PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل

M.A.S.K
2015/02/26, 11:09
سلام خوبین؟؟؟ من یه سوالی داشتم چند ماهه دارم زور میزنم نمیتونم این مشکلو حل کنم

والا این ایمیل من ..یاهو..قفل موقت داده بود...یه سری سوال امنیتیم داده جواب بدم که از بد روزگار موقع ایجاد فکر اینجاشو نکرده بودمو نمیدونم چی در جواب سوالا نوشتم...الان به شدت به اون ایمیلم نیاز دارم...ولی نمیتونم برم..اونم میگه سکیوریتی رو پاس کن ردت کنم...الان از متخصصان عزیز...نوابغ گرامی کسی راه حلی داره ؟؟؟

wolf
2015/02/26, 11:15
یه سر برو به این وب سایت و مراحل رو طی کن تا برات رمز ورود رو ریست کنه
http://io.help.yahoo...CT&page=contact
از اینجا هم میتونی سوالت امنیتی رو ببینی
https://edit.yahoo.com/forgotroot?
احتمال اینکه جواب بده پایینه.اما یه امتحان بکن.

M.A.S.K
2015/02/26, 11:45
نه حل نشد...اینارو رفته بودم...باید پاسخ سوال امنیتی رو بدونم که نمیدونم..

wolf
2015/02/26, 11:48
توصیه می کنم بری یکی دیگه درست کنی.سوالاتم ایندفه یاد داشت کنی.من راه دیگه ای نی می دونم.شاید بچه های دیگه بدوونن

H.A.M.I.D
2015/02/26, 16:28
می تونید ایمیل رو هک کنید.
دنبال نرم افزار هایدرا به همراه یه پس لیست قوی باشین.می تونید توی سایت آشیانه ندبالش بگردین

M.A.S.K
2015/02/26, 17:44
می تونید ایمیل رو هک کنید.
دنبال نرم افزار هایدرا به همراه یه پس لیست قوی باشین.می تونید توی سایت آشیانه ندبالش بگردین

حمید خان آشنایی با این نرمزافزار نارم میتونین توضیح بدین؟؟؟

Jina
2015/02/26, 19:16
سلام
تا اونجایی که یادمه اون اول که ایمیل میسازی علاوه بر اون سوال و جوابهای امنیتی که ارائه میده، یه آدرس ایمیل دیگه هم ازت میگیره که درصورت فراموش کردن پسوردت به اون ایمیل پسورد رو میفرسته...
در غیر این صورت دیگه نمیدونم چگونه اس، تاحالا به همچین مشکلی برنخوردم!

Eric Hapoz
2015/02/26, 19:31
با سلام به همگی دوستان!در پاسخ به دوست عزیزی که گفتن "نرم افزار هایدرا" خب دوست عزیز شما اشتباه می کنید هایدرا یک نرم افزار نیست بلکه یکی از امکانات دو سیستم عامل لینوکسه بک ترک و کالی هستش و شما می تونید با استفاده از این امکان و داشتن پسورد لیستی قوی رمز خودتونو کرک کنید در واقع بهترین راه حل نیست چون نیاز به وقت و سرعت اینترنت بالا هستش،چ.ون خودم یه هکر کلاه سفیدم اینو بهتون میگم خیلی از هکرا هستن به خاطر همین یه اشتباه در اصطلاح بهتون رحم نمی کنن جدی میگم :| ((231)) و اون دوست عزیزی که این مشکل براشون پیش اومده: دوست عزیز شما می تونستید در موقع ثبت نام شماره تلفن خودتونو هم وارد کنید که فکر کنم دیگه الان اجباری شده چرا که این شماره دادن موقع رجیستر شدن بی فایده نیست و شما با انتخاب گزینه رمزمو فراموش کردم می تونید رمزتونو با دریافت اس ام اس از سوی سایت سرویس دهنده ی ایمیلتون دریافت کنید با تشکر یا علی

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

در ضمن اگرم خواستید براتون اموزش کرک ایمیل با بک ترکو میذارم

wolf
2015/02/26, 21:33
با سلام به همگی دوستان!در پاسخ به دوست عزیزی که گفتن "نرم افزار هایدرا" خب دوست عزیز شما اشتباه می کنید هایدرا یک نرم افزار نیست بلکه یکی از امکانات دو سیستم عامل لینوکسه بک ترک و کالی هستش و شما می تونید با استفاده از این امکان و داشتن پسورد لیستی قوی رمز خودتونو کرک کنید در واقع بهترین راه حل نیست چون نیاز به وقت و سرعت اینترنت بالا هستش،چ.ون خودم یه هکر کلاه سفیدم اینو بهتون میگم خیلی از هکرا هستن به خاطر همین یه اشتباه در اصطلاح بهتون رحم نمی کنن جدی میگم :| ((231)) و اون دوست عزیزی که این مشکل براشون پیش اومده: دوست عزیز شما می تونستید در موقع ثبت نام شماره تلفن خودتونو هم وارد کنید که فکر کنم دیگه الان اجباری شده چرا که این شماره دادن موقع رجیستر شدن بی فایده نیست و شما با انتخاب گزینه رمزمو فراموش کردم می تونید رمزتونو با دریافت اس ام اس از سوی سایت سرویس دهنده ی ایمیلتون دریافت کنید با تشکر یا علی

می تونی بزاری آموزشش رو؟؟؟اگه بزاری خیلی ممنون می شم.

Eric Hapoz
2015/02/26, 22:13
می تونی بزاری آموزشش رو؟؟؟اگه بزاری خیلی ممنون می شم.
بله می تونم ولی مشکل اینجاست که ممکنه بعضی ها از اموزش سوء استفاده کنند باید مدیر اجازه بده ، اگر اجازه دادن حتما می ذارم

wolf
2015/02/26, 22:15
بله می تونم ولی مشکل اینجاست که ممکنه بعضی ها از اموزش سوء استفاده کنند باید مدیر اجازه بده ، اگر اجازه دادن حتما می ذارم

ته فدا بشم من.

smhmma
2015/02/26, 23:30

ممنون که اهمیت دادید که طبق قانون عمل کنید
صرفا جهت پیشگیری اگر توی یاهو مسنجر یا دیگر مسنجر ها آموزشو به کسی که می خواد بدید ممنون می شم چون همون طور که خودتون می دونید هم هرکسی می تونه متن رو بخونه و خدایی نکرده استفاده نا به جایی بکنه هم اینکه می تونه باعث فی*لت*ر شدن سایت بشه(اگر کسی گزارششو بده)
برای همین ممنون می شم اگر این اموزشو به اون کسایی که می خوان یا به صورت لینک یه پی دی اف یا فایل یا توی مسنجر بدید
ممنون

Eric Hapoz
2015/02/26, 23:36
ممنون که اهمیت دادید که طبق قانون عمل کنید
صرفا جهت پیشگیری اگر توی یاهو مسنجر یا دیگر مسنجر ها آموزشو به کسی که می خواد بدید ممنون می شم چون همون طور که خودتون می دونید هم هرکسی می تونه متن رو بخونه و خدایی نکرده استفاده نا به جایی بکنه هم اینکه می تونه باعث فی*لت*ر شدن سایت بشه(اگر کسی گزارششو بده)
برای همین ممنون می شم اگر این اموزشو به اون کسایی که می خوان یا به صورت لینک یه پی دی اف یا فایل یا توی مسنجر بدید
ممنون
بله حتما ، فردا اموزش ویدئوییش رو میسازم هر کسی خواست میدم یا علی

smhmma
2015/02/26, 23:41
بله حتما ، فردا اموزش ویدئوییش رو میسازم هر کسی خواست میدم یا علی
ممنون پسرم لطف می کنی
ایشالا یه روزی برات جبران می شه
اگر فرصتش باشه ما جبران کنیم

H.A.M.I.D
2015/02/26, 23:47

نرم افزار paint به طور خودکار روی ویندوز نصبه.بنابر این دیگه نرم افزار نیست؟من اون هکرایی که می گید ندیدم تاحالا!!!هایدرا نسخه ی ویندوز هم داره!!
لینک آموزش:
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?22470-Hydra-Learning
عضو سایت آشیانه بشید یعد هم دانلودش کنید

Eric Hapoz
2015/02/27, 00:02
شما خودتون برید تحقیق کنید هایدرا فقط برای کالی و بک ترک هست و اینی که شما میگید در واقع بروت فورس هست که همون کار کرکو انجام میده و برای ویندوزه ولی اسمش هایدرا نیست لطفا در مورد چیزی که تخصص ندارید صحبت نکنید دوست عزیز یاعلی

smhmma
2015/02/27, 00:04
دوستان لطفا با هم مهربون تر باشید
هرکس می تونه اشتباه کنه چه شما چه طرف مقابلتون برای همین هم که شده با هم مهربون تر باشید و اگر بحثی به نتیجه نمی رسه پس ادامه ندید
ممنون

H.A.M.I.D
2015/02/27, 09:09
شما خودتون برید تحقیق کنید هایدرا فقط برای کالی و بک ترک هست و اینی که شما میگید در واقع بروت فورس هست که همون کار کرکو انجام میده و برای ویندوزه ولی اسمش هایدرا نیست لطفا در مورد چیزی که تخصص ندارید صحبت نکنید دوست عزیز یاعلی
http://0xa.li/hydra-7-5-for-windows/
http://www.taktube.ir/item/173987_%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-hydra-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2
https://www.thc.org/thc-hydra/
http://sectools.org/tool/hydra/
این ها هم لینک دانلود هایدرا برای ویندوز هم سایت ایرانی هم خارجی.
و توجه کننید که در همه ی لینک ها گفته ششده هایدرا
بحث هر طور که باشه دعوا یه نظر میاد.اما فقط یه اختلاف نظر کوچیکه