PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتخارهای مدفون شده#1(ارائه فصل 9)

ThundeR
2014/12/26, 15:30
درود دوستان خب تصمیم گرفتم هر سه فصلی که می نویسم یک فصل برای خوانندگان بذارم تا هم دستم باز باشه و هم داستان پیش بره. کاور رو هم محمد مهدی عزیز زحمتش رو کشید که از همین جا ازش تشکر می کنم. دستت درد نکنه داداشم! مرسی. http://8pic.ir/images/7x25grac92u0u736uhe7.png

خلاصه:

تنها همین را به یاد داشته باش! قلبی که ناقص باشد، به دنبال همتای خود می گردد. همتای تو خفته است؛ انتظار سخت تر از آن است که می پنداری. بـــســیار سخـــت.

هفت منطقه متفاوت، تشکیل شده در تاریخچه ای نامتقارن اما دارای اعتقادی متقارن. مناطقی که در روزگاران قدیم خوش، اما کنون محصور در ویرانی و خرابی بودند. زمانی که هفت شش شوند، پایداری مقاومت در هم می شکند. در اوج عشق ناب، اتحاد از هم پاشیده و تنها با جایگذاری حسی جدید به مأوا خواهند رسید. در زمان تعیین شده، هر یک از سرنوشت داران، راه خود را پیش گرفته تا به نیروی وجود خود دست یابند. تنها یکی زنده خواهد ماند، منتظر یا جستجوگر! هر یک که باشند، اتحاد را به ارمغان می آورد. از آن استفاده کن؛ تنها راه پیروزی اتحاد است ... اتـــحـــاد

مجموعه: افتخارهای مدفون شده
#اول: سایه های تزویر
در مورد تعداد جلد ها هم نمی دونم فعلاً. دارم می نویسم تا ببینم، شاید تو دوتا تمومش کردم.
پ،ن: داستان قبلی رو هم گذاشتم تو آب نمک تا یه راه حلی براش پیدا کنم. لینک فصول:

فصل 1 تا 8 (http://s4.picofile.com/file/8166120868/part_one_1_8_.pdf.html)
فصل 9 (http://s5.picofile.com/file/8167100834/9.pdf.html)

sir m.h.e
2014/12/26, 17:24
مجید داداش جالب بود
حتما ادامش بده
دمت گرم

shery
2014/12/26, 17:29
خدا وندااااا دارم جدی میگم چرا اینقد پخته و خوب بود ؟

وای من عاشق داستان شدم شماااااااا به زودی سعی کن فصل سوم رو قرار بدی این واقعا مسخره است که من اینطوری تو امپاس بمونم .....

خدایا من ادامه ی این داستانو میخوووووووامممممم

مجید کارت سفارشی شد دارم جدی میگم ردش کن بیاد ببینممممممممم
مهدی از اینجور کار هاااا مخصوصااا کاور خیلی خوشش میاد
از همین الان مطمعنم ذوق مرگ میشه .

مثل من ((100))

اینقد قشنگ و جزاب بود که دوبار خوندمش تعریفم جدیه
دوستان حتما شروع کنید ....به دنیال کردن .

خداوکیلی هیچی بهتر از یه داستان جدیدو وباحال نمیتونه اینقد به ادم انرژی و امید بده .

ممنون
http://susawebtools.ir/img/gallery/animation/722.gif

http://susawebtools.ir/img/gallery/animation/783.gif

ThundeR
2014/12/26, 17:35
خوش حالم که خوشتون اومده:دی
این فصل اول بود شهرزاد جان:دی

Araa M.C
2014/12/26, 17:46
تنکیو وری وری ماچ
هیچ انتقادی نمیتونم بش وارد کنم
بکس این سایت همشون یه پا نویسندن

ThundeR
2014/12/26, 18:38
ممنون از نظرات دل گرم کننده!
شهرزاد جان امیدوارم داستانم بهت روحیه داده باشه، چون نظرت اصلا روحیمو خیلی تقویت کرد.
خلاصه هم اضافه شد به پست اول! عمراً فهمیده باشید ازش:دی

azam
2014/12/26, 19:47
مجییییییییید! زود باش برو ادامه شو بنویسسس!
من بقیه شو میخواممممم!:دی
ایده ش عالیه! نثرت هم جذب میکنه! تو یه فرصت مناسب حتما میشینم دوباره خیلی دقیق میخونمش!

smhmma
2014/12/26, 20:01
والا من نخوندم و نمی خونم چون مطمئنم فکرم می ره سمتش و ... ولی همون لحظه دیدم داستان تو هست با خودم گفتم حتما یه داستان درست و حسابی با نثر خوب و پخته هست
یعنی خدایی جز یه چیز عالی ازت توقع نیست پس بترکون
خلاصه هم خیلی خفن بود
مجید مردم هرچی کمتر از خلاصه بفهمن بیشتر جذب کتاب می شن غصشو نخور
تازه نثر خلاصه هم خفن بود لذت بهتر
زودی ادامشو بده من بتونم شروع کنم

نیلوفر آبی
2014/12/26, 21:17
جالبه حتما ادامش بده!

MaRs
2014/12/27, 17:49
خدا وندااااا دارم جدی میگم چرا اینقد پخته و خوب بود ؟

وای من عاشق داستان شدم شماااااااا به زودی سعی کن فصل سوم رو قرار بدی این واقعا مسخره است که من اینطوری تو امپاس بمونم .....

خدایا من ادامه ی این داستانو میخوووووووامممممم

مجید کارت سفارشی شد دارم جدی میگم ردش کن بیاد ببینممممممممم
مهدی از اینجور کار هاااا مخصوصااا کاور خیلی خوشش میاد
از همین الان مطمعنم ذوق مرگ میشه .

مثل من ((100))

اینقد قشنگ و جزاب بود که دوبار خوندمش تعریفم جدیه
دوستان حتما شروع کنید ....به دنیال کردن .

خداوکیلی هیچی بهتر از یه داستان جدیدو وباحال نمیتونه اینقد به ادم انرژی و امید بده .

ممنون
http://susawebtools.ir/img/gallery/animation/722.gif

http://susawebtools.ir/img/gallery/animation/783.gif

داستانش عالی بود و جای بحث نذاشت ولی یکم گنگ بود
خواهر جذاب نه جزاب

.AvA.
2014/12/28, 00:17
عالی بود
ادامه بدی یه چیزی میشی در اینده

eliya1400
2014/12/28, 15:58
عالی بود واقعا عالی بود
توصیف هایی که کردی خیلی به جا و مناسب بود

بهت پیشنهاد میکنم حتما واسه داستانت نقشه هفت سرزمین و بقیه داستانتو بکشی

درضمن دادا چون تو داستانت موجود جدید اسم آوردی (یا حداقل واسه من جدیده) حتما یه تصویر براش ردیف کنه تا آدم بتونه تصور کنه

اگه دنیایی فانتزی خودتو با موجودات فانتزی خودت خلق کنی چیز ردیفی میشه

Ajam
2014/12/28, 16:13
من دو تا پیشنهاد دارم یکی برا مجید، یکی برای خوانندگان داستان
1- مجید تا وقتی به یه جایی از داستان نرسیدی که مطمئین باشی تغییری نمی خوای توش اعمال کنی و مطمئین بشی حتما ادامش میدی نمی خواد بقیه فصلا رو بزاری! من که تو رو می شناسم اگه یه جای داستان حس کنی دیگه خوشت نمیاد میشه مثل داستان قبلیت! ملت می مونن تو خماری!
2- عزیزانی که می خوان اندکی با داستان بیشتر اشنا بشن برن ارشیو چت باکسو بخونن 90% کتاب داخل ارشیو هست!( این پیشنهاد دوم هم تیکه بود به مجید، خب اخه برادر من کیف می کنی از داستان نوشتن می دونم ولی چرا هی اسپویل می کنی کتاب خودتو؟)

ThundeR
2014/12/28, 17:12
عالی بود واقعا عالی بود
توصیف هایی که کردی خیلی به جا و مناسب بود

بهت پیشنهاد میکنم حتما واسه داستانت نقشه هفت سرزمین و بقیه داستانتو بکشی

درضمن دادا چون تو داستانت موجود جدید اسم آوردی (یا حداقل واسه من جدیده) حتما یه تصویر براش ردیف کنه تا آدم بتونه تصور کنه

اگه دنیایی فانتزی خودتو با موجودات فانتزی خودت خلق کنی چیز ردیفی میشه

خب ممنون از نقطه نظراتتون...
این فصلای اول بیشتر جنبه معرفی داره و تا چند فصل اول داستان اصلی شروع نمی شه، بخش های آموزشی و این موضوعات که داستان در اونها راکد هستند رو سعی کرد با نثر قوی برای خواننده جذاب کنم. تا ببینیم بازخوردش چی میشه.
نژاد آهیشبی گونه های مختلفی از موجودات شیطانی رو تشکیل داده و همه در یک رده نیستند. (در مورد اسمشم واقعا نمی دونم چرا اینو انتخاب کردم..به ذهنم اومد و به نظرم رسید جذابه؛ البته هنوزم فکر می کنم مناسبه)
در اصل هفت سرزمین نیست، هفت منطقه در سری کوهستان عظیمه که طی نسل ها ساخته شده و بیشتر شبیه صومعه یا چیزی عین قلعه ای محصور در شرارته. به لطف شخصیت های زیاد می تونم به خوبی داستان رو شیفت کنم؛ البته کمی مشکله و باید کلی روش وقت بذارم...
بعد تصمیم گرفتم، روند فصل دهیم همیشه اینطوری باشه که با نوشتن هر چهار فصل یک فصل برای خواننده ها بذارم..اون وقت وقتی جلد یک تموم شد راحت می تونم هر هفته فصل بدم... الان پایان رو مشخص کردم..روند داستان رو می دونم وسعیم بر اینه که در عین جذابیت علاوه بر معرفی شخصیت ها، به نقطه دلخواهم برسم.
اتفاقا همین تصمیم رو دارم، نمونه نقشه قلمروی اِلدا رو کشیدم. به دلیل پیچیده بودن داستان فکر زیادی رو باید روش بذارم..برای همین از همه می خوام صبور باشن و با نظراتشون منو دلگرم کنن(مثل همین الان:دی )..
متشکرم از نظرتون.
----------------
محمد؛ پیشنهادات رو واسه خودت نگه دار داداشی=))=)) نه اینو نصفه ول نمی کنم، قبلی رو هم دلم می خواست کامل کنم و می تونم کامل کنم، منتهی هنوز طرحش به اون شاخ و برگ مد نظر من نرسیده؛ پس ترجیح می دم داستان رو ندم، تا اینکه خواننده آخرش بگه چه چیز چرتی! وقتم رو واس چی حروم کردم. محمد اون که من تو چت باکس گفتم 1 درصد طرح مورد نظر منم نیست:دی
ممنون.

Ara
2014/12/28, 19:18
خیلی جالب بود!
اصلا هم کلیشه ای نبود حداقل به نظر من!
فقط......موهای ارغوانی؟ :|
با یه فصل نمیشه نظر داد خب!
بقیه ی فصلا رو بذار :-"
+جمله آخرشو دوست داشتم : دعا به خداوندگار بی قلبشان....

M.Mahdi
2014/12/29, 00:22
خیلی جالب بود!
اصلا هم کلیشه ای نبود حداقل به نظر من!
فقط......موهای ارغوانی؟ :|
با یه فصل نمیشه نظر داد خب!
بقیه ی فصلا رو بذار :-"
+جمله آخرشو دوست داشتم : دعا به خداوندگار بی قلبشان....

مهتا مگه مو قرمز ندیدی ؟ ارغوانی قرمز پررنگه به زرشکی میزنه فک کنم :-"

+ الان که سرچیدم انگار به بنفش متمایله :| :| :|

ThundeR
2014/12/29, 01:04
فصل اول تا سوم به پست اول اضافه شد:) ممنونم از همه
منتظر نظراتتون هستم
اول از محمد مهدی بابت کاور تشکر می کنم و بعد از یاسی عزیز ویراستارم از سایت بوک پیج

اینم لینک هر سه فصل (http://s5.picofile.com/file/8160215600/ch1_3.pdf.html)

eliya1400
2014/12/29, 09:43
داداش یه انتقاد از کاور ، این کاور حال و هواش بیشتر به یه داستان با موضوع جنگ های صلیبی می خوره تا یه داستان فانتزی حماسی اینطور نیست ؟

Ajam
2014/12/29, 10:14
چه کاور قشنگی!
خیلی قشنگه شده!!

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

چه کاور قشنگی!
خیلی قشنگه شده!!
ولی صلیبش یه حس ناجور به ادم میده می دونم می خواد القا کنه یه قبر فراموش شده( افتخارات مدفون شده) ولی اگه با موضوع داستان بیشتر هموخونی داشت بهتر نبود؟ مثلا یه معبد عجیب غریب خرابه؟

M.Mahdi
2014/12/29, 10:25
چه کاور قشنگی!
خیلی قشنگه شده!!

چه کاور قشنگی!
خیلی قشنگه شده!!
ولی صلیبش یه حس ناجور به ادم میده می دونم می خواد القا کنه یه قبر فراموش شده( افتخارات مدفون شده) ولی اگه با موضوع داستان بیشتر هموخونی داشت بهتر نبود؟ مثلا یه معبد عجیب غریب خرابه؟

معبد ؟ هوممم روش فک میکنم ... ممنون از انتقاد :)

smhmma
2014/12/29, 10:27
مجید دیدم سه فصل گذاشتی رفتم فصل اول رو بخونم
هفت صفحشو خوندم بقیشو ایشالا بعد که برگشتم خونه ولی همینقدر که خوندم عاااااااالی بود
واقعا دمت گرم خیلی قشنگ نوشتی
واقعا خوب افرین افرین
موضوعشم خیلی خوب بود
والا کاور رو برای من باز نمی کنه

M.Mahdi
2014/12/29, 10:37
اهم ... دوستان اگه بجای اون قبره ، عکس معبد یا چیز مناسبی دیدین بگید لطفا ... فقط لطفا با اون رنگ بندی جنگ پایینش همخونی دلشته باشه یعنی تو مایه های قهوه ای باشه ((58))

ThundeR
2014/12/29, 17:48
واقعا ک!!!
الان انتظار داشتم کلی نقد و انتقاد ببینم!
بعد از من انتظار نداشته باشید دفعه بعد سه تا فصل با هم بدمااااااا:| بد:| بچه های بدددددددددد:|
=))=))=))

بعد اینکه لطف کنید خوانده ام رو بزنید تا هر وقت فصل جدید اومد با خبر بشید

smhmma
2014/12/29, 18:15
اقا خوندم خیلی عالی بود فقط چنتا نکته کوچولو
اول اینکه بعضی جاها اینقدر توصیف کم شده بود و یه دفعه ای اتفاق افتاد که ادم نمی فهمید چی شد و چطور شد
مثلا اونجایی که می زنن توی سر الکساندر تا یه صفحه بعدش
و چن جای دیگه
یه جا هم تا به یه حرفی وصل شده بود که مشکل ویرایشی بود
درضمن می شه فونتش رو عوض کنی؟؟
مثلا بکنیش آریل نروو یا ب نازنین خوبه
خدمتو که عرض کنم جز اینا خیییییییلی خوب بود افرین افرین کارت درسته

ThundeR
2014/12/29, 18:25
باشه محمد حسین درستش می کنم..
اون قسمتا هم که می گی کلا اینطوری می نویسم..دوست دارم بعضی جاها مجهول بمونه...
اما به وقتش توصیفات مناسب رو می دم...

azam
2014/12/29, 19:57
یه عالمه نوشتم همه ش پاک شد!:(( :((
عاقا من چن تا سوال دارم!:دی ( البته من مطمئنم به جای جواب یه چن تا جمله میگی و آدمو بیشتر گیج میکنی!)
اون جایی که ادموند و اون شش تا میرند توی جنگل, اون جنگل جزو قلمرو الدا حساب میشد??
بقیه به نکته ی خوبی اشاره کردن! موهای ارغوانی??!!:| ارغوانی اصن چه رنگی هست?!!:دی
راستی الدا چن تا رییس داره??!! تو مسابقه که ادموند شد رییس هفت تا قبیله, بابابزرگ شون هم که هست, یه ارباب براور هم که اسم بردی! مگه اینا چن تا رییس دارن???!
هممم فعلا فقط همینا به ذهنم میرسه! بازم با سوالات دیگه خدمت میرسم!:دی

+ و درمورد کاور, محمدمهدی کاورش خیلی خوشگله, ولی فک کنم یکم نامناسب باشه, مثلا یه جاییش آسمون با ابرهای بنفش (البته تا جایی که یادم میاد!) توصیف شده بود! یا رنگ موها و چشم هاشون خیلی متفاوت بود, به نظرت نباید این تفاوت هارو تو چشم بیاری??
راستی این صلیبه این وسط چیکاره ست??!:دی به چیز خاصی اشاره داره?!!:دی
راستی خداییش کاورت خیلی عالیییه! m.mahdi

smhmma
2014/12/29, 20:16
باشه محمد حسین درستش می کنم..
اون قسمتا هم که می گی کلا اینطوری می نویسم..دوست دارم بعضی جاها مجهول بمونه...
اما به وقتش توصیفات مناسب رو می دم...
خب اخه ادم توی تصورش یه دفعه اختلل ایجاد می شه چون انگار یه تیکه ای اون وسط نیستش
مثلا زدن تو سر الکساندر بعد نفهمیدیم انداختنش تو گونی بردنش یا چجوری بردنش یا...کلا تصورش اصلا ممکن نبود فقط به یه شکل مجولی اینا زدن تو سرش
بعد با هم حرف زدن
بعد کنار ادموند بودن
کلا این وسط تصوری شکل نگرفت
می دونی چی می گم؟ا
اقا ممنون زود فصلای بعد رو هم بزاررررررررررررررررر
زوووووووووووووووود

ThundeR
2014/12/29, 21:14
خب اخه ادم توی تصورش یه دفعه اختلل ایجاد می شه چون انگار یه تیکه ای اون وسط نیستش
مثلا زدن تو سر الکساندر بعد نفهمیدیم انداختنش تو گونی بردنش یا چجوری بردنش یا...کلا تصورش اصلا ممکن نبود فقط به یه شکل مجولی اینا زدن تو سرش
بعد با هم حرف زدن
بعد کنار ادموند بودن
کلا این وسط تصوری شکل نگرفت
می دونی چی می گم؟ا
اقا ممنون زود فصلای بعد رو هم بزاررررررررررررررررر
زوووووووووووووووود

محمد حسین؟؟؟
کجاش گنگ بود؟؟ بابا ویلی عزیز انداخت رو کولش ال رو دیگه! بعد هم از همون جاده قبلی که ادموند و بقیه تو فصل اول ازش برگشتن... رفتن به جنگل! توضیح دادم دیه:دی

یه عالمه نوشتم همه ش پاک شد!:(( :((
عاقا من چن تا سوال دارم!:دی ( البته من مطمئنم به جای جواب یه چن تا جمله میگی و آدمو بیشتر گیج میکنی!)
اون جایی که ادموند و اون شش تا میرند توی جنگل, اون جنگل جزو قلمرو الدا حساب میشد??
بقیه به نکته ی خوبی اشاره کردن! موهای ارغوانی??!!:| ارغوانی اصن چه رنگی هست?!!:دی
راستی الدا چن تا رییس داره??!! تو مسابقه که ادموند شد رییس هفت تا قبیله, بابابزرگ شون هم که هست, یه ارباب براور هم که اسم بردی! مگه اینا چن تا رییس دارن???!
هممم فعلا فقط همینا به ذهنم میرسه! بازم با سوالات دیگه خدمت میرسم!:دی

+ و درمورد کاور, محمدمهدی کاورش خیلی خوشگله, ولی فک کنم یکم نامناسب باشه, مثلا یه جاییش آسمون با ابرهای بنفش (البته تا جایی که یادم میاد!) توصیف شده بود! یا رنگ موها و چشم هاشون خیلی متفاوت بود, به نظرت نباید این تفاوت هارو تو چشم بیاری??
راستی خداییش کاورت خیلی عالیییه! @m.mahdi (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=928)
آره کاور محمد مهدی عالی بود...کارش حرف نداره بچه پررو=))
اون صلیب نشانه مرگه!
داستان فانتزی حماسیه، تو داستان فانتزی باید انتظار خرق عادت رو داشته باشی... موجودات عجیب و افسانه ای هستن، وقتی اینا هستن شخصی با موهای ارغوانی نمی تونه باشه؟؟ ارغوانی صورتی پررنگه(مایل به بنفش تیره رو به صورتی:دی )
الدا قلمرو داستان منه؛ یه چیزی مثل آردا. البته در اون حد بزرگ نیست اما می شه توش به خوبی مانور داد..کوهستان الوت بخشی از الداست.. شمال الدا رو اقیانوس آتش، مرکز سرزمین سرخ، جنوب شرقی کوهستان الوت و جنوب غربی رو جنگل سیاه تشکیل می ده. البته جنگل تا جلوی کوهستان پیشروی کرده:دی
کاور اصلا هم بی ربط نیست. البته درسته که جنگ انسان با انسان تو داستان نبوده اما من برنامه هایی برای داستان داشتم که به صورت اتفاقی با کاور محمد مهدی یکسان در اومده؛ خدا بده شانس:)):)) کوهستان متشکل از هفت منطقه و برای هر منطقه یه رئیس هست... هر منطقه به ائین یکی از هفت خدا پایبنده... و دلیل تعدد استفاده از عدد هفت ... اعتقاد شدید و مقدس شمردن این عدد توسط خود این قوم هستش....
در حقیقت آسمون بنفش نبوده اما اگه منم به سرم همچین ضربه ای بخوره خب معلومه کور رنگی می گیرم:دی
بعد ببین اعظم... من شخصیت های زیادی رو خلق کردم چون هر کدومشون نقش مهمی دارن..کنترل این همه شخصیت و از همه مهم تر وصیف ظاهر و اخلاقشون خیلی سخته! من تو همین سه فصل اول 14 تا شخصیت آوردم:| طبیعیه فصلای اولیه رو برای معرفی اونا صرف کنم.

smhmma
2014/12/29, 21:35
محمد حسین؟؟؟
کجاش گنگ بود؟؟ بابا ویلی عزیز انداخت رو کولش ال رو دیگه! بعد هم از همون جاده قبلی که ادموند و بقیه تو فصل اول ازش برگشتن... رفتن به جنگل! توضیح دادم دیه:دی

.
جون تو یکمی گنگ بود
برو بخونش
بدون اینکه از تصورات قبلیت استفاده کنی سعی کن با کلمات خودت تصور کنی
جدی یکمی توصیف بیشتر می خواد

azam
2014/12/29, 22:23
محمد حسین؟؟؟

آره کاور محمد مهدی عالی بود...کارش حرف نداره بچه پررو=))
اون صلیب نشانه مرگه!
داستان فانتزی حماسیه، تو داستان فانتزی باید انتظار خرق عادت رو داشته باشی... موجودات عجیب و افسانه ای هستن، وقتی اینا هستن شخصی با موهای ارغوانی نمی تونه باشه؟؟ ارغوانی صورتی پررنگه(مایل به بنفش تیره رو به صورتی:دی )
الدا قلمرو داستان منه؛ یه چیزی مثل آردا. البته در اون حد بزرگ نیست اما می شه توش به خوبی مانور داد..کوهستان الوت بخشی از الداست.. شمال الدا رو اقیانوس آتش، مرکز سرزمین سرخ، جنوب شرقی کوهستان الوت و جنوب غربی رو جنگل سیاه تشکیل می ده. البته جنگل تا جلوی کوهستان پیشروی کرده:دی
کاور اصلا هم بی ربط نیست. البته درسته که جنگ انسان با انسان تو داستان نبوده اما من برنامه هایی برای داستان داشتم که به صورت اتفاقی با کاور محمد مهدی یکسان در اومده؛ خدا بده شانس:)):)) کوهستان متشکل از هفت منطقه و برای هر منطقه یه رئیس هست... هر منطقه به ائین یکی از هفت خدا پایبنده... و دلیل تعدد استفاده از عدد هفت ... اعتقاد شدید و مقدس شمردن این عدد توسط خود این قوم هستش....
در حقیقت آسمون بنفش نبوده اما اگه منم به سرم همچین ضربه ای بخوره خب معلومه کور رنگی می گیرم:دی
بعد ببین اعظم... من شخصیت های زیادی رو خلق کردم چون هر کدومشون نقش مهمی دارن..کنترل این همه شخصیت و از همه مهم تر وصیف ظاهر و اخلاقشون خیلی سخته! من تو همین سه فصل اول 14 تا شخصیت آوردم:| طبیعیه فصلای اولیه رو برای معرفی اونا صرف کنم.
:| حدسم درست بود! مرسی از توضیحاتت! الان من بیشتر گیج شدم!!! امممم نمیشه یه نقشه ی درست حسابی از قلمروی داستانت بکشی?!:دی من الان دارم شمال جنوب حساب میکنم ببینم چی کجا قرار میگیره!:دی
تو فصل سه یعنی الکس کور رنگی گرفته بود و توهم زده بود??!!!:| خو من از کجا میتونستم بفهمم! نوشتی که چشماشو باز کردو به آسمون تیره با ابرهای بنفش خیره شد! خو یه جوری باید مشخص میکردی که الکس الان تو توهمه! الان من یه مدته دارم تصور میکنم ابر بنفش با آسمون تیره چه شکلی ان!:دی
من با محمدحسین موافقم! یه کمی مبهم نوشتی! مخصوصا اون قسمتی که. تازه با سنگ زدند تو سر الکس و با هم دارن حرف میزنند ( فک کنم قبلا بهت گفتم!:دی)
راستی رییس های قبیله رو نگفتی! چرا سه تا رییس دارن??? این سه تا به ترتیب سن مقام شون از هم بیشتره?? اول بابابزرگه بعد اون شخص مسن و بعد هم ادموند???!
بنفش تیره ی مایل به صورتی??!!:| مرسی از توضیح!:| من برم تصور کنم ببینم چه رنگیه!:دی

ThundeR
2014/12/30, 11:23
:| حدسم درست بود! مرسی از توضیحاتت! الان من بیشتر گیج شدم!!! امممم نمیشه یه نقشه ی درست حسابی از قلمروی داستانت بکشی?!:دی من الان دارم شمال جنوب حساب میکنم ببینم چی کجا قرار میگیره!:دی
تو فصل سه یعنی الکس کور رنگی گرفته بود و توهم زده بود??!!!:| خو من از کجا میتونستم بفهمم! نوشتی که چشماشو باز کردو به آسمون تیره با ابرهای بنفش خیره شد! خو یه جوری باید مشخص میکردی که الکس الان تو توهمه! الان من یه مدته دارم تصور میکنم ابر بنفش با آسمون تیره چه شکلی ان!:دی
من با محمدحسین موافقم! یه کمی مبهم نوشتی! مخصوصا اون قسمتی که. تازه با سنگ زدند تو سر الکس و با هم دارن حرف میزنند ( فک کنم قبلا بهت گفتم!:دی)
راستی رییس های قبیله رو نگفتی! چرا سه تا رییس دارن??? این سه تا به ترتیب سن مقام شون از هم بیشتره?? اول بابابزرگه بعد اون شخص مسن و بعد هم ادموند???!
بنفش تیره ی مایل به صورتی??!!:| مرسی از توضیح!:| من برم تصور کنم ببینم چه رنگیه!:دی

خواهر
گروه شاهین طلایی= دلتا فورس:دی
ادموند فرمانده دلتا فورسه نه قبیله ها(قبیله راحت تره خودمونیم..خخخخخخ)
به خاطر مقامیش رئسای قبیله بهش احترام می ذارن...
پدربزرگ هم به خاطر سن زیادش و از همه مهمتر یه راز دیگه رئیس قبیله هاست.. ب جز اون شش رئیس دیگه هستن که هر کدوم منطقه خودشون رو اداره می کنن(هنو یکیشون رو معرفی کردم)...اما پدر بزرگ علاوه بر منطقه هفت...به بقیشون هم می تونه دستور بده...:| افتااااااااد؟؟:دی ورش دار:)) بالاخره دوهزار تومن پوله دیه:دی
بعد من به شوخی گفتم مخش تکون خورده وگرنه واقعا همون طور که توصیف کردم بود:دی
در ضمن با سنگ نزدند. با چوب زدن. من که نباید همه چیو معلوم کنم..به صورت عادی با چی می زنن تو سر طرف تا بیهوش بشه؟؟ این قسمتو گذاشته بودم تا تخیل خود خواننده کاملش کنه اما ماشالا تخیلا تعطیله=))=))=))
بعد مگه نقشه داستان رو بهت نشون ندادم؟؟؟(نذار بگم تو به من مشاوره می دی هااااااااااا:(( )

M.Mahdi
2014/12/30, 15:45
:| آخه من قیافه ی کاراکترای مجیدو از کجا بیارم بذارم اعظم ؟ :| ((200))

بوخودا من تصاویرو میکس میکنم نمیتونم خودم تصویر خلق کنم :((

:دی

راستی خداییش کاورت خیلی عالیییه! @m.mahdi (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=928)

اون صلیبه مثلا نشانگر افتخارات مدفون شده هست :| اصن صلیب نیست سنگ قبره به شکل صلیب :|

azam
2014/12/30, 17:49
خواهر
گروه عقاب طلایی= دلتا فورس:دی
ادموند فرمانده دلتا فورسه نه قبیله ها(قبیله راحت تره خودمونیم..خخخخخخ)
به خاطر مقامیش رئسای قبیله بهش احترام می ذارن...
پدربزرگ هم به خاطر سن زیادش و از همه مهمتر یه راز دیگه رئیس قبیله هاست.. ب جز اون شش رئیس دیگه هستن که هر کدوم منطقه خودشون رو اداره می کنن(هنو یکیشون رو معرفی کردم)...اما پدر بزرگ علاوه بر منطقه هفت...به بقیشون هم می تونه دستور بده...:| افتااااااااد؟؟:دی ورش دار:)) بالاخره دوهزار تومن پوله دیه:دی
بعد من به شوخی گفتم مخش تکون خورده وگرنه واقعا همون طور که توصیف کردم بود:دی
در ضمن با سنگ نزدند. با چوب زدن. من که نباید همه چیو معلوم کنم..به صورت عادی با چی می زنن تو سر طرف تا بیهوش بشه؟؟ این قسمتو گذاشته بودم تا تخیل خود خواننده کاملش کنه اما ماشالا تخیلا تعطیله=))=))=))
بعد مگه نقشه داستان رو بهت نشون ندادم؟؟؟(نذار بگم تو به من مشاوره می دی هااااااااااا:(( )

خو ما از کجا میتونستیم تصور کنیم که با سنگ زدن یا چوب?!:دی
خخخخخخ منظور من یه نقشه ی درست حسابی بود!:دی حالا که محمدمهدی دست به کاورش خوبه بده یه نقشه ی خوشگل هم واسه ت بکشه!:دی ( m.mahdi. )
مشاوره??!!:| من???!!:| نکنه اون مشاوره هایی که درمورد قتل بهت میگم و میگی?!:دی اگه بخوای به حرفای من گوش کنی که تا الان باید از 19 تا شخصیت 21 شونو کشته باشی!:))
راستی یه سوال!:دی تزویر یعنی چی???? :دی. ( منظورم به اسم کتاب ته!:دی)

:| آخه من قیافه ی کاراکترای مجیدو از کجا بیارم بذارم اعظم ؟ :| ((200))

بوخودا من تصاویرو میکس میکنم نمیتونم خودم تصویر خلق کنم :((

اون صلیبه مثلا نشانگر افتخارات مدفون شده هست :| اصن صلیب نیست سنگ قبره به شکل صلیب :|

:دی :دی :دی :دی:دی:دی
حرفت خیلی منطقی بود!:دی
سنگ قبر??! سنگ قبر کی??!! :دی

M.Mahdi
2014/12/31, 14:55
اهم ! در پی اعتراضات گسترده ای که به کاورشد ( :-" ) اینجانب کاور دیگه ای ساختم ! امیدوارم این خوب باشه ؟! smhmma azam Ajam PLUTO

http://8pic.ir/images/7x25grac92u0u736uhe7.png

smhmma
2014/12/31, 15:05
اهم ! در پی اعتراضات گسترده ای که به کاورشد ( :-" ) اینجانب کاور دیگه ای ساختم ! امیدوارم این خوب باشه ؟! @smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362) @azam (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=342) @Ajam (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1256) @PLUTO (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=226)

ای بابا کدوم اعتراض؟؟من که گفتم خیلی خوشگله
فقط گفتیم که خیلی به درد این داستان نمی خوره وگرنه به درد یه داستان دیگه شاید خیلی بخوره

ااااااااااای جان چقدر خوشکله این یکی کاوره
ایول بابا دمت گرم عالیه

البته هنوز نصفش برام نمایش داده نشده ها

اها خب الان پایینش هم به نمایش دراومد
می گم چه اصراری داری یه جنگجوی صلیبی توی کاورت باشه؟؟
ولی خب واقعا قشنگ شده
جدی می گم
فقط می شه به نظرم این تغییرات رو اعمل کنی بهتره
اول نشان روی اون سپره رو پاک کن
دوم...نه همین خوبه
اگر اینکارو بکنی به نظرم عالیه
ماشالا استعدادت توی کارای گرافیکی خیلی خوبه ها

azam
2014/12/31, 15:14
خخخخخخخخخ شکایت????!!!
عاقا من بازم ربط کاور جدید و با داستان نمی فهمم!:))
خخخخخخخ جدی نگیر همینطوری پروندم! :دی خیلی کاور ت قشنگهههه! ببینم شاگرد قبول نمیکنی???!! :دی

smhmma
2014/12/31, 15:16
خخخخخخخخخ شکایت????!!!
عاقا من بازم ربط کاور جدید و با داستان نمی فهمم!:))
خخخخخخخ جدی نگیر همینطوری پروندم! :دی خیلی کاور ت قشنگهههه! ببینم شاگرد قبول نمیکنی???!! :دی
خخخخخخخخ بابا این دیگه مشکل از خودته
خب افتخارات مدفون شده دیگه
اون سنگ قبراش عالیه

M.Mahdi
2014/12/31, 15:19
اها خب الان پایینش هم به نمایش دراومد
می گم چه اصراری داری یه جنگجوی صلیبی توی کاورت باشه؟؟
ولی خب واقعا قشنگ شده
جدی می گم
فقط می شه به نظرم این تغییرات رو اعمل کنی بهتره
اول نشان روی اون سپره رو پاک کن
دوم...نه همین خوبه
اگر اینکارو بکنی به نظرم عالیه
ماشالا استعدادت توی کارای گرافیکی خیلی خوبه ها

محمد حسین برادر چرا این کارو با من میکنی ؟ :(( :(( :(( ((200))

عاقا اصن کی گفته اون جنگجوی صلیبیه ؟ :((

بعدشم بنده فتوشاپیست حرفه ای نیستم نمیتونم اون طرحه رو پاک کنم بعدشم اگه پاک کنم خیلی خالی میشه روی سپر مجبورم یه چیز دیگه بذارم جاش خلاصه همه ی اینا مساوی میشه با نشدن این نظر ((200)) ((200))

بعدشم به طور قطع میتونم بگم اون جنگجوی صلیبی نیست چون پوستر یه بازی بوده اون یارو ، بازیه هم هیچ ربطی به جنگ صلیبی نداشت :-"

عاقا شوالیه ست دیه ! شوالیه ندیدین مگه ((200))

azam
2014/12/31, 15:28
عاقا اون مجسمه ی بالدار که توی کاوره مجسمه ی چیه???? چه مجسمه ایه???:دی

M.Mahdi
2014/12/31, 15:31
عاقا اون مجسمه ی بالدار که توی کاوره مجسمه ی چیه???? چه مجسمه ایه???:دی

اعظم بگم غلط کردم کافیه ؟ ((200)) ((200)) ((200))

azam
2014/12/31, 15:38
اعظم بگم غلط کردم کافیه ؟ ((200)) ((200)) ((200))

خخخخخخخخخخخ
نه جدی! مجسمه ی چیه??!! این مجسمه هه تو کاور داره بهم چشمک میکنه!:دی از رو سرش هم که معلوم نیست مجسمه ی آدمه یا یه چیز دیگه!:دی
ولی این کاورت خییلیییییی قشنگه! ازش خوشم اومد!

ThundeR
2014/12/31, 16:24
ممنون مهدی اما کاور قبلی بسیار با ربط تر و زیبا تره:دی اون ساحتمونا که نابود م کنه ربطش به داستان رو.. داستان تو دوره قدیمه:‍| بعد شایدم خودت ندونی اما تو کاور قبلی بعضی از موضوعات داستان رو به تصویر کشیدی:دی دل به دل راه داره! من کاور اول رو می خوام..بنده باید راضی باشم که هستم=))=)) توهین به شخص شخیصتون نباشه هاا:)):)):))

M.Mahdi
2014/12/31, 17:47
ممنون مهدی اما کاور قبلی بسیار با ربط تر و زیبا تره:دی اون ساحتمونا که نابود م کنه ربطش به داستان رو.. داستان تو دوره قدیمه:‍| بعد شایدم خودت ندونی اما تو کاور قبلی بعضی از موضوعات داستان رو به تصویر کشیدی:دی دل به دل راه داره! من کاور اول رو می خوام..بنده باید راضی باشم که هستم=))=)) توهین به شخص شخیصتون نباشه هاا:)):)):))
اصن نظر تو مهم نیست مجید برو اون طرف ببینم . خخخخخخ :دی:دی

خوب هرطور دوست داری :). جدی کاور اول اینقدر ارتباط داشت ؟ دم خودم گرم ((۴۲))

ولی ساختمونای کاور دومیه هم قدیمی دیه برادر ... معماری ویکتوریایی رو تشخیص نمیدی ؟

the ship
2014/12/31, 19:04
سلام. مجید داستانت عالیه. خیلی خیلی خیلی.... . واقعا خوب مینویسی. ممنون. فقط جرئت داری اینم نصفه ول کن((231)) من نمیخواستم بخونم بعدا نمونم تو خماری ولی بعد دیدم 3 تا فصل دادی نظرم عوض شد. مرسی.((70))

مجید غر نزن. کاور دومی خیلی قشنگ تره. ارتباطاتو ول کن مهم حسیه که کاور ایجاد کنه این دومی خیلی خوب حس میده((200)) بعدم فقط نظر ما مهمه دقت کن.((200))

اهم ! در پی اعتراضات گسترده ای که به کاورشد ( :-" ) اینجانب کاور دیگه ای ساختم ! امیدوارم این خوب باشه ؟!

محمدمهدی عالــــــــــــــــــــــ یه خیلی خوب شده. دستت درد نکنه.((87))

ThundeR
2015/01/01, 07:47
بعله اما مشکل من اون شیریه که رو سپره! اگه شاهین بود مشکلی نداشتم با تعویض کاور:دی البته سپر رو هم یه کم غیرواقعی دستش گرفته:دی
محمد مهدی خیلی زحمت می کشه! قدر این بشرو بدونید:دی

smhmma
2015/01/01, 08:34
اقا این حرفای کاور و اینا رو ول کن
فصل های بعد رو بده مجیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــد

ThundeR
2015/01/01, 09:19
اقا این حرفای کاور و اینا رو ول کن
فصل های بعد رو بده مجیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــد

امتحان+:دی+http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28197%29.gif + بی تمرکزی ناشی از امتحان+ گفتم ک:هر سه فصل نوشتن یه فصل گذاشتن=دیرکرد
:)):)):))
عجب معادله توپی بود.

smhmma
2015/01/01, 09:36
امتحان+:دی+http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28197%29.gif + بی تمرکزی ناشی از امتحان+ گفتم ک:هر سه فصل نوشتن یه فصل گذاشتن=دیرکرد
:)):)):))
عجب معادله توپی بود.

تا هفته ی دیگه همین موقع فصل بعدی روی سایت نباشه...((89))((89))

azam
2015/01/01, 16:09
تا هفته ی دیگه همین موقع فصل بعدی روی سایت نباشه...((89))((89))

محمدحسین! کمک نمیخوای??! منم میتونم با لنگه کفش بیوفتم دنبالش!:دی
مجییییییییید! زوووود باش فصل بعد و بدههههه!

مجید: باشه، انقده اسپم ندید:دی بذار بنویسم! من که ماشین تایپ نیستم:دی
بعد تازه امتحان دارم، اولی رو خوب دادم نذار دومی رو خراب کنم:((

M.Mahdi
2015/01/01, 23:53
بعله اما مشکل من اون شیریه که رو سپره! اگه شاهین بود مشکلی نداشتم با تعویض کاور:دی البته سپر رو هم یه کم غیرواقعی دستش گرفته:دی
محمد مهدی خیلی زحمت می کشه! قدر این بشرو بدونید:دی

مجید اون شیر نیست برادر ..... یه جورایی گرگه انگار به پوزش نگاه کن چقد بلنده :-" اون سپره رو هم خو بسته به بازوش دیگه مثل فیلما ... ندیدی مگه ((200)) :-" ( راستش خودمم کاور دومی رو بیتشر دوست دارم ((63)) )

خلاصه مجید برا جلد دوم یه کاوری بسازم کل فایل داستانتو شیفت دیلیت کنی ! ((200)) ((200))

مجید: قبول! کاور دوم رو می ذارم تا نکشتید منوووو!
داستان هم داره جاهای حساسش رو شروع می کنههههه:))

BOOKBL
2015/01/03, 18:48
قیافه الکس چه شکلیه ؟ امممم بجز این عالی بود .........

ThundeR
2015/01/04, 19:23
سلام و صد سلااام
فصل چهار ارائه شد.. دوستان دسترسی دار لطف کنن عنوان رو ویرایش کنن
نظر فراموش نشوددددددhttp://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28129%29.gif

smhmma
2015/01/04, 20:50
مجید فقط می تونم بگم خیلی خیلی خوب بود واقعا کارت درسته خیلی کتاب قشنگی می شه ایشالا
امجید می کشمت اگر دیر فصل بعدی رو بدی فهمیدی؟؟

Nightsky
2015/01/04, 20:55
خسته نباشی نویسنده!

.AvA.
2015/01/05, 19:10
عالی بود
ادامه بده اگه ادامه ندی...

M.A.S.K
2015/01/06, 11:34
منتظر ادامشم منم

ThundeR
2015/01/08, 12:41
فصل 5 به پست اول اضافه شد...
نظر فراموش نشه! ممنون:)

ThundeR
2015/01/08, 14:50
راستی صفحه 11 فصل 5 اشتباهی به جا ادموند نوشتم ادوارد!‌گفتم در جریان باشید. :دی

ThundeR
2015/01/16, 19:37
فصل ششم اضافه شد
عنوان ویرایش بشه لطفا:)
مرسی علی:دی @master (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=10)
:دی

smhmma
2015/01/22, 13:04
ای ول دمت گرم مجید من تازه نتم وصل شده اومدم دیدم فصل گذاشتی شگفت زده شدم
خیلی دمت گرم
می خونم میام نظر میدم
ولی یکمی طول می کشه چون کلی کار عقب ونده دارم
درضمن پیش پیش زودی فصل بعد رو بده

ThundeR
2015/01/22, 18:35
خواهش میشه! باز خوبه یه خواننده ثابت داریم..دفعه بعدی تا فصل ده می دم اما اگه نظرات بچه ها دلگرم کننده ننباشه....:|:|:|:((:((..باز مرسی از تو..خخخخخخخخخ...

@smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362)

.....................:دی

smhmma
2015/01/22, 19:01
خواهش میشه! باز خوبه یه خواننده ثابت داریم..دفعه بعدی تا فصل ده می دم اما اگه نظرات بچه ها دلگرم کننده ننباشه....:|:|:|:((:((..باز مرسی از تو..خخخخخخخخخ...

@smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362)

.....................:دی

خواهش بابا درضمن درک کن مردم کلی امتحان و گرفتاری دارن
مجید نظرمو اون طرف گفتم برو بخون

ThundeR
2015/01/25, 14:30
پارت اول اضافه شد: (http://s4.picofile.com/file/8166120868/part_one_1_8_.pdf.html) من نمی دونم نتم چه مرگشه! محمد حسین لطف می کنی لینک رو به پست اول اضافه کنی و بقیه لینکارو حذف کنی و عنوان رو درست کنی؟:دی smhmma

ThundeR
2015/01/26, 17:06
فصل نه هم وقتی روش کار کردم ارائه می دم:) گرچه دلیل کم خواننده بودن اینه که تازه اول داستانه:دی

smhmma
2015/01/26, 20:50
پارت اول اضافه شد: (http://s4.picofile.com/file/8166120868/part_one_1_8_.pdf.html) من نمی دونم نتم چه مرگشه! محمد حسین لطف می کنی لینک رو به پست اول اضافه کنی و بقیه لینکارو حذف کنی و عنوان رو درست کنی؟:دی @smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362)
انجام شد قوزمیت جان
خوبه خوبه داری سریع فصل می دی
قوزمیت گرامی باید یکمی تبلیغشو بکنی

درضمن مردم زخم دیده شدن برای همین خیلیا تا وقتی تموم نشه یا تا وقتی خیلی به اخرش نزدیک نشه شروع به خوندن نمی کنن

ThundeR
2015/01/30, 10:05
فصل 9 (http://s5.picofile.com/file/8167100834/9.pdf.html) ارائه شد
نظرات فراموش نشود

He$tiA
2015/01/30, 17:17
خیلی کتابتو دوست دارم
پ.ن:افرین که زود فصل میدی گرچه علافایی مث تو و امثال دانشگاهیت وقتشون زیاده((71))((71))((71))

psnd
2015/02/07, 10:56
با اینکه یکم شخصیتا رو درست نشتاختم ولی در کل خیلی عالی بود ممنون وموفق باشید((55))

.AvA.
2015/02/16, 22:08
واقعا عالی...
حرف نداش...
ادامه بده...
در انتظار ادامه هستم...

wolf
2015/02/16, 22:26
اسیر کاورت شدم مخصوصا قسمت زیریش.
داستانت خیلی خوبه.جالب بود

ThundeR
2015/02/17, 09:02
سلام شرمنده فصول بعدی یه کم دیر میشه.
تقریبا بیست روزی نیستم بعد اومدنم یه سه فصل می دم:دی
حله؟:دی

شایدم چهارتا:دی

f.s
2015/05/13, 19:16
کتابت عالی بود....
بجز ی سری اشکالات تایپی واقعا هیچ نقدی نداره!!!!!!!!
محشر بود!!!!!!
زودتر ادامشو شروع کن....
وگرنه......
من کچلت میکنم!!!!!!!!:دی