PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریال آغاز انسانیت کارگردان (فیلیپ جان -کالین تگو-دانیل اوهارا..)

آرمیتا37
2012/11/13, 23:34
961

خلاصه داستان : سریال جذابی که احتمالاً سر و صدایی کنه ، داستان 3 هم خونه به نام های “ایدن-سالی-جاش” که شخصیت های یک خون آشام – روح – مبدل به گرگ را دارن ،
این هم خونه ها در ساختمانی در “بوستون با راز هایی که دارند زندگی میکنن و سعی دارن به بهترین شکل خودشون رو انسان نشان بدن که کم کم همدیگر و میشناسن.
شخصیت دیگر سریال “بیشاب” (مارک پلگرینو ، جیکوب لاست) تهدیدی برای ایدن خون آشام البته نه خطرناک مشاور اون است …
سالی به ارواح کمک میکنه تا به سوی نور برن ایدن در بیمارستان کار میکنه و سعی داره با خونی که در بیمارستان هست بگذرونه و تا جایی که میتونه به انسان ها صدمه نزنه ،
و جاش هم پرستاره در بیمارستان با شغلی که ایدن بهش پیشنهاد داده و با هم دوست هستن، بیشاب هم پلیسه اما داستان ادامه داره…

[a962

963

youra
2012/11/14, 19:51
من دو فصل کامل ا ز این سریال رو دیدم،فعلا که منتظر فصل سوم هستم

آرمیتا37
2012/11/15, 11:42
لعنتی من هم این مدل سریالها رو دوست دارم داریش ادرس بدم برام پستش کن((72))

youra
2012/11/16, 09:59
متاسفانه خیر،
من قبلا این سریال رو گرفته بودم و بعد سریال های جدید که گرفتم ،چون هاردم جا نداشت .قبلی ها رو پاک کردم که این سریال هم جزوشون بود؟
پ.ن:من با فلش فیلم و سریال می یارم

ShErViN
2013/08/26, 19:49
خلی قشنگه حتما ببنید
ژانر : فانتزی ، ترسناک
سازندگان و عوامل سریال:http://www.imdb.com/title/tt1595680/fullcredits#cast
ستارگان : Sam Witwer, Meaghan Rath and Sam Huntington
محصول : ۲۰۱۳ کانادا
شبکه : syfy
خلاصه داستان : آیدین و جاش دو دانشجوی پزشکی هستند که به ترتیب خون آشام و گرگ نما هستند! این دو سرانجام از زندگی مخفیانه خسته شده و سعی می کنند مانند انسانها و افراد عادی زندگی کنند و عادات خود را نیز کنترل نمایند. به همین دلیل یک خانه اجاره می کنند که مانند مردم عادی زندگی کنند تا اینکه در خانه ، یک روح به نام ” سالی ” نیز زندگی می کند! حال این سه نفر شامل یک خون آشام ، یک گرگ نما و یک روح می بایستی در کنار هم زندگی کنند. هر سه نیز تمایل دارد مانند افراد عادی زندگی کنند اما ...

3189
3190
لینک دانلود سه فصل:http://www.nightmovie37.in/category/serial/foreign/being-human

آرمیتا37
2013/09/15, 22:15
معرفی پستها به تازه واردها