PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم ترین خبر در باره انجمن پیشتاز (مهم )

shery
2014/12/25, 01:31
سلام و درود فراوان به تمامی بچه های فانتزی خون و البته دوستان پشتازی .....

یه سوال دارم ؟

ایا ما واقعاااااا انجمن کتاب خوانی و فانتزی هستیم ؟

نه جدی هستم

همین الان سرچ کنید انجمن افسانه هااااا. همین الان بزنید گود لایف بزنید هرجااااااا که به کتاب ربط داشته باشه ......

شما همچین وضعیتی که تو پستای انجمن خودتون میبیند رو هیجا نمیبنید

ایا واقعا برای کتاب عضو شدید؟
بچه های این انجمن جدیدا فقط به پیام های غیر مرتبط و اخبار نامشخصی که شاید همونارو تو وایبر میخونیم علاقه مند شدن .

واقعا چرا ؟
حرف این نیست که دوستی و خنده و شادی و تفریح نباشه من خودم چندیدن ساله تو تمای انجمن های کتاب بودم و چرخیدم همه رو تجربه کردم .
اما واقعا دیگه از مبحث اصلی داریم خارج میشیم .

اینجا یه سری دارن برای کتاب تلاش میکنن ....و من متوجه شدم یه سری هستن داخل سایت که اصلا نمیدونم کتاب فانتزی چی هست .
ایا علاقه ما به کتاب خوانی کم شده یا واقعا دیگه کسی برای موضع اصلی عضو نمیشه ؟
بچه ها حتی دیگه به موضوعات مرتبط علاقه هم نشون نمیدن .

هر مشکلی باشه باید با همکاری همدیگه اونو حلش کنیم
خواهشاا با نگاهی نو به انجمن خودتون نگاه کنید.

نکته : من یه پست مشابه اینجا رو داخل سه انجمن دیگه زدم . تمامی انجمن تعداد بازدید کنند ها نظرات نقدهاشو و حتی لایک هاشون سه برابر انجمن خودمون بود .
واین دیگه ینی یه مشکل بزرگ .

Hermion
2014/12/25, 09:28
با کمال تاسف باید بگم صد در صد موافقم :|
ولی چاره چیه؟ غیر از این که هر کس خودش رعایت کنه چاره ای نیست

lord of darkness
2014/12/25, 09:29
مطلب حتما نباید در مورد کتاب باشه............
همین شعر ها....داستان های کوتاه...........
به نظر تو درست نیستند..........
همه چی به اندازه هر چند قبول دارم در بعضی موارد زیاده روی شده........

*HoSsEiN*
2014/12/25, 09:49
بله بله
راست ميگي ديگه مثل قديما نيست،‌اينجا را نميگم، من اينجا عضو شدم. كلاً ميگم،‌قبلاً هميشه بحث نوشتن داستان و اسكن كتاب و ... بود. امار كتابخواني هم كم شده فكر كنم نسل قديم كه با كتابخواني اشنا بودن الان مشغول كار و زندگين وقت ندارن نسل جديد هم مشغول انگري بردز و ... شده.

johnsnow
2014/12/25, 09:58
خب راستش منم موافقم شاید دلیل اصلیش اینه که دیگه کتاب جدیدی نداریم. یعنی دیگه مترجمهای خوب خودمونم نداریم راستش همه مترجمامون وقتاشون بیش از حد پره یعنی وقت هممون پره اما خب شاید با معرفی چندتا کتاب جدیو و چندتا مترجم جدید همه چی درست بشه.

kianaz
2014/12/25, 10:00
به نظر من برا بعضیا ( یکیشون خودم) الان که مدرسه ها شروع شده و کلا کارای تحصیلی هست از کتاب خوندن دور شدن من یکی خودم عاشق کتاب و کتاب خوندم ولی هر کاریم بکنیم برا خوندن داستانا و کتابای بلند وقت نداریم تو تابستون چقدر بچه ها کتاب می خوندن و خیلیام خودشون دست به قلم بودن ولی الان به خاطر درس و امتحانا خیلی کمتر شده
مطمئن باش تو عید یا تابستون میشیم همون بچه هایی که همش کتاب می خوندن
بعدشم این داستانا یا شعرای کوتاه حد اقل احساس مارو نسبت به داستان نگه میدارن
ممنون به خاطر تاپیک

haniyeh
2014/12/25, 10:53
چی می شه گفت؟
بیشتر سایت ها همین وضعیت اینجا رو دارن. گودلایف هم همین وضع رو داشت وقتی که تازه مدیرش شدم. من و بقیه به زور کشوندیمش بالا که این شد.
بستگی به تلاش بچه ها تو اون زمینه داره. اگه کسایی که عضو سایتن و مدیرای سایتن کسایی نباشن که به کتابخونی و وقت انتشار کتاب ها اهمیت می دن اوضاع سایت بی نهایت به هم می ریزه. بچه ها به جای این که تو تاپیکای محبوب پست بدن بهتره که نظر بذارن در مورد رمان ها. تاپیک برای نقد و بررسی رمان ها بزنن.
به هر حال براتون آرزوی موفقیت دارم. :)

m_ali
2014/12/25, 11:18
خوب این راهش سادست
باید یه بخش هایی گذاشته بشه که بحث راجع به کتاب و کتابخوانی بیشتر شه مثلا بحث راجع به کتابای ترجمه ی خود سایت نقد داستان و اینکه تو فصول بعدی چی میشه
دوستان دقت کنید که وقتی یه نفر میاد تو سایت از طریق سرچ گوگل این لینکو باز کرده
مثلا سرچ کرده بوده راجع به ورزش یا هر چیز دیگه ای و سایت ما اومده.
خوب باز میکنه
و هرکس یه نگاه به پستای اخیر که بالای صفحست بکنه اکثر مواقع هیچ چیزی که مربوط به کتاب باشه یا بگه سایت سایت کتاب خوانیه نمیبینه.
قالب هم کمکی نمیکنه.
اینطوری اعضای جدیدی میان که اصلا با کتاب کاری ندارن.
که اخیرا هم زیاد شده!
توصیه ی من اینه که اون قسمت قالب که لینکای کتاب کافه -کتاب خانه- کیوسک و......... هستند رو یکم قابل دیدن ترش کنید مثلا میشه توی اسلایدر گذاشتش
یا قسمت آخرین ارسال ها رو یه قسمت بهش اضافه کنید که آخرین مطالب ارسال شده راجع به کتاب باشه.
شاید به نظر بی فایده بیاد ولی خیلی کمک میکنه!
من تو دو هفته ی اخیر سه تا پست با همین مضمون پست شهرزاد عزیز دیدم.
اعضا هم فقط اومدن تو و تایید کردن!((225))
من خودم یکم دقت کردم متوجه شدم که یه تغییراتی تو همین قالب انجام شده و دیدنشون کمی دقت لازم داشت قبلا متوجهشون نشده بودم!
مثلا همین قسمت نقل قول بالای آخرین ارسال ها
"ویکتور هوگو: برای نابود کردن یک فرهنگ نیازی نیست کتابها را سوزاند، کافیست کاری کنید مردم آنها را نخوانند"
همینو یکم تو دید ترش کنید!
دومین چیزی که خیلی کمک میکنه اینه که مدیران سایت پست هایی بزارن که راجع به کتاب باشه و اعضا بتونن توش مشارکت کنن.
باور کنید وقتی یه مدیر یه پست میزاره مشارکت توش خیلی بیشتره من مدتیه پست جدیدی ندیدم که بره بالای 10 صفحه
سومین چیزی که بازم خیلی کمک میکنه اینه که علاوه بر نشریه اخبار دنیای کتاب رو قبل از انتشار نشریه در فروم بزارید و بعد مجموعش رو علاوه بر مقالات و غیره و غیره تو نشریه بزارید.
امید وارم این پست رو دیده باشین

He$tiA
2014/12/25, 11:23
من با حسین موافقم قبلا خیلی بیشتر نقد کتاب و ترجمه های روز به روز داشتیم
البته باید در نظر بگیریم که بیشترمون هر سال که به پایه ی درسی بالاتری میریم مسلما وقتمون کمتر میشه و باید بیشتر رو درس تمرکز کنیم
اما خب اینجا هم تقریبا داره میشه یه سایتی که بیای مطلب خنده دار بخونی و رد شی که به اندازش خوبه البته
ولی فکر میکنم باید درمورد کتاب های جیدی که منتشر میشن اطلاع داشته باشیم و بدونیم که وای مثلا این یه کتابیه که چند ماه پیش توی انگلیس اومده و فروش خوبی داشته
مثل این که ما از اخبار سلبیرتی ها یا اهنگ ها همیشه به روز هستیم درمورد کتاب هم فعال باشیم خیلی زود تعداد کتاب های سایتمون بیشتر میشه!

ThundeR
2014/12/25, 11:34
اگه می شد بیشتر از صد در صد موافقت کنم، موافقت می کردم!
اسپم خیلی زیاد شده:| یکیشون هم خودم که هی می خوام ندم، هی دوباره اسپم می دم:|
اصلاً از تاپیکای جدیدی که زده می شه یک شیشمش هم در مورد کتاب نیست:| اون اولا واقعا خوب بود سایت، الانم نمی گم بده الانم راضیم منتهی یه کم از فضای کتاب خوانی زدیم جاده خاکی.
و هر چه قدر هم مدیر و بقیه مسئولین بیان پست بدن که نمی دونم در مورد کتاب تاپیک بزنید، بحث و گفتگو کنید و این چیزا فایده نداره. خود کاربرا باید همت کنن.
بعد بعضی موارد دیدم که پست هم می زنن(شامل خودمم می شه) خلاصه می زنن؛ احتمالا وقت نداشتن یا حوصلشون نکشیده.
به نظرم بهتره از این به بعد تاپیکامون جامع باشه. اینطوری خیلی بهتره.

smhmma
2014/12/25, 12:24
بله شهرزاد با بیشتر حرفات کاملا موافقم هرچند مطلب جالب و طنز و ...هم به جای خودش ولی هدف اصلی هیچوقت نباید فراموش بشه
هدف کتاب کتابخوانیه
متاسفانه مشکلات کمه مدیر خوبم زیاد نیست واقعا
کدوم یک از مدیر انجمن ها واقعا به وظایفش عمل می کنه؟؟
کدوم مدیر انجمن بخش کتاب کاری انجام می ده؟؟
متاسفانه مدیر بهتری هم وجود نداره
تیم مدیریتم مگر چقدر می تونه توی سایت باشه؟؟
ژوپیتر و فاطمه که مش دنبال ترجمه و پروژه های کتابن
ژوپی به جز اون دنبال ارتقای سایت و پرتال و درست کردن کیوسک برای نشریه و رادیو و ... هم هست
خب واقعا مدیر خوب نیازه که نیست متاسفانه
امتحاناتم نزدیک شده من و فاطمه و حانیه هم که بچه مدرسه ای هستیم
من و علیرضا هم که کنکوری هستیم
دیگه کی می مونه؟؟
ارمتیا و مهدی لاین هارت و مرتضی هم که کلا نیستن
خب دیگه کی میمونه؟؟
خوشبختانه مجید پلوتو و چندین نفر دیگه هستن برای پروژه کمک کنن ولی خب مگه تعدادشون چقدره؟؟چقدر می تونن کار کنن؟؟
منم باید نصف وقتمو بزارم فقط پیغام خصوصی ها و پیغام بازدیدکنندگان و ... رو جواب بدم از اون طرف با مدیرای سایتای دیگه بعضی وقتا حرف بزنم اگر چیزی هست هماهنگ کنم از اون طرف اینجا باشم کسی کار خلافی نکنه همچنین ادمای دردسرساز و اتیش بیار معرکه رو بشناسم اونایی هم که کارشون درسته بشناسم که اگر شرایطشو داشتن پلیس بشن
بازم چنتا تاپیک کتاب زدم ولی خب ما چقدر می تونی»؟؟
تا یه مقدار از کار دست مدیراست بقیش کار خود کاربراست نه مدیرا
وقت کمه و کار زیاد کاربرا باید همت کنن
نمی گم مطلب جالب گذاشته نشه ولی بعضیا میان یه مطلبی می زارن کلا دو خط بیشتر نیست و یه چیز خیلی مسخره درمورد فلان اختراع داخل فلان جا هست
اگرم پاکش کنم میان اعتراض می کنن و بهشون بر می خوره
خود منم اسپم بیشتر از چیزی که باید می دم و اینو قبول دارم اما مهم تر از اسپم تاپیک ها هستن
تاپیک رو 20 نفر حداقل نگاه می کنن ولی پست ها رو سه نفر هم نگاه کنن خیلی خوبه
تاپیک ها مفید تر باید بشن بعد اسپم هم کمتر می شه
حالا که موضوعش پیش اومد و حرفش شد من اگر تاپیک هایی ببینم که واقعا ارزش خاصی ندارن یا خیلی خیلی بی ربط هستن پاک می کنم کسی دلخور نشه
ارمان هم یه تاپیک مشابه این زده بود هرچند خیلی احساسی بود و... ولی با همین موضوع
هم از شهرزاد هم از ارمان سپاس گزارم

Prince-of-Persia
2014/12/25, 12:43
موافقم .....متاسفانه زدیم به جاده خاکی ...اصل رو ول کردیم چسبیدیم به فرع

shery
2014/12/25, 18:33
از همه دوستان متشکرم ببخشید که دردو دلم یه کم خشن بود
کلا موقع درودل کمی خشونتم میره بالا .

اما در مورد بعضی نکات واقعا بچه ها نکات قابل توجه و نتایج مثبتی رو بیان کردن
اما حداقلش ما با همین تعداد هم میتونیم شروع کنیم .
مدریر های ما بچه های سبز بیشتر از بقیه همیشه انلاینن سه نفر چهار نفرن فعالیت بکن هم خودشون لذت میبرن و سطح به صورت قابل توجهی پیشرفت میکنه ..

اما پیشتاز . همین الانش تو سایت های کتاب که میری پیشتاز بیشترین سطح ترجمه کتاب ها رو داره ....مجموع های خیلی بلند .

موافقم امیر واقعااااا کار داره چه قد مگه میرسه به کار ها برسه .
اما میشناسمش وقتی مثلا یکی از شما ها فقط بهش بگه اقا اون لوگو بزرگ تر شه بهتره به این دلیل به این دلیل ...میدونم که سعیشو میکنه .

نمیدونم من فقط غر زدم در حد خودم و تا جایی که محدودیتم اجااازه داده سعیمو کردم و میکنم .
امید وارم تلنگری باشه برای بقیه .
به نظرم باید شروع به تغیر بکنیم یه تغیر شیرین .
مثلا پست های کتاب میتونن هم خشک باشن هم درون مایه طنز همین که بچه ها بدون پست دادن هم یه سری قوانین نوشتاری داره خودش کلی کمک میکنه .

من از نظرات تمامی بچه ها یه لیست تهیه میکنم هرکسی هر بحثی داره لطفا بگه ....

Araa M.C
2014/12/25, 18:49
بسیار عالی
البته من با همه نظرات موافقم ولی این امتحانات لامصب بدچیزیه
اصن آدمو از پا درمیاره
همین خود من
روزی اگه سه تا پست نمیزاشتم خوابم نمی برد((10))
اما الان باید پای لب‌تاپ کشیک بدم مامانم نیاد((78))

لرد ولدمورت
2014/12/25, 21:06
سلام

یه حرفی دارم. :2542_gholi_bye_bye:

شما که می گین افسانه ها فقط مال کتابه، برین توی انجمنش، الان هفته ای سه چهار تا پست می خوره. اون هم نقد داستان از مدیر قسمت قلمه. اما اینجا فعالیت بیشتره. من خودم به شخصه بیشتر دوست دارم توی بحث ها شرکت کنم. یا بحث راه بندازم که البته بعضی وقت ها موفقیت آمیزه و بعضی وقت ها صحبت ها در حد 2 تا پست می شه. به نظر من این نشریه رو راه انداختین عالیه، موضوعات خوبی رو می شه درباره نشریه پیش کشید.
یا مثلا بیایم و توی سایت در مورد کتاب های چاپ شده صحبت کنیم. چون که جدیدا همون طور که فهمیدین قیمت کتاب رفته بالا:56562_ghati1: مثلا من می خوام مجموعه دیسک ورد(جهان صفحه) رو بخرم. ولی نمی دونم خوبه یا نه. میام و می رم توی تاپیک مربوطش، بچه هایی که خوندن اگه اونجا نظراتشون رو گفته باشن من می فهمم خوبه یا نه. اما الان متاسفانه من تنها راهی که میشناسم برای فهمیدن خوب بودن یا نبودنش، باید برم گودریدز که اونم نظرات عجیبی توش هست. یا مثلا یکی می خواد مترو 2033 رو بخره ولی نمی دونه خوبه یا نه، می ره توی تاپیکش و می بینه خوبه یا نه. (دوست داره یا نه!)

اگه این کار رو رواج بدیم. سایت هم فعال می شه، همین طور بچه ها گمراه نمی شن. همین طور انجمن هم یه مرجعی برای اطلاعات راجب می شه.:3exp:

:79382_doset_daram:

smhmma
2014/12/25, 21:26
سلام

یه حرفی دارم. :2542_gholi_bye_bye:

شما که می گین افسانه ها فقط مال کتابه، برین توی انجمنش، الان هفته ای سه چهار تا پست می خوره. اون هم نقد داستان از مدیر قسمت قلمه. اما اینجا فعالیت بیشتره. من خودم به شخصه بیشتر دوست دارم توی بحث ها شرکت کنم. یا بحث راه بندازم که البته بعضی وقت ها موفقیت آمیزه و بعضی وقت ها صحبت ها در حد 2 تا پست می شه. به نظر من این نشریه رو راه انداختین عالیه، موضوعات خوبی رو می شه درباره نشریه پیش کشید.
یا مثلا بیایم و توی سایت در مورد کتاب های چاپ شده صحبت کنیم. چون که جدیدا همون طور که فهمیدین قیمت کتاب رفته بالا:56562_ghati1: مثلا من می خوام مجموعه دیسک ورد(جهان صفحه) رو بخرم. ولی نمی دونم خوبه یا نه. میام و می رم توی تاپیک مربوطش، بچه هایی که خوندن اگه اونجا نظراتشون رو گفته باشن من می فهمم خوبه یا نه. اما الان متاسفانه من تنها راهی که میشناسم برای فهمیدن خوب بودن یا نبودنش، باید برم گودریدز که اونم نظرات عجیبی توش هست. یا مثلا یکی می خواد مترو 2033 رو بخره ولی نمی دونه خوبه یا نه، می ره توی تاپیکش و می بینه خوبه یا نه. (دوست داره یا نه!)

اگه این کار رو رواج بدیم. سایت هم فعال می شه، همین طور بچه ها گمراه نمی شن. همین طور انجمن هم یه مرجعی برای اطلاعات راجب می شه.:3exp:

:79382_doset_daram:

کاملا قبول دارم این حرفا رو و اصلا اینجا یه سایت فرهنگی کتابخوانیه نه صرفا کتابخوانی
با پیشنهادت هم موافقم
درمورد مجموعه جهان صفحه من می تونم بهت یکم اطلاعات بدم
خلاصشو دارم
کتابچه ای دارم داخلش تمام کتاب های منتشر شده ی نشر ویدا رو داره به اضافه خلاصه و مترجم و...
بعد اگر خواستی بگو بهت اطلاعاتشو بدم

tars15
2014/12/25, 21:32
آره منم موافقم نزدیک به پنجاه و خورده ای کتاب علمی،تخیلی فاخر و چند تایی هم فانتزی و جنایی فرستادم اما استقبال خیلی کمی از این کتابها میشه. ناسلامتی اینجا انجمن کتابه نه انجمن تفریحی.
باید بیشتر به کتاب و هدف اصلی سایت پرداخته بشه نه اینکه از بحث اصلی خارج بشیم
با تشکر

shery
2014/12/25, 23:22
هوم کاملااا موافقم میشه مسابقات نقد و کارگاه های نظر سنجی بزاریم .
میتونیم یه شخصیت از یه مجموعه رو انتخاب کنیم ازش بیوگرافی بزنیم یا در باره اش سوالات جالب بپرسیم ......

به خداا اگه وقت اجازه بده کلی کار میشه کرد خخخخ به نظر من یه استارت یه چیز باحالو بزنیم مسابقه شاید خوب باشه .

Araa M.C
2014/12/26, 00:08
آقا ایـــــــــــــن باور غلطیه که میگین ایناجا انجمن کتابه، بـــــابــــــا محمدحسین خودشو کشت که بگه اینجا انجمن فرهـــــــــــــــــــنگی ه

به خدا وقتی ینفر یه تایپک تو دسته نویندگان جوان میزنه من از صمیم قلب خوشحال میشم
وقتی ما ضعف مطالعه داریم زدن یه تایپک مثل (اسپیکر های سامسونگ بهتره یا ال جی)اسپم خالصه
الان دسته جمعی برای اینجور تایپک ها کاملا مناسبه
من یه خواهش ملتمسانه از تمامی کاربران و مدیران انجمن دارم، لطفا تا وقتی که این مشکل در سایت حل نشده(ضعف مطالعه و علاقه به کتاب)از بحث های بیهوده بپرهیزند
من نه رنک دارم، نه جزء کادر مدیریت هستم، نه سیاست های سایتو زیرسوال می‌برم، ملتمسانه میگم که فعالیت های غیر فرهنگیتونو توی دست‌جمعی انجام بدید

Hermion
2014/12/26, 00:38
آره منم موافقم نزدیک به پنجاه و خورده ای کتاب علمی،تخیلی فاخر و چند تایی هم فانتزی و جنایی فرستادم اما استقبال خیلی کمی از این کتابها میشه. ناسلامتی اینجا انجمن کتابه نه انجمن تفریحی.
باید بیشتر به کتاب و هدف اصلی سایت پرداخته بشه نه اینکه از بحث اصلی خارج بشیم
با تشکر
خب ببين دوست عزيز بحثى كه اينجا پيش مياد بحث جذاب بودن مطلبه
من خودم كتاب رمنس ميذاشتم با اين كه اينجا تقريبا هيچكى رمنس نمى خونه ولى چند نفرى نظر ميدادن
نه اين كه چيز جذابى داشته باشه ها...نه...ولى من حداقل نظر خودمو راجبش ميگفتم
وقتى كسى خودش حوصله نداره در مورد يه كتاب دو خط تايپ كنه چجورى ميتونه از بقيه توقع داشته باشه جذب بشن؟؟
در واقع من ميگم وقتى يه كتاب ميزارين سعى كنين خلاصشو يا خودت بنويسين يا اگه نخوندينش خلاصشو روون كنين و به زبون ساده تر بگين تا مطلب هم يكم جذاب تر بشه
در مورد اون كارگاه نقد و اينا...به نظر من بايد يه بخشى داشته باشيم به نام كتابخانه شخصى يا يه چيزى تو اين مايه ها...هر كى برا خودش يه تاپيك كتابخونه داشته باشه و هر كتابى ميخره يا ميخونه نظرشو خيلى كوتاه در موردش بگه
اينجورى هم بحث در مورد كتاب بيشتر ميشه هم برا كسايى كه قصد خريد دارن يه كمكى ميشه

پ.ن: من پارسال زمستون جلد يك جهان صفحه رو خريدم ولى هنوز حوصله نكردم بخونمش...نثرش خيلى جذبم نكرد

tars15
2014/12/26, 09:19
خب ببين دوست عزيز بحثى كه اينجا پيش مياد بحث جذاب بودن مطلبه
من خودم كتاب رمنس ميذاشتم با اين كه اينجا تقريبا هيچكى رمنس نمى خونه ولى چند نفرى نظر ميدادن
نه اين كه چيز جذابى داشته باشه ها...نه...ولى من حداقل نظر خودمو راجبش ميگفتم
وقتى كسى خودش حوصله نداره در مورد يه كتاب دو خط تايپ كنه چجورى ميتونه از بقيه توقع داشته باشه جذب بشن؟؟
در واقع من ميگم وقتى يه كتاب ميزارين سعى كنين خلاصشو يا خودت بنويسين يا اگه نخوندينش خلاصشو روون كنين و به زبون ساده تر بگين تا مطلب هم يكم جذاب تر بشه
در مورد اون كارگاه نقد و اينا...به نظر من بايد يه بخشى داشته باشيم به نام كتابخانه شخصى يا يه چيزى تو اين مايه ها...هر كى برا خودش يه تاپيك كتابخونه داشته باشه و هر كتابى ميخره يا ميخونه نظرشو خيلى كوتاه در موردش بگه
اينجورى هم بحث در مورد كتاب بيشتر ميشه هم برا كسايى كه قصد خريد دارن يه كمكى ميشه

پ.ن: من پارسال زمستون جلد يك جهان صفحه رو خريدم ولى هنوز حوصله نكردم بخونمش...نثرش خيلى جذبم نكرد

دوست عزیز منم کسایی همیشه مشتری ثابت کتابهای علمی تخیلی هستند و یراشون ارزش قائل هستند اما پبج شیش نظر افاقه نمی کنه. باید تایپیکی گذاشت که براش سر و دست شکوند.
بعد من وقتی کتاب، خودش رو نخودنم چه جور براش خلاصه روون پیدا کنم شما می رید کتاب رمنس از سایت نود و هشتیا میی زارید که حودشون خلاصه های خوبی دارن اما من مجبورم نزدیک به 20-30 صفحه از
کتاب رو بخونم که خلاصه مفیدی ازش در بیاد. بعد در مورد این بخش با شما موافقم که هرکی یه تایپیک کتابخونه داشته باشه.
باتشکر از شما دوست عزیز

Hermion
2014/12/26, 10:11
دوست عزیز منم کسایی همیشه مشتری ثابت کتابهای علمی تخیلی هستند و یراشون ارزش قائل هستند اما پبج شیش نظر افاقه نمی کنه. باید تایپیکی گذاشت که براش سر و دست شکوند.
بعد من وقتی کتاب، خودش رو نخودنم چه جور براش خلاصه روون پیدا کنم شما می رید کتاب رمنس از سایت نود و هشتیا میی زارید که حودشون خلاصه های خوبی دارن اما من مجبورم نزدیک به 20-30 صفحه از
کتاب رو بخونم که خلاصه مفیدی ازش در بیاد. بعد در مورد این بخش با شما موافقم که هرکی یه تایپیک کتابخونه داشته باشه.
باتشکر از شما دوست عزیز

خب من فقط شما رو نگفتم ...کلی گفتم
ولی به نظرم نباید کیفیت رو فدای کمیت کرد
کمتر پست بذاریم ولی پست مفید بذاریم

بله من ـاگه یادم بمونه :دی ـ با فاطمه یا امیر صحبت می کنم:)