PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عـــلــی (ع)

M.A.S.K
2015/02/05, 09:30
دیروز یه بحث جالبی بود..با یکی..خیلی جالب...متاسفانه بازم این کتاب مزخرف و ممنوعه ...پدر مارو در آورده...چرا مسلمونا..یا جوونا...یا خود من ..

قبل از تحقیق...شناخت...بررسی و تحلیل دین و نمایندگان دینیشون...

دنبال عیب جویی و سوال از اینان؟؟؟

هرکسی رو ول کنی...واس ما میشه فیلسوف... داننده..خواننده...متنقد

علی چرا اون همه آدمو کشت؟؟

فلان امام چرا هیچ کاری نکرد؟؟

چرا امام سوم دست به اون کار زد که میدونست نتیجش چیه؟؟

چرا فقط تحریم..محدودیت..لان و غیره تو اسلام و قرآنه

اینا یه سری سوال عوام..در مورد این مسایله

سوالات جالبی میشه کرد...که واقعا دونستنش مفیده...ولی چرا قبل سوال مطالعه ای نیست؟؟ شاید همگی فک میکنیم عالم بر این دینیم؟؟

چون دیروز بحث به امام اول و پیامبر کشیده شد...تصمیم گرفتم یه کتاب خوب معرفی کنم....چوطوریههه؟؟؟

بهش میگن عــــلــــی (ع)

خب....این کتاب نویسندش..عبدالفتاح عبدالمقصوده

یه سنی که به واضحی شان والای یگانه اختر امامت رو به تصویر کشیده...شش جلد کتاب چارصد صفحه ای....شایدم کمتر

مثلا برابر یا کمتر از صفحات کتاب سینا....یا کمتر از سه جلد شمشیر حقیقت ..یا کمتر از هری پاتر

خوبه نه؟؟؟

توضیح بیشتر نمیدم...بخونین..تا دلیل این شان عظیم رو متوجه بشین..راستی یه جاهاییش اشتباه داره...که خود مترجم لطف کرده و تصحیح کرده بر اساس باور ما شیعیان...این اشتباهات صرفا مربوط به سن و ساله...که یکی میگه هفت اون یکی میگه هشت..ورگنه مطالب کاملا صحیحه..پس...خوش باشین

پ.ن....این کتابو از شهرای بزرگ باید بیابین..یکم قدیمیه..خیلیم ارزون..سفارش بدین هزینه ی پیک و پستم نمیگیرن..هرچند من خودم رفتم گرفتم ولی بازم فک کنم بفرستن این ور اون ور((231))((231))((231))

((72))((72))((72))((72))

Dion
2015/02/05, 16:49
ایکاش بجای کتاب تو سرزمینی کع آمار کتابخوانی شدیدا پایینه یه فکر دیگه برای نشون دادن جایگاه اون آقامیکردن.

Fateme
2015/02/05, 22:01
ایکاش بجای کتاب تو سرزمینی کع آمار کتابخوانی شدیدا پایینه یه فکر دیگه برای نشون دادن جایگاه اون آقامیکردن.
بيش از نيمي از مشكلات ما همين نبود مطالعه است! همين دنبال راهي گشتن براي پيچوندن مطالعه!
رازي و ابوعلي سينا و حافظ و مولوي چطوري اينقد بزرگ شدن؟ كشكي؟ نخير با مطالعه! اينكه جامعه مطالعه رو نميپذيره دليل نميشه كه مطالعه رو بيشتر و بيشتر كنار بزاريم...
اينجا هم حداقلش اينه كه مثلا همه امون باور داريم كتابخونيم...اينجا كتاب معرفي نشه كجا معرفي بشه؟

azam
2015/02/06, 01:37
کتابش توی نت نیست?
خیلی کنجکاو شدم بخونم, ولی تا یه سال و نیم دیگه اجازه ی کتاب خریدن و ندارم!:| (یعنی تا وقتی که کنکورمو بدم!:|)

M.Mahdi
2015/02/06, 14:46
وحید یه سرچ زدم بیشتر جاها نوشته بودن نه جلده انگار!؟

azam
2015/02/06, 16:59

اگر خواستی چیزی را پنهان کنی لای یک کتاب بگذار این ملت کتاب نمیخوانند......
احمد شاملو
دقیقا این ضعف مملکت ماست, کاش یکم بیشتر به فرهنگ کتابخونی بها داده میشد, اینجوری خیلی از مشکلات جامعه حل میشه