PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب fifty shades of gray

m_ali
2015/03/12, 16:09
من خیلی تعریف فروش مجموعه ی فیفتی شیدز رو شنیده بودم و ژانرش رو هم میگفتن رومنسه. دیشب فهمیدم فیلمش مدتیه اکران شده . کنجکاو شدم گذاشتم برای دانلود دان که شد شروع کردم به دیدن.
نکته ی اول اینکه فیلم مشکلات اخلاقی شدید داره . خواستم بگم که یا اگه فکر میکنید نمیخواید ببینیدش به این علت قیدشو بزنید یا مثل من جا نخورید.
نکته ی دوم اینه که بعد از اتمام فیلم تازه فهمیدم هیچی نفهمیدم!((231))
به این فکر افتادم شاید فیلمو بد در آوردن یا کلا داستان اینطوریه که به فکر کتابش افتادم.
کل نت رو برووز کردم نبود که نبود!
اومدم سایت رو گشتم. چیزی پیدا نکردم. این پست و که خواستم بدم برای درخواست کتابش موقع زدن عنوان پست دیدم که یه پست مربوط به جلد دوم تو سایت هست البته اون نوشته که کتاب کامل نیست و البته همون لینکشم خرابه .
ولی من دنبال همه ی جلدام.
اگه کسی میتونه کمک کنه حتما بگه.
دیگه اینکه یه راهنمایی در مورد کیندل میخواستم .
چون با کندی امر ترجمه تو کشور ما و عدم وجود خیلی از کتاب های زبان اصل به صورت ای بوک هر کتاب خونی لازم داره بتونه از آمازون کتاب تهیه کنه.
دیگه اینکه میخواستم بدونم در مورد ترجمه ی سایت اگه کتابی رو ای بوکشو پیدا نکردید چطوری تهیش میکنید.
ممنون میشم کمکم کنید

ThundeR
2015/03/12, 16:24
راحت از تورنت گیر میاد این ایبوکا

m_ali
2015/03/12, 16:37
ممنونم
تورنت به فکرم نرسیده بود

ThundeR
2015/03/12, 16:38
ممنونم
تورنت به فکرم نرسیده بود