PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رمان صوتی | پیشنهاد رمان ! ( حتما سر بزنید ! )

Nari
2015/01/11, 10:35
سلام به دوستای عزیز پیشتازی

من می خوام این جا پیشنهاد کتاب صوتی رو جدی تر کنم !((212)) ... میخوام هممون با صداهای خودمون یه رمان صوتی از زندگی پیشتاز بیرون بدیم ! ... راستش از کپی کردن از جاهای دیگه تو انجمنون راضی نیستم ... به نظرم ما باید خودمون دست به کار بشیم و چیزای تکراری نه بلکه جدید از انجمنون بیرون بدیم ... اینجوری هم تعداد کابرها و هم بازدید کننده ها بالا میره ...((71))

واسه قدم اول یه رمان خوب می خوایم
این تاپیکو زدم که هرکی رمان خوبی سراغ داره پیشنهاد بده ...
فرقی نمی کنه ایرانی باشه یا خارجی ... چاپ شده یا مجازی ( در حد امکان چاپ شده باشه ((200)))
فقط اینکه اگه می تونید رمانی رو بگید که هم مطرح باشه هم واقعا ارزش کار ضبط کردن داشته باشه ... و هم بتونه شنونده جذب کنه !

بعد از انتخاب رمان تو همین تاپیک و یا شایدم یه تاپیک دیگه زدم ولی به هر حال می ریم دنبال انتخاب گوینده ...

مرسی از همه ...((70))

بعد نوشت : با عرض پوزش از تیم مدیریت بابت هماهنگ نکردن ... هیچی دیگه به این تاپیک یه نگاهی بندازین :)

Araa M.C
2015/02/01, 18:25
درووووووووود
پیشنهاد من نغمه است

M.Mahdi
2015/02/01, 18:35
درووووووووود
پیشنهاد من نغمه است

آرمان نغمه یه سی چهل ساعت میشه بابا ... حنجره ی همه بچه ها داغون میشه آخرش ((200)) ((200))

Araa M.C
2015/02/01, 18:38
آرمان نغمه یه سی چهل ساعت میشه بابا ... حنجره ی همه بچه ها داغون میشه آخرش ((200)) ((200))
هر فصلشو یکی میگه
ماشلا تا دلت بخواد شخصیت داره
فقط باید یه فکری برای صحنه هاش بکنیم((200))((200))

.AvA.
2015/02/01, 18:53
کار عالــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــیــ ــــــــــــــــــــه
کاملا موافقم
کار خودمون باید باشه ... بعله...
رمان پریچهر یا اخرین شاگردم((72)) یا اصلا کاراموز رنجر که کار خودمون هست... نه؟؟؟((212))
یا ...((62))
گندم یــــــــــا...((77))
دیگه مخم نمی کشه...((225))

Araa M.C
2015/02/01, 18:56
کار عالــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــیــ ــــــــــــــــــــه
کاملا موافقم
کار خودمون باید باشه ... بعله((72))...
رمان پریچهر یا اخرین شاگردم یا اصلا کاراموز رنجر که کار خودمون هست... نه؟؟؟((212))
یا ...((62))
گندم یــــــــــا...((77))
دیگه مخم نمی کشه...((225))
همون نغمه خوبه
شمام بجای اینکارا بیا چت باکس
اینقدم به ما بی محلی نکن
زشته به خداا

Ajam
2015/02/01, 19:00
نغمه خیلی طولانیه!
یه رمان تک جلدی مثلا افسانه مرگ پیما اثر دیوید گمل! چون کار اولمون هست هرچی کوتاهتر باشه بهتر!
این کتاب مشهور نیست ولی واقعا عالیه!

Araa M.C
2015/02/01, 19:06
اصلا میخوایید از یکی از رمانای بچه ها شروع کنیم؟؟؟

Ajam
2015/02/01, 19:09
رمانای بچه ها هیچ کدوم کامل نیست و معلوم نیست کامل بشه یا نه!

.AvA.
2015/02/01, 19:12
راس میگه اما اگه یه رمانا رو تموم کردن بکنیم نه؟؟؟

M.Mahdi
2015/02/01, 20:11
عاقا ایده خوبیه ولی تمرکز شنونده بهم نمیخوره هر فصل یکی بگه ؟

Araa M.C
2015/02/01, 20:17
عاقا ایده خوبیه ولی تمرکز شنونده بهم نمیخوره هر فصل یکی بگه ؟
اگه در رابطه با نغمه صحبت میکنی چرا که نه؟؟
هر فصل از شخصیتو میزاریم به عهده یکنفر
اگه در رابطه با رومنای دیگه میگی بهتره یک نفر به عهده داشته باشه

Hermion
2015/02/01, 21:05
پیشنهاد من عطشه...دوست دارم خب:دی
ولی نغمه هم خوبه من نخوندمش :دی

azam
2015/02/01, 21:27
نظرتون چیه واس کار اول از یه داستان کوچولو شروع کنیم?!:دی
یه داستان کوتاه شاید بد نباشه! حتی میتونه کار یکی از بچه های همین جا باشه!
من با نغمه. کاملا مخالفم!
منم میگم کارآموز, ترجمه شو هم که مال همین سایته, داستان محبوب و همه پسندی هم که هست

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

نظرتون چیه واس کار اول از یه داستان کوچولو شروع کنیم?!:دی
یه داستان کوتاه شاید بد نباشه! حتی میتونه کار یکی از بچه های همین جا باشه!
من با نغمه. کاملا مخالفم!
منم میگم کارآموز, ترجمه شو هم که مال همین سایته, داستان محبوب و همه پسندی هم که هست

Leyla
2015/02/01, 23:32
ام.. با تشکر از نرگسی بابت این ایده خوب...
نظرتون درمورد پروژه‌های تایپ و ترجمه سایت خودمون چیه؟ :|

smhmma
2015/02/01, 23:48
فرزندم نکته اول کاش یه هماهنگی می کردی با تیم مدیریت شاید ما پروژه ای در این مورد داشتیم
یا ...
ولی حالا جز کارای رسمی ک از قبل برنامه ریزی شدن چنتا موضوع هست که باید بهش رسیدگی کنید
اول از همه اینکه چه نوع کتاب صوتی می خواید ضبط کنید؟؟
یعنی صدای شخصیت های مختلف با هم فرق می کنه یا همشو یه نفر می خونه؟؟؟
دوم چجوری بخونه؟؟
یعنی با احساس بخونه و شبیه این مجریا یا دقصه گوها داستان بخونه یا فقط روخونی کنه؟؟
کجا ضبط می کنید؟؟
و نوع کتاب؟؟
سایز کتاب؟؟(تعداد صفحه)
چه کتابی؟؟
و...

بهترین پیشنهاد از دید من کاراموز رنجره

M.Mahdi
2015/02/02, 15:30
بعله عاقا منم با نغمه مخالفم . بیشتر بخاطر موارد منشوریش !
کاارموز خوبه به نظرم یا اممم هابیت و ارباب حلقه ها هم بد نیست . :) شایدم سی و نه سرنخ:)

فقط داستان صوتی پویا قراره باشه؟ ینی مثلا افکت میذاریم رو داستان؟ صدای در زدن و شمشیر و اینا؟

Araa M.C
2015/02/02, 16:23
اگه بخواییم افکت بزاریم به تیم نیاز داریم
بهتر نیس با نریمان هماهنگ شیم؟؟؟

.AvA.
2015/02/02, 19:24
من میگم کار اموز رنجر و با صدای چند نفر و با احساس و با افکت صدا ها
خب افکتو شاید بشه یه جوری جور کرد
نمی شه صدا هایی مثه صدای شمشیر و اینا رو دانلود کرد؟؟

واقعا پروژه خوبیه جان من انجامش بدین...:why:

M.Mahdi
2015/02/02, 22:01
من میگم کار اموز رنجر و با صدای چند نفر و با احساس و با افکت صدا ها
خب افکتو شاید بشه یه جوری جور کرد
نمی شه صدا هایی مثه صدای شمشیر و اینا رو دانلود کرد؟؟

واقعا پروژه خوبیه جان من انجامش بدین...:why:

افکت آماده که هست تو نت . ولی اعمالش روی داستان یه ذره زحمت داره :-"

.AvA.
2015/02/03, 19:01
چه مشکلی داره؟(برا اطلاعات عمومی می خوام بدونم)؟؟؟

Nari
2015/02/03, 22:27
عاغا اصن رای گیری می کنیم !
کی میگه با افکت و به صورت نمایشی . پویا باشه با گوینده های مختلف واسه نقشای مختلف ؟
کی میگه ساده باشه که هر فصل رو یکی بخونه ؟

راستی من اسم رمانایی که میگین مینویسم بعد واسه تاپیک انتخاب گوینده نظر سنجی میذارم همونجا هر کدوم رای بیشتری آورد انتخاب میشه
چطوره ؟

فرزندم نکته اول کاش یه هماهنگی می کردی با تیم مدیریت شاید ما پروژه ای در این مورد داشتیم
یا ...
ولی حالا جز کارای رسمی ک از قبل برنامه ریزی شدن چنتا موضوع هست که باید بهش رسیدگی کنید
اول از همه اینکه چه نوع کتاب صوتی می خواید ضبط کنید؟؟
یعنی صدای شخصیت های مختلف با هم فرق می کنه یا همشو یه نفر می خونه؟؟؟
دوم چجوری بخونه؟؟
یعنی با احساس بخونه و شبیه این مجریا یا دقصه گوها داستان بخونه یا فقط روخونی کنه؟؟
کجا ضبط می کنید؟؟
و نوع کتاب؟؟
سایز کتاب؟؟(تعداد صفحه)
چه کتابی؟؟
و...

بهترین پیشنهاد از دید من کاراموز رنجره

ببخشید دیگه ((72))
کتابو که داریم رای گیری میکنیم ... نوع گویندگی هم همینطور !
به نظر منم کار آموز رنجر خوبه :)
با افکت و اینا ..
واسه هر نقش هم یه گوینده باشه خیلی خوبه :) بقول شما شبیه قصه :)

sir m.h.e
2015/02/03, 22:41
دوستان به سه نکته توجه کردید؟
اگه بخواید افکت گذاری و این کارا بکنید یه چند ساعت داستان چه حجم عظیمی و میگیره؟
و ظاید بعضی ها به دلیل حجم بالا دانلود نکنن و ترجیح بدن اصل نوشته شده داستان رو بخونن

sea-ax
2015/02/03, 23:05
آقا تا وقتی سفیر کبیر مونده چرا برید سراغ کار آموز رنجر
کار آموز هم قشنگه ولی بهتر نیست اولین رمان صوتی (یا اون طور که جناب رییس پلیس دوست دارند ؛ اولین کتاب در حوزه ادبیات پنداری
که در قالب یک فایل صوتی در میاد ((66))) کار یکی از بچه های سایت باشه ؟؟؟

M.Mahdi
2015/02/04, 02:13
آقا تا وقتی سفیر کبیر مونده چرا برید سراغ کار آموز رنجر
کار آموز هم قشنگه ولی بهتر نیست اولین رمان صوتی (یا اون طور که جناب رییس پلیس دوست دارند ؛ اولین کتاب در حوزه ادبیات پنداری
که در قالب یک فایل صوتی در میاد ((66))) کار یکی از بچه های سایت باشه ؟؟؟

امیر حسین سفیر کبیر؟؟؟؟؟ با اون تعداد صفحاتش هارد همه پر میشه جان من ((200)) به علاوه گویندگان هم آخرش تارای صوتیشونو از دست میدن با این حجم:-"

اگه بخواید افکت گذاری و این کارا بکنید یه چند ساعت داستان چه حجم عظیمی و میگیره؟
و ظاید بعضی ها به دلیل حجم بالا دانلود نکنن و ترجیح بدن اصل نوشته شده داستان رو بخونن

هادی هرچی دقت میکنم این دوتا نکته بود نه سه تا خخخخ((200))

خوب میدونی کلا کتاب صوتی قرار نیست کم حجم باشه . حد اقل بالای صد یا حتی دویست مگابایت میشه ! به کتابای صوتی انگلیسی دقت کن میبینی حجم همشون زیاده .
بعدشم میشه نسخه بدون افکت رو هم قرار بدیم ! کاری نداره که . قبل از افکت گذاری یه نسخه ازش بر میداریم واسه بی افکت خواهان :) اما فک نکنم کسی حاضر باشه صدای تیر اندازی هلت یا تبر ارک رو از دست بده :):-"

پریشانی
2015/02/04, 03:09
من سمفونییه مردگان معرفی میکنم قشنگترین رمانییه ک خوندم

johnsnow
2015/02/04, 07:55
کارآموز رنجر

aftab
2015/02/04, 09:24
به نظر من اگه قراره انقد زحمت بکشید پای کتابی مثل نغمه بکشید بهتره.کاراموز قشنگه ولی یکم بچه گانس داستانش.نغمه بهتره.ولی خب ما چه کاره باشیم که بخوایم نظر بدیم

به نظرم اگه هم نغمه رو به هردلیلی مخالفین نایت ساید رو در نظر بگیرید.اونم خیلی عالیه

Ajam
2015/02/04, 10:04
برا داستان اول یه کتاب کم حجم انتخاب کنیم خیلی بهرته! شاید اصلا استقبال نشد! حیف زحماته مثلا یه کتاب مثل نغمه یا کاراموز و ... با این همه حجم و چند جلدو... صوتی کنیم اونم با افکت و فلان بعد استقبال نشه! من یکی میمیرم! اصلا افسرده میشم! جان حمزه!
برا شروع از کارای کوچیک شروع کنیم نمیشه همون اول ادم راننده مسابقه بشه که باید از فرغون روندن شروع کنه!( این اصطلاحات تاثیر شگرفی داره تو زندگی من)

Nari
2015/02/04, 14:05
امیر حسین سفیر کبیر؟؟؟؟؟ با اون تعداد صفحاتش هارد همه پر میشه جان من ((200)) به علاوه گویندگان هم آخرش تارای صوتیشونو از دست میدن با این حجم:-"

هادی هرچی دقت میکنم این دوتا نکته بود نه سه تا خخخخ((200))

خوب میدونی کلا کتاب صوتی قرار نیست کم حجم باشه . حد اقل بالای صد یا حتی دویست مگابایت میشه ! به کتابای صوتی انگلیسی دقت کن میبینی حجم همشون زیاده .
بعدشم میشه نسخه بدون افکت رو هم قرار بدیم ! کاری نداره که . قبل از افکت گذاری یه نسخه ازش بر میداریم واسه بی افکت خواهان :) اما فک نکنم کسی حاضر باشه صدای تیر اندازی هلت یا تبر ارک رو از دست بده :):-"

خب واسه حجمش میتونیم هر فصل رو جدا جدا ضبط کنیم و واسه دانلود بذاریم ..

راستی من کار آموز رنجر نخوندم ولی می گم تو رو خدا یه کتابی پیشنهاد کنین که همه ی سنین بتونن ازش استفاده کنن .. نه اونقد بچه گانه باشه و نه اونقد قلنبه سلنبه ! ( چی گفتم ! ((200)))

جلاد
2015/02/04, 14:13
خب من ميگم بريم رمان هاي پرسي جكسون رو تك تك بديم بيرون خبري از ترجمه فصل 14 به بعد كاراموز رنجر 6 از پايونر نداريد اخرين شاگرد مسخرس راستي جلاد لاغر يا زامبي يا اصلا سرزمين شياطين از دارن شان جالبن((48))

از ار ال استاين نيست

M.Mahdi
2015/02/04, 14:57
برا داستان اول یه کتاب کم حجم انتخاب کنیم خیلی بهرته! شاید اصلا استقبال نشد! حیف زحماته مثلا یه کتاب مثل نغمه یا کاراموز و ... با این همه حجم و چند جلدو... صوتی کنیم اونم با افکت و فلان بعد استقبال نشه! من یکی میمیرم! اصلا افسرده میشم! جان حمزه!
برا شروع از کارای کوچیک شروع کنیم نمیشه همون اول ادم راننده مسابقه بشه که باید از فرغون روندن شروع کنه!( این اصطلاحات تاثیر شگرفی داره تو زندگی من)

محمد خو مثلا با چه داستانی شروع کنیم که کم حجم باشه؟ پیشنهاد داری ؟

Dion
2015/02/04, 15:22
وقتی به من میرسی برنده جایزه نیوبری شده. کتاب فوق العاده ایه.
ارباب کمان نقره ای هم مال دیوید گمل چیز جالبیه.
کارآموز رنجر هم باید جالب بشه.
سیاه قلب هم ماله کورنلیا فونکه است که از روش فیلم هم ساخته شده.
فک کنم فعلا این ایده ها کافی باشه.

sea-ax
2015/02/04, 20:47
بیخیال بابا
سفیر کبیر به یه ویرایش کوچیک نیاز داره تا تعداد صفحاتش نصف شه
خب حالا که سفیر کبیر نمیشه((84))
یکی از آثار سیدنی شلدون یا درن شان

Ajam
2015/02/04, 22:40
محمد خو مثلا با چه داستانی شروع کنیم که کم حجم باشه؟ پیشنهاد داری ؟

یه رمان تک جلدی مشهور یا جلد اول یک چندجلدی که مشهرو و کم حجم باشه! اگه استقبال نشد بقیه شو بی خیال میشیم!
جلاد لاغر چطوره؟ مشهور، تک جلدی، جذاب و در کل فوق العاده! و به خصوص مال دارن شان خودش یه تبلیغ فوق العاده است اگه تبلیغ شد میریم سراغ بقیه! هان؟

ashitaka
2015/02/05, 07:09
بنظر من اگر میخایید کاری رو شروع کنید اس پروژه های خود انجمن باشه خیلی بهتره. تا اینکه یه کتاب چاپی یا از ترجمه های سایت های همکار باشه.
پیشنهاد میکنم تیم گویندگی چندتا از کتاب های صوتی که آقای بهروز رضوی رو گوش بدن تا با شیوه ی روایی کتابهای صوتی آشنا بشن و یه جور کسب تجربه بشه براشون

Nicolas Brown
2015/02/05, 09:04
این سه تا رو پیشنهاد میدم
پندراگون
ارتمیس فاول
کار اموز رنجر

سالار
2015/02/05, 10:24
خیله خب!افکت هاش با من!
من کتاب های 39 سرنخ رو پیشنهاد میدم. ولی نه الآن! اول یه کتاب کم حجم(به قول بچه ها) ولی زیبا رو انتخاب کنیم بهتره! اگه دیدیم بازدید داشت میتونیم بریم سراغ کتاب های بزرگ.
زیبا ترین کتاب های کم حجمی که من میدونم بره دارن شان یا آر آل استاین اند.ولی کتابای اونا چون ترسناکه افکت زیاد میخواد(بره من گذاشتن افکت هاش مهم نیست هرچقد باشه میذارم. بره این میگم که افکت هاش زیاد که شد حجم اینا هم زیاد میشه. البته همه کتابارو با افکت حساب کنیم، نه به اندازه بقیه.بقیه با افکت بازم از این بیشتر میشن. ولی اینم اونقد کم نمیشه.). از من همینقد!

ارومیس
2015/02/05, 12:47
کارآموز رنجر انتخاب خیلی خوبیه البته شیمشیر حقیقت هم بد نیست ها

JuPiTeR
2015/02/05, 17:32
یک-حتما باید با مدیر رادیو هماهنگ کنید و اجازه راه اندازی همچین گروهی رو بگیرید چون خوده رادیو این گروه رو راه انداخته
دو-کتابهایی مثله نغمه و شمشیر حقیقت به هیچ وجه ضبط نمیشه

.AvA.
2015/02/05, 17:52
یک-حتما باید با مدیر رادیو هماهنگ کنید و اجازه راه اندازی همچین گروهی رو بگیرید چون خوده رادیو این گروه رو راه انداخته
دو-کتابهایی مثله نغمه و شمشیر حقیقت به هیچ وجه ضبط نمیشه

اگه بگیم و قبول کنن ینی کاراموز رنجر میشه؟؟؟

JuPiTeR
2015/02/05, 20:22
اگه بگیم و قبول کنن ینی کاراموز رنجر میشه؟؟؟

بلی، تصمیمش با مدیر رادیو و مدیر نشریه اس

shery
2015/02/06, 01:05
از بازدید همه ی شما دوستان از کیوسک واقعا متشکریم .
در هر حال هر کس یه سریم میزد متوجه بخش جدیدی به اسم نما اوا میشد .....(که اسم از محمد حسینه و زحمات درست کردن بخش از امیر حسین و ....)
بخش مشترک رادیو و نشریه . از اونجاااا که بنده هم نشریه رو راه اندازی کردم هم تهیه کنندگی رادیو رو به عهده گرفتم تصمیم گرفتم برای شروع اول از این بخش شروع کنم .
تنها دلیلی که کارهامون هنوز ارایه نمیشه از سال پیش تاحالا که ظبت شده فقط مدریت رادیو هست که به دلیل مشکلات وکنکور و هرچی که هست وقت میکس نداره .
کما بیش صدای همه ی شما رو شنیدم و تیم مورد نظر رو خیلی وقته راه اندازی کردم البته عضو های جدید هم داشتم .

اما در کل .....اولین قانون این بخش اینه ..کتاب باید یا ایرانی باشه و یا ترجمه ی خود سایت ...

کتاب هایی که ظبت شده :
مچموعه بلند خون نقره ای ..نویسنده کمیا ...نویسنده ی سایت کل کتاب کامل فقط مخصوص این بخش به بنده ارایه شده .
داستان های کوتاه که در نشریه ارایه شده به صورت صوتی .
کل کتاب بی بال پریدن قیصر امین پور .
وووو.......
در همین حد بگم که موقع رای گیریش میتونید نظر بدید و کتاب مورد نظر خودتون از لیستی که ارایه میشه رو انتخاب کنید .
ولی از همین الان میگم سه پروژه ی بزرگ برای این بخش میتونه شروع بشه .
اولیش کتابی که ترجمه ی خود سایته و رمان خارجی هستش طبق رای گیری و لیست انتخاب میشه .
دومیش کتاب بچه ها .....نویسندگانی که مایلند . با ارسال کامل کتاب به من (فعلا نریمان نیستش ) ..دقت کنید ..بدون اینکه جایی ارایه داده باشه کتابو..
و بقیه داستان های کوتاست . که هر لحظه ای که برای من کسی کاری ارسال کنه حتی از دل نوشته هاش سریعاا اونو هم برا نشریه هم برا بخش صوتی ارسال میکنم .

اما کتاب های بلند مثل کتابسفیر کبیر و .... کاملا قابل اجرا هستش مشکلی با ارایه این کار نیست .اما متاسفانه این نویسنده از قبل کتاب رو ارایه داده و فقط هم مخصوص انجمن نبوده . پس اختصاصی نیست و نمیشه .
اگه میخواید رای بدید وکتابتون رو انتخاب کنید حتما دقت کنید که اول با چشم یک پیشتازی به کار نگاه کنید. من کاری از خارج قبلو نمیکنم .

سوالی بود در خدمتم ....و اگه دوست داشتید میتونید از مدیر ارتباطی تمامی این بخش ها . هادی خودمون اطلاعات کسب کنید .
واگه مایل بودید خوشحال میشم به کیوسکی که برای شما دوستان فقط طراحی و تکمیل شده سر بزنید .

rosalie
2015/02/09, 19:10
منم موافقم
خیلی ایده ی خوبیه !!

جلاد
2015/02/11, 12:43
انتخاب كنيد پرسي كاراموز دارن شان

Ara
2015/02/13, 12:26
به نظرم کلا از کتابای مجموعه ای بگذریم.......
کتابای یه جلدی بهترن!
شدیدا با جلاد لاغر موافقم ولی فک کنم اگه یه کتاب ایرانی هم باشه خوبه!
و اینکه چرا همه گیر دادن به فانتزی؟ :|
خب یه ژانر دیگه میشه گفت!

M.Mahdi
2015/02/13, 22:30
به نظرم کلا از کتابای مجموعه ای بگذریم.......
کتابای یه جلدی بهترن!
شدیدا با جلاد لاغر موافقم ولی فک کنم اگه یه کتاب ایرانی هم باشه خوبه!
و اینکه چرا همه گیر دادن به فانتزی؟ :|
خب یه ژانر دیگه میشه گفت!

عاخه فانتزی ژانری که همه دوست دارن تو فروم . من که خودم نمیتونم طاقت بیارم مثلا کتاب رمنس رو صوتی کنن . خودمو از بالای سایت میندازم پایین ((200))

Ginny
2015/02/13, 23:40
عاقا کاری نداره میکسشون ک. همینجوری که حرف میزنیم صدا شمشیرم پخش میکنیم قشننگ میکس میشه( حال میکنین؟! چه نابغه ایم مننن!)

کاملا موافقم! مخصوصا با این نت چرت ماها!!:))

عاخه فانتزی ژانری که همه دوست دارن تو فروم . من که خودم نمیتونم طاقت بیارم مثلا کتاب رمنس رو صوتی کنن . خودمو از بالای سایت میندازم پایین ((200))
کی پرت نمیکنه؟
اصن کی میره 100 مگ بده پای رمنس؟؟! نه کییی؟!

____
من میگم یا پرسی یا سی ونه سرنخ. هردوش مال سایت خودمونم هستن

بعدش اینکه یه داستان ادبی قشنگ هم انتخاب کنین. که کسایی که فانتزی نمی خونن چه از سایت خودمون چه بقیه جذب بشن! مثلا یکی دو تا از حکایتای گلستانو بخونیم( همش زیر سر معلم ادبیاتمه! یه گیییری میده به گلستان:|) یا یه شعر کوتاه از سهراب سپهری یا...
:/

Hermion
2015/02/14, 16:54
عاغا خواهشا پرسی نباشه :| بزارین پرسی برا کارای بعدی که تجربه هم بیشتر باشه (الکی مثلا من خیلی به پرسی اهمیت میدم :دی)
کارآموز رنجر خوبه! فیلمم نداره برا همین بیشتر حال میده!

Ara
2015/02/15, 14:51

درسته همه دوست دارن ولی فانتزی اکثر کتاباش خیلیییییی طولانیه =|
مثلا تو خودت حال داری پرسی رو بشینی گوش بدی؟ ((230))
ولی خب اگه یه فانتزی کوتاه تر (مجددا جلاد لاغر) باشه خوبه :دی
کتاب هخای روون هم کوتاهن :دی
شرلوک هلمز؟ عایا؟
فعلا دیگه به ذهنم نمیرسه :دی
ولی هرچی شد من هستم :دی :دی :دی
+درمورد رمنس کااااااااااملا موافقم
((228))

سالار
2015/02/15, 20:39
شدیدا رو 39سرنخ تاکید دارم!

M.Mahdi
2015/02/15, 20:59
عاقا اصلا چرا کتابای کلاسیکو هیشکی نمیگه؟ الیور توییست و جزیره گنج یا حتی دور دنیا در هشتاد روز شایدم دکتر جکیل و عاقای هاید .((54))

azam
2015/02/15, 21:45
زنان کوچک چطوره?:دی
(اسم شو درست گفتم?:دی)

Ginny
2015/02/16, 17:04
عاقا اصلا چرا کتابای کلاسیکو هیشکی نمیگه؟ الیور توییست و جزیره گنج یا حتی دور دنیا در هشتاد روز شایدم دکتر جکیل و عاقای هاید .((54))
دکتر جکیل و مستر هاید خوبه!
هم فانتزیه
هم کوتاهه
تازه پیام اخلاقیم دارم ملت هدایت شن:))

+عاقا کارآموزز خیلی طولانیه! اصن نمیشه!:|

سالار
2015/02/16, 18:06

آره کتابای کلاسیک هم خوبن ولی اکثرا فیلم دارن

.AvA.
2015/02/16, 20:35

نه کتاب خلاصه شده ی چارلز دیکنز به نام نیکلاس نیکلبی....
فوق العاده اس و جدیدا هم خوندم...
الیور توییست هم مال اون نویسنده است
یا این کتابه رومئو و ژولیت

خیلی تعریفشو شنیدم...
هر چند کاراموز رنجر اولویت های خاص داره...

ambrella
2015/03/02, 16:43
شمشیر حقیقت داستانش حرف نداره ولی اگه کسایی پیدا بشن صحنه هاشو ((3)) با احساس صدا گذاری کنن باحالترین میشه!
ولی اره چون یکم توش مورد زیاد داره خیلی ظایس!
رنجر و یا پرسی جکسون چیزای خوبین.

M.Mahdi
2015/03/02, 21:10
عاقا یه ماه و نیمه داریم بحث میکنیم ‌ خو بیاید جمع بندی کنیم دیه :|

نرگس بیا وارد عمل شو :). نرگس.ح

Nari
2015/03/09, 18:52
خب شهرزاد گف دیگه :|
رمان صوتی درست کردن .. موندم چرا رو نمایی نمیشه :|
اگه برای کارای بعدی خبرم کنه از جمع بندی این تاپیک استفاده میکنیم ..

کساندرا
2015/03/30, 15:26
وای بچه ها اگه بتونین الکس رایدر رو صوتی کنین بکنین وگرنه من باید قید چشمام رو بزنم پاک ناک اوت شدن!

smhmma
2015/03/30, 20:10
وای بچه ها اگه بتونین الکس رایدر رو صوتی کنین بکنین وگرنه من باید قید چشمام رو بزنم پاک ناک اوت شدن!
فرزندم الکس رایدر برای بعضیا اون جذابیت رو نداره
من شخصا خیلی خوشم میاد ازش ولی خیلیا هم براشون جذابیتی نداره
بهتره یه چیز مردم پسندتر باشه
اقا بیاین جمع بندی کنید همه کتابای پیشنهادی که امکانش هست رو توی یه پست بگید بعد نظرسنجی بزارید تموم بشه بره

Araa M.C
2015/03/30, 20:37
اقا در ابتدا باید گفت که بهتره یک کتابی برای کار بعدی انتخاب شود که ترجمه شده و یا تایپ شده باشد.
کتابهای اسکن شده در مرحله ضبط مشکل ایجاد میکنه
در ضمن بهتره از یک رمان تک جلدی انتخاب شود چون رمانای محبوب معمولا همه تا اواسط اوما خوندن و اگر مثلا یک کتابو از جلد چهارم و پنجم شروع کنید...خب صورت خوبی نداره
البته فقط یک نظره هاااا

.AvA.
2015/03/31, 18:35
بابا همون کاراموز رنجر رو بسازین جون ما رو راحت کنین...

س.ع.الف
2015/06/10, 13:19
تاجایی که من فهمیدم حدف کتاب صوتیه
آقا همین هری پاتر چشه؟
البته رمانای دیگه هم هست،نبرد با شیاطین،آخرین شاگرد،نایت ساید،سه گانه میراث،حماسه ی کرپسلی(کتابایی که من دارم!!!)
به شخصه کتاب خاصی در نظر ندارم،ولی اگه چیزی انتخاب شد در حد یکی دو فصل می تونین رو منم حساب کنین.

smhmma
2015/06/10, 13:52
تاجایی که من فهمیدم حدف کتاب صوتیه
آقا همین هری پاتر چشه؟
البته رمانای دیگه هم هست،نبرد با شیاطین،آخرین شاگرد،نایت ساید،سه گانه میراث،حماسه ی کرپسلی(کتابایی که من دارم!!!)
به شخصه کتاب خاصی در نظر ندارم،ولی اگه چیزی انتخاب شد در حد یکی دو فصل می تونین رو منم حساب کنین.

به صورت رسمی داره این کار انجام می شه برای کتاب سابریل
از مجموعه ی دوران کهن
درمورد هری پاتر شک دارم هنوز صوتی نشده باشه