PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تگ را گل نکنیم

M.Mahdi
2014/09/09, 21:44
وحید : دوستای عزیز لطفا با دقت مطلب پایین رو بخونید برای بار هرچندم که هست

متاسفانه انقد تگ داریم مجبور میشیم سیستم تگ رو غیر فعال کنیم(قسمت پنل کاربری میتونید این کارو بکنید)..اون وقت مطالب مهم رو هم از دست میدیم

من دوستانه برادرانه ازتون خواهش میکنم..استدعا دارم..فقط مطلبی رو که به نظرتون مهمه

فقط مطلب مهم و چیز جالبی که فک میکنید بهتره همه ببینن تگ کنید

از همگی ممنونم

اول از همه اینکه دوستان ، منظور من هیچ کسی نیست از این تاپیک ! دارم خیلی کلی میگم ! لطفا کسی ناراحت نشه که خفش میکنم ((200))

خوب میدونید یه مدته ( مدت زیادی در واقع ) که تعداد تگ کردن ها بینهایت زیاد شده ! هرکس هر تاپیکی میزنه همه رو تگ میکنه!
موضوع اینه که آیا واقعا کاربرد تگ همینه ؟؟
آیا قراره وقتی یکی یه هفته نمیاد فروم ، با 30 تا تگ مواجه بشه ؟

الان میبینم هر چیزی که میشه یه تگ اون بالا اضافه میشه ! آیا قراره با هر خبر از دنیای تکنولوژی همه رو تگ کنیم؟ آیا قراره بخاطر هر عکس جالبی که دیدیم ، هر خبری که خوندیم بیایم همه رو تگ کنیم ؟

وقتی هر تاپیکی میزنید همه رو تگ میکنید ، ارزش تگ هاتون میاد پایین ! تگ برای اینه که یه تاپیک مهم داشته باشین و بخواین به کسی ، یا کسانی نشونش بدین ! برای مثال الان وقتی حانیه یا علیرضا یا خیلیای دیگه منو تگ میکنن ، حتما به اونجا سر میزنم ! چون خیلی کم پیش میاد که اونا چیزی رو تگ کنن ! پس وقتی تگ میکنن چیز واقعا مهم یا ضروری هست که اینکارو میکنن ! ینی تگ هاشون ارزشمنده !

وقتی زیاد تگ میکنیم ، کار به اونجا میرسه که طرف صفحه ی پنل کاربریشو باز میکنه و بدون این که حتی نگاهی به تاپیکاتون بندازه صفحه رو میبنده ، تا فقط اون نوتیفیکشنا از اون بالا بره !

دوباره میگم ! این یه اعتراض نیست ! میتونید یه دلسوزی حسابش کنید !

پس از همه خواهش میکنم : تگ را گل نکنیم !

Hermion
2014/09/09, 21:51
آخ قربونت داداش!
گل گفتی !!!
منم می خواستم بزنم همچین تاپیکی یه سرچ کردم دیدم چیزی پیدا نمیشه!
دمت گرم تو زدی
والا بنده که دیگه کلا فقط باز می کنم تگ ها رو برای این که نبینم.....وگرنه اصن دقت نمی کنم کی چیو تگم کرد چون دقیقه ای تگ برام میاد نمی تونم واقعن!
لطف کنین دوستان رعایت کنین....

pmirzad
2014/09/09, 21:53
مطلب جالبی نگاه کن یه مطلبی مثلا جالب باشه ممکنه در نگاه تو بیخود باشه در نگاه یکی دیگه بسیار ارزشمند درسته تعداد زیاد شده ولی بازم ممکنه بین این 5 تا یکیش جالب باشه خخخخخخخخخخخخخ ولی جالب بود هر جی حانیه تگ میکنه یعنی ملطب مهمیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخ پس هر جی ما تگ میکنیم غیر مهمه خخخخخخخخخخخخخخخخخخ یه راهش اینه که دوست هاتو خارج کنی از دوستات که تگ کردناش نیاد

M.Mahdi
2014/09/09, 21:58
مطلب جالبی نگاه کن یه مطلبی مثلا جالب باشه ممکنه در نگاه تو بیخود باشه در نگاه یکی دیگه بسیار ارزشمند درسته تعداد زیاد شده ولی بازم ممکنه بین این 5 تا یکیش جالب باشه خخخخخخخخخخخخخ ولی جالب بود هر جی حانیه تگ میکنه یعنی ملطب مهمیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخ پس هر جی ما تگ میکنیم غیر مهمه خخخخخخخخخخخخخخخخخخ یه راهش اینه که دوست هاتو خارج کنی از دوستات که تگ کردناش نیاد

در نگاه تو بیخود باشه در نگاه یکی دیگه بسیار ارزشمند

حرفت درسته ولی فکر نکنم یه نفر هر روز 10 تا مطلب خیییییلی ارزشمند ببینه ! :|

هر جی ما تگ میکنیم غیر مهمه

:|
پیام اون کلمه خیلیا رو بغل حانیه ندیدی عایا ؟ :|

منظورم این نبود :| مثال زدم خو :|

دوست هاتو خارج کنی از دوستات که تگ کردناش نیاد

:)
دقیقا این تاپیکو برا همین زدم ! من همه بروبچ رو دوست دارم نمیخوام مجبور به این کار بشم !

Hermion
2014/09/09, 22:01

منظورش رو درست نفهمیدی فکر کنم....
ببین پیام جان منظور از تگ اینه که هر مطلبی رو به هر کی مربوطه برا همون تگش کنی!
مثلا من اگه تاپیک کتاب رمنس بزنم فقط خیلی خوباش رو مثلا 5 تا دختر رو که می دونم رمنس می خونن تگ می کنم!
ولی الان جوری شده هر کی هر تاپیکی می زنه راحت می زنه تگ مه ی دوستانه و این اشتباهه!
در ضمن خیلی منحرفی واقعا :|

pmirzad
2014/09/09, 22:07
برادر من وقتی خخخخخخخخخخخخ مینویسم ینی دارم شوخی میکنم حرفتو قبول دارم
بر عکس تو هر بحثی حانیه تگ کنه نگاش نمیکنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخ
ولی در کل میگم یه نگاه کردن به تاپیکایی که تگش کردند شاید حد اکثر 2 3 دقه طول بکشه که خیلی نیستش از موضوع تاپیکا میشه فهمید جیزه جالبی برای اون شخص هستش یا نه دیگه یکی 2 دقه که اونطوری جیزه خاصی نیستش خخخخخ ولی در کل اینکه جدیدا زیاد شدن رو قبول دارم

نگفتم که دوستاتو بیرون بکن ولی این یه راهشه ((((((((((((((((((((((((((((((((((:

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

منظورش رو درست نفهمیدی فکر کنم....
ببین پیام جان منظور از تگ اینه که هر مطلبی رو به هر کی مربوطه برا همون تگش کنی!
مثلا من اگه تاپیک کتاب رمنس بزنم فقط خیلی خوباش رو مثلا 5 تا دختر رو که می دونم رمنس می خونن تگ می کنم!
ولی الان جوری شده هر کی هر تاپیکی می زنه راحت می زنه تگ مه ی دوستانه و این اشتباهه!
در ضمن خیلی منحرفی واقعا :|
اره خب میدونی دلیلش جیه اینه که راحت تره بزنی همه دوستان تا اینکه دونه دونه بشینی بنویشی خیلی طول میکشه اینطوری واقا زمان میبره ولی اینطوری سریع تره خب بزنی همه دوستان ولی بخوای دونه دونه بشماری کلی زمان میبره اره حرفتو کم و بیش قبول دارم

اره حانیه الان که حرفشو زدی فهمیدم منظورش جیه

kianaz
2014/09/09, 22:17
یه چیزی بگم...
اینکه من واقعا یکی از این آدمایی هستم که دارین در بارشون بحث میکنین
داداش پیام راست گفت
شاید از تنبلی من باشه ولی واقعا حوصله ندارم تک تک اسم بچه ها رو بنویسم
ازتون عذر میخوام من یکی سعی میکنم که دیگه کم تر اینکارو بکنم،ولی بازم بیشتر با داداش پیام موافقم...
خخخخخخ توجه کردین همین مطلب چند نفر تگ شدن؟خخخخخخخ
من اینو تگ نمی کنم خخخخخخخخخ اخه همه دوستام تگ شدن خو خخخخخ لازم نی من دوباره تگشون کنم خخخخخخخخخخخخ
بازم معذرت...

BOOKBL
2014/09/09, 22:57
من الآن 5-6 نفر از لیست دوستام پاک کرد فقط بخاطر تگ :|

بقیشونم چون دختر بودم :|

اگه امکان همه دوستان رو برداریم فکر کنم درست بشه :|

Prince-of-Persia
2014/09/10, 01:23
اعتراف میکنم بیشترین تگ سایت رو من دارم

شرمنده تگ می کنم دیگه هیچ مطلبی رو تگ نمی کنم

Paneer
2014/09/10, 01:40
حالا الان ک خوب شده قبلا یه هفته نمیومدی صد و خورده ای تگ می شدی :| ((227))

ThundeR
2014/09/10, 06:56
دمت گرم محمدمهدی....
از بس منو تگ می کنن دیگه اصلاً به اینکه کی چیو تگ کرده نگاهم نمی کنم...فقط روش کلیک می کنم تا جهت اطلاعش بره! برامم مهم نیس کی چی رو بهم اطلاع داده. قبلاً نگاه می کردم اما به خدا 4 ساعت نیستی 6 تا تگ می ریزن تو حلقوم پروفت! بابا من چقدر کلیک کنم! انگشتام تیک گرفتن:دی

Prince-of-Persia
2014/09/10, 11:33
نه من اشتباه کردم من زیاد تگ نمی کنم

من اون نکته ای که پیام گفت رو قبول دارم

من اون نکته ای که پیام گفت رو قبول دارم

smhmma
2014/09/13, 14:06
سلام دوباره به همه دوستان

ضمن تایید نظر محمد مهدی باید اضافه کنم دوستانی که حوصلسون نمیشه بشینن چندین تا اسم بنویسن(که شامل خودمم می شه)می تونن اصلا تگ نکنن
مگر برای موضوعات خیلی مهم
کلا تگ وسیله ای هست برای مواقعی که می خواید مطمئن بشید طرف می بینه تاپیک رو
ولی وقتی ازش خیلی استفاده کنید میشه مثل داستان چوپان دروغگو
الکی الکی تگ می کنید بعد برای یه موضع مهم که تگ کردید مردم فک می کنن مثل همون قبلیا هت و نگاهش هم نمی کنن

هرچند حانیه و محمد مهدی و بقیه به نظر من شاید بهتر باشه همیشه به لیست تگ ها نگاه کنید اگر موضوع مهمی هست یا ادم خاصی تگ کرده حتما نگاهش کنید

فرزندانم(مخصوصا محسن)اصلا به خودتون نگیرید
چون تعداد کسانی که خیلی تگ می کنن یکی و دو نفر نیست که منظور فقط به اونا باشه
شاید یکی دو نفر بیشتر از بقیه تگ کنن ولی در کل که به قضیه نگاه می کنیم مشکل یکی دو نفر نیست
پس هیچکس به خودش نگیره
موفق و پیشتاز باشید فرزندانم

M.A.S.K
2015/05/03, 20:08
صرفا جهت بالا اومدن تاپیک

sir m.h.e
2015/05/03, 21:50
صرفا جهت بالا اومدن تاپیک
مطمن بودم به زودی یکی این تایپیک رو بالا میاره
و حدسمم درست بود
واقعا حجم تگ های سایت بالارفته
وقتی هم که تایپیک رو چک میکنم هیج علاقه ای نسبت بهش ندارم
دوستان لطفا مراعات کنید در تگ کردن
من هر روز سایت رو چک میکنم اگه تایپیکی باشه که بخوام ببینم مطمنا میبینم

M.A.S.K
2015/05/03, 22:00
و من همینجا اعلام میکنم...واقعا این کار داره آزار دهنده میشه...در صورت تکرار مکرر و زیاده از حد من به شخصه یه پیشنها برای توبیخ افرادی که از این امکان استفاده ی ناصحیح میکنن رو میدم..حالا قبول بشه یا نه من این پیشنهاو رو اگه بازم بره بالا میدم

Ajam
2015/05/03, 22:03
منم تایید می کنم حرفای دو تا رفیق بالا رو!

ThundeR
2015/05/03, 22:06
من که خودم سیستم اطلاع رسانی تگ رو به صورت کامل خاموش کردم:)
واقعا دیگه خیلی این الکی تگ کردنا بی مزه شده
دوستان رعایت کنید

کساندرا
2015/05/04, 01:41
خخخخخخخخخخ تو دو هفته نبودم 28 تا تگ داشتم زیاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من مخالفه ااین نظرم مهدی این که زیاد تاپیکای کم کیفیت تگ میشه باعث پایین اومدن ارزش تگ نیست تگ سره جاشه ارزششم از دست نمیده ولی خب این تاپیکه اون طرفه که ارزشش کم میشه ولی به نظرم میزان رضایت هر کدوم ما از پستا متفاوته ممکنه کسی که تاپیکو زده به نظرش جالب بوده باشه و شاید 5 نفرم حداقل با اون هم عقیده باشن! چون سلیقه ها مختلفه و یه چیزه نسبیه پس فکر نکنم بشه گفت تاپیکی بی کیفیته بنظره شخصیه من هر چی تگ کردن بیشتر باشه میزان فعالیت ها ی بچه ها هم تو سایت بالا می ره خود شما اگه ده تا تگ بخوری به دوتاش خدالقل سر میزنی؟!!!!بازم خود من اگه تگ نشم اصلا از خیلی از تاپیکا خبر نمیشم و کار خیلی از بچه ها حیف میشه!!!!!!! بنظرم تگ کردن خیلی خیلی چیزه خوبیه هر چیم زیاد تر بشه بهتره ولی باید سعی کنیم بار مطالبی که میزاریمو بیشتر کنیم. تشکر((221))(راستی یادم رفت سوری!!!!!! این که بعضا کمتر تگ می کنن بشاید بخاطر اینه که کمترم پست میزارن خخخخخ((200)))

mahdigh88
2015/05/04, 12:38
راست می گوید ،من خودم هر کاری می کردم همه را تگ می کردم ((10))
کاری کاملا اشتباه
تگ را گل نکنیم !!!!! ((73))

azam
2015/05/04, 13:59
خود شما اگه ده تا تگ بخوری به دوتاش خدالقل سر میزنی؟!!!!

نع! :دی مگه بیکارم؟!:دی اگه با موبایل باشم که اصن هیچ توجهی بهشون نمیکنم! ولی زمانایی که با کامپیوتر میام سایت فقط بازش میکنم و اگه یه شخص مهمی ( مثل محمدحسین، حانیه، علیرضاو ... ) که میدونم بیخودی تگ نمیکنند منو تگ کرده باشن به اون تاپیکا سر میزنم! ولی بقیه رو که اصلا اسم تاپیکارو نمیخونم و صفحه رو میبندم! :دی

M.A.S.K
2015/05/04, 15:16
آقایون خانوما...تگ را گل نکنیم...واقعا فقط کارمون شده رفع اون نوثیفیکیشن صفحه...حتی وقتی تاپیکی جالبم هست..ولی با توجه به اون سابقه و تفکرمون در مورد شخص تگ کننده تاپیکو بازش نمیکنیم..خواهشا رعایت کنید

Jina
2015/05/06, 23:06
خوبه اسم تاپیک هست: "تگ را گل نکنیم"!! حالا من چرا تگ شدم نمیدونم واقعا!! :d
بقول خودتون نه برای هر تاپیکی، ولی خوبه واسه تاپیکهای مهم و مفید تگ کنیم، حداقل کسایی مثه من که دیر به دیر میان از صفحات مفید میتونند استفاده کنند و در جریان قضایا قرار بگیرن. خصوصا که خیلی هم فرصت گشت و گذار نداشته باشن.
درهرحال ممنون از تاپیک و تگ! :d

شاد باشین :)

M.A.S.K
2015/07/10, 23:34
صرفا جهت بالا آوردن تاپیک

Araa M.C
2015/07/11, 00:01
اقا بهتره یاد اوری کنم که تک تک هم میشه تگ کرد....یسریا اونقدر سرشون شولوغه که قادر نیستن تگ هارو ببینن ...یسریا هم مث من ملخ تو پ.ب شون هلکوپتری میزنع!!!!!من خودم ترجیع میدم تگ شم پس بهتره از این به بعد اوناییو تگ کنید که واقعا لازمه ببینن یا اشکالی نداره تگ شن

Harir-Silk
2016/05/08, 10:23
جالبه واقعا... نظر شخصی من اینه که هرچیزی، هرچیزی از کنترل خارج شه بده. اساس جهان رو تعادل می چرخه. از تعادل خارج شدیم.
پیشنهاد من. نمی دونم امکان پذیر هست یا نه، مدیر ها می تونن تگ کردن پست هایی که تو بخش سرگرمی و امثالش رو غیر فعال کنن؟ اگه بتونن عالیه.

MIS_REIHANE
2016/05/08, 15:07
خیلی جالب بود . چشم حتما دیگه کمتر از کمتر تگ میکنم((200))البته من که اصلا تگ نمیکنم((62))....