PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رســـتاخیــز

erestery
2014/10/10, 17:35
سلام
این اولین داستان بلند من هست و اشکالاتی داره که قراره به زودی درست بشه البته در اینده(خخخخ)

داستان در مورد پسری است که دارای قدرت هایی ماورای علم بشر است اما سرنوشتش همراه با نابودی، گره خورده است....او قرار نیست فرد خوبی باشد بلکه تقدیرش، او را فردی نابودگر می کند.....ایا او تسلیم سرنوشتش می شود یا با ان مبارزه می کند؟....

اینم لینک مقدمه و فصل یک به صورت PDF:

http://s5.picofile.com/file/8145168284/%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D9%87_%D9%88_%D9%81%D8%B5 %D9%841.pdf.html

مشتاقانه منتظر انتقادهایتان هستم....

سعی می کنم جمعه هر هفته دو تا فصل یا بیشتر بزارم روی سایت....

لینک کاور کتاب

http://s5.picofile.com/file/8145918542/aks1.jpg

Paneer
2014/10/10, 21:20
یه چیزی می شه این شخصیته ادم بده بشه ؟ بعدش کار های بد بد بکنه ؟؟ بعد دنیا رو با خودش نابود کنه بره ؟؟؟؟ به نظر من اینجوری خیلی خوب می شه :دی

erestery
2014/10/10, 22:00
یه چیزی می شه این شخصیته ادم بده بشه ؟ بعدش کار های بد بد بکنه ؟؟ بعد دنیا رو با خودش نابود کنه بره ؟؟؟؟ به نظر من اینجوری خیلی خوب می شه :دی

ادم بد یعنی چی؟ کارهای بدبد یعنی چی؟
خوب باید در پاسخ بگم که همه ادم های بد، بد نیستند و بین بد ها هم، ادم خوب پیدا می شه همونطور که بین ادمهای خوب، ادم بد پیدا میشه.....در واقع اون باید بی طرف باشه چون...... است و بی طرفی اون باعث میشه که اون ادم بدی به نظر برسه...
اینکه چه اتفاقاتی باعث می شوند که اون ادم بدی بشه، تو جلد 1 رخ میده...
مقدمه هم به پرداخت این موضوع می پردازه....
ممنون از نظرت

R★Star
2014/10/10, 22:05
من شخصیتای اصلی بد دوووس دارم :دی
الان دانلودش می کنم
ب نظر باحال میاد:دی

erestery
2014/10/11, 23:15
من شخصیتای اصلی بد دوووس دارم :دی
الان دانلودش می کنم
ب نظر باحال میاد:دی

امیدوارم از داستان خوشت بیاد
ممنون بابت نظرت

Sepehr.Dejavou
2014/10/11, 23:46
به تظرم زمین بیشتر به فیروزه شبیه نه یاقوت؟؟نظرت چیه؟؟یه شباهتی باید باشه
مثلا دندان هایش مثل برف سفید است نه سیاه مثلا

erestery
2014/10/12, 16:35
به تظرم زمین بیشتر به فیروزه شبیه نه یاقوت؟؟نظرت چیه؟؟یه شباهتی باید باشه
مثلا دندان هایش مثل برف سفید است نه سیاه مثلا

خیلی ممنون که داستان رو خوندی....
باید بگم حرف شما متین اما در زمین انسان ها بر خاک و خون حکم می کنند و یاقوت[سرخ] بهترین نماد برای خون هایی است که بشر ریخته.....
اما فیروزه بیشتر به دریاس که بشر بر ان جکمرانی پایداری ندارد...
بازم ممنون

mehrsenal
2014/10/20, 19:27
من قصد کرده بودم دیگه داستان ها رو فصل فصل نخونم ولی باز ی موضوع جالب میاد وسط و آدم نمیتونه جلو خودشو بگیره.
ولی از همین الان مشخص کن که مثل بعضی از بچه ها ی دفعه ی بهونه میارن یا اصلا کلا حسشون میپره دیگه نمینویسند.
لطفا سعی خودتون رو کنید شده حتی هر دو هفته هم فصل بدید ولی ما بی داستان نمونیم.
ممنون از اینکه این داستان قشنگ رو شروع کردید.