PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رمان فانتزی سپیده صبح

mamali77
2014/11/06, 13:46
دوستان کتابو دادم دسته یه نفر برام کارایه ویرایششو بکنه حدود 19 فصل امروز میبینم تو 98ia.com با یه اسمه دیگه گذاشتع واسه دانلود

اسمشم نمیگم اینجا اما خواستم بدونه نامردیم حدی داره
هر کی دوس داره بخونه بره 98ia تو فروم الان جزو 10 تا کتاب جدید

متاسفم نمیخواستم اولین کتابم خراب شه اما نذاشتن

N@zgOl
2014/11/06, 15:12
کتاب روتموم کردِی؟
کتابت رو بزاری خوش حال می شم بخونم

mamali77
2014/11/06, 16:09
از امشب به صورت pdf برای دانلود میزارم
چون هم درحاله تایپه هم پخش میکنیم

mamali77
2014/11/17, 03:27
فصلشودادم دسته jupiter فعلا جواب نداده بدبختانه ((63))

BOOKBL
2014/11/17, 12:34
فصلشودادم دسته jupiter فعلا جواب نداده بدبختانه ((63))

تو به اون چی کار داری خودت فصلو بزار! چرا دادی اون ؟؟

mamali77
2014/11/17, 14:20
تو به اون چی کار داری خودت فصلو بزار! چرا دادی اون ؟؟
میگن باید بدیم اون تا تحت لینک های سایت در بیاد ((94))

BOOKBL
2014/11/17, 15:24
میگن باید بدیم اون تا تحت لینک های سایت در بیاد ((94))

نه لازم نیست. مگه زوره ؟؟؟؟ از لینک پیکو بزار.

mamali77
2014/11/17, 16:03
نه لازم نیست. مگه زوره ؟؟؟؟ از لینک پیکو بزار.
شما خودت پیکوفایل گذاشتی؟

BOOKBL
2014/11/17, 17:42
شما خودت پیکوفایل گذاشتی؟

آره پیکو گذاشتم. اگرم می خوای حتما آپلود بشه رو سایت برو این تاپیکه:

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fforum.pioneer-life.ir%2Fthread2564.html&ei=UAJqVMzNNaHXyQO66oLAAw&usg=AFQjCNHHWRJQGp9ylumKtsFEK0CJwrliLw&sig2=KHRxYbsivE0bqMgzdB7Itw

mamali77
2014/11/17, 18:28
فصل اولو گذاشتم یه جورایی یه نوع پیش گفتار از وضع اونموقع هست هفته ای 3-4 فصل میزارم دوستان

BOOKBL
2014/11/17, 18:46
من یه چیزیو متوجه نشدم! اگه یاشار داره داستانو تعریف می کنه پس اون بااری که داره حرف می زنه کیه ؟؟؟؟؟ :|

بجر اون، روان، زیبا، جادار، مطمئن!

mamali77
2014/11/18, 14:52
من یه چیزیو متوجه نشدم! اگه یاشار داره داستانو تعریف می کنه پس اون بااری که داره حرف می زنه کیه ؟؟؟؟؟ :|

بجر اون، روان، زیبا، جادار، مطمئن!
کدوم بار داداش؟
جاشو اگه بگی درستش کنم

BOOKBL
2014/11/18, 16:08
کدوم بار داداش؟
جاشو اگه بگی درستش کنم

اشتباه لپی بود :|

اینجا:

یاشار را میبینم که
دراز کشیده و همین که من را میبیند بلند میشود.
_هی یاشار کجا بودی؟ گفتم سنجار الان میده سرتو بکنن زیره آب , البته اگه آبی مونده باشه.

خوب، داستان داره از بان یاشار تعریف می شه پس این چیه دقیقا ؟؟؟ :

یاشار را میبینم که

mamali77
2014/11/18, 16:26
اشتباه لپی بود :|

اینجا:

یاشار را میبینم که
_هی یاشار کجا بودی؟ گفتم سنجار الان میده سرتو بکنن زیره آب , البته اگه آبی مونده باشه.

خوب، داستان داره از بان یاشار تعریف می شه پس این چیه دقیقا ؟؟؟ :

یاشار را میبینم که
منظورم الیاس بوده
اشتباه جاپی بوده ((223))

نیمه شب
2014/11/18, 17:59
چطوری دانلود میشه

the ship
2014/11/18, 21:16
چطوری دانلود میشه
سلام اتفاقا واسه منم سوال بود بعد فهمیدم باید بری این جا

http://s5.picofile.com/file/8150208518/%D9%81%D8%B5%D9%84_%D8%A7%D9%88%D9%84_%D8%AF%D8%A7 %D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%8611111.pdf.html

Paneer
2014/11/18, 22:25
خوب من بالاخره شروع کردم به خوندن داستان های بچه های خودمون و واقعاً امید وار شدم. فقط یه چیز هایی ذکر کنم تا داستانت قشنگ تر شه .

اول با یک سوال شروع می کنم :دی

ویراستار داری ؟ من فک نکنم داشته باشی :دی ( اگ نداری می تونی درخواست بدی اگ داری هم ممنون می شم ذکر کنی نامش را :دی )

دوم اینکه لحن ( لهن ؟ ) داستان چجوریه ؟ آمیانه ؟ یا کتابی ؟

چون چند جا دیدم یک رو نوشته بودی « یه » که این حالت آمیانه هستش .
اگر داستان آمیانه هستش آنجا رو اونجا باید بنویسی :دی

سوم اینکه یک سری مشکلاتی داری مثل همونی ک بنیامین اشاره کرد. چند جا دیگه هم دیدم فکر کنم :دی

اما به نظر من یکی از بزرگترین مشکلات این فصل این بود که درست وصف نکردی. اگ می تونستی بیشتر از دنیای زیر زمینی بگی ، مثلا اینکه اون چند بخش که داره هر کدوم از چند نفر تشکیل شده ، بهترین وضعیت توی دنیای زیر زمینی رو کیا دارن ( که البته معلوم بود سنجار و دار و دستش دارن، ) در مورد شورشی بودن یاشار چیز زیادی نگفتی ؟ آیا هنوزم شورشی هست یا نه ؟ اگ هست چی کار می کنن ؟ خوابی که یاشار دیده رو بیشتر توصیف می کردی بهتر می شد ، بهتر بود که مشخصات هر کس رو می گفتی مثلا من خیلی دوس دارم بدونم که سنجارخان چه شکلیه ؟ زخمی توی صورتش هست ؟ پوستش چه رنگی ؟ تنها مشخصه ای که ذکر کردی این بود که چه قوم هایی بودن.

راستی در مورد اونایی که می خوان برن بالا بهتر بود اینجوری می گفتی :

گروه های الفا ، اومگا باید به بالا برن

یا مثلا به جا آلفا اسم گروه می زاشتی نه اینکه به صورتی نژادی بفرستیشون برن بالا.

در کل فکر کنم این فصل جا داشت حداقل ده دوازده صفحه ای بشه :دی

اینایی که گفتم هم فقط پیشنهاد های من بود و می تونی بهشون عمل کنی اما محمد دقت کن حتما یک نسخه ی ویرایش شده ی خوب منتشر کنی از همین فصل اول.
اگ داستانت خیلی خوب ظریف کاری بشه استعداد اینو داره که داستان قشنگی بشه :دی البته این به حوصله خودت هم بستگی داره که بدونی چقدر می تونی داستان فرعی
و جزئیات به داستانت اضافه کنی.

mamali77
2014/11/19, 15:07
خوب من بالاخره شروع کردم به خوندن داستان های بچه های خودمون و واقعاً امید وار شدم. فقط یه چیز هایی ذکر کنم تا داستانت قشنگ تر شه .

اول با یک سوال شروع می کنم :دی

ویراستار داری ؟ من فک نکنم داشته باشی :دی ( اگ نداری می تونی درخواست بدی اگ داری هم ممنون می شم ذکر کنی نامش را :دی )

دوم اینکه لحن ( لهن ؟ ) داستان چجوریه ؟ آمیانه ؟ یا کتابی ؟

چون چند جا دیدم یک رو نوشته بودی « یه » که این حالت آمیانه هستش .
اگر داستان آمیانه هستش آنجا رو اونجا باید بنویسی :دی

سوم اینکه یک سری مشکلاتی داری مثل همونی ک بنیامین اشاره کرد. چند جا دیگه هم دیدم فکر کنم :دی

اما به نظر من یکی از بزرگترین مشکلات این فصل این بود که درست وصف نکردی. اگ می تونستی بیشتر از دنیای زیر زمینی بگی ، مثلا اینکه اون چند بخش که داره هر کدوم از چند نفر تشکیل شده ، بهترین وضعیت توی دنیای زیر زمینی رو کیا دارن ( که البته معلوم بود سنجار و دار و دستش دارن، ) در مورد شورشی بودن یاشار چیز زیادی نگفتی ؟ آیا هنوزم شورشی هست یا نه ؟ اگ هست چی کار می کنن ؟ خوابی که یاشار دیده رو بیشتر توصیف می کردی بهتر می شد ، بهتر بود که مشخصات هر کس رو می گفتی مثلا من خیلی دوس دارم بدونم که سنجارخان چه شکلیه ؟ زخمی توی صورتش هست ؟ پوستش چه رنگی ؟ تنها مشخصه ای که ذکر کردی این بود که چه قوم هایی بودن.

راستی در مورد اونایی که می خوان برن بالا بهتر بود اینجوری می گفتی :

یا مثلا به جا آلفا اسم گروه می زاشتی نه اینکه به صورتی نژادی بفرستیشون برن بالا.

در کل فکر کنم این فصل جا داشت حداقل ده دوازده صفحه ای بشه :دی

اینایی که گفتم هم فقط پیشنهاد های من بود و می تونی بهشون عمل کنی اما محمد دقت کن حتما یک نسخه ی ویرایش شده ی خوب منتشر کنی از همین فصل اول.
اگ داستانت خیلی خوب ظریف کاری بشه استعداد اینو داره که داستان قشنگی بشه :دی البته این به حوصله خودت هم بستگی داره که بدونی چقدر می تونی داستان فرعی
و جزئیات به داستانت اضافه کنی.

سلام دوست عزیز ممنونم از خوندنه کتاب
والا در مورده ویرایش وقتی نبود چون نتم داشت تمام میشد فقط دادم دسته یکی غلط املایی ها رو درست کنه
در مورده ظریف کاری ها حتما میرسم بهش یه اصلاح شده میدم بیرون ( دیگه تازه کاریه دیگه )
در مورده گروه ها باید بکم سنجارخان از عمد اینکارو کرده و میخواستم با این اسما بگم که تو ایرانه داستان ((209))((209))((209))

eragon97
2014/11/20, 18:58
سلام
فصل دو کی میاد؟

mamali77
2014/11/21, 01:56
طبقه خواسته ی دوستمون دارم رو یه نسخه باز سازی شده کار میکنم برای فصل 1 که باید بقیه فصل ها هم تقییر بدم
چون میخوام تمیز در بیاد ممکنه یکم طول بکشه ایشالا دیگه مشکلاتی که گفتین تکرار نشه

eragon97
2014/11/22, 15:05
دوباره سلام خودم همینو
خوبید ؟ خوشید ؟ سلامتید ؟
گفتم منم یه نکته بگمو
عزیزم باید بگم که شما باید به جای ادرس دانلود"لینک دانلود رو بزاری ادرس رو اون پایین گذاشتی کسی دقت نمی کنه در نتیجه کتابت کم تر دانلود می شه اگه لینک دانلود رو می گذاشتی بالای صفحه بچه ها میدین دنلود می کردن والا منم اول یه بار اومدم دیدم لینک نذاشتی دیگه رفتم زیاد به خودم فشار نیوردم بگردم دنبال ادرس دانلود بقیه هم همین کار رو می کن می گویند ولش کن منم با خودم همینو گفتم ولش کن بچه ها فصل ندادن منم حوصلم سر رفته بود گفتم بزار یه بار دیگه ببینم شاید من لینکش رو ندیدم اخر با یه عالمه دقت تونستم ادرسی که ریز اون پایین نوشتی پیدا کنم پس اگه هم ادرس دانلود می زنی بزرگ بزن یا بقلش بزرگ بزن ادرس دانلود یا یه چیزی بزن که مشخص کنه وگرنه مردم همیشه خیلی کم دنبال چیزی که می خواهند می گردن

vampire
2014/12/02, 16:04
سلام اگه امکان داره اون 19 فصل رو اینجا هم بزارید من بشخصه خیلی از داستانت خوشم اومد.تو اون سایت که گفتی کتابتو پیدا نکردم((225))