PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاصی: معرفی رمان فانتزی اساطیری خیزش خاک (اساطیر ایران)(دریافت 5 فصل اول)

smhmma
2014/12/13, 11:33
با درود فراوان

در چند سال اخیر که رمان های فانتزی در ایران جای بیشتری برای خودشون باز کردن و طرفداران زیادی به سوی خودشون جذب کردن اندیشه نوشتن کتابی به سبک فانتزی اساطیری برای اساطیر ایران به ذهن افراد زیادی رسید و ارزوی افراد بیشتری بود
حتی در همین سایت بحث هایی در این مورد در گرفت تا شروعی باشد بر نوشتن کتابی برای اساطیر ایران
اما متاسفانه نه به وسیله ی یک نویسنده ایرانی بلکه ریک ریوردن که به نوشتن اینگونه داستان ها مشهور بود و هست
خوشبختانه یکی از اندک نویسندگان نا اشنای ایرانی این سعیکرد این ارزوی همگانی رو با حقیقت پیوند بزنه
این افتخار نصیب من شد که این مجموعه ی زیبا و جذاب رو به همه فانتزی دوستان به ویژه کسانی که دوست داشتن کتابی درمورد اساطیر ایران بخونن معرفی کنم
مجموعه ی پنجگانه پادشاهی جهان در دنیای امروزی اتفاق میوفته رچند پر از اساطیر و خدایان ایرانی هست
جلد اول این کتاب با نام خیزش خاک توسط نشر ویدا به قلم نویسنده نام اشنای دنیای فانتزی اقای نیما کهندانی در اردیبهشت سال 94 در نمایشگاه کتاب تهران انتشار پیدا می کنه تا شروعی باشه بر این ارزوی همگانی ما برای خواندن کتابی از خدایان ایران باستان و پایانی بر انتظار برای نوشته شدن چنین کتابی
شخصا بسیار خوشحالم که می تونم از یک نوسنده ی ایرانی برای کتاب خدایان ایرانی حمایت و استقبال کنم
نیما کنهدانی عزیز بهم این وعده رو دادن که اگر دوستان سوالاتی در این مورد داشتن شخصا بیان و جوابشون رو بدن که البته برای من که می دونم چشمشون خیلی اذیت میشه وقتی میان پای کامپیوتر خیلی جای تعجب داشت
پس امیدوارم حتما همه دوستان استقبال کنن و با نظرات و سوالاتشون این تاپیکو بترکونن
اینم صحبت خود نیما جان درمورد این مجموعه:

http://forum.pioneer-life.ir/attachments/10430d1430409488-e-01.jpg
داستان بر اساس اومدن اساطیر باستان به دنیای امروز و همینطور رفتن قهرمانان امروز به دنیای باستانه. کتاب اول با حضور اساطیر ایران باستان شکل می گیره. وقتی «انگره‌مینو» به دنیای ما راه پیدا می‌کنه... به گروهی موسوم به " پادشاهی جهان" که قصد دارن پادشاهی جهانی تشکیل بدن، گروهی که فعالیتشون از بعد از جنگ جهانی آغاز و روز به روز گسترده تر شده.

حالا انجمنی با نام " پاترا " با هسته‌ی مرکزی در ایران و اعضایی در سراسر جهان، باید در مقابل پادشاهی جهان ایستادگی کنه... اما آیا توانایی مقابله با دشمنی به قدرتمندی " انگره مینو" رو داره؟ زمانی که ایران امروز، محور و مرکز اصلی مبارزه با اهریمن در سراسر جهان قرار می گیره و جهانیان برای بستن پیمان با ایران، صف می کشند!

در آینده باز هم بیشتر درمورد داستان اثر صحبت خواهم کرد.

اما در مورد انتشار اثر؛ این پنج گانه رو انتشارات ویدا روانه بازار خواهد کرد. جا داره همین جا از آقای نیکنام، مدیر محترم انتشارات تشکر کنم.

جلد اول کار رو تحویل دادم و امیدوارم ان شا الله برای نمایشگاه سال 94 عرضه بشه. جلد دوم هم به اتمام رسیده و در حال نگارش جلد سوم اثر هستم...

ویرایش:
از زبان نیما:
سلام به دوستان عزیز و ارزشمند بنده

نوروز باستانی فرخنده باد.

پنج فصل یا شاید هم بخش(!) نخست خیزش خاک، نخستین جلد از پادشاهی جهان با همکاری انتشارات ویدا قابل دریافت از لینک زیر هست. خوشحال میشم اون رو دریافت کنید و نظراتتون رو درمورد همین چند فصل ابتدایی با بنده در میون بگذارید؛ به خصوص دوستانی که پیشتازان و اربابان مرگ بنده رو خوندن خوشحال میشم نظراتشون رو پیرامون شروع کار دو مجموعه با من در میون بذارن.

همین جا و همین تاپیک منتظر شما باشم دیگه؟

دریافت (http://afsaneha.net/uploads/Books/Kingdom%20Of%20The%20World.zip)

سپاس فراوان از وقتی که می گذارید.
دوستدارتان، نیما

Ajam
2014/12/13, 11:44
یه خلاصه اگه می زاشتی خیلی خوب بود!
مرسی!

N@zgOl
2014/12/13, 11:44
به نظر من که این خیلی خوبه (نه عالیه). موقعی که کتاب بیاد بیرون حتما می خرمش . فرصت خیلی خوبیه که بیشتر با اساطیر ایرانی اشنا بشم و چه بهتر که به صورت کتاب های فانتزی این رو بخونم
با تشکر

smhmma
2014/12/13, 12:26
یه خلاصه اگه می زاشتی خیلی خوب بود!
مرسی!
والا خلاصه ای نداشتم ایشالا خود نیما جان خلاصه ای ازش می زارن توی همین تاپیک که من توی پست اول می زارمش

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

خلاصه قرار داده شد

ThundeR
2014/12/13, 12:38
بسیار عالی! من کتاب چاپی تا حالا نخریدم؛ می خوام اگه خدا عمری بده این کتاب اولیش باشه! خیلی دوست دارم تا قلم زیبای این نویسنده بسیار عالی رو بخونم و از همینجا ازشون به خاطر بها دادن به تاریخچه کهن ایران زمین تشکر می کنم!

M.A.S.K
2014/12/13, 12:50
خیلی عالیه واقعا در ارزوی خوندن همچین کتابی بودم خیلی عالیه حتما می خرمش
فقط چند صفحس؟؟
قیمتش چقدره؟؟
اقا لطفا قیمتش زیاد نباشه همه بخرن
داستانش هم به نظر خیلی جذاب میرسه

Araa M.C
2014/12/13, 15:29
اتفاقا دیشب من داشتم تو تایپک این بحثو می کردم که بیاییم بها بدیم
خلاصه خیلی خوشحالم
ممنون بخاطر پست مفیدتون

R★Star
2014/12/13, 15:57
واااای خیلی جالبه!
اگه اومد حتمن میرم میخرمش
خیلی عالی میشه اگه نویسنده ها به این سمت رو بیارن ک در مورد ایران و اساطیر و فرهنگ فوق العادش بنویسن!
و اون هم در قالب ی داستان فانتزی!!!
((46))((46))((46))

smhmma
2014/12/13, 17:35
واااای خیلی جالبه!
اگه اومد حتمن میرم میخرمش
خیلی عالی میشه اگه نویسنده ها به این سمت رو بیارن ک در مورد ایران و اساطیر و فرهنگ فوق العادش بنویسن!
و اون هم در قالب ی داستان فانتزی!!!
((46))((46))((46))
اره جالبه
اتفاقا یه منبع موثق بهم گفت داستانش خیلی خفنه(یکی از دوستان نشر ویدا که یه چیزایی درمورد داستانش می دونست)
ایشالا میاد فیض می بریم

اتفاقا دیشب من داشتم تو تایپک این بحثو می کردم که بیاییم بها بدیم
خلاصه خیلی خوشحالم
ممنون بخاطر پست مفیدتون
اره دیدم
خواشه می کنم پسرم
هرکس میاد یه نظری هم بده

لرد ولدمورت
2014/12/13, 18:22
سلام علیکم:61312_1111:

این پدر بزرگ یادش رفت بگه، این کتاب فقط مال اساطیر ایران نیست. ژاپن، یونان، اسکاندیناوی، ایران و مصر هستش اونطوری که یادمه.:800179:
من یک سال نیم پیش خبرشو داشتم. اون موقع نشرش این نبود.

wingknight
2014/12/13, 18:43
ماشالا نویسندگانه ایرانی پا به عرصه گذاشتن:دی
من یکی که بی صبرانه منتظرم این کتاب بیاد حتما میخونم
بابابزرگ دست درد نکنه بخاطر تاپیکه عالیت((46))

smhmma
2014/12/13, 19:11
سلام علیکم:61312_1111:

این پدر بزرگ یادش رفت بگه، این کتاب فقط مال اساطیر ایران نیست. ژاپن، یونان، اسکاندیناوی، ایران و مصر هستش اونطوری که یادمه.:800179:
من یک سال نیم پیش خبرشو داشتم. اون موقع نشرش این نبود.

نه یادم نرفت ولی جلد یکش مال اساطیر ایرانه و جلدای بعد اساطیر دیگه هم وارد می شن
نخواستم بگم چون نیازی نبود
وقتی جلد یک رو خوندن بعدش نیاز می شد
درضمن داستان هاش ادامه ی همه با شخصیت های یکسان برای همین شروع داستان که از توی ایرانه و افراد ایرانی ماجرا باقی می مونن و اینا

ماشالا نویسندگانه ایرانی پا به عرصه گذاشتن:دی
من یکی که بی صبرانه منتظرم این کتاب بیاد حتما میخونم
بابابزرگ دست درد نکنه بخاطر تاپیکه عالیت((46))

خخخخ چاکرم پسرم
اره خیلی خوبه ایشالا این کتاب سراغازی بر فانتزی ایرانی به صورت چاپی باشه

aftab
2014/12/13, 19:48
امیدوارم بتونه جهانی شه؛متاسفانه اوضاع فانتژی ایران و نویسندگان ایرانی درجهان خیلی بده

M.A.S.K
2014/12/13, 20:23
امیدوارم بتونه جهانی شه؛متاسفانه اوضاع فانتژی ایران و نویسندگان ایرانی درجهان خیلی بده

درواقع اصلا نیست که بخواد بد یا خوب باشه
کلا فانتزی ایرانی نداریم
توی نت فقط نویسنده فانتزی داریم که اونم فانتزی ایرانی نیست فقط نویسنده ایرانیه مثل کتاب سفیر کبیر

aftab
2014/12/13, 22:02
نه هستن چن نفری ولی معروف نیستن

smhmma
2014/12/13, 22:15
نه هستن چن نفری ولی معروف نیستن

جدی؟؟؟کتاباشون قشنگ هم هست؟؟؟
اگر می شناسی معرفی می کنی بهم؟؟

AVENJER
2014/12/13, 22:58
دستت درد نکنه محمد حسین خوشحال شدم وقتی تایپیکتو خوندم
امیدوارم نویسنده های فانتزی ایرانی هرچه بیشتر به موفقیت برسن تا از نظر داستان و رمان و فانتزی خودکفا بشیم.
.
.
..

.
.
..
.
.
.
.
میگم بهتر نبود تو پست اولت به جای خدایان بنویسی الهه ها؟ چون این واژه یکم مرسوم تره
حالا میل خودته......

trouble
2014/12/14, 12:34
اهم...
خبمعلومه که منم خیلی خوشحالم...
فقط یه مشکلی هس...
اونم اینکه خب بعضیا(ازجمله خودم)نمی تونن کتاب چاپی بگیرن(بعلت مخالفت های شدید پدرومادر عزیز)
خب منی که این مشکلو دارم....
خیلیم دلم میخواد درمورد اساطیر ایران باستان بدونم(که یچیزایی میدونم)
وحس کنجکویم داره منو میکشه که کتابه چجوریه...
باید چیکارکنم؟
ویه مشکل دیه اینکه اینجا ازنظر کتاب وحشتناک ضعیفه وختیمبیاد عمرا اینورا بیاد نمایشگاه تهرانم که نمیشه رفت...
خب دوستان بنده باید چیکار کنم؟؟؟؟؟
بد یچیزی ایرانی ها خدایان نداشتن...
بلکه امشاسپندان بودن که یجورایی دستیاران اهورا مزدا بودن وگرنه فقطیه خدا بود که اونم اهورا مزداست(محمد حسین باشمام smhmma)

این مرض داره چرا یاد نمیشه؟؟؟؟؟ smhmma

proti
2014/12/14, 13:10
خب تبریک میگم
منتظریم تا کتابتون رو بخونیم

اهم...
خبمعلومه که منم خیلی خوشحالم...
فقط یه مشکلی هس...
اونم اینکه خب بعضیا(ازجمله خودم)نمی تونن کتاب چاپی بگیرن(بعلت مخالفت های شدید پدرومادر عزیز)
خب منی که این مشکلو دارم....
خیلیم دلم میخواد درمورد اساطیر ایران باستان بدونم(که یچیزایی میدونم)
وحس کنجکویم داره منو میکشه که کتابه چجوریه...
باید چیکارکنم؟
- -
؟؟؟ @smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362)

عزیزم من فکر نمیکنم والدین شما با سالی سه چهار تا کتاب مشکلی داشته باشن. ببینید اگر ما بخوایم وضعیت فانتزی رو در کشورمون درست کنیم واقعیت اینه که اولین چیزی که لازمه حمایت خود علاقه مندان فانتزیه.
بابا فکر کنین چهارتا بسته چیپس خریدید
یه پیتزا خوردید

اوضاع فانتزی ایران بد نیست اما متاسفانه حمایت نمیشه
نه فقط توسط دولت....بلکه توسط خود دوست داران فانتزی
ما ترجیه میدیم کتاب رو دانلود کنیم بخونیم اما فکر نمیکنیم که اون خرید کتاب میتونه انگیزه نویسنده و ناشر باشه اینه که اوضاع نشر رو بهم میریزه
ایران هفتاد میلیون جمعیت داره کم کم ده میلیون جوان و نوجوان فانتزی خون داریم واقعا داریم
اما تیراژ کتابمون زیر دو هزارتاس
این رو بهش میگن فاجعه
بعد شما میبینی یک کتاب تو اروپا چاپ میشه تیراژش تو انگلیسی که یک چهارم ایران جمعیت نداره از بیست هزارتا کمتر نیست.
میدونید این فاجعه س چون ما حاضریم بریم چهار تا شارژ ایرانسل 5000 بگیریم اما یک کتاب نخریم.
خیلی هامون هفته ای یا دو هفته یک بار سر از پیتزا فروشی و فست فود در میاریم یه پیتزا میخریم پونزده تا بیست هزارتومن تو ده دقیقه میخوریمش و تمام اما به کتاب که میرسه میگیم نه...

به نظرم بعضی وقتها لازمه که ما خودمون از دوستان نویسنده حمایت کنیم

وقتی کتابی خرید و فروش نشه
وقتی اسکن و تایپ کتاب هست
ناشر ضرر میکنه و کمکی به نویسنده ها نمیکنه این میشه که ما فانتزی نداریم. به همین سادگی به همین خوشمزگی

لرد ولدمورت
2014/12/14, 14:12
شدیدا با حرفت موافقم. والا پدربزرگ جون من درست یادم نیست، اما مثل اینکه تو همون جلد اول هم کمی از اساطیر کشور های دیگه میان وسطش.:40672_delet_besoze:

smhmma
2014/12/14, 15:25
خب تبریک میگم

عزیزم من فکر نمیکنم والدین شما با سالی سه چهار تا کتاب مشکلی داشته باشن. ببینید اگر ما بخوایم وضعیت فانتزی رو در کشورمون درست کنیم واقعیت اینه که اولین چیزی که لازمه حمایت خود علاقه مندان فانتزیه.
یه پیتزا خوردید

ما ترجیه میدیم کتاب رو دانلود کنیم بخونیم اما فکر نمیکنیم که اون خرید کتاب میتونه انگیزه نویسنده و ناشر باشه اینه که اوضاع نشر رو بهم میریزه
ایران هفتاد میلیون جمعیت داره کم کم ده میلیون جوان و نوجوان فانتزی خون داریم واقعا داریم
این رو بهش میگن فاجعه
بعد شما میبینی یک کتاب تو اروپا چاپ میشه تیراژش تو انگلیسی که یک چهارم ایران جمعیت نداره از بیست هزارتا کمتر نیست.
میدونید این فاجعه س چون ما حاضریم بریم چهار تا شارژ ایرانسل 5000 بگیریم اما یک کتاب نخریم.
خیلی هامون هفته ای یا دو هفته یک بار سر از پیتزا فروشی و فست فود در میاریم یه پیتزا میخریم پونزده تا بیست هزارتومن تو ده دقیقه میخوریمش و تمام اما به کتاب که میرسه میگیم نه...

ناشر ضرر میکنه و کمکی به نویسنده ها نمیکنه این میشه که ما فانتزی نداریم. به همین سادگی به همین خوشمزگی

دخترم این کتاب من نیست من فقط خبرشو زدم کتاب مال نیما کهندانی هست
با بیشتر حرفات موافقم ولی اینکه می گی در ایران کتاب فانتزی ده میلیون بین جوونا طرفدار داره به نظرم خیلی اشتباهه
شاید به صورت بلقوه ده میلیون نفر باشن که اگر فانتزی بخونن خوششون بیاد ولی ما حتی ده میلیون کتابخون بین نوجوونا نداریم که بخوایم فانتزی خون داشته باشیم
توی ایران دخترا بیشتر کتاب می خونن که اونم بیشتر در سبک رومنسه و پسرا کمتر کتاب می خونن که در سبک فانتزی و جنایی هست4
بزرگسالان هم خیلی ریلکس فانتزی رو تحقیر می کنن و می گن این چرت و پرتا چیه؟؟برو کتابی بخون که یه چیزی بهت اضافه کنه
موافقم که خود کتابخون ها واقعا حمایت نمی کنن و باید سعی بشه هرچقدر می شه کتاب چاپی برای حمایت از نویسندگانو ناشران خوب خرید اما موضوع این هم هست که فانتزی دوست بلقوه زیاد داریم اما این بلقوه به کار نمیره
خدا وکیلی من توی کل پیش دانشگاهی مدرسمون یه نفر ندیدم مثل من کتابخون حرفه ای باه
سه چهار نفر هستن که خودم کتابخونشون کردم و اونا هم حرفه ای نمی خونن
توی بقیه پایه ها هم کلا سه چهار نفر بیشتر نیستن
هرجند وقتی برای رفقام می شینم درمورد کتاب صحبت می کنم همشون جذب می شن و می گن بعد کنکور باید بخونیم ولی هیچکدوم دست به کتاب نزدن
مشکل از خود کتابخوانی هم هست
اما درکل بیشتر حرفاتو قبول دارم
من فک می کنم در ایران بیشتر از دو میلیون فانتزی خون و در کل بیشتر از 10 میلیون کتابخون نداریم
از بین 75 میلیون ادم
هرچند یه سری افراد هستن که توی عمرشون شاید هر دو سه سال یه کتاب خونده باشن که اونا رو جزو کتابخوان ها حساب نکردم

Hermion
2014/12/14, 17:58
عــــــــــــــالیه!!!
حتما میخرم!!!!
خدا کنه بتونم بیام نمایشگاه تهران ....

آهان بعله مطالب بالا رو که خوندم گفتم یادم نره یادآوری کتم....
حتما حمایت کنین و بخرین

trouble
2014/12/14, 18:56
خب تبریک میگم

یه پیتزا خوردید

این رو بهش میگن فاجعه

دوست عزیزو گلو گرامی من....
مادرو پدر من باکتاب صن مخالف نیسن...
بلکه با رمان مخالفن....
واگه همین 30وخورده ای فایل پی دی افو ببینن قشنگ بیچارم میکنن...
وگرنه منم باشما موافقم وختی میتونیم کتاب چاپی بگیریم چرا تایپ و اسکنو چمیدونم همینارو بگیریم؟؟
من بااصل نظر شما اصن مخالف نیسم ولی چیکار کنم مجبورم میفهمی؟ مجبــــــــــــــــــــــ ووووووووووووووور
در ضمن یچی دیه...
بقول همین اعظم تابه شهر ما برسه بیس سال طول میکشه اینجا ازنظر کتاب بدجوور ضعیفه بدجورروووووووور...
وبازم عرض می نمایم...
مجبورم میفهمی؟مجبـــــــــــــــ ـــــــــووووووووور

azam
2014/12/14, 19:25
وااااااااااااای چه خوب!
خلاصه ش که خیلی قشنگ بود! امیدوارم که کتابش هم به همین قشنگی باشه!
حیف! فک نکنم که این کتاب حتی وقتی هم که منتشر بشه تا ده سال بعدش به شهر ما برسه!:| مجبورم بعدا با بدبختی پیداش کنم!:|

proti
2014/12/14, 19:46
دخترم این کتاب من نیست من فقط خبرشو زدم کتاب مال نیما کهندانی هست
با بیشتر حرفات موافقم ولی اینکه می گی در ایران کتاب فانتزی ده میلیون بین جوونا طرفدار داره به نظرم خیلی اشتباهه
شاید به صورت بلقوه ده میلیون نفر باشن که اگر فانتزی بخونن خوششون بیاد ولی ما حتی ده میلیون کتابخون بین نوجوونا نداریم که بخوایم فانتزی خون داشته باشیم
توی ایران دخترا بیشتر کتاب می خونن که اونم بیشتر در سبک رومنسه و پسرا کمتر کتاب می خونن که در سبک فانتزی و جنایی هست4
بزرگسالان هم خیلی ریلکس فانتزی رو تحقیر می کنن و می گن این چرت و پرتا چیه؟؟برو کتابی بخون که یه چیزی بهت اضافه کنه
موافقم که خود کتابخون ها واقعا حمایت نمی کنن و باید سعی بشه هرچقدر می شه کتاب چاپی برای حمایت از نویسندگانو ناشران خوب خرید اما موضوع این هم هست که فانتزی دوست بلقوه زیاد داریم اما این بلقوه به کار نمیره
خدا وکیلی من توی کل پیش دانشگاهی مدرسمون یه نفر ندیدم مثل من کتابخون حرفه ای باه
سه چهار نفر هستن که خودم کتابخونشون کردم و اونا هم حرفه ای نمی خونن
توی بقیه پایه ها هم کلا سه چهار نفر بیشتر نیستن
هرجند وقتی برای رفقام می شینم درمورد کتاب صحبت می کنم همشون جذب می شن و می گن بعد کنکور باید بخونیم ولی هیچکدوم دست به کتاب نزدن
مشکل از خود کتابخوانی هم هست
اما درکل بیشتر حرفاتو قبول دارم
من فک می کنم در ایران بیشتر از دو میلیون فانتزی خون و در کل بیشتر از 10 میلیون کتابخون نداریم
از بین 75 میلیون ادم
هرچند یه سری افراد هستن که توی عمرشون شاید هر دو سه سال یه کتاب خونده باشن که اونا رو جزو کتابخوان ها حساب نکردم

خب من یه رقم گفتم براساس جمعیت جوان
باور کنی یا نه تعداد بچه هایی که کتاب دانلود میکنن و میخونن یا اسکنی و تایپ شده کتاب رو میخونن در ایران از مرز چند میلیون گذشته و باز انتشاراتهای ما کتاب رو زیر هزارتا چاپ میکنن اینم واقعیته
و یه واقعیت دیگه اینه که اکثر کسایی که کتاب خوب فانتزی دستشون میرسه مشتری میشن و خیلی ساده میشه از طریق معرفی یکی دو کتاب خوب خیلی از کتابخوانهای بزرگسال رو جذب کتابها کرد.

اینو امار ممیگه کما اینکه من تو سنین بالای بیست سال هم فانتزی خوانان قهاری رو میشناسم.نمونش هم همون برو بچه هایی که هفت هشت سال پیش امثال ویزاردینگ ورد رو داشتن و همشون هم پیگیر کتاب هستن و باور کن الان زیر بیست و پنج سال توشون نیست

اما در مورد اینکه میگی تو ایران کتاب فانتزی نمیخونن خب پس فکر کنم این وظیفه طرفداران فانتزی در ایران رو سخت تر میکنه چون باید حمایت کنن تا یه مسئله در کشور ما پا بگیره
واقعیت اینه که ما سینمای فانتزی در کشورمون نداریم
حتی صدا و سیمامون فیلم و سریال فانتزی هم عملا پخش نمیکنه و اگر بتونن همینم از بچه ها میگیرن
پس تنها چیزی که میمونه اراده و حمایت خود بچه هاس
که اگر نبود در ده سال گذشته تلاش همین مترجمها و داستان نویسان فانتزی آنلاین فانتزی پروندش تو ایران بسته میشد.
این همه نوجوان و جوونی که هر روز تو سایتهای مختلف فانتزی دارن ترجمه میکنن و داستان مینویسن رو شما جمع بزن
رقمش اونقدری هست که بتونه حمایت کنه از خیلی از مشکلات فانتزی کشور.اگر و فقط اگر از همین چند تا نویسنده فعالی که فانتزی ارائه میدن حمایت کنیم

دوست عزیزو گلو گرامی من....
مادرو پدر من باکتاب صن مخالف نیسن...
بلکه با رمان مخالفن....
واگه همین 30وخورده ای فایل پی دی افو ببینن قشنگ بیچارم میکنن...
وگرنه منم باشما موافقم وختی میتونیم کتاب چاپی بگیریم چرا تایپ و اسکنو چمیدونم همینارو بگیریم؟؟
من بااصل نظر شما اصن مخالف نیسم ولی چیکار کنم مجبورم میفهمی؟ مجبــــــــــــــــــــــ ووووووووووووووور
در ضمن یچی دیه...
بقول همین اعظم تابه شهر ما برسه بیس سال طول میکشه اینجا ازنظر کتاب بدجوور ضعیفه بدجورروووووووور...
وبازم عرض می نمایم...
مجبورم میفهمی؟مجبـــــــــــــــ ـــــــــووووووووور

عزیز من شما اول باید فرق رمان و کتاب فانتزی رو برای والدینت توضیح بدی
والدین شما احتمالا با رمانهای رمنس مشکل دارن.یا اینکه شما هم مثل خود بنده یک تند روی کتابخور هستید که تا کتاب دستم میرسه زمین نمیذارم و کل زندگیم میخوابه تا اتمام کتاب
و اگر مثل من باشی و موقع درس و کنکورت هم باشه که خب والدین گرام کاملا حق دارن((71))
یه چیز دیگه ما همه مون بچه بودیم.سخته میدونم اما نشدنی نیست که گاهی فقط گاهی والدینمون رو راضی کنیم برای چیزی که میخوایم.
البته من در شرابط شما نیستم و نباید دخالت کنم اما با رعایت شرایط هر از چند گاهی میشه یه سور زد به والدین

ام...
من الان دقیقا همین الان بچه مردم رو از راه به در کردم جماعت((207))((200))

Jina
2014/12/14, 20:48
چقد عالی ک نمونه فانتزی ایرانی هم داریم!(یا شاید بهتره بگم خواهیم داشت!)
البته من با قلم ایشون آشنا نیستم، ولی امیدوارم روانی و گیرایی لازم برای جذب هرچه بیشتر افراد ب سمت اینچنین کتابهایی، اونم ایرانیش، داشته باشه. رقبای اینچنین کتابایی کم نیستند...پس امیدوارم قلمشون خوش بدرخشه.

موفق باشین :)

smhmma
2014/12/14, 21:32
خب من یه رقم گفتم براساس جمعیت جوان
باور کنی یا نه تعداد بچه هایی که کتاب دانلود میکنن و میخونن یا اسکنی و تایپ شده کتاب رو میخونن در ایران از مرز چند میلیون گذشته و باز انتشاراتهای ما کتاب رو زیر هزارتا چاپ میکنن اینم واقعیته
و یه واقعیت دیگه اینه که اکثر کسایی که کتاب خوب فانتزی دستشون میرسه مشتری میشن و خیلی ساده میشه از طریق معرفی یکی دو کتاب خوب خیلی از کتابخوانهای بزرگسال رو جذب کتابها کرد.

اینو امار ممیگه کما اینکه من تو سنین بالای بیست سال هم فانتزی خوانان قهاری رو میشناسم.نمونش هم همون برو بچه هایی که هفت هشت سال پیش امثال ویزاردینگ ورد رو داشتن و همشون هم پیگیر کتاب هستن و باور کن الان زیر بیست و پنج سال توشون نیست

اما در مورد اینکه میگی تو ایران کتاب فانتزی نمیخونن خب پس فکر کنم این وظیفه طرفداران فانتزی در ایران رو سخت تر میکنه چون باید حمایت کنن تا یه مسئله در کشور ما پا بگیره
واقعیت اینه که ما سینمای فانتزی در کشورمون نداریم
حتی صدا و سیمامون فیلم و سریال فانتزی هم عملا پخش نمیکنه و اگر بتونن همینم از بچه ها میگیرن
پس تنها چیزی که میمونه اراده و حمایت خود بچه هاس
که اگر نبود در ده سال گذشته تلاش همین مترجمها و داستان نویسان فانتزی آنلاین فانتزی پروندش تو ایران بسته میشد.
این همه نوجوان و جوونی که هر روز تو سایتهای مختلف فانتزی دارن ترجمه میکنن و داستان مینویسن رو شما جمع بزن
رقمش اونقدری هست که بتونه حمایت کنه از خیلی از مشکلات فانتزی کشور.اگر و فقط اگر از همین چند تا نویسنده فعالی که فانتزی ارائه میدن حمایت کنیم

اره می دونم
اره باور می کنم ولی خب اون اماری که برای تعداد دانلود هر کتاب می زنه رو خیلی کمتر کن پروتی جان اخه بعضیا چند بار دانلود می کنن یا از این کارا
خود من شده خیلی از کتاب ها رو مجبوری یا غیر مجبوری چند بار دانلود کردم
البته اینو کاملا قبول دارم که اکثر کسانی که یه کتاب فانتزی خوب دستشون می رسه واقعا مشتری می شن
و واقعا باید خود جامعه فانتزی دوست و کتابخوان این فرهنگو گسترش بده چون ما مطلع هستیم نه بقیه
اره حتی درمورد بعضی بزرگسالان هم قبول دارم
مامان من خودش عااااااشق هری پاتره
البته مامانم از قبل از بدنیا اومدن من کتابخور خفن بوده ولی خب در کل
بعضی از فامیل ها هم بهشون کتاب قرض دادم بخونن خیلی خوششون اومده

البته البته کاملا درسته که این وظیفه ی ما هست و باید حتما بهش اهمیت داده بشه
حالا ایشالا مجله زندگی پیشتاز منتشر می شه میبینید ولی یه مقاله ای داخلش هست که تایید شده توسط روانشناس هم هست در این مورد صحبت می کنه که رمان های فانتزی و سبک های هیجانی بسیار برای جوان ها و نوجوان ها مناسب و خوبن
فانتزی و سبک های هیجانی از بقیه ی سبک ها برای نوجوان ها و جوان ها خیلی بهتر و مفید ترن دقیقا تا این حد که همه کتاب ها سود روحی و ذهنی دارن ولی کتاب های هیجانی و فانتزی سود جسمی هم داره
بله بله منم فانتزی خوان های قهار بالای بیست سال زیاد می شناسم و قبول دارم حرفتو
سینمای ما که متاسفانه نابوده
واقعیتش اینه که تا زمان وزیر ارشاد قبلی اگر هر فیلمی هم ساخته می شد عمرا بهش مجوز نمی دادن ولی خب الان وضع براساس گفته های دوستانی ه توی نشریه ها کار می کنن خیلی عوض شده و مجوز خیلی راحت تر می دن برای همین تا تنور داغه باید چسبوند ولی کو فیلم نامه؟؟کو سرمایه گذار؟؟کو کارگران مناسب؟؟ایشالا باید فانتزی خون ها وارد شغل های مختلف بشن و هیچوقت این سبک و حمایت ازشو فراموش نکنن
اینجوری خدمت به خودشون و دیگرون هم کردن
واقعا اگر همین مترجمان و سایت های فانتزی نبود فانتزی توی ایران منقرض می شد
کاملا قبول دارم باید از نویسندگان فانتزی نویس بشدت حمایت بشه یکی مثل خود شما یا خیلیای دیگه که کتاب می نویسن

وااااااااااااای چه خوب!
خلاصه ش که خیلی قشنگ بود! امیدوارم که کتابش هم به همین قشنگی باشه!
حیف! فک نکنم که این کتاب حتی وقتی هم که منتشر بشه تا ده سال بعدش به شهر ما برسه!:| مجبورم بعدا با بدبختی پیداش کنم!:|

نگران نباش با خرید اینترنتی همراه با تخفیف می تونی بخریش
فک کنم وقتی بیاد فروشگاه اینترنتی افسانه ها بزارتش حتی اگرم تخفیف نداشته باشه فک نم پول پست رایگانه

nima kohandani
2014/12/14, 21:33
به نام یگانه هستی بخش

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان و سروران.

ضمن سپاس بابت پیام‌های محبت آمیزتون نسبت به بنده و کتابی که در آینده ای نزدیک - به امید خدا- منتشر می‍شه، گفتم خدمت برسم هم تشکری بکنم هم اعلام کنم پاسخگوی سؤالات احتمالی شما عزیزان در مورد مجموعه هستم. البته در آینده ای نزدیک هم سعی می کنم با کسب اجازه از ناشر محترم، بخش هایی از کتاب رو در اینجا منتشر کنم.

مجموعه 5 جلدی پادشاهی جهان،‌ کتاب فانتزی مدرنه با درون مایه اساطیر. تا جایی که ذهنم اجازه میده کتاب فانتزی مدرن که در ایران امروز نوشته شده باشه، به صورت چاپی نداریم. البته درمورد رمان خون آشام جناب گلشیری دقیقاً اطلاع ندارم، اما صرف نظر از اون، این حرف رو می زنم. البته جای تعجبی هم نداره این مسئله، چرا که واقعاً سخته. شما کتابی بنویسید با فضایی که در جمهوری اسلامی ایران تصویر میشه و قوانین خودش؛ اون هم کتابی که ابعاد سیاسی و بین المللی داره و البته درون مایه اساطیر؛ شامل ایزدان ایران باستان و البته درون مایه های زرتشتی از قبیل امشاسپندان.

خب، امیدوارم چاپ این کتاب آغازی باشه بر چاپ این گونه فانتزی در کشور.

درمورد مجموعه در آینده ای نزدیک خدمت می رسم و توضیحاتی ارائه می کنم. بار دیگه تأکید می کنم اگر سؤالی دارید بنده در خدمتم.

با سپاس ویژه از محمدحسین عزیز و مجموعه زندگی پیشتاز.

شاد باشید و کامیاب.
نیما
@};-

aftab
2014/12/14, 23:20
چشم محمدحسین تاپیکشو میزنم سرفرصت ‏

البته خودم نخوندمشونا؛رمانای خارجی روترجیج میدم

BOOKBL
2014/12/15, 21:27
من بجز بچه های اینجا کلا دوتا فانتزی خون می شناسم! امید و خودم! فقط نفر جلوم کتاب خوندن! و ما فک و فامیل نسبتا عادی داریم. شما فکر کن 75 میلیون پنجاه تا فانتزی خون باشه من ذوق می کنم :| این دو هزار تا صدتاش فروش بره شانس اوردیم :| میانگین مطالعه تو ایران هم رزانه ده ثانیس! که شامل تابلو مغازه ها می شه :|

حالا اسپم نشه نیسنده اطلاعات لازمو داره ؟؟؟؟؟

پاسخ بابابزرگ:
کی گفته سرانه مطالعه در ایران ده ثانیست؟؟یکی یه امار چرت و پرت و بی اعتباری ارائه می ده بعد شما هم باور می کنید؟؟
پسر خوب یه دقه فکر کن ما چند میلیون دانش امور داریم که چه بخوان چه نخوان روزانه بالای 10 دقه حداقل مطالعه دارن
تعداد بسیار زیادی معلم و استاد دانشگاه و کارمند اداره که مقدار بسیار زیادی از جمعیت ایران رو شامل می شه
همین ها به تنهایی روازنه اگر مقدار مطالعشون به ساعت نکشه به دقیقه میکشه
کسی این امارو داده که خودش اندازه پشه چیزی نمی خونده
درضمن اگر از کاربران اینترنت هم بگذریم که کلی مطالعه بی هدف دارن
به جز کتابخوان های حرفه ای ایرانی که تعدادشون کم نیست
خودت یه دقه فکر کن می فهمی خیلی امار مزخرفیه
درضمن نیما کهندانی قبلا هم کتاب چاپ کرده و فک کنم چند بار تجدید چاپ هم شده

proti
2014/12/16, 09:52
من بجز بچه های اینجا کلا دوتا فانتزی خون می شناسم! امید و خودم! فقط نفر جلوم کتاب خوندن! و ما فک و فامیل نسبتا عادی داریم. شما فکر کن 75 میلیون پنجاه تا فانتزی خون باشه من ذوق می کنم :| این دو هزار تا صدتاش فروش بره شانس اوردیم :| میانگین مطالعه تو ایران هم رزانه ده ثانیس! که شامل تابلو مغازه ها می شه :|

حالا اسپم نشه نیسنده اطلاعات لازمو داره ؟؟؟؟؟

ه

ده ثانیه؟
بابا انصاف داشته باشید البته قبول دارم مطالعه کم شده. پدر خود من زمانی کتاب خون حرفه ای بودن الان دیگه خب چشمشون ضعیف شده نمیخونن
اما بقیه خانواده .... برادرکوچیکه رو بنده معتاد کتابش کردم اصلا اهلش نبود.از سری کتابهای هری پاتر و کتاب معبد متیو ریلی شروع کرد الان رسیده به تالکین و کتابهای به روز تر اما بقیه خانواده به جز کتاب درسیاشون کتاب نمیخونن که خب
میدونی من تو خونه چی میگم بهشون؟
بنده جورشون رو در سرانه مطالعه میکشم یعنی روزی سه چهار ساعت کمتر کتاب نمیخونم حتی اگه شده شب ساعت یازده تا دو میشینم کتاب میخونم
پس ده ثانیه ستمه من الان رکورد نصف ایرانو زدم یعنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدشم ببین ایران رو در نظر نگیر هرکسی باید خودش و خانوادشو تو خط نگه داره همین
وقتی یه کتاب خوب میبینی یا یه مجله به درد بخور که فکر میکنی ارزش خوندن داره بگیر ببر خونه خواه ناخواه کشیده میشن طرفش و مطمئنا اگه ورق هم بخوان بزننش ده ثانیه بیشتر میشه((113))
ما حداقل الان ده هزارتا کتابخون فقط تو سایتهای فانتزی مون داریم ادمهایی که ترجمه میکنن یا مینویسن یا ویرایش میکنن همشون هم این کاره ان اما همینا هم پاش که میرسه کتاب نمیخرن ترجیح میدن رایگان بخونن
یه نگاه بکن مثلا سایت دوران یه کتاب چهار جلدی رو خیلی قوی و خوب ترجمه کرد دو جلدی که رایگان بود خیلی خوب دانلود شد وقتی رسید به جلد سوم و چهارم و مترجم بنده خدا خواست برای زحمتش یه سود مالی هم ببره الان جلد سوم اون کتاب که 8000 حدودا تو سایت قیمتش رو گذاشتن زیر دویست تا دانلود داره نه سایت ناشناختس نه کتاب نه مترجم.
مسئله اینه که ما اولویتمون بین شارژ ایرانسل و شکم مبارک و کتاب دو تای اوله

پاسخ بابابزرگ:
با قسمت اول حرفات که درمورد ده ثانیه مطالعه بود کاملا موافقم
درمورد قسمت دوم حرفات هم کاملا موافقم فقط یه نکته اینه که خرید اینترنتی واقعا یه سری محدودیت ها داره
مثلا خود من واقعا اگر کارت بانکی داشتم که رمز اینترنتی داره حتما کتاب شمشیر حقیقتو می خریدم ولی واقعا ندارم
خب به جز من خیلی از ادمای دیگه هم هستن که واقعا امکان خریدشو ندارن
نه به خاطر اینکه نمی خوان پول بدن یا ندارن
به خاطر محدودیت های این شیوه ی خرید
همچنین یه مورد دیگه هم هست که با مثال توضیحش می دم
شمشیر حقیقت جلد چهارش تا فصل 16 رایگان ترجمه شده بود و من خوندم
برای سری دوم فصل ها که پولی بود هم کارت بانک داشتم(اون موقع داشتم الان ندارم) خریدم
ولی برای خوندن هرصفحش پدرم دراومد
تازه از این بگذریم که هربار می خواستم بخونم اسفالت می شدم تا کتابو باز کنم
بعدم که باز می کردم نمی شد یواش یواش رفت صفحه بعد انگار عکس بود که یه دفعه می پرسید صفحه بعد با کیبورد هم نمیشد زد صفحه بعد حتما باید با موس رو یه دکمه ای می زدی تا بره صفحه بعد
اینا چیزای کوچیکن ولی درکنار هم واقعا شور و شوق کتاب خوندن به اون صورت رو خیلی کمتر می کنن
اگر اطمینان این باشه که بعد از اینکه خریدیم راحت می شه خوند واقعا بهتره
و البته یه نکته دیگه نیازی نیست سایتا پدرخودشون رو در بیارن برای اینکه نزارن کتاب به هیچ شکلی پخش رایگان بشه
برای سریال قهوه تلخ مهران مدیری اگر یادتون باشه اولش گفت ازتون خواهشمندم کپی نخرید و اورجینال بخرید
به جرئت می گم 90 درصد مردم اصلا طرف کپی نرفتن
با همین روش ها به نظرم بهتر جواب می ده و دیگه نه به خودشون نه به کاربرا سختی نمی دن
ولی درکل با همه حرفاتون موافقم و هر حرفی که گفتم فقط در نقش مکمل بود نه نقض کننده حرفاتون
proti@

mr.red
2014/12/16, 17:19
خیلی هم خوب ممنون
میخواستم بدونم که آقای نیما کنهدانی برای به قلم در آوردن اساطیر ایران از چه منبعی استفاده کرده؟؟؟

nima kohandani
2014/12/16, 18:41
خیلی هم خوب ممنون .
میخواستم بدونم که آقای نیما کهندانی برای به قلم در آوردن اساطیر ایران از چه منبعی استفاده کرده؟؟؟

درود

دوست عزیز، از سؤالتون ممنون. منابعی که برای تاریخ و اساطیر ایران در این کتاب استفاده کردم، مختلف بوده. اما بخش عمده‌ی تحقیقاتم مربوط می‌شه به:

دانشنامه اساطیر جهان؛ زیر نظر رکس وارنر- به ترجمه‌ی دکتر ابوالقاسم اسماعیل‌پور
شناخت اساطیر ایران؛ جان راسل هینلز- به ترجمه ی باجلان فرخی
دایره‌المعارف هنر؛ رویین پاکباز
و مقاله‌های اینترنتی انگلیسی و فارسی موجود در این زمینه

خب جلد یکم مجموعه با محوریت اساطیر ایران هست که از این منابع استفاده شده.

شاد باشید و مانا.
((48))

proti
2014/12/16, 19:58
د

پاسخ بابابزرگ:
با قسمت اول حرفات که درمورد ده ثانیه مطالعه بود کاملا موافقم
درمورد قسمت دوم حرفات هم کاملا موافقم فقط یه نکته اینه که خرید اینترنتی واقعا یه سری محدودیت ها داره
مثلا خود من واقعا اگر کارت بانکی داشتم که رمز اینترنتی داره حتما کتاب شمشیر حقیقتو می خریدم ولی واقعا ندارم
خب به جز من خیلی از ادمای دیگه هم هستن که واقعا امکان خریدشو ندارن
نه به خاطر اینکه نمی خوان پول بدن یا ندارن
به خاطر محدودیت های این شیوه ی خرید
همچنین یه مورد دیگه هم هست که با مثال توضیحش می دم
شمشیر حقیقت جلد چهارش تا فصل 16 رایگان ترجمه شده بود و من خوندم
برای سری دوم فصل ها که پولی بود هم کارت بانک داشتم(اون موقع داشتم الان ندارم) خریدم
ولی برای خوندن هرصفحش پدرم دراومد
تازه از این بگذریم که هربار می خواستم بخونم اسفالت می شدم تا کتابو باز کنم
بعدم که باز می کردم نمی شد یواش یواش رفت صفحه بعد انگار عکس بود که یه دفعه می پرسید صفحه بعد با کیبورد هم نمیشد زد صفحه بعد حتما باید با موس رو یه دکمه ای می زدی تا بره صفحه بعد
اینا چیزای کوچیکن ولی درکنار هم واقعا شور و شوق کتاب خوندن به اون صورت رو خیلی کمتر می کنن
اگر اطمینان این باشه که بعد از اینکه خریدیم راحت می شه خوند واقعا بهتره
و البته یه نکته دیگه نیازی نیست سایتا پدرخودشون رو در بیارن برای اینکه نزارن کتاب به هیچ شکلی پخش رایگان بشه
برای سریال قهوه تلخ مهران مدیری اگر یادتون باشه اولش گفت ازتون خواهشمندم کپی نخرید و اورجینال بخرید
به جرئت می گم 90 درصد مردم اصلا طرف کپی نرفتن
با همین روش ها به نظرم بهتر جواب می ده و دیگه نه به خودشون نه به کاربرا سختی نمی دن
ولی درکل با همه حرفاتون موافقم و هر حرفی که گفتم فقط در نقش مکمل بود نه نقض کننده حرفاتون
@proti (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1368)@
سلام بر بابا بزرگ گرامی
خب من نمیدونم چه محدودیتی داره؟اینترنت که شکر خدا همه مون همیشه دسترسی داریم بهش
بنده دو تا کارت بانکی دارم یکیش پس اندازم و در آمد متفرقه ام توشه اون یکی تقریبا خالیه.
ماهی یک باربیست سی هزارتومن شارژ میکنمش این شارژ هم صرف هزینه هزینه اینترنت کتاب اینترنتی یا شارژ ایرانسل میشه.
یعنی عملا اگه کسی بخواد هک کنه این حساب رو به کاهدون زده((102))
گفتی شمشیر حقیقت
این کتابیه که از جلد صفرش یعنی بدهی استخوان در جریان ترجمه و ویرایشش بودم.یعنی اول جلد اول ترجمه شد بعد جلد صفرو برای عید دادیم. دو جلد اول رو توی وبلاگ خودم و بعدشم سایت کرم کتاب ترجمه شد و خودم ویرایش کردم
میدونی محمد و مهرنوش چقد رو اون کتاب وقت گذاشتن؟ بعدا مهرنوش به کارای دیگه رسید و محمد ترجمه رو به خاطر خواننده هاش ادامه داد.
تا زمانی که جلد سوم بود کتاب رایگان بود.به جلد چهار رسید خب مترجم شاید انتظار حمایت داشت از خواننده هاش.شایدم برنامه ی سایت بود نمیدونم.اما به هر حال کتاب پولی شد که فکر میکنم با اون کیفیت کار حقش بود.
بعد من نمیفهمم
البته الان مهرنوش توی بوک پیج داره ترجمه جدید خودشو که خیلی هم جذابه اختصاصی ارائه میده و مثل همیشه کارش عالیه.تیم بوک پیجم تا بتونه حمایت میکنه ازش
من نمیفهمم.
مگه باز کردن صفحه پی دی اف روی گوشی تبلت یا کامپیوتر چه مشکلی داره؟بقیه کتابهای انلاین رو چطوری میخونی شما؟
من در جریان فعالیتهای اخیر گودلایف نیستم اما اینقدر میدونم اگر مشکلی در بخش نرم افزار یا هر کار فنی باشه کورش بی جواب نمیذاردش.البته بماند که من یه چند ماهی هست کورش رو ندیدمش الان سربازه اما فکر کنم هنوز اون سایت مدیر داره ها بلاخره تو اون چند تا مدیر یکیشون جواب مشکلات رو میده حتما نمردن که((9))((9))
از گودلایفی ها راحت حرف میزنم چون با اکثرشون دوستم و میدونم بیشترشون بهشون اگر مشکل رو بگید حل میکنن
البته بماند که خود من هم تو دانلود با اون سایت مشکل داشتم همیشه((62))
اما بهشون بگی رسیدگی میکنن

به هر حال من فکر میکنم زحمت هر صفحه ترجمه ساعتها هستش میدونم اکثر دوستان اینجا مثل خود من تجربه شو دارن.هر فصل ترجمه ساعتها وقت میبره اما برای خواننده میتونه در حد خرید رمز اینترنتی یه کارت و یه پیغام خصوصی به مسئول فنی یک سایت برای رفع مشکلات باشه.
شمشیر حقیقت یازده جلده و من فکر میکنم اگر توقع داشته باشیم کسی مثل محمد با اون همه گرفتاری بشینه برامون ترجمه کنه باید دست کم به تلاشش احترام بگذاریم.
البته منم این پیام رو برای تکمیل حرف شما گفتم. چون خیلی ها رو دیدم که بهانه میارن. امیدوارم نرنجید ازم

درود

http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28191%29.gif

ام...آقای کهندانی این دانشنامه اساطیر همونی نیست که یه شاخه مربوط به خدایان یونان باستان داره؟یا من اشتباه میکنم؟

smhmma
2014/12/16, 20:28
سلام بر بابا بزرگ گرامی
خب من نمیدونم چه محدودیتی داره؟اینترنت که شکر خدا همه مون همیشه دسترسی داریم بهش
بنده دو تا کارت بانکی دارم یکیش پس اندازم و در آمد متفرقه ام توشه اون یکی تقریبا خالیه.
ماهی یک باربیست سی هزارتومن شارژ میکنمش این شارژ هم صرف هزینه هزینه اینترنت کتاب اینترنتی یا شارژ ایرانسل میشه.
یعنی عملا اگه کسی بخواد هک کنه این حساب رو به کاهدون زده((102))
گفتی شمشیر حقیقت
این کتابیه که از جلد صفرش یعنی بدهی استخوان در جریان ترجمه و ویرایشش بودم.یعنی اول جلد اول ترجمه شد بعد جلد صفرو برای عید دادیم. دو جلد اول رو توی وبلاگ خودم و بعدشم سایت کرم کتاب ترجمه شد و خودم ویرایش کردم
میدونی محمد و مهرنوش چقد رو اون کتاب وقت گذاشتن؟ بعدا مهرنوش به کارای دیگه رسید و محمد ترجمه رو به خاطر خواننده هاش ادامه داد.
تا زمانی که جلد سوم بود کتاب رایگان بود.به جلد چهار رسید خب مترجم شاید انتظار حمایت داشت از خواننده هاش.شایدم برنامه ی سایت بود نمیدونم.اما به هر حال کتاب پولی شد که فکر میکنم با اون کیفیت کار حقش بود.
بعد من نمیفهمم
البته الان مهرنوش توی بوک پیج داره ترجمه جدید خودشو که خیلی هم جذابه اختصاصی ارائه میده و مثل همیشه کارش عالیه.تیم بوک پیجم تا بتونه حمایت میکنه ازش
من نمیفهمم.
مگه باز کردن صفحه پی دی اف روی گوشی تبلت یا کامپیوتر چه مشکلی داره؟بقیه کتابهای انلاین رو چطوری میخونی شما؟
من در جریان فعالیتهای اخیر گودلایف نیستم اما اینقدر میدونم اگر مشکلی در بخش نرم افزار یا هر کار فنی باشه کورش بی جواب نمیذاردش.البته بماند که من یه چند ماهی هست کورش رو ندیدمش الان سربازه اما فکر کنم هنوز اون سایت مدیر داره ها بلاخره تو اون چند تا مدیر یکیشون جواب مشکلات رو میده حتما نمردن که((9))((9))
از گودلایفی ها راحت حرف میزنم چون با اکثرشون دوستم و میدونم بیشترشون بهشون اگر مشکل رو بگید حل میکنن
البته بماند که خود من هم تو دانلود با اون سایت مشکل داشتم همیشه((62))
اما بهشون بگی رسیدگی میکنن

به هر حال من فکر میکنم زحمت هر صفحه ترجمه ساعتها هستش میدونم اکثر دوستان اینجا مثل خود من تجربه شو دارن.هر فصل ترجمه ساعتها وقت میبره اما برای خواننده میتونه در حد خرید رمز اینترنتی یه کارت و یه پیغام خصوصی به مسئول فنی یک سایت برای رفع مشکلات باشه.
شمشیر حقیقت یازده جلده و من فکر میکنم اگر توقع داشته باشیم کسی مثل محمد با اون همه گرفتاری بشینه برامون ترجمه کنه باید دست کم به تلاشش احترام بگذاریم.
البته منم این پیام رو برای تکمیل حرف شما گفتم. چون خیلی ها رو دیدم که بهانه میارن. امیدوارم نرنجید ازم

ام...آقای کهندانی این دانشنامه اساطیر همونی نیست که یه شاخه مربوط به خدایان یونان باستان داره؟یا من اشتباه میکنم؟

نه منظورم از محدودیت رو درست نفهمیدید
نگاه کنید من اگر بخوام برم یه کتابی رو توی کتابفروشی بگیرم یه جوری پول جور می کنم و می رم پول می دم کتاب می خرم راحت می خونم
اما توی نت برای اینکه کتاب بخری باید حتما یه کارت بانکی داشته باشی که احیانا توسط پدر و مادر گرامی کنترل نشه و اون کارت هم رمز اینترنتی داشته باشه و پول به اندازه کافی توش باشه
خب تمام اینا یه سری مشکل ایجاد می کنه چون مثلا خود من نمی تونم برم توی صف بانک بایستم و پول انتقال بدم به کارتم(اگر داشته باشم) و به جز من بسیاری دیگر از ادمای توی نت هم نمی تونن
یه پسر یا دختر 15 ساله نه روال کار رو بلده نه می تونه چون به وسیله خانواده محدود شده
حداقل خود من شخصا اینطوریم
خلاصه بگم هر پولی که بخواد وارد کارت یه نوجوونی مثل من بشه باید از فیلتر پدرم رد بشه و پدرم توقع داره اون پول رو مصرف نکنم تا زمانی که نیاز بشه و اگر دیگه اون پول رو نداشته باشم بازم توقع داره بدونه پول کجا رفته
درحالی که برای اون پولی که بنده به صورت دستی جمع می کنم برای خرید کتاب همچین مشکلی پیش نمیاد
تازه از این هم بگذریم که خیلی از نوجوون های هم سن من حتی اگر کارت بانک هم داشته باشن یا نمی دونن رمز اینترنتی چیه یا نمی تونن بگیرن
شما به ودت نگاه نکن ه یه دختر بالغ و ازادید
دختر 15 ساله ای که کتاب خونه باید به چه بهانه ای از این بانک به اون بانک بره تا رمز اینترنتی بگیره؟؟
نتیجه اینه که بسیاری از خوانندگان دنیای نت نه به خاطر کم لطفی بلکه محدودیت های این شیوه خرید یا کارت بانک ندارن
یا رمز اینترنتی ندارن
یا پولی که توی کارتشونه محدود و تحت کنترله
تعداد ادمای زیادی پیدا نمی شن که بتونن بخرن و از اونایی هم که پیدا می شن یه تعدادی کم لطفی می کنن و شاید حتی خساست به خرج بدن
شخصا اگر در توانم بود نه برای خوندن کتاب بلکه صرفا برای اینکه کمکی کرده باشم مبلغ بیشتر می ریختم به حساب ولی همون طور که گفتم محدودیت هایی هست
من الا شخصا کارت بانک ندارم و خیلی وقته می خوام بگیرم اما نمی تونم
نه به خاطر خرید کارت شارژ بلکه دقیقا برای خرید کتاب
و خدا ویلی حاضرم گشنگی بکشم چند روز ولی کتاب خوب بخرم
خیلی ادمای دیگم حاضرن اینکارو بنن اما یادتون نره اینجا ایرانه و مادر و پدر ها متاسفانه جوری با فانتزی و کتاب برخورد می کنن انگار دشمنن خونین فرزندانشون هستن

درمورد کتاب شمیشیر حقیقت اشتباه نکنید ابدا نخواستم از سایت گودلایف
مدیران و دست اندر کاران ایراد بگیرم
به شخصه دیدم که فاطمه خانوم مدیرکل اونجا خیلی برای این کار تلاش کردن
به جز مترجم ها که واقعا ازشون ممنونم
درمورد نرم افزار هم گفتم و خیلی های دیگه هم گفتن(مدت ها پیش)و فاطمه خانومم اگر درست یادم باشه جواب دادن والا خود ما هم دنبال جایگزین هم برای برنامه خواندن کتابیم هم برای راحت تر شدن تراکنش تلاش می کنیم
درمورد ساده یا ست بودنم من تنها کتابی که از نت خریدم همون شمشیر حقیقت بود که اون موقع اصلا فایلش پی دی اف نبود باید با برنامه گودریدر کتابو می خونیدم که فوق العاده مزخرف بود
نمی دونم الان دقیقا چقدر پیشرفت کرده و چجوری شده ولی اگر الان پی دی اف می خونن و راحته خیلی عالیه
درضمن بنده اصلا هیچ توقعی از مترجما ندارم
خیلی از ادمای دیگه هم ندارن
اونایی هم که دارن اصلا مهم نیستن
چون ترجمه رایگان از اول فقط یه لطف بود
توی این جهان چقدر پیش میاد کسی برای کس دیگه ای کار رایگان انجام بده؟؟توی دنیای مجازی کرم کتاب ها این کار به وفور انجام میشه
باید به خاطرش خیلی متشکر باشیم چون هیچوقت وظیفه مترجمانی مثل پایونیر یا حمید یکتا یا بسیاری دیگه از دوستان نبوده که برای ما ترجمه کنن
فقط لطفه
و اگر می خوان پول بگیرن من به شخصه هیچ اعتراضی ندارم چون می خوان حق خودشون رو بگیرن
اگر من درمورد ساده گرفتن گفتم برای این بود که فروش خودشون بیشتر بشه
نه برای اینکه راحت بشه رایگان خوندشون
این یه مسئله ی اقتصاده
این سوپری هایی که کارت شارژ رو به قیمت دو تومن یا پنج تومن می فروشن خیلی براشون بهتر از اونایی می شه که به قیمت دو و دویست یا پنج و دویست می فروشن
چون اون صد تومن و دویست تومن هیچ سودی نداره اما وقتی با قیمت خودش بفروشی باعث میشی خریدار به صورت ناخودگاه مغازه رو به دید مثبت نگاه کنه که یعنی دیگه دوست داره از جایی خرید کنه که کارت شارژ رو به قیمت خودش داده
این قضیه هم خیلی متفاوت نیست
باعث سود بیشتر متجرم ها می شه
یه سود دو طرفست

nima kohandani
2014/12/16, 20:30
درود

دوست عزیز این دانشنامه شامل تمام اساطیر جهان ( بین النهرین، مصر، یونان، روم، آسیا، آمریکا و ... ) میشه که بخش اساطیر ایرانش منحصراً توسط جناب استاد دکتر ابوالقاسم اسماعیل پور، استاد اسطوره شناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران به کتاب اضافه شده. کتاب توسط انتشارات اسطوره به چاپ رسیده.

ممنون از سؤالتون.

کامیاب باشید.
((48))

لرد ولدمورت
2014/12/17, 14:44
درود

دوست عزیز، از سؤالتون ممنون. منابعی که برای تاریخ و اساطیر ایران در این کتاب استفاده کردم، مختلف بوده. اما بخش عمده‌ی تحقیقاتم مربوط می‌شه به:

شناخت اساطیر ایران؛ جان راسل هینلز- به ترجمه ی باجلان فرخی
دایره‌المعارف هنر؛ رویین پاکباز
و مقاله‌های اینترنتی انگلیسی و فارسی موجود در این زمینه

خب جلد یکم مجموعه با محوریت اساطیر ایران هست که از این منابع استفاده شده.

شاد باشید و مانا.
((48))

سلام
نیما جان من حسینم :lati:افسانه ها.
آقا کتاب دانشنامه اساطیر جهان هم توی نوشتن و هم توی ترجمه کلی تغییرش دادن. توی یه جمعی بودم که در مورد اساطیر حرف می زندن این کتاب رو به انواع کاغذ پاره هم قبول نمی کردن:ddg:
به نظر من برو کتابای زبان اصلی رو بخون توی این زمینه، یا ترجمه های عباس مخبر(نشر مرکز) چون که اطلاعاتش کاملن. در مورد اساطیر آمریکای جنوبی و آفریقا هم کتاب های مهران کندری( زن ـه) رو بخون.

شدید منتظرشم.

nima kohandani
2014/12/17, 19:13
سلام
نیما جان من حسینم :lati:افسانه ها.
آقا کتاب دانشنامه اساطیر جهان هم توی نوشتن و هم توی ترجمه کلی تغییرش دادن. توی یه جمعی بودم که در مورد اساطیر حرف می زندن این کتاب رو به انواع کاغذ پاره هم قبول نمی کردن:ddg:
به نظر من برو کتابای زبان اصلی رو بخون توی این زمینه، یا ترجمه های عباس مخبر(نشر مرکز) چون که اطلاعاتش کاملن. در مورد اساطیر آمریکای جنوبی و آفریقا هم کتاب های مهران کندری( زن ـه) رو بخون.

شدید منتظرشم.

درود

حسین جان، دوست خوب من.

نمی دونم چقدر از جناب استاد اسماعیل پور شناخت داری، اما ایشون یک از بزرگ ترین اسطوره شناسان در کشورمون هستن. بسیاری از کتاب های کوچک و بزرگ اساطیر رو ایشون ترجمه کردن برای نشرای مختلف. حالا حتی اگر دست هم برده باشن - که اطلاعات ناقص بنده در این زمینه اجازه اظهار نظر نمیده- باز هم نسبت به علم بالای خودشون اقدام به این کار کردن و من ایشون رو الگو و استاد خودم می دونم.

کتاب های نشر مرکز رو هم دارم مال بعضی کشورها نسبت به منابعی که معرفی و استفاده کردم، بسیار ناقص و ضعیفن.

ممنون از توجه و تذکرت.

شاد و سلامت باشی
((48))

لرد ولدمورت
2014/12/17, 20:28
درود

حسین جان، دوست خوب من.

نمی دونم چقدر از جناب استاد اسماعیل پور شناخت داری، اما ایشون یک از بزرگ ترین اسطوره شناسان در کشورمون هستن. بسیاری از کتاب های کوچک و بزرگ اساطیر رو ایشون ترجمه کردن برای نشرای مختلف. حالا حتی اگر دست هم برده باشن - که اطلاعات ناقص بنده در این زمینه اجازه اظهار نظر نمیده- باز هم نسبت به علم بالای خودشون اقدام به این کار کردن و من ایشون رو الگو و استاد خودم می دونم.

کتاب های نشر مرکز رو هم دارم مال بعضی کشورها نسبت به منابعی که معرفی و استفاده کردم، بسیار ناقص و ضعیفن.

ممنون از توجه و تذکرت.

شاد و سلامت باشی
((48))

سلام

من متاسفانه با ایشون آشنایی ندارم. اما اینطوری که شنیدم اطلاعاتشون بعضا قدیمیه، و اگه بدونی جدیدا کشفیات بسیار جالبی از اساطیر اسکاندیناوی به دست اومده. سه داستان حماسی رو پیدا کردن که تاثیر بالایی داره. همین طور پرداختن به جنبه های فلسفی ـشون بسیار سلیقه ای هستش و بعضی از جاها اطلاعات ناقصشون مشکل پیدا می کنه. البته ممکنه چیز هایی که من شنیدم اشتباه باشه.

مورد بعدی هم اینه که یه کتاب با تیراژ بسیار محدود چاپ شده و قدیمی هم هستش به اسم "اساطیر لرستان و ایلام" که اطلاعات بسیار جالبی رو داره. بعضی از چیزهایی رو که توی این کتاب من دیدم هیچ جایی نبود. اما به خاطر اینکه چاپش مال قبل از انقلابه بعیده که گیر بیاری.

بازم با آرزوی سلامتی و موفقیت:76012_for_you:

argotlam
2014/12/17, 21:15
ایول خیلی دوست داشتم یه کتاب فانتزی درباره ی اساطیر ایران بخونم
به نظر من فانتزی توی ایران متاسفانه درست و حسابی جا نیفتاده و من به شخصه خیلی ها رو می شناسم که با این سبک اصلن آشنا نیستن، مطمئنم در آینده ای نه چندان دور می تونیم شاهد این باشیم که افراد زیادی با کتابای فانتزی آشنا و طرفدار پروپاقرصش باشن

nima kohandani
2015/02/28, 23:57
سلام به دوستان

متن پشت جلد کتاب:

یک پادشاهی به سردمداری اهریمن؛ در دنیایی که می‌شناسیم...

جهان در شرف جنگی بزرگ است. ابرقدرت‌ها منزوی شده‌اند و پادشاهی جهان به‌تدریج فرمانروایی جهانی خود را بنا می‌کند.

چهار مبارز از جنس چهار جادوی باستانی...

انجمن پاترا یگانه نیروی مقابل پادشاهی جهان، سال‌هاست که با آنان مقابله می‌کند اما اعضای پاترا تنها به هدف می‌اندیشند، وسیله هر چه می‌خواهد باشد.

ایزدان باستانی، جنگجویانِ نبردی نابرابر در زمان ما...

مانی، زامیاد؛ او را مبارز خاک می‌نامند.

خاک‌های اهریمنی می‌خروشند و مبارزه از ایران امروز آغاز می‌شود...

---
به عنوان یک مخاطب که کتاب رو می گیره دستش تا خلاصه رو بخونه براتون جذاب هست؟

ممنون

wolf
2015/03/01, 00:31
سلام به دوستان

متن پشت جلد کتاب:

جهان در شرف جنگی بزرگ است. ابرقدرت‌ها منزوی شده‌اند و پادشاهی جهان به‌تدریج فرمانروایی جهانی خود را بنا می‌کند.

انجمن پاترا یگانه نیروی مقابل پادشاهی جهان، سال‌هاست که با آنان مقابله می‌کند اما اعضای پاترا تنها به هدف می‌اندیشند، وسیله هر چه می‌خواهد باشد.

---

ممنون

آقای کهندانی:اول یه خسته نباشید بهتون بگم بابت نوشتن یه همچین کتابی.
با این خلاصه واجب شد که حتما بیام نمایشگاه بخرم کتاب رو.خلاصه خیلی جالبی بود.کاملا جذبم کرد.طمئن باشین که خیلی جالب و زیباست.(من رو که جذب کرد.)
در آخر هم بگم دستتون درد نکنه که به فرهنگ ایران باستان بها دادین و براش ارزش قائل شدین.کاری کردین که کمتر کسی انجام میده.((48))((48))

smhmma
2015/03/01, 01:00
سلام به دوستان

متن پشت جلد کتاب:

---

ممنون
اممممم خیلی خوب بود ولی یکمی ناپیوسته بود
اولش درمورد پادشاهی جهان به رهبری یه اهریمنه بعدش یک خط درمورد چهار مبارزه و بعد درمورد انجمن پاترا بعدش درمورد ایزدان باستانی بعد از اونم مانی زامیاد
پنج تا مورد که به هیچ شکلی بهم متصل نشدن و یکمی فرد رو سردرگم می کنه
برای اینکه بهتر بشه به نظرم بهتره یه رابطه ای بین انجمن پاترا با چهار مبارز یا پادشاهی جهان ایجاد بشه بعدم یه ارتباطی با ایزدان باستانی
درمورد مانی زامیاد هم چیز خاصی نفهمیدم که بتونم نظری بدم
اما درکل با وجودی که یکمی ناپیوسته بود جذاب هم بود
من اگر بدون اینکه نویسنده ی داستان رو بشناسم یا بدونم ایرانیه یا خارجی رفته بودم کتابفروشی و این متن پشت جلد رو می خوندم اینقدر جذبش می شدم که بخرمش و بخونم
اما می تونه بهترم باشه

nima kohandani
2015/03/23, 12:08

پنج فصل یا شاید هم بخش(!) نخست خیزش خاک، نخستین جلد از پادشاهی جهان با همکاری انتشارات ویدا قابل دریافت از لینک زیر هست. خوشحال میشم اون رو دریافت کنید و نظراتتون رو درمورد همین چند فصل ابتدایی با بنده در میون بگذارید؛ به خصوص دوستانی که پیشتازان و اربابان مرگ بنده رو خوندن خوشحال میشم نظراتشون رو پیرامون شروع کار دو مجموعه با من در میون بذارن.

دریافت (http://www.afsaneha.net/?dl_id=110)

دوستدارتان، نیما
((221))

azam
2015/03/23, 22:58

دوستدارتان، نیما
((221))
واقعااااا خیلی عااااااااالی بود!
خیلی خوب نوشته بودین
کاملا جذبش شدم
هرچند اولش یه کوچولو گیج کننده بود!‌:دی
فقط یه فصل بود؟؟؟ یا پنج تا فصل؟؟ :دی اگه یه فصل بود که خیلی جالب بود که یه فصل و به چند قسمت تبدیل کرده بودین!
و خیلی خیلی خسته نباشین، خیلی قشنگ نوشته بودین، امیدوارم بعد از چاپ کتاب تون بتونم بخونمش، واقعا جای همچین کتابی توی ادبیات مون خیلی کمه
و عید تون مبارک((221))
موفق باشین

smhmma
2015/03/24, 00:17
اول از همه یه غلط املایی رو بگم
اخر صفحه ی 12 نوشته:
به سرعت به طرف غولی دوید کهبا وولکان گلاویز شده بود
اینجا به جای که با نوشته شده کهبا

صفحه ی 13 هم نوشته

هرچنداین تاثیر جادوی خاک بود کهتیر این چنین به قلب هدف نشست
هم بین هرچند و این باید فاصله باشه هم کهتیر باید بشه که تیر

همون صفحه سه خط پایین تر مورد بالا نوشته گرفتو
در حالی که باید باشه گرفت و

صفحه 15
مژده با اهی کشید و آن را با اکراهسرجایش برگرداند
باید تبدیل بشه به با اکراه سر جایش

صفحه 19
هال وراهرویی نیز داشت.اتاق مانی بهراهرو باز می شد و...
دو خط پایینترش هم روبروی آنمیز...

اقا کلی مشکلات املایی دیگم داره که همش درواقع وصل بودن کلماتی هست که نباید وصل باشن

و یه پیشنهاد برای این اسم های عجیبی که اومده و موجوداتی که گفته شده پی نویس بزنید پایینش که مردم بفهمن

صفحه 17 یه جمله داریم من متوجه نشدم چه کسی اینو می گه و مخاطب کیه
خودمون مشکل کم داریم به فکر مسائل عجیب و غریب هم باشیم؟؟بی خیال فرهاد

اقا ماجرا بسیار جذاب بود
خیلی خفن و عالی
خداییش بدجوری جذب شدم
تنها مشکلی واقعی که داشت درمورد فصل صفره
یه تعداد شخصیت بدون اینکه معرفی بشن یا در پاورقی چیزی درموردشون توضیح داده بشه یکدفعه وارد داستان شدن و اد حتی نمی تونست بین خوب و بد تفاوت بزاره
هرچند جایگاه خود فصل صفر خیلی خوب بود
یعنی اینکه یه فصل صفری باشه با این مضمون بعد به گذشته بپردازه خیلی ایده خوبی بود و خیلی جذاب ترش کرد
همین دیگه

اون قسمت ناپدید شدن عجایب هفتگانه هم یه جوری گفته شده انگار وضع اب و هواست
به نظرم بهتره قبل اعلام خبرش یه جوری مقدمه چینی بشه که خیلی چیز عجیبی داره اتفاق میوفته
و کلا اینقدر توی رادیو راحت این مسئله بیان نشه

proti
2015/03/24, 20:42

دوستدارتان، نیما
((221))

سلام
اتفاقا من دیشب این چند فصل رو از افسانه ها دانلود کردم البته چیزی که مشخصه اینه که در مورد یک کتاب با چند فصل نمیشه قضاوت کرد اما چون نظر خواستید اجازه بدید بگم نسبت به پیشتازان به نظر من بهتر بود تا اینجاش من خیلی نتونستم با جلد اول پیشتازان ارتباط برقرار کنم
اما یه جور گسستگی داره که به نظر بیشتر به خاطر شروع داستان و حرکت بین دو زمانه
به هر حال منتظر هستیم بقیه کارتون رو بخونیم
موفق باشی

JuPiTeR
2015/03/25, 00:41

دوستدارتان، نیما
((221))
درود نیما
عیدت شاد باش
خیلی عالی من خودم به شخصه خیلی دوس داشتم اساطیر ایرانی مخصوصا خداهاشون رو توی کتاب بخونم
ممنون که این کارو انجام دادی:دی

اگه بتونی همین کتاب رو صحبت کنی و نشر الکترونیکیش هم بزاری فک کنم استقبالش چند برابر بشه

smhmma
2015/03/28, 04:31
بالاااااااااااا

hana.asadi
2015/03/29, 09:01
واقعا قشنگ بود خسته نباشید خیلی جذاب بود
فقط چند تا مشکل کوچولو داشت که دوستان قبلا هم ذکر کردن مثل اولین فصل از کتاب که خیلی گیج کننده بود و توضیحاتی در مورد شخصیت های فصل نداشت
جزءیات به خوبی بیان شده بود فقط اینکه سن مانی رو نداشت شاید من موقع خوندن متوجه نشده باشم ولی فکر کنم که نداشت
بسیار زیبا نوشته بودید موفق باشید

nima kohandani
2015/04/04, 14:26
درود

پیش از همه چیز تشکر کنم از لطف و محبتی که زندگی پیشتاز و اعضای محترمش به بنده داشتن بابت اهدای نشان کاربر افتخاری. امیدوارم که شایستگی چنین محبتی رو داشته باشم.

بعد از اون از دوستانی که اینجا نظرات خودشون رو با من در میان گذاشتن، سپاسگزارم.

لازمه چند نکته رو خدمت شما عرض کنم:
1- پیرامون اشکالات نگارشی و املایی که عرض کردم کتاب هنوز نمونه خوانی نشده و گویا در فایل پی دی افی که برای بنده فرستادند چسبندگی هایی وجود دارد که در حال حاضر همه اصلاح شده است.

2- درمورد دوزمانه بودن داستان که خب باید بخوانید و بخوانید فعلاً!

3- درمورد نشر الکترونیک کتاب که باید ناشر تصمیم بگیرد و احتمالاً همکاری با سایت فیدیبو فروشگاه کتاب آنلاین جزو برنامه های نشر ویدا هست. پس فکر می کنم این مهم در آینده ای نزدیک محقق شود.

4. درمورد جزییات کتاب که احساس می کنید نیست باید صبور باشید! قرار نیست که همه چیز در همین چند بخش نخست از فصل اول رو شود!

و در پایان یک خبر:

مجوز کتاب صادر شد؛ بدون هیچ اصلاحیه‌ای.

رونمایی کتاب در نمایشگاه کتاب تهران به امید خدا قطعی است.

((221))

nima kohandani
2015/04/30, 20:29
سلام.

چقدر وقته من نیومدم اینجا!

دوستان عزیز و حامیان ارزشمند بنده.

این هم طرح جلد کتاب:

10430

منتظر نظرات خوبتون هستم.

دوستدار شما
نیما

smhmma
2015/04/30, 21:22
خب من که نظرمو قبلا گفتم ولی بازم می گم بسیار عالی و اینکه بدون اصلاحیه بهش مجوز دادن هم خیلی خوبه
خدا رو شکر
بدجوری منتظرم کتابشو بخونم
الان دو به شکم قبل کنکور بخونم یا بعدش:دی

azam
2015/05/01, 13:19
کاور خیلی قشنگیه!
هعععییی خیلی دوست دارم که امسال حتما بیام نمایشگاه کتاب, اونم فقط به خاطر این کتاب و سه گانه ی گیو, ولی فکر نکنم بتونم, ولی حتما اینترنتی میخرم!
امیدوارم که کتابتون فروش خیلی خیلی خوبی داشته باشه

Sepehr.Dejavou
2015/05/01, 16:25
حتما ميام نمايشگاه ميخرم خيلي جالب بأسد ياشه

Samara
2015/12/04, 18:52
من دیروز این کتاب رو از نمایشگاه خریدم
فروشنده خیلی از این کتاب تعریف می کرد می گفت من کتابای فانتزی ایرانی رو بیشتر دوست دارم و این کتاب یکی از بهترین کتاباییه که خوندم
راستش سبک متفاوت این کتاب من و اکثر خریدار ها رو به خودش جذب کرد دیگه داستانایی مثل پرسی جکسون قدیمی شدن!
الانم ک چند فصلی ازش خوندم به نظرم خیلی خوبه مخصوصا برخی ترکیب بندی جملات و توصیفات و.. احساس می کنم هیجانی داشت ک آدم رو بیشتر به خودش جذب می کرد یه هیجانی ک توی کتابای پرسی جکسون و نظایر یافت نمی شد فکر کنم به خاطر جنبانده شدن داستان ها و نام های اساطیر ایرانی بود یه جوری یه کتاب فانتزی که میدونی با توجه به تاریخ افسانه ای خود ایران نوشته شده :)