PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی ای نه چندان دوستانه بین دورقیب دیرینه

trouble
2014/11/18, 19:24
امروز ازساعت4وخورده ای_فک کنم4:30)بعداز ظهردورقیب دیرینه فوتبال اسیا(که ایرانو کره باشن)باهم روبه رو شدن...
حالامنکه بازیو ندیدم ولی هرچی ازاخبار شنیدم میگم:
دقایق اول بازی مث اینکه ایرانیا خوب کار کردن ولی بعد تحت تاثیر بازی روون کره جنوبی قرار گرفتنوکره ایام کلی موقعیت رودروازه خلق کردن که هیچ کدوم یاازسر شانس یابادفاع خوب یابادرخشش دروازه بان گل نشد.
بعد هردوتا تیم بانتیجه مساوی به رختکن رفتند.
تونیمه دوم هردوتاتیم بازی کسل کننده ایوبه نمایش گذاشتن تاااااااااا کیروش بازیکنای جوون ایرانو به زمین فرستاد بعد روند بازی بهتر شد...
بعدم نمیدونم دیقه چند(خوبازیوندیدم((231)))ایران صاحب یه ضربه ایستگاهی شد کهنکونام اونو زدوبه تیردروازه خوردبرگشت...بعد همزمان دروازه بان کره و سردار ازمون فک کنم رفتن طرف توپ که سردار موفق تو بودو بایه ضربه سر توپووارد دروازه کره کرد...بعداز این گل چون کره ایا انتظاراین گلو نداشتن تنشی بین بازی کنان دوتیم ایجاد شد که بابه صدا درومدن سوت پایان بازیم بطور کام رفع نشدو بااین اوضاع ایران این بازی دوستانرو بانتیجه1-0از کره جنوبی برد...
این بازی برای امادگی برای جام ملت های اسیاس که دی ماه امسال تو استرالیا برگزار میشه(اخه دیم موقع برگزاری فوتباله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بجان خودم پسرا همون یذره درسیم که سر امتحانا میخوندن حالا دیه نمیخونن...ازین بدتر باز جام جهانی 2022که قراره تو زمستون برگزار شه که قشنگ نورعلی نوره)

Prince-of-Persia
2014/11/19, 13:23
دم ایران گرم

johnsnow
2014/11/19, 14:01
آقا من گل رو دیدم خدایی آزمون خودشو کست تا توپو گل کرد. دمش گرم

trouble
2014/11/20, 08:57
آقا من گل رو دیدم خدایی آزمون خودشو کست تا توپو گل کرد. دمش گرم
سردارازمون همشهری ماس....داشتم نیگا میکردم ازتو دس دروازه بان توپو گل کرد....منومیگی((105))این دقیقا قیافه من بود

M.A.S.K
2014/11/20, 09:20
آخرشم یه دعوا شد..بد سوختن از باختنشون

trouble
2014/11/20, 10:07
آخرشم یه دعوا شد..بد سوختن از باختنشون
منم دقیقا موقع دعوا رسیدم.....
حالا معلوم نیس وضعیت چجوری بوده که نتونستن برن مصاحبه بد بازیو با سرمربیا انجام بدن....
ولی خدایی بااین وض اگه کار ایران تو دور گروهی به تفاضل گل بکشه عمرا اگه بتونن برن بالا....همه حریفاشون دارن باحساب چنتا گل اختلاف میبرنو این کشورای حوضه خلیج فارسم که خوب باهم بده بستون دارن یدفه دیدی تبانی کردن یکی زیاد گل بخوره ایران نره بالا.....باید یه فکری بحال خط حمله بکنن

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

درواقع هافبک((231))
چون بیشتر تو کار کمک به دفاعن تاحمله....
بعله...