PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاصی: فانتزی ایرانیه مرزهای در هم شکسته: وسوسه

smhmma
2015/02/24, 02:50
به نام خداوند جان و خرد
کزین اندیشه برتر نگذرد

همه درختان تنومند زمانی جوانه ای بیش نبودند اما اکنون درختانی تنومندند
همان درختان زمانی که جز تک برگی نداشتند ، پرورده شدند به دست مردان و زنانی که در طول قرن ها با دستان خویش آب بر جوانه ها افشاندند و در ناملایمات یاری کردند تا پدید آمدند این درختان سر به فلک کشیده ای که هر برگش ، برگه ایست از داستان های مردان و زنان سرتاسر جهان
همان ها که با دست خویش آب افشاندند و آن تک برگان را یاری کردند

اکنون نیز فانتزی ایرانی به مانند جوانه ایست در کنار بلند درختان داستان های برون مرزی
اگر اکنون به یاری این جوانه ی کوچک بشتابیم همانگونه که دیگر درختان سر به فلک کشیدند ، سر به آسمان خواهد سایید
هریک از ما می توانیم چکه آبی باشیم بر خاک این جوانه تا رشد کند و دست رنجمان را به جهانیان بنمایاند
همه ما در کنار هم نه فقط چکه های آبیم جاری بر خاک آفرینش
بلکه با هم همان رودیم که می پروراند آن بزرگ درخت آینده را
دست به دست هم دهیم برای پرورش این جوانه ی کوچک

http://s5.picofile.com/file/8190839884/N_Final.png

و اکنون فانتزی ایرانی دیگری در راه است...
این بار بر پایه ی داستان پر آوازه ی سیاوش
به گفته ی نویسنده تفاوت های فراوانی با دیگر بازنویسی های شاهنامه داره
نخست بازآفرینی داستان سیاوش هست برای همین تفاوت های فراوانی با داستان اصلی داره
دوم این داستان با داستان امروزی گره خورده
سوم داستان کاملا بزرگساله
به نویسندگی نیما کهندانی از پیشکسوتان فانتزی نویسی در ایران

جلد اول این کتاب با نام وسوسه به امید خدا در نمایشگاه تهران عرضه خواهد شد
انتشارات آذرباد این کتاب رو چاپ خواهد کرد و برای دوستانی که از دیگر شهرهای ایران مشتاق خواندن فانتزی ایرانی هستند و از اعضای زندگی پیشتاز و افسانه ها هستن به امید خدا یعد از نمایشگاه تهران 20 تا 25 درصد تخفیف ویژه خواهد بود
نویسنده به زودی چکیده ای رو برای داستان قرار خواهد داد

به امید درخشش هرچه بیشتر تمام فانتزی نویستان ایران زمین و رشد روزافزون فانتزی ایرانی

10639

nima kohandani
2015/02/24, 14:18
سلام

ممنون بابت تاپیک

یه موردو اصلاح کنم که بد بهش اشاره شده!

درمورد تخفیف اولاً بعد از نمایشگاه تهران این تخفیف رو خواهیم گذاشت.

ثانیاً فقط ویژه اعضای زندگی پیشتاز و افسانه ها ست به دلیل حمایتشون. و نه به صورت عمومی!

و مورد سوم هم اینکه در نمایشگاه هم تخفیفی که برای اعضای این دوسایت در نظر می گیریم ایشالا وقتی تشریف بیارن غرفه، نسبت به تخفیف عادی بیشتر خواهد بود. البته ترتیبی اتخاذ میشه که اعضای متقاضی از قبل شناسایی بشن؛ به هر حال هر کسی ممکنه بیاد بگه من عضو زندگی پیشتاز یا افسانه هام. ((200))

شاد و سلامت باشید
((221))

smhmma
2015/02/24, 21:47
سلام

ممنون بابت تاپیک

یه موردو اصلاح کنم که بد بهش اشاره شده!

درمورد تخفیف اولاً بعد از نمایشگاه تهران این تخفیف رو خواهیم گذاشت.

ثانیاً فقط ویژه اعضای زندگی پیشتاز و افسانه ها ست به دلیل حمایتشون. و نه به صورت عمومی!

و مورد سوم هم اینکه در نمایشگاه هم تخفیفی که برای اعضای این دوسایت در نظر می گیریم ایشالا وقتی تشریف بیارن غرفه، نسبت به تخفیف عادی بیشتر خواهد بود. البته ترتیبی اتخاذ میشه که اعضای متقاضی از قبل شناسایی بشن؛ به هر حال هر کسی ممکنه بیاد بگه من عضو زندگی پیشتاز یا افسانه هام. ((200))

شاد و سلامت باشید
((221))

اها ببخشید اینا رو نمی دونستم
ممنون از اصلاح

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

متنو ویرایش کردم

shery
2015/02/26, 11:38
وای چه فوق العاده واقعا عالیه ....اولا من واقعا افتخار میکنم که بلاخره باز یکی از نویسنده های بزرگ فانتزی تونست با تمام مشکلات ما تو جامعه کتابشو چاپ بکنه واقعا کار سختی خواهد بود .
دوم اینکه واقعا منتظرشم و مشتاق خیلی وقته چیز جدید وارد سرزمین فانتزی ما نشده بود .
خیلی خیلی دستتون درد نکنه . ایشالا کسب موفقیت های بیشتر .

smhmma
2015/02/27, 00:07
وای چه فوق العاده واقعا عالیه ....اولا من واقعا افتخار میکنم که بلاخره باز یکی از نویسنده های بزرگ فانتزی تونست با تمام مشکلات ما تو جامعه کتابشو چاپ بکنه واقعا کار سختی خواهد بود .
دوم اینکه واقعا منتظرشم و مشتاق خیلی وقته چیز جدید وارد سرزمین فانتزی ما نشده بود .
خیلی خیلی دستتون درد نکنه . ایشالا کسب موفقیت های بیشتر .

بلی بلی درست می فرمایید بانو

حالا به من می گید پولکی ولی خداییش این تخفیفه خیلی به من حال داد
اصن اینکه فک کنی یه تخفیفی هست ویژه ی خودت حال می کنی نه؟؟؟؟
خخخخخخ

azam
2015/02/27, 00:43
الان من دارم حسرت میخورم که امسال واس نمایشگاه نمی تونم بیام تهران!:(
وسوسه به امید خدا! حتی اسمش هم خیلی قشنگه, جذب کننده ست
بازآفرینی داستان سیاوش? گره خورده با داستان های امروزی? هممم یعنی دقیقا داستان توی چه زمانیه? حال? یا گذشته? توی خود ایران اتفاق میوفته? نمیشه یه خلاصه ای چیزی بذارین?:دی :دی:دی
واقعا امیدوارم که کتاب محبوب, معروف و همه پسندی بشه, ادبیات کشور ما توی زمینه ی فانتزی واقعا آثار و کتاب های خوب کمی توش پیدا میشه

smhmma
2015/02/27, 13:04
الان من دارم حسرت میخورم که امسال واس نمایشگاه نمی تونم بیام تهران!:(
وسوسه به امید خدا! حتی اسمش هم خیلی قشنگه, جذب کننده ست
بازآفرینی داستان سیاوش? گره خورده با داستان های امروزی? هممم یعنی دقیقا داستان توی چه زمانیه? حال? یا گذشته? توی خود ایران اتفاق میوفته? نمیشه یه خلاصه ای چیزی بذارین?:دی :دی:دی
واقعا امیدوارم که کتاب محبوب, معروف و همه پسندی بشه, ادبیات کشور ما توی زمینه ی فانتزی واقعا آثار و کتاب های خوب کمی توش پیدا میشه
منم دقیقا همین حسرت رو می خورم
والا منم نمی دونم به نیماخان گفتم بیاد یه چکیده بزاره فک کنم سرش شلوغه یادش رفته

smhmma
2015/05/30, 08:57
خب اینم کاور کتاب:
فقط ایشالا باید از وزارت ارشاد مجوز بگیره:)

http://s5.picofile.com/file/8190839884/N_Final.png

طراح جلد: مژگان میرزایی
اجرا: سبحان فتحی

نظرتونو بگید:دی

M.Mahdi
2015/05/30, 15:40
کاور که خیلی قشنگه :) کتابای ایرانی زیادی نیستن که کاورشون به این خوبی باشه ((10))
بعد عاقا یه سوال اجرا ینی چی دقیقا؟ :-"
یه سوال دیگه .... سبحان فتحی با سینا ارتباط خاصی ندارن؟ :-"

smhmma
2015/05/30, 15:46
کاور که خیلی قشنگه :) کتابای ایرانی زیادی نیستن که کاورشون به این خوبی باشه ((10))
بعد عاقا یه سوال اجرا ینی چی دقیقا؟ :-"
یه سوال دیگه .... سبحان فتحی با سینا ارتباط خاصی ندارن؟ :-"
خخخ اره
والا اجرا رو منم نمی دونم:دی
چرا همون سینا هست:دی اسمش سبحانه:دی

ambrella
2015/05/30, 17:07
ایول خداییش کاورش حرف نداره!!!

رانوس
2015/06/01, 14:35
امیدوارم زودتر فانتزی ایران هم پیشرفت کنه.کاور کتاب که قشنگه تا خودش چی باشه.

Fateme
2015/06/01, 18:55
چييييييي!!!!!! من نمايشگاه رفتم و نميدونستم اين كتاب هست و نخرررريدم! تازه دوبار رفتم غرفه اذرباد!!!!((227))((227))

sandermon
2015/06/01, 23:30
نه این کتاب تو غرفه نبود.
هنوز مجوزش نیومده انگار.
Fateme

smhmma
2015/06/02, 00:02
چييييييي!!!!!! من نمايشگاه رفتم و نميدونستم اين كتاب هست و نخرررريدم! تازه دوبار رفتم غرفه اذرباد!!!!((227))((227))

خخخخخخ فاطمه هنوز از ارشاد در نیومده هر وقت دراومد خبرت می کنم:دی
اتفاقا دقیقا برای نمایشگاه اماده بود فقط منتظر مجوز بود که نداده بودن برای همین نشد بیاد نمایشگاه:)

Fateme
2015/06/02, 12:20
نه این کتاب تو غرفه نبود.
هنوز مجوزش نیومده انگار.
@Fateme (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1000)

خخخخخخ فاطمه هنوز از ارشاد در نیومده هر وقت دراومد خبرت می کنم:دی
اتفاقا دقیقا برای نمایشگاه اماده بود فقط منتظر مجوز بود که نداده بودن برای همین نشد بیاد نمایشگاه:)

اخيييش خدا خيرتون بده داشتم سكته ميكردم ميخواستم برم خودمو دار بزنم((119))((72))
افرين افرين خبرم كن حتما!