PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترکیب تیم های ایرانی در لیگ جهانی کشتی ازاد

trouble
2014/11/25, 19:08
ترکیب تیم‌های گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی و بیمه رازی شهدای جویبار برای حضور در لیگ جهانی کشتی آزاد اعلام شد.
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/9/4/802394_383.jpgبه گزارش مشرق،‌ رقابت‌های لیگ جهانی کشتی آزاد روزهای 6 و 7 آذرماه در شهر جویبار استان مازندران برگزار می‌شود که ترکیب نمایندگان کشورمان برای حضور در این مسابقات اعلام شد.
در حالی‌که پیش از این نام احسان لشگری، دارنده مدال برنز جهان و المپیک در ترکیب تیم بیمه‌رازی اعلام شده بود، اما در فهرست اعلام شده نامی از لشگری دیده نمی‌شود و به نظر می‌رسد وی در این مسابقات به میدان نرود.
هر تیم می‌تواند نام 10 کشتی‌گیر را برای حضور در این رقابت‌ها اعلام کند.
ترکیب تیم گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی بنابر اعلام کمیته باشگاه‌ها به شرح زیر است:
57 کیلوگرم: یونس سرمستی
61 کیلوگرم: بهنام احسان‌پور
65 کیلوگرم: میثم نصیری
70 کیلوگرم: حسن یزدانی
74 کیلوگرم: ایمان محمدیان
86 کیلوگرم: میثم مصطفی‌جوکار و احسان امینی
97 کیلوگرم: عباس طحان و اسماعیل نجاتیان
125 کیلوگرم: عبداله قمی
ترکیب تیم بیمه رازی شهدای جویبار نیز به شرح زیر است:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی
61 کیلوگرم: بخان گوی‌گریف
65 کیلوگرم: ماگومد قربان علی‌یف
70 کیلوگرم: مهدی تقوی
74 کیلوگرم: عزت‌اله اکبری و رضا افضلی
86 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی
97 کیلوگرم: جمال میرزایی
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی و سیدرضا موسوی

smhmma
2014/11/25, 22:36
خیلی ممنون
لیگ جهانیه یا لینگ ایران؟؟

trouble
2014/11/26, 12:25
خیلی ممنون
لیگ جهانیه یا لینگ ایران؟؟
لیگ جهانیه
کشورایی مث امریکام هستن..
وزن کشیشم امروز یافرداعصره....
توی جویبار مازندران برگزار میشه..
مال ازاده مال فرنگی تو خوزستان فک کنم برگزار میشه...البته فک کنم

Prince-of-Persia
2014/11/26, 13:40
ماشاالله به ایران

smhmma
2014/11/26, 23:13
لیگ جهانیه
کشورایی مث امریکام هستن..
وزن کشیشم امروز یافرداعصره....
توی جویبار مازندران برگزار میشه..
مال ازاده مال فرنگی تو خوزستان فک کنم برگزار میشه...البته فک کنم
اها خب پس چرا به جای تیم ملی تیم های دیگه ای شرکت دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی هم عالیه ولی فک کن با این شرایط قهرمانی در هردو نوع کشتی احتمالش زیاد باشه مگه نه؟؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

بی صبرانه منتظرم
نمی دونی ساعت برگزاری کی هست؟؟

بی صبرانه منتظرم

Cyrus-The-Great
2014/11/27, 01:48
انشالله که موفق باشند.

trouble
2014/11/27, 18:39
اها خب پس چرا به جای تیم ملی تیم های دیگه ای شرکت دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی هم عالیه ولی فک کن با این شرایط قهرمانی در هردو نوع کشتی احتمالش زیاد باشه مگه نه؟؟

بی صبرانه منتظرم

بی صبرانه منتظرم
اهم....
امروز مسابقات برگزار شد ساعت10وخورده ای
بازی اولم تیمایایرانی بودن....تیم رازیوکفایتی خراسان...نتیجشم ندیدم چیشد....
فردام فک کنم همین موقس...
درضمن من خودمم گیج شدم تو سالن مسابقات نوشته بد جام باشگاه های جهان تو اخبار ورزشی واس گزارشش نوشته بودلیگ جهانی کشتی ازاد((231))
بد تو برنامه همگام باورزشم کارشناس قبل بازیا داش حرف میزد گف لیگ جهانی...((231))
دیه شما هرچی دلتون میخواد برداشت کنین...
گروهبندیم اینجوریه
در گروه اول این رقابت ها تیم های بیمه رازی شهدای جویبار، بروندی، کوبا و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی حضور دارند و در گروه دوم تیم های سوریه، گازمازندران، آذربایجان و آمریکا به مصاف می روند.در گروه سوم تیم های مغولستان، شورای شهر کرج، بنگلادش و ترکیه حضور دارند و در گروه چهارم قرقیزستان، افغانستان و چین به مصاف هم خواهند رفت.
این رقابتها به پیشنهاد فدراسیون کشورمون برگزار شده ولی به نظرم دوروز زمان کمیه واس((لیگ جهانی))
اگه میشد که مثلا چند مرحله ای باشه و تو چند ماه باشه که به معنای واقعی "لیگ"باشه بهتر بود...با میزبانی کشور های مختلف...ولی به هر حال اینم یه شروعه

smhmma
2014/11/27, 19:56
اهم....
امروز مسابقات برگزار شد ساعت10وخورده ای
بازی اولم تیمایایرانی بودن....تیم رازیوکفایتی خراسان...نتیجشم ندیدم چیشد....
فردام فک کنم همین موقس...
درضمن من خودمم گیج شدم تو سالن مسابقات نوشته بد جام باشگاه های جهان تو اخبار ورزشی واس گزارشش نوشته بودلیگ جهانی کشتی ازاد((231))
بد تو برنامه همگام باورزشم کارشناس قبل بازیا داش حرف میزد گف لیگ جهانی...((231))
دیه شما هرچی دلتون میخواد برداشت کنین...
گروهبندیم اینجوریه
در گروه اول این رقابت ها تیم های بیمه رازی شهدای جویبار، بروندی، کوبا و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی حضور دارند و در گروه دوم تیم های سوریه، گازمازندران، آذربایجان و آمریکا به مصاف می روند.در گروه سوم تیم های مغولستان، شورای شهر کرج، بنگلادش و ترکیه حضور دارند و در گروه چهارم قرقیزستان، افغانستان و چین به مصاف هم خواهند رفت.
این رقابتها به پیشنهاد فدراسیون کشورمون برگزار شده ولی به نظرم دوروز زمان کمیه واس((لیگ جهانی))
اگه میشد که مثلا چند مرحله ای باشه و تو چند ماه باشه که به معنای واقعی "لیگ"باشه بهتر بود...با میزبانی کشور های مختلف...ولی به هر حال اینم یه شروعه

اوه اها جالبه
مثل اینکه یه چیزی بین جام باشگاه ها و لیگ هست
خودشونم دقیق نمی دونن چیه
خخخخخ هرچی باشه ایشالا اول و دوم و سوم از ایران باشن
خخخخخخخخ
ده صبح؟؟؟؟
فردا هم ده صبح؟؟؟
ای وای من ساعت ده خونه نیستم

trouble
2014/11/28, 20:17
اهم....
دوستان تبریییییییییییک عرض میکنم...
تیم بیمه رازی شهدای جویبار تونست تو فینال تیم تایتان مرکوری امریکارو بانتیجه قاطع6-2 شکست بده و قهرمان این بازیا بشه...تیم شورای شهر کرجم سوم شد....
به همگی تبرییک فراوان عرض میکنم...خداحفظشون کنه.....:18672_bandari::18672_bandari::18672_ba ndari::18672_bandari::24812_gholi_jaz::24812_gholi _jaz::24812_gholi_jaz::10092_eival_gholi:
ماشا..ماشا...

smhmma
2014/11/28, 21:17
اهم....
دوستان تبریییییییییییک عرض میکنم...
تیم بیمه رازی شهدای جویبار تونست تو فینال تیم تایتان مرکوری امریکارو بانتیجه قاطع6-2 شکست بده و قهرمان این بازیا بشه...تیم شورای شهر کرجم سوم شد....
به همگی تبرییک فراوان عرض میکنم...خداحفظشون کنه.....:18672_bandari::18672_bandari::18672_ba ndari::18672_bandari::24812_gholi_jaz::24812_gholi _jaz::24812_gholi_jaz::10092_eival_gholi:
ماشا..ماشا...

به به پس تیم اول و سوم ما شدیم؟؟
ایول بابا دمشون گرم دمشون گرم
خب پس جام باشگاه های جهان بوده نه لیگ جهانی خخخخخ