PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرد های قدیم.... مردهای جدید(درمسیر تحول)

کساندرا
2015/02/27, 00:43
http://www.4irooni.ir/wp-content/uploads/2013/07/fe990e96cf57a807a4606fbdeb1d99b8-425.jpg

smhmma
2015/02/27, 00:44
اممممممم توجه کردید اون خانومایی که اون پایینه عکسه هستن ریش دارن؟؟؟؟

کساندرا
2015/02/27, 01:00
من که خودم هنوز کشف نکردم نه از لحاظ فنی زنن نه از لحاظ عقلی مرد فقط یه نموره انسان میزنن((200))((200))((200))

shiny
2015/02/27, 01:03
اممممممم توجه کردید اون خانومایی که اون پایینه عکسه هستن ریش دارن؟؟؟؟

خانووووم!!؟
نع خااانوم!؟؟
محمد حسین به این موجودات خانوم نگو وگرنه بنده شخصا بعنوان یه خانوم سر به بیابون میذارم!
والااا!

Hermion
2015/02/27, 08:35
پايين اولى از سمت راست واقعا پسره؟:|

H.A.M.I.D
2015/02/27, 09:16
یعنی اینا آبروی هر چی مرده بردن.ابرو کمون، چشم سرمه زده ،موی بلند خداوندا اینا به چه امیدی دارن زندگی می کنن.این طوری فقط توجه مردا رو جلب میکنن
اصلا ابهت مردای قدیم (غیدیم؟) رو نیگا.واقعا راست می گن مغز که بیمار باشه بدن در عذابه

eliya1400
2015/02/27, 10:47
زن هست که مرد و خراب میکنه !!!
اگه میخوایید یک جامعه ای رو خراب کنید زن رو خراب کنید بقیه جامعه خراب میشه

خداییش الان واقعا زن های امروزی که بچه تربیت میکنند سالم ان !؟

البته همه نه ها ولی نسبت زن های سالم الان به قدیم خداییش کم نشده !؟

Ajam
2015/02/27, 11:43
خندیدیم! هم به هیبت مردای غدیم هم به جمال مردای جدید!
اما به عنوان یک کارشناس ( تف به ریا خخخخ) چند نکته:
1-مردی به قیافه نیست، به لحن حرف زدن نیست، به نوع لباس به ابرو به سبیل و ریش و ...( هر چند ریش و سبیلو دوس دارم) نیست! مردی به مرامه!
2- از رو قیافه نمیشه در مورد مرام نظر داد!
3- ملت! من با این وضع لباس پوشیدن خیلی مشکل دارما ولی مشکل از فرد نیست که این لباسو می پوشه، مشکل از جامعه ای که باعث میشه فردی چنین لباسی بپوشه! نه این که فرد کاملا بی تقصیر باشه اما جامعه باعث این کار میشه!
4- واقعا داریم در این حدو دیگه؟ نداریم بابا! داریم؟
در کل، دیدم ادمایی که هیبتشون هیبت مردای غدیمه ولی به جو مردی ندارن! ولی دیدم ادمایی که جمالشون مثل نامردای جدیده ولی از صدتا مثل من که کامیون کامیون ادعا مرد بودن داریم مرد ترن! دیدم که میگم! باور کنین! البته دی این حد قیافشون ناجور نبود!
چاگرمممم.....

smhmma
2015/02/27, 13:01
خندیدیم! هم به هیبت مردای غدیم هم به جمال مردای جدید!
اما به عنوان یک کارشناس ( تف به ریا خخخخ) چند نکته:
1-مردی به قیافه نیست، به لحن حرف زدن نیست، به نوع لباس به ابرو به سبیل و ریش و ...( هر چند ریش و سبیلو دوس دارم) نیست! مردی به مرامه!
2- از رو قیافه نمیشه در مورد مرام نظر داد!
3- ملت! من با این وضع لباس پوشیدن خیلی مشکل دارما ولی مشکل از فرد نیست که این لباسو می پوشه، مشکل از جامعه ای که باعث میشه فردی چنین لباسی بپوشه! نه این که فرد کاملا بی تقصیر باشه اما جامعه باعث این کار میشه!
4- واقعا داریم در این حدو دیگه؟ نداریم بابا! داریم؟
در کل، دیدم ادمایی که هیبتشون هیبت مردای غدیمه ولی به جو مردی ندارن! ولی دیدم ادمایی که جمالشون مثل نامردای جدیده ولی از صدتا مثل من که کامیون کامیون ادعا مرد بودن داریم مرد ترن! دیدم که میگم! باور کنین! البته دی این حد قیافشون ناجور نبود!
چاگرمممم.....

بله به قیافه و لحن حرف زدن و غیره نیست ولی به رفتار ادما بسته هست و یکی از رفتارها ظاهر ادمه
اینکه خودشونو اینقدر ارایش می کنن و شبیه دخترا می کنن یه رفتاره
اتفاقا دقیقا مشکل از فرده
این دسته از پسرا بشدت در اقلیتن
خودت ببین ما چجوری مسخرشون می کنیم
این رفتار و ظاهر رفتار و ظاهر اجتماعی یا فرهنگی ایران نیست
ربطی به اجتماع ایران نداره.ربط به چیزای اجتماعی مثل رسانه ها شاید داشته باشه ولی ربطی به خود اجتماع نداره
وقتی شما می تونی بگی مقداری هم تقصیر جامعه هست(که تازه هر ادمی مسئول خودشو نباید چون بقیه میوفتن تو چاه اونم بیوفته که) که یه تعداد قابل توجهی در جامعه همون جوری باشن
اتفاقا خیلی از مردای قدیم هم نامرد بودن
خیلی از داش مشتیا ادمای مزخرفی بودن همون موقع هم.نمی تونیم بگیم چون یه تعدادیشون خیلی ادمای مردی بودن این نوع ظاهر خوبه
نه اینکه الان یه تعدادی باشن با این ظاهر که یه جو مردی هم نداشته باشن همون موقع هم خیلیا بودن با این ظاهر که یه جو مردی نداشتن

Dion
2015/02/27, 14:42
به نظر شما پسرایی با این سرو وضع و قیافه واقعا میتونن از عهده خودشون بربیان چه برسه به یه زندگی؟تازه پسرم اگه بخواد پسر باشه تحت تاثیر دختروجامعه این شکلی نمیشه.

AVENJER
2015/02/27, 22:34
یکی از دلایل علاقه من به زندگی پیشتاز همینه که تا یه موضوعی مطرح میشه محمد حسین و یه چند نفر دیه میان کاملا منطقی از بحث خارج میشن.((71)) (توجه کنین کامللللللللللللاااااااااا اااا منطقی)((71))
مثلا تایپیک طنزه...((231))
البته من به شخصه تو کفم((231))
لامصبا عجب زشت و کریح شدن((231))
چشمام در اومدن((119))
حالت تهوع بهم دست داد((39))(ولی من بهش دست ندادم)
اینا الان احساس خوشگلی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!((1 19))
خاکککککککککککککککککک
عاقا زشته عکس این نا محرما رو میزارین((119))
اینا حجابو رعایت نکردن ((119))
اینا رفیقای جاستینن ها((231))((72))((39))

Eric Hapoz
2015/02/27, 22:41
به نقل از قران:
فی قلوبهم مرضَُ
ولی واقعا جانه من اینا پسرن؟

wolf
2015/02/27, 23:34
اگه بخوایم از دیدگاه طنز به عکس نگاه کنیم باید بخندیم.اما اگه بخوایم از لحاظ اجتماعی،دینی،فلسفی ،انارشیسم،فاشیسم،اگزوسیال یسم کلا هر نوع شیوه منش رفتار خلاصه هرچیزی به این عکس بنگریم باید گریه کنیم شدید.
این پسرای مامانی رو هم باید بدیم دست لولو خورخوره تا بیاد بخورتشون.والا

He$tiA
2015/02/28, 18:38
چه دخترای زشتی.....اه اه.....عاقا من با محمد موافقم
با جواد مخالفم(تا حدودی فمینیستی البته)((200))
خب من میگم تعادل نه خیلی داش مشتی نه خیلی آب دوغ خیاری عاقا تعادلللللل
بعدشم مادرا نهایت تلاشو میکنن ولی بچه ها هستن که راهو انتخاب میکنن

M.A.S.K
2015/02/28, 19:04
اوا بوس بوس...جیگرای مننن...من میخوامشووون..بریم خواتگاری

eliya1400
2015/02/28, 19:42
نیم کیلو باش ولی مرد باش
اصلا نیم گرم باش ولی مرد باش
http://bplus.ir/up/2013/02/0622.jpg

http://www.jamejamonline.ir/Media/Image/1392/04/19/635090702843811408.jpg

خداییش اونا جیگرشو دارن نارنجک ببندن برن زیر تانک ؟؟؟

BOOKBL
2015/02/28, 19:48
الکی مثلاً مردن :دی :|

Prince-of-Persia
2015/02/28, 20:17
خاک بر سرشون ..دختر نما ها