PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مجلات خوب ایرانی

trouble
2014/12/22, 09:07
خب تو این تاپیک بیاین بهترین مجله ی علمیو معرفی کنین.....
تو هر زمینه ای باشه اشکالی نداره...دیجیتال،روانشناسی، دبیات،دایره المعارفی و ....
فقط از معرفی مجلات زرد و ابکی جدا خودداری کنین...پمجلات زردو ابکی چیان؟؟؟اونایی که واس گفته هاشون مدرک علمی مستند ندارن....یااینکه اصن فقط داستانای مسخره میزارن....لطفا ازینا نزارین
بد یه چن خطم در مورد مجلهه توضیح بدین که چجوریه چه بخشایی داره کلا درمورد چیه و چیزایی که خودتون فک میکنین لازمه....
خب این تاپیک صرفا جهت بالا بردن سرانه مطالعه توی ایرانه(که فوق العاده پایینه متاسفانه)
البته بچه های اینجا همه کتابخونن ولی خب...بجز کتابخون مجله خونم بشن بدنیس....
هرچی تیراژ مجلات تو کشورمون بیشتر بشه بهتره...
خب اول خودم...
اقا بهترین مجله ای که خوندم....
مجله ای که دایه انلعارفی...رو جلدشم نوشته «اولین مجله دایره المعارفی و تمام رنگی ایران»(الان کلهم و رحمه ا... فک کنم فهمیدین کدوم مجلرو میگم)
اسم مجلم دانستنیهاس....
دوهفته نامس.....شمبه تو شهرستانا و پنج شمبه تو تهران وبعضی مراکز استانا...از گروه مجلات همشهریه
قبلا دوتا مجله بود...دانستنیها و دانستنیها ی دیجیتال....که بدلیلمشکلات مالی توهم ادغام شدن....
بخشای مجلم اینان:تازه ها(تازه ترین اخبار علمی)،به من بگو چرا(جواب به پرسشای علمی خوانندگانمجله)دانستنیها پلاس(پیشنهاد های دانستنیها برای ئدوهفته خوانندگان مثل کتاب،بازی و....و بخش جدید دانستنیها پلاس که اکادمی المپیاده)فانتزی(نگاه طنز به ماجراهای علمی تاریخی و اخبار جهانو...)بعد چهارم(اینده)شگفتی ها(از اسمش تابلوئه)محرمانه ایرانی(یه مقاله هایی درمورد اتفاقایی که تو ایران میفته به اقتضای منسبت(مثلا یچیزایی درمورد پهپاد ایرانی که مشخصات داده بود یا پرونده الانش که ایدزه یا اتش سوزیای توی جنگل گلستانو....)عجایب(عجایب بازی فیلم )عجیب ولی واقعی(مختص خوره های ماجراهای ماورایی(که بادید علمی بررسی میشن))دیجیتال(همون مجله دیجیتالهکه به یه بخش تقلیل پیدا کرده)عجیب ولی واقعی(تاریخی)
خوب دیه بقیم شرو کنن.....

trouble
2014/12/22, 11:33
اهم اون عجیب ولی واقعی اولی عجیب تراز علمه اشتباه تاپی شده

wizard girl
2014/12/22, 12:44
سلام
مجله دانشمندو معرفی میکنم کلی مطلب توشه از دنیای دیجیتال گرفته تا عشق من نجووووم
((226))
آخرش هم به یه داستان تخیلی علمی ختم میشهههههههههه ((86))

neo
2014/12/22, 13:04
بنده مجله ی دنیای تصور رو معرفی میکنم ماهنامه است و درمورد سینما و تلویزیونه سر دبیرش هم اقای علی معلمه

H.A.M.I.D
2014/12/22, 17:19
مجله گیمفا. درمورد دنیای گیمه