PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولد مرد دو چهره!

Ginny
2014/09/27, 19:20
امروز تولد مردی است که قبل از این خیلی از طرفداران هری پاتر و رولینگ، در مورد آن اطلاعاتی در حد اطلاعاتی که در کتاب آمده می دانستند. اما با پروژه جدید خانم رولینگ یعنیسایت پاترمور (http://www.pottermore.com/) اطلاعات در مورد این شخص یکی از نوشته های جدید خانم رولینگ درباره شخصیت های هری پاتر در این سایت است.این اطلاعات را از پاترمور و دیگر منابع جمع آوری کردیم و برای شما ترجمه کردیم، که در زیر می توانید آن را مطالعه کنید

کویینوس کوییرل:

“26 سپتامبر 1950 یا 1960 (4 مهر 1329 یا 1339) تولد کویینوس کوییرل است که توسط رولینگ در سایت پاترمور ثبت شده است. کوییرل جادوگری دورگه بود که تحصیلات خود را در گروه ریونکلا هاگوارتز به پایان رساند، او مدتی استاد درس علوم مشنگ های هاگوارتز بود، اما در سال 92-91 (71-70) به مقام تدریس دفاع در برابر جادوی سیاه در هاگوارتز نائل شد.

او وابستگی تئوری به هنرهای سیاه داشت و همچنین اولین استاد دفاع در برابر جادوی سیاه هری در هاگوارتز بود، شخصیتی بسیار خجالتی داشت و راحت وحشت زده می شد. قبل از اینکه شغل تدریس دفاع در برابر جادوی سیاه در هاگوارتز را آغاز کند، در یک تور جهان گردی شرکت کرد و در مدتی که در آلبانی اقامت داشت، لرد ولدمورت توانست کنترل جسم او را در دست بگیرد، که این بدان معناست که او موقتا یکی از جان پیچ های ولدمورت شد.

در سال اول تحصیلی هری در هاگوارتز کوییرل یک غول غارنشین را در دخمه ها آزاد کرد که نزدیک بود به قیمت جان هرمیون تمام شود، همچنین سعی داشت در اولین مسابقه کوییدیچ هری جاروی او را طلسم کند و او را به قتل برساند. کوییرل در تمام آن سال تحصیلی تلاش خود را کرد تا سنگ جادو را بدست آورد و اکسیر حیات را بسازد تا بدین ترتیب بتواند در به قدرت رسیدن ولدمورت او را یاری کند. او موفق به انجام این کار نشد و در آخر مجبور شد در حفره ای که آیینه نفاق انگیز مخفی بود به هری حمله کند اما از آن جایی که بدن خود را با ولدمورت شریک شده بود، نتوانست در برابر قدرت عشق موجود در هری دوام بیاورد و نابود شد.”

“وقتی اون در تور جهانگردی بود ملاقاتش کردم، مرد جوان و احمق، پر از ایده های مسخره در مورد خیر و شر…. بهش یاد دادم هیچ خوب و بدی وجود نداره فقط قدرت وجود داره و کسانی که این را نمی فهمند ضعیفند. از اون به بعد خدمتگزارم شد، گرچه بعضی جاها اشتباه کرد….” گفته های ولدمورت درباره کوییرل

این اطلاعات در سایت پاترمور به عنوان نوشته های جدید رولینگ درباره شخصیت های داستان ثبت شده، شما هم اگر تا الان در پاترمور شرکت کردید حتما متوجه این نوشته های جدید شدید، اگر هم هنوز موفق ورود به پاترمور نشدید زمان ورود به این سایت می توانید نسخه اصلی این اطلاعات را مشاهده کنید.

حالا نظر شما چیه، باید امروز رو به کوییرل تبریک گفت، یا نه شما از این شخصیت خوشتان نمی آمد؟

Hermion
2014/09/27, 19:52
كوييرل نماد يه شخصيت ضعيف النفسه
از اون گروه آدماى انعطاف پذير كه با هر نوع گروهى گرم بگيرن همون جورى ميشن
حذب باد
ولى در هر صورت تولدش مبارك:| خدا بيامرزش :d

abramz
2014/09/27, 20:28
با حانیه موافقم.

اما کمی هم دلم برای کوییریل می سوزه.

هم اینکه نمی تونه از خود دفاع کنه و هم اینکه " خیلی " ضعیفه.

و هم اینکه به اجبار برده ی لرد شده بود.

آخر سر هم با بی میلی کشته شد.

هعیی

بیچاره.((227))

تولدت مبارک!((110))

MaRs
2014/09/27, 21:55
من خیلی دوسش داشتم شخصیتشو
تولدش مبارک
مرگشم که نگو خیلی .. بود

M.A.S.K
2014/09/29, 20:30
کوییرل نشانه ی یه آدم طماع و ضعیف النفس بود...نه من دوسش نمیدارمممم...خوشم نیومد..ولی حیف طرف شبیه عربا بود

Niko
2014/09/30, 09:55
من که فقط دلم براش میسوخت
اره ضعیف بود
به هر حال تولدش مبارک
ولی خب وجود یه همچین شخصیتایی داستان ها رو یه جورایی جالب میکنه
تولدش مبارک

shayan23
2014/09/30, 12:18
یعنی من اون موقع زمان هری پانر عاشق فیلمش بودم
همه سریاشو چند بار نگاه میکردم
اما الان اصلا یادم نیستشششششش
هیچییییییییییی
فقط بعضی جزئیات هست
باید دان کنم دوباره نگاه کنم

Paneer
2014/09/30, 20:07
تولدش مبارک :|

ایشالله اون دنیا تولد واسش گرفته باشن :|

Ginny
2014/09/30, 20:36
اینم یه پی دی اف در مورد کوییرل که توسط دمنتور ترجمه شده(:
http://www.dementor.ir/files/pdf/15.professorquirrel.pdf

Cyrus-The-Great
2014/09/30, 21:00
تولدش مبارک. ایشالا در آرامش عبدی شناور بشه.((221))

یه چیزی بهم میگه برم یکم اکانت پاترمورمو بتیکونم. خاک گرفته... :|

M.A.S.K
2014/10/01, 09:17
روحش شاد...خدا ببخشدش