت برای درست بودن حرفات بازم اعتقاد خودته
امیدوارم متوجه شده باشید چی می گم

حالا من اینا رو گفتم نیای الان به من بگی تو کافری و ...
البته اصلا بعید نیست

the ship
2015/04/10, 01:16
بچه ها چرا هی بحث بی خود میکنین؟
الان با حرفای شما بهایی ها مسلمون میشن؟
حرف شما درسته باید از دینمون دفاع کنیم ولی نه به قیمت توهین به دیگران.
محمدحسین فقط حرفش اینه که منصف باشیم و درست نیست انقدر تند راجع بهشون حرف بزنیم. همین.(که منم موافقم)

ThundeR
2015/04/10, 01:54
وزوز زنبور میاد...خخخخخخخخخخخ
اونم زنبور عسل؛ بیاد نیش بزنه بمیره؛ شاید جاش قرمز بشه اما حداقل اینه که اون از بین می ره:دی
خدایی فکرتون رو مشغول چه چیزا می کنیدا!
از اون اول تا ازل خون ایرانی برای اونا مباح که هیچی، به ضن عزیزان بی پدر وهابی حلال بوده ...خخخخخخخ.. آقا می گم بریم اهدا خون=))=))
هوا گرمه؛ نسیمی می خواهم اما یه وهابی جلوشو گرفته! پییییشششتههههه:))

mixed-nut
2015/04/10, 01:54
ای خدا حرف من اینه که دقیقا شما که این حرفو می زنی اون فرد هم همین حرفو می زنه
شما با در نظر گرفتن اینکه دین خودت بهترین و کامل ترین و ... هست داری حرف می زنی اونم دقیقا با در نظر گرفتن اینکه دین خودش کامله
اول که کسی که کور رنگی داره مثلا زرد رو قرمز نمی بینه بلکه اینه که به خاطر مشکل دار بودن سلول های چشم یه فردی بعضی رنگا رو در طف های خاکستر و سیاه ببینه و مثال شما کلا درمورد این قضیه ی اعتقاد درست نیست
بابا جان شما فک می کنی حرف خودت درسته و می گی هر حرفی جز حرف من غلطه
خب عزیز من اون ادمم عین تو همین حرفو می زنه
شما توی یه کشور مسلمون از مادر و پدر مسلمون زاده شدی الان اینجوری حرف می زنی اون بابایی هم که توی یه کسور مسیحی زاده شده عین شما از دینش دفاع می کنه
اون موقع چی باعث می شه نظرات شما همون حقیقت باشه و نظرات اون اشتباه؟؟؟؟؟؟
عزیز من شما برای اعتقادت باید دلیل بیاری نه بگی همینه که من می گم و تموم
شما فرض می گیری حرفای خودت درسته بعد می خوای نشون بدی حرفات درسته جالبیش اینجاست که دلیلت برای درست بودن حرفات بازم اعتقاد خودته
امیدوارم متوجه شده باشید چی می گم

حالا من اینا رو گفتم نیای الان به من بگی تو کافری و ...
البته اصلا بعید نیست

اولا کاملا هم بعیده من به شما بگم کافر |: و با جمله آخرتون احساس میکنم شما که دم از توهین نکردن میزنین، علنا بهم توهین کردین |:
ثانیا در مورد کوررنگی یه خلاصه از ویکی خوندم. حالا قرمز نبینه خاکستری ببینه... بازم غیر واقعیه
ثالثا، من اعتقاداتمو میگم. دلایلمو هم دارم. اگر کسی بیاد منو تو این تاپیک به چالش بکشه و بگه دینش چیز دیگه ایه و بهتره, اونوقت منم دلایل خودمو ارائه میدم.
نهایتا اینکه، حتی منی که از ننه بابای مسلمون زاده شدم، یه دورانی تو زندگیم بود که از خودم پرسیدم: این چیزایی که تو دینی میخونیم واقعا راسته؟ واقعا اسلام حقه؟ تحقیق کردم و به نتیجه رسیدم بله. همه باید این تحقیقو انجام بدن. همه میدونیم که اگه دلایل حقانیت یه دینو بیاریم وسط، اخرش کدوم دین برندس...

و دوست عزیزی میگن بحث نکنین... خب بحث نکنیم که گره های افکارمون باز نمیشه که |: بعلاوه کسی در مورد دیگری تند حرف نزده

(اگر این موضوع داره آزاردهنده میشه لطفا اطلاع بدین. ممنون)

کساندرا
2015/04/10, 02:08
بچه ها چه اینا سنی باشن چه نباشن که البته نیستن ولی الان دولت عربستان و قدرت عربستان دسته وهابیونه این یعنی افتضاح....افتضاح تر اینه که تو همین ایران خودمون سنی هایی با گرایشات وهابی دارن با سرعت فوق العاده زیاد میشن تا حدودی که طبق آمار تا 15 سال دیگه بعضی شهرای ایران اکثرا سنی میشن این یعنی اعلام خطر برای موجودیت ما شیعه ها...

smhmma
2015/04/10, 02:14
اولا کاملا هم بعیده من به شما بگم کافر |: و با جمله آخرتون احساس میکنم شما که دم از توهین نکردن میزنین، علنا بهم توهین کردین |:
ثانیا در مورد کوررنگی یه خلاصه از ویکی خوندم. حالا قرمز نبینه خاکستری ببینه... بازم غیر واقعیه
ثالثا، من اعتقاداتمو میگم. دلایلمو هم دارم. اگر کسی بیاد منو تو این تاپیک به چالش بکشه و بگه دینش چیز دیگه ایه و بهتره, اونوقت منم دلایل خودمو ارائه میدم.
نهایتا اینکه، حتی منی که از ننه بابای مسلمون زاده شدم، یه دورانی تو زندگیم بود که از خودم پرسیدم: این چیزایی که تو دینی میخونیم واقعا راسته؟ واقعا اسلام حقه؟ تحقیق کردم و به نتیجه رسیدم بله. همه باید این تحقیقو انجام بدن. همه میدونیم که اگه دلایل حقانیت یه دینو بیاریم وسط، اخرش کدوم دین برندس...

و دوست عزیزی میگن بحث نکنین... خب بحث نکنیم که گره های افکارمون باز نمیشه که |: بعلاوه کسی در مورد دیگری تند حرف نزده

(اگر این موضوع داره آزاردهنده میشه لطفا اطلاع بدین. ممنون)

نه والا توهین چیه
اگر حس کردید من توهین کردم شرمندم قصد توهین نداشتم فقط می خواستم درمورد واقعیت ها صحبت کنم:دی
موضوع قرمز و خاکستری دیدن نیست دخترم موضوع اینه که مثال شما اشتباه بود
دلیلمو هم براش ذکر کردم
چیزی که شما مثال زدی یه چیز پزشکیه
یه چیز واحدی هست که در اثر یه کمبودی بوجود میاد و بحثی روش نیست
ولی اعتقادات خیلی فرق دارن
شما می گی حرفت درسته
ولی خوب اونم همینو می گه
دروغ می گم؟؟؟شما می گی تحقیق کردی خب اونم میاد می گه تحقیق کردم
چی باعث می شه شما فک کنی عقیده و تفکرت عین حقیقته بقیه اشتباه یم کنن؟؟
خدا وکیلی بارها نشده مثلا ف کنی یه چیزی درسته یا غلطه بعد یکی (مادر یا پدر یا...) بیان خلافشو بگن بعد متوجه بشی اشتباه می کردی؟؟؟یا اینکه طرف مقابلت متوجه بشه اشتباه می کرده؟؟
تا وقتی فک می کردی حرفت درست یقین داشتی حرفت عین حقیقته
واقعیته تو درست می گی و بقیه غلط اما بعد فمیدی که نه درتس نمی گی
موضعوع اینه شما فک می کنی عقیده خودت یعنی حقیقت جهان
چی باعث می شه عقیده شما عین حقیقته باشه

شما بیای به یه دینی توهین کنی
بعد یکی هم بیاد به دین شما توهین کنه
این وسط تفاوت شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینه تو حقی و اون ناحق؟؟کی میگه؟؟؟شما فک می کنی حقی ولی طرف مقابلت هم فک می کنه حقه
چی باعث می شه تو برتر از اون باشی؟؟؟

بچه ها چه اینا سنی باشن چه نباشن که البته نیستن ولی الان دولت عربستان و قدرت عربستان دسته وهابیونه این یعنی افتضاح....افتضاح تر اینه که تو همین ایران خودمون سنی هایی با گرایشات وهابی دارن با سرعت فوق العاده زیاد میشن تا حدودی که طبق آمار تا 15 سال دیگه بعضی شهرای ایران اکثرا سنی میشن این یعنی اعلام خطر برای موجودیت ما شیعه ها...
دخترم ال برای تاپیک هیچ منبعی ذکر نکردی دوم که برای این اطلاعتی هم که اینجا دادی منبعی ذکر نکردی
لطفا بگو این حرفی که گفتی منبعش چیه
در اخر ما همین الانشم شهرهایی داریم توی ایران که اکر افراد اونجا سنی هستن
مثلا جزیره ی قشم بسیاری سنی داره
البته سنی هایی بسیار و خوب و دوست با شما شیعیان
می گم که اصلا یه نوع از سنیان می شناسم که همه امامان شیعیان رو قبول دارن ولی در کنارش 4 خلیفه رو هم قبول دارن

کساندرا
2015/04/10, 02:39
نه والا توهین چیه
اگر حس کردید من توهین کردم شرمندم قصد توهین نداشتم فقط می خواستم درمورد واقعیت ها صحبت کنم:دی
موضوع قرمز و خاکستری دیدن نیست دخترم موضوع اینه که مثال شما اشتباه بود
دلیلمو هم براش ذکر کردم
چیزی که شما مثال زدی یه چیز پزشکیه
یه چیز واحدی هست که در اثر یه کمبودی بوجود میاد و بحثی روش نیست
ولی اعتقادات خیلی فرق دارن
شما می گی حرفت درسته
ولی خوب اونم همینو می گه
دروغ می گم؟؟؟شما می گی تحقیق کردی خب اونم میاد می گه تحقیق کردم
چی باعث می شه شما فک کنی عقیده و تفکرت عین حقیقته بقیه اشتباه یم کنن؟؟
خدا وکیلی بارها نشده مثلا ف کنی یه چیزی درسته یا غلطه بعد یکی (مادر یا پدر یا...) بیان خلافشو بگن بعد متوجه بشی اشتباه می کردی؟؟؟یا اینکه طرف مقابلت متوجه بشه اشتباه می کرده؟؟
تا وقتی فک می کردی حرفت درست یقین داشتی حرفت عین حقیقته
واقعیته تو درست می گی و بقیه غلط اما بعد فمیدی که نه درتس نمی گی
موضعوع اینه شما فک می کنی عقیده خودت یعنی حقیقت جهان
چی باعث می شه عقیده شما عین حقیقته باشه

شما بیای به یه دینی توهین کنی
بعد یکی هم بیاد به دین شما توهین کنه
این وسط تفاوت شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینه تو حقی و اون ناحق؟؟کی میگه؟؟؟شما فک می کنی حقی ولی طرف مقابلت هم فک می کنه حقه
چی باعث می شه تو برتر از اون باشی؟؟؟

دخترم ال برای تاپیک هیچ منبعی ذکر نکردی دوم که برای این اطلاعتی هم که اینجا دادی منبعی ذکر نکردی
لطفا بگو این حرفی که گفتی منبعش چیه
در اخر ما همین الانشم شهرهایی داریم توی ایران که اکر افراد اونجا سنی هستن
مثلا جزیره ی قشم بسیاری سنی داره
البته سنی هایی بسیار و خوب و دوست با شما شیعیان
می گم که اصلا یه نوع از سنیان می شناسم که همه امامان شیعیان رو قبول دارن ولی در کنارش 4 خلیفه رو هم قبول دارن

بابا بزرگ من منبع رو ذکر کردم توی متنم آوردم پایگاه خبری انتخاب اینکه شما چقدر این پایگاه خبری و مطالبشو قبول دارین این دیگه به خوتون مربوطه و برداشت شخصیه شماست... بعدم برای این صحبتی که الان تو پست قبلی ارسال کردم منبع کتبی ندارم ولی این حرفو از دهن کسی شنیدم که مورد تایید خیلی هاست و حرفش همیشه روی پایه و اساس محکمیه اینو استاد رائفی پور در یکی از سخنرانی هاشون مطرح کردن گفتن که میانگین رشد جمعیت شیعیان در ایران 1/8 درصده و سنی ها حدود0 18 درصد من آمار نخوندم ولی به استاد اطمینان کامل دارم اینم که شما استادو قبول دارین یا ندارین بازم برداشت آزاده این هشداره کاهش جمعیت رو تو سایته شیعه آنلاین هم دیدم دوستان اگه مایلن اطمینان بیشتر و بهتر حاصل کنن می تونن بایه گشت تو نت به نتایج برسن. این مطلب با زاد و ولد زیاد سنی ها و کاهش زاد ولد شیعه ها خیلی دور از ذهن نیست...ممنون از تذکر به جات بابابزرگ

Percy Jackson
2015/04/10, 02:44
من با محمدحسین موافقم .... من خودم از وهابیت متنفرم و معتقدم انسانی پست تر از این قوم نیست که حتی نمیتونن فکر کنن که ایا درستن یا نه و بدون هیچ منطق و انسانیتی به کارهای زشت و سگ صفتانه خودشون ادامه میدن...
ولی دلیل نمیشه که من علنا بیام اعلام که هوی فلانی خیلی احمق و .. و ... ی که وهابی یا بهایی یا هر چیز دیگه ای هستی... اره من هم معتقدم که وهابیت و بهاییت ادیان بی پایه و اساس و جعلی و اصن دین نیستن ... فقط یک راه اموزش کشتار و تروریسم به دیگرانن. یک مشت انسان که فقط به خاطر سود خودشون انشان های دیگه رو فریب میدن تا براشون تا اخرین قطره خون بدن و خودشون بتونن با ارامش با پولاشون حال کنن و تو خونه هاشون به کار های زشت احمقانشون با وسائل درجه یک گناه و کفر بپردازن...
اما اینا اعتقادات منه!! و من با تمام وجود اعتقاد دارم... این چیزیه که من رئ مصون نگه میداره از اونا... من نباید جلوی اونا یا حتی پشت اونا بهشون توهین کنم...!! وقتی صحبت از بیان اعتقاداته هیچ کس حق اعتراض نداره چون محدوده شخصی منه!! هیچ بنی بشری یا حتی بنی شگی حق نداره به من بگه به چی اعتقاد داشته باش... ینی چی؟؟ گیریم که اصلا اونا سگ باشن نه اصن اونا موجوداتی باشن که از مدفوع هم بی ارزش تر باشن تو چرا بهشون توهین میکنی؟؟؟ این کارت شاید دلتو خنک کنه شاید اعتقاداتتو بتونی فریاد بزنی ولی خوب فکر کن...!! با اینکار داری دینتو زیر سوال میبری!! دین اسلام دین صلح و سازشه!! ما میدونیم که تا روز موعود باید و باااید این بدبختی ها رو تحمل کنیم!! دین میگه اول خودت درست کن بعد دعوت بعد اگه دعوت جواب نداد از راه دیگر وارد بشو!! ما حتی حق نداریم قبل از شناخت کافی خودمون کسی رو دعوت به اسلام بکنی بعد داری میگی که ما مسلمونیم؟؟؟ داری میگی که ما بالاتریم؟؟؟؟ اگه با یکیشون بحثت بشه کم بیاری ابروی دینتو بردی!! اول ما باید دین خودمونو فرا بگیریم!! نشستی پشت نت چت میکنی فحش میدی به عربستان و وهابیت و هر خر دیگه ای که هست بعد میگی جرئت داری بیا و بعدشم ادعات میشه که بهتری؟؟؟ با فحش دادن چیزی حل میشه؟؟؟ به نظر تو اصن فحشت به گوششون میرسه که بخواد حالشونو بگیره؟؟؟ برو به جای این کار یه کاری بکن که دینت درست تر به نظر برسه برو ادم جذب دینت کن!! ینی چی اخه؟؟ الان جنگ فرهنگی و اعتقادیه که مهمه!! بعد تو نشستی با فحش دادن به اونا گل به خودی میزنی؟؟ خوب وقتی خودتو انقد کوچیک میکنی که به اونایی که به اعتقادت هیچی نیستن توهین میکنی دیگه چی از دینت میزاری؟؟؟ خودت داری ستون های دینت و راهت و اعتقادت رو میشکنی!! ینی چی؟؟ عوض این کار برو دینتو گسترش بده اعتقادتو یاد بده به بقیه... ینی چی که تعداد مسلمانان گراییده به دیگر ادیان داره روز به روز از ادیان دیگر گراییده به اسلام بیشتر میشه؟؟؟؟ این جنگ فرهنگه!! جنگ اعتقاده!! این جنگ سالهائه که شروع شده و ما تازه داریم میفهمیم که اصن همچین دشمنی هم هست!!!! بله تند حرف میزنم چون به نظرم اونی که با توهین به ادیان دیگه دین خودشو خرد میکنه خائنه به حقه!! فک کردی نقشه دشمنان اسلام اینه که یه کشور بریزه سر ما که ما خورد شیم بره؟؟؟ نه نقششون اینه که ما خودمون خودمونو پیش بقیه خرد شخصیت کنیم و کل دنیا از ما بدشون بیاد!! اگه ادعای مردی و مسلمونی داری برو بجنگ!! جنگ که فقط به مبارزه و اسلحه و شهادت نیست! جنگ به ایستادگی برنده میشه!! میخوای هم توهین کنی باشه برو توهین کن فقط نگو من مسلمونم چون وجهه ما مسلمونای دیگه رو پیش کسایی که اصن نمیدونن قضیه چیه و شاید میخواستن رو به اسلام بیارن و پشیمون شدن خراب کنی!! شاید به خاطر همین کار تو هزاران نفر از گرایش به اسلام پشیمون بشن!! عقایدت کاملا درست و به حقه و عقایدت ذره ای نمی ارزه اگه کسی دید درستی ازت نداشته باشه... جالبه نه؟؟ دین اسلام معرفی شده به نام دین صلح و سازش، ولی توی تمام دنیا به جنگ های درون فرقه ای معروفه!! پیامبر چندین سال دعوت کرد تا دست از دعوت برداشت و وادار به نبرد شد!! حضرت نوح بیش از 500 سال دعوت کرد تا بالاخره خدا گفت برو کشتی بساز!! هود نبی سال ها زیر توهین کافران بود!! ایوب زیر بار حرف های مردمش هزار بار خرد شد و دوباره خودشو سرپا کرد و با صبر از همه گذشت!! لوط که با اون همه پستی و زشتی مردمش باز هم اونجا موند تا هدایتشون بکنه!! بعد تویی که ادعای اسلام و دین کاملت میشه تا حالا چقد تلاش به دعوت اون وهابی ها کردی؟؟؟ چقد چشماشونو باز کردی؟؟ اگه یه ادم خواب بیاد تو خواب تو رو بزنه میگیری میزنیش؟؟؟ یا بیدارش میکنی؟؟؟؟ خوب بیدارش کن!! ادعای مسلمونیته برو مسلمونشون کن!! برو دعوتشون کن!!! مسلمون اونی نیست که بگه بیا جلو تا خرخره تو بجوئم!! مسلمون اونیه که تک و تنها بره وسط کل داعش قران بخونه و بگه به اسلام کامل اعتقاد پیدا کنید و ایمان بیاورید!! امام حسین(ع) حتی لحظه ای که جلوی چشماش کل یاراشو قتل عام کردن باز هم عوت به دین میکرد باز هم میگفت دست بردارید تا بخشیده شوید!!دیگه اسوه از این بالاتر؟؟؟ الگویی از امام حسین(ع) بالاتر که کل اصحابشو کل خانوادشو کل زندگیشو جلوی چشمش پاره پاره کردن باز هم به جای فحش و توهین به دعوت پرداخت؟؟؟؟؟امام حسین که حتی وقتی تیر ها تو قلبش نشستن باز هم گفت به من بپیوندید که من وعده بهشت رو میدم؟؟؟باز هم گفت دین رسول خدا کامل است و باز هم تبلیغ اسلام رو کرد؟؟؟ باز هم بخشید؟؟؟ باز هم چشم پوشی کرد؟؟؟ پیامبر خدا وقتی روی سرش در حال رکوع زباله ریختن و بعد از نماز باز هم به دیدار فرد خاطی رفتند و دعوتش کردند! امامان ما که به عیادت کسایی میرفتن که توهین به پدرانشون میکردن؟؟؟ بعد ما باید بشینیم پشت یه اهن پاره چهارتا انگشت بالا پایین کنیم که تازه تو همون کلمات نوشتمون هزارتا گناه پنهانه و هزار تا توهین به دین خودمونه؟؟؟ چرا توهین کنم به چیزی که در اعتقاداتم ارزش توهین هم نداره اصن همه اینا به کنار تو چرا خودتو پایین میاری؟؟

یکم بهش فک کنین خودتون!! بعد بیاین بگین که نهههه من میگم جعلیه پس باید فحش ناموسی بشنوه!! در دین ما اومده که اخلاق شرط اول انسانیته و راه حقه!!! کسی که اخلاق نداشته باشه بی دینه و از کسی که اخلاق داره و دین نداره پست تره!! پایه ی راه خداوندی اخلاقه!!! اول یاد بگیرید که پرانتز اعتقاد رو باز کنید برای حرفاتون بعد اظهار نظر کنین!

smhmma
2015/04/10, 02:47
بابا بزرگ من منبع رو ذکر کردم توی متنم آوردم پایگاه خبری انتخاب اینکه شما چقدر این پایگاه خبری و مطالبشو قبول دارین این دیگه به خوتون مربوطه و برداشت شخصیه شماست... بعدم برای این صحبتی که الان تو پست قبلی ارسال کردم منبع کتبی ندارم ولی این حرفو از دهن کسی شنیدم که مورد تایید خیلی هاست و حرفش همیشه روی پایه و اساس محکمیه اینو استاد رائفی پور در یکی از سخنرانی هاشون مطرح کردن گفتن که میانگین رشد جمعیت شیعیان در ایران 1/8 درصده و سنی ها حدود0 18 درصد من آمار نخوندم ولی به استاد اطمینان کامل دارم اینم که شما استادو قبول دارین یا ندارین بازم برداشت آزاده این هشداره کاهش جمعیت رو تو سایته شیعه آنلاین هم دیدم دوستان اگه مایلن اطمینان بیشتر و بهتر حاصل کنن می تونن بایه گشت تو نت به نتایج برسن. این مطلب با زاد و ولد زیاد سنی ها و کاهش زاد ولد شیعه ها خیلی دور از ذهن نیست...ممنون از تذکر به جات بابابزرگ
اها بعله بعله ببخشید ندیدم منبع دادی
نه موضوع این که من فک می کنم کجا منبع معتبره یا نه نیست
چون اون نظر شخصیه منه و قرار هم نیتس تو تابع نظر شخصی من باشی من فقط ندیدم و فک کردم نیست شرمنده دخترم
اها اقای رائفی پور فهمیدم
خب اینکه من اقای رائفی پور رو قبول دارم یا نه به خودم ربط داره و همون طور که گفتم تنها وظیفه بر دوش تو گفتن منبعه اعتبار منبع دیگه دست تو نیتس دخترم ممنون که گفتی

Percy Jackson
2015/04/10, 02:53
در ضمن وهابیت از اعضای سنی نیست!!
وهابیون در اعتقاداتشون ریختن خون سنی ها رو حلال میدونن! اهل سنت چهار دسته هستن به نام های حنفی مالکی شافعی حنبلی!

حافظ واقعا به جا میگه که:
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه
چو ندیدند حقیقت ره افسانه زدند

فک کنین رو شعر هم چون درسته! ادمای خارج اسلام که چیزی از ما نمیدونن! پس در مورد ما دروغ می بافن!! بیاین لاقل خودمونو خراب نکنیم!

کساندرا
2015/04/10, 03:29
حق با عماده تو قرآن داریم این مطلبو داریم که به مقدسات مشرکان توهین نکنید که آنان نیز به مقدسات شما توهین نکننند. وهابیت جزو اسلام نیست وهابیت ریشش توی انگلیسه. هربه ی وهابیت فقط و فقط برای اینه که جلوه ی اسلام پیشه تمامی جهان خراب بشه. وهابیت به دنیا چی اعلام می کنه؟..... میگه ترور تو دین اسلام واجبه...... رحم و عطوفتی وجود نداره....... ریختن خون همه ی مخالفان حلاله..... کشتن شیعیان ثواب داره .........و ........و .........و ... وهابیت امروز بر علیه همه ی اسلام اعلام جنگ کرده .وشعیت وضعیته جنگه!.... جهاد با دشمنان دین واجبه.... برای هممون واجبه. الان شیعیان یمن و عراق و سوریه رو با کشت و کشتار و قتل سرکوب می کننن و شیعه های ایران رو با شستشوی مغزی و انتقال فرهنگ....چه میلیادرد ها پولو که سالیانه خرج رسانه ها و برنامه های ضد تشیع نمی کنن... چه خوابایی که برامون ندیدن... دنیای نتو پر کردن از تبلیغاته منفی و ذهن همه رو پر میکنن از خزعولات.... ما چیکار میکنیم؟ هیچی فقط و فقط میشینیم جلو لبتابو نچ نچ می کنیم... ما هم وظیفه جهاد داریم چون وسعشو داریم.... امام زمان الان تحت هجمه ی عظیمی از تهاجمات از سوی همهی دنیاست! ما باید از اماممون دفاع کنیم دوره دوره عجبیه مردم عاشقه امامای گذشتشونن میدونین چرا؟ چون امام گذشته رو هرجور بخوان تفسیر می کنن اما از امام حاضر باید حمایت کردو فرمان برد!کوفیاهم عاشورا رو همینجوری رقم زدن.... بچه ها هر کی هر جور می تونه کمک کنه دنیای نتو پر کنین از عکس و کلیپ و فیلم نقدشون کنین خلاصه هر جور می تونیم به خودمون کمک کنیم...اگه بخوایم سرمونو بکنیم زیر برفو این واقیاتو ندید بگیریم روزی که برفا آب شد متوجه میشیم همه چیو از دستمون در اوردن و دیگه هیچی هیچی نداریم!

جلاد
2015/04/10, 14:22
بگو شما جرات داشتين الان حمله كرده بودين معلومه ميترسن اگه هم بيان ما اماده سردار سليماني اماده يه ملت اماده دهننشون رو سرويس ميكنيم شهادت هم سعادت است و پيروزي هم سعادت است

H.A.M.I.D
2015/04/10, 16:25
اینا اگه خیلی احساس قدرت می کنن باید یکی بهشون ماجرای شکست نیروهای متحدشون از اسراویل رو یاد آوری کنه.همون اسرائیلی که جرئت نداره،به ما حمله کنه.در کل این احتمالا یه چیزی قبل نمازش زده بوده،مشاعرشو از دست داده

neo
2015/04/10, 19:34
این یارو شانس بیاره پاش به جیحون باز نشه فقط

Prince-of-Persia
2015/04/10, 19:48
غلط کردن وهابیون کثیف
...............................

johnsnow
2015/04/11, 07:48
تابلو تر از این نمیشد از طرف یکی دیگه حرف زد کاملا معلومه کس دیگه ای بهش گفته حرف بزنه چون فقط دنبال جنگ بین شیعه و سنی و نابودی مسلمانان هستش این طرف مسلمان هم حتی نیست یک گرگ که لباس گوسفند تنشه

Petyr Baelish
2015/04/11, 14:21
ایشون ظاهرا تنشون به تن جوانان با غیرت قزوینی نخورده و الا بعد از اتفاقات حج در عربستان از این حرفا نمیزدن:))

FATIMASTAR
2015/04/12, 16:18
کلا متفاوتن

بچه ها منم سنی ام اما هیچکدوم ازاین حرفاروباورنمی کنم.

مخصوصا این که اگه شیعه هارو بکشیم میریم بهشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ماهمه مسلمانیم و طبق گفته ی پیامبر{ص} گرانقدرمون کشتن مسلمانی توسط مسلمان دیگه ایی حرام.

و گناه به حساب میادش. حالاچه عمدی باشه چه غیر عمد...

تازه من دیگه فک کنم یه جورایی شیعه به حساب بیام

اخه جزو شورای حوزه ی بسیج ام .

وواسه ی بیشتر کاراشون بامن هماهنگ میکنن.

و تازه من اصلا حکومت اون 3 نفر بعد پیامبر{ص} رو قبول ندارم.

میگم که ولایت حق امام علی {ع} و خانواده شون بود.

که به ناحق ازشون گرفتن.

اینا اگه خیلی احساس قدرت می کنن باید یکی بهشون ماجرای شکست نیروهای متحدشون از اسراویل رو یاد آوری کنه.همون اسرائیلی که جرئت نداره،به ما حمله کنه.در کل این احتمالا یه چیزی قبل نمازش زده بوده،مشاعرشو از دست داده

کاملا باهات موافقم

((19))((19))((19))((19))((19))

((55))((55))((55))((55))

((97))((97))((97))((97))

((86))((86))((86))((86))((86))

((216))((216))((216))((216))((216))

Ajam
2015/04/12, 17:03

ماهمه مسلمانیم و طبق گفته ی پیامبر{ص} گرانقدرمون کشتن مسلمانی توسط مسلمان دیگه ایی حرام.

که به ناحق ازشون گرفتن.

کاملا باهات موافقم

((19))((19))((19))((19))((19))

((55))((55))((55))((55))

((97))((97))((97))((97))

((86))((86))((86))((86))((86))

((216))((216))((216))((216))((216))

هیچ کس اهل سنتو قاطی این ماجرا نکرد! اهلی نست برادر ما شیعه هاست! به قول یکی از رفیقام داداشیم با هم! ولی قضیه وهابی و بهایی فرق می کنه!!!!!!

FATIMASTAR
2015/04/12, 17:45
داشی من اینو میدونم فقط خواستم همین جوری یه چیزی نوشته باشم.

و دوست ندارم ازم نارحت بشی.............

اون وهابی ها وبهایی هام اینو میخوان که ماها باهم قهر باشیم ..

نذار به خواسته شون برسن...........

آشتتتتتتتتتتتتتتتیییییییی یییییییییییییییییییییی

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآششش ششششششششششششششششششتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتیییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییی

قبول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

((48))((48))((48))((48))((48))((48))((48))

((221))((221))((221))((221))((221))((221))

((46))((46))((46))((46))

((19))((19))((19))((19))((19))((19))((19))((19))

((46))((46))

((110))((110))((110))((110))

((226))((226))((226))((226))((226))((226))

((216))((216))((216))((216))

((13))((13))((13))((13))((13))((13))

((49))((49))((49))((49))((49))

((93))((93))((93))((93))

smhmma
2015/04/12, 17:58

که به ناحق ازشون گرفتن.

والا اصن اینی که شیعه ها رو بکش بری بهشت توی اعتقاد سنیا نیست.سنیا تفاوت زیادی با شیعیان ندارن.خیلی از احکام و اصول و اینا در بین سنی ها و شیعه ها یکیه
تفاوت اصلی با وهابی ها هست
وهابی ها هم با هردو گروه فرق اساسی دارن
منم همینی رو می گم که تو می گی دخترم
تازه من می گم نباید بگیم همه وهابیا و بهایی ها ادمای بدین.دین با دیندار فرق داره همو طور که اگر یه مسلمونی بد باشه نمی تونیم بگیم اسلام بده وقتی یه مسلمونی هم خوب باشه دلیلی بر خوب بودن اسلام نیست
نمی گم اسلام بده یا خوبه ها دارم می گم رفتار دین دار دلیلی بر نوع دین نیست
شاید یه پسری توی یه خانواده وهابی زاده شده باشه و همون طور که خیلی از مسلمونا اسلامو از مادر و پدرشون به ارث بردن اونم وهابی شده باشه چون مادر و پدرش وهابی بودن
درحالی که همون پسره خیلی ادم خوبی باشه
همینطور یه بهایی
البته اعتقاد بد ادمو خراب می کنه ولی توی همین مسلمونا هم داریم کسانی که می گن مسلمونن ولی بعضی چیزا رو قبول ندارن
شاید بین بهایی ها و وهابی ها هم کسانی باشن بگن ما این دین رو داریم اما ادمای خوبی باشن و خیلی چیزا رو هم قبول نداشته باشن

دخترم درمورد تو عموم سنی ها این اعتقاد رو ندارن شما چون در بین شیعیان زندگی کردی این شده اعتقادت
درمورد گفته های پیامبر اسلام هم والا کشتن هر ادمی حرومه نه فقط مسلمونا
مگر در جنگی باشه که شما در طرف حق جنگ باشی براساس اسلام یا اینکه حکم قصاص یک نفر باشه
یا اینکه دفاع از خود باشه
جز این حالتی یادم نمیاد:دی

FATIMASTAR
2015/04/12, 18:07
ایییییییییییییییییییییییی یییی وایییییییییییییییییییییی

بابابزرگ من فقط خواستم یه چیزی بنویسم

اگه میدونستم اینطوری میشه اصلا نمی نوشتم.

smhmma
2015/04/12, 18:12
ایییییییییییییییییییییییی یییی وایییییییییییییییییییییی

بابابزرگ من فقط خواستم یه چیزی بنویسم

اگه میدونستم اینطوری میشه اصلا نمی نوشتم.

خب نوشتی و خیلی هم چیز خوبی نوشتی
چطوری بشه؟؟؟مگه جوری شده؟؟
من که چیزی نمی بینم
من فقط دیدم حرف خوبی زدی اومدم تایید کردم
به جون خواهرت:دی

FATIMASTAR
2015/04/12, 18:25
خب نوشتی و خیلی هم چیز خوبی نوشتی
چطوری بشه؟؟؟مگه جوری شده؟؟
من که چیزی نمی بینم
من فقط دیدم حرف خوبی زدی اومدم تایید کردم
به جون خواهرت:دی

هیییییییییییییییییییییییی یییییی
بابابزرگ
دیگه قرار نشد جون ابجیمو وسط بکشی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
((69))((69))((127))((127))((17))((17))((218))((218 ))((60))((60)):(fight):(fight):20012_doset_nadaram :20012_doset_nadaram
من رو ابجیم تعصب دارما........................

H.A.M.I.D
2015/04/12, 18:29
یه سایت عربی همراه با یوزر و پس خدمت شما:
http://www.trakker.ae/admin
یوزر:
TM3@ADM1N
پس:
TM3TR@KK3R4102
دیروز تا حالا یه هفت هشتا زدم ولی این یکی ثبت نشد.

.AvA.
2015/04/12, 18:44
ربطی به این که کی سنیه کی شیعه نداره
یسری با ما جنگ دارن و این یارو هم حالا اومده بگه ما هم بله!!!
غلط می کنن رو ما دست بلند کنن عرب هایی که 50 سال پیش ملخ می خوردن و حکومتی نداشتن
اون وقت اینا بیان برا ما شاخ بشن؟؟؟؟
یارو مشکل داشته...

Ajam
2015/04/12, 21:04
داشی من اینو میدونم فقط خواستم همین جوری یه چیزی نوشته باشم.

و دوست ندارم ازم نارحت بشی.............

اون وهابی ها وبهایی هام اینو میخوان که ماها باهم قهر باشیم ..

نذار به خواسته شون برسن...........

آشتتتتتتتتتتتتتتتیییییییی یییییییییییییییییییییی

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآششش ششششششششششششششششششتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتیییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییی

قبول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

((48))((48))((48))((48))((48))((48))((48))

((221))((221))((221))((221))((221))((221))

((46))((46))((46))((46))

((19))((19))((19))((19))((19))((19))((19))((19))

((46))((46))

((110))((110))((110))((110))

((226))((226))((226))((226))((226))((226))

((216))((216))((216))((216))

((13))((13))((13))((13))((13))((13))

((49))((49))((49))((49))((49))

((93))((93))((93))((93))

با من بودی اینو؟

مگه قرار بوده ناراحت بشم؟ اصلا مگه قهر بودیم؟ بی خیال بابا!
از همون اول نه قهر بودیم نه قرار بوده ناراحت بشیم! چاگر همم هستیم!