PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عنوان ندارد

He$tiA
2015/01/29, 18:52
لحظات آخرش را می گذارند و من برای آخرین بار می دیدمش
با ناراحتی گفتم :باز با خودت چه کردی؟ مگر نمی دانستی کسی خواهان محبت خالصانه ی تو نیست،تو انتخاب آخری چرا دوباره خودت را به دو چشم خندان باختی؟
هنوز با این که قرمزی خون اطرافش را فرا گرفته بود اما سرسختانه نامش را فریاد می زد
با آشفتگی را می رفتم،نمی توانستم کاری برایش انجام دهم چون جوهر خودکار زندگیش رو به اتمام بود
نبضش ضعیف تر و ضعیف تر می زد اشک های جاری شده از چشمان در حال غروبش همچون گلوله های سربی داغ گلویم را می سوزاند
شاهد التماس هایش به دستان خشنی که به راحتی رهایش کردند بودم
دیدم که چطور هنگام لمس خیانت هایی که به او می کرد باز با مهربانی لبخند زیبایش را به صورتش پاشید و تمام هستیش را به پای او ریخت
نفسش به شماره افتاده بود آن قدر تقلا و بی تابی کرده بود که کلمات تنها روی لبانش می رقصیدند
آتش تلاشش رفته رفته به خاموشی میرفت گویی ارباب بی رحم زمان باران سردی را بر آن روان کرده باشد
و قلبم مرد، مرد و تمام احساسم همراهش پر کشید
نپرس چرا سردم فقط ببین که چطور گرمایم را از دست دادم

Araa M.C
2015/01/29, 18:57
((230))((230))((230))((230))((230))((230))
اشکم در اومد
بابا من آخرش افسردگی میگیرم با این داستانا
http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(157).gif

سالار
2015/01/29, 19:52
روی کاناپه خانه اش نشسته بود. اطرافش با دستمال هایی که اشک هایش را پاک کرده بود پوشانده شده بود. حالش خراب بود؛روبه مریضی میرفت. از دیشب تا حالا با تبسمی عجیب به عکس او مینگریست. گلویش از حق حق و ناله خشک شده بود. نام او در قلبش هک شده بود. مگر میشد همه چیز را پشت سر گذاشت و رفت؟ او چه فکری کرده بود که در چش هایش زل زده و گفته بود که همه چیز تمام است؟ نه! هیچ چیز تمام نشده بود. این تازه شروع کار بود. شروعی دوباره با قلبی شکسته شده. قلبی که بارها و بارها به تکه های ریزی خرد شده بود. آن قلب حالا در حال ترمیم بود.اما آیا مثل قبل سالم و محکم میشد؟ آیا گلدان شکسته ای که با زور چسب سرپا باشد؟ مثل اولش میشود؟

مهم نیست که قلب چگونه شکست/ وقتی شکست،شکست
اما سالم گشته پابرجا ماند/نمیتوان گفت هیچ وقت نشکست
ولی میتوان رفت/میتوان دور از گذشته شکننده رفت.

اقا منه 14ساله وو چه به این حرفا؟ d:

shery
2015/01/29, 19:58
نپرس چرا سردم فقط ببین که چطور گرمایم را از دست دادم

.
.
.
چه قد این جمله کار برد داره ....

خیلی قشنگ بود ممنون .

sea-ax
2015/01/29, 20:54
حالا که عنوان ندارد
پس سپاس هم ندارد((3))

Hermion
2015/01/30, 11:46
ای خدا :(( اشکم در نیاد صلوات :((
آجی تو که اینقدر خوب غمناک مینوسی یکم طولانی ترش کن اشکم در آد دگ :((

.AvA.
2015/01/30, 13:43
اقا ینی چه ؟؟ پامونو تو سایت میذاریم باید گریه کنیم((94))((28))((28))((28))
اما قشنگ بود زار نزدیم ولی یکم ادامه میدادی دنیا رو رو سرم خراب می کردم...

negar_gh
2015/02/01, 16:51
خیلــــــــــــی خوب بود............