PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : المان-ارژانتین....تکرارفینال جام جهانی البته بانتیجه برعکس

trouble
2014/09/04, 15:48
این دو تیم در شهر دوسلدورف و در مقابل دیدگان 45000 نفر به مصاف هم رفتند که در پایان آرژانتین موفق شد میزبان را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد و انتقام شکست یک بر صفر در فینال جام جهانی اخیر را از ژرمن‌ها بگیرد.

پیش از شروع این بازی از فیلیپ لام، مرته‌ساکر و کلوزه تقدیر شد. این سه بازیکن بعد از پایان جام جهانی خداحافظی خود را از بازی‌های ملی اعلام کرده بودند.
غایب بزرگ این بازی لیونل مسی بود که در مسابقه اخیر بارسلونا دچار آسیب‌دیدگی شده است.

نیمه اول بازی روان و تماشاگرپسندی را از دو تیم شاهد بودیم اما آرژانتین در مجموع موقعیت‌های بیشتری داشت و بازیکنان این تیم توانستند بارها دروازه نویر را تهدید کنند. در این نیمه آگوئه‌رو در دقیقه 20 و لامه‌لا در دقیقه 37 برای آرژانتین موفق به گلزنی شدند. در نهایت نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود آلبی‌سلسته خاتمه یافت.

با شروع 45 دقیقه دوم شاهد حضور رومان وایدن‌فلر سنگربان بروسیا دورتموند درون دروازه آلمان بودیم. اما او هم در این نیمه دو گل دریافت کرد. فدریکو فرناندز و آنخل دی‌ماریا زننده گل‌های آرژانتین بودند. بعد از این دو گل، بازی برای دقایقی از تب و تاب افتاد و آلبی‌سلسته احتیاط را چاشنی کار کرد، اما ژرمن‌ها دست از تلاش برنداشتند و توانستند توسط آندره شورله و ماریو گوتسه دو گل از گل‌های خورده را جبران کنند. اما درنهایت بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود آرژانتین به پایان رسید.

ترکیب آلمان:
مانوئل نویر، گروس‌کرویتس، گینتر، هودس، دورم، کرامر، تونی کروس، شورله، رویس، دراکسلر، ماریو گومز

ترکیب آرژانتین:
رومرو، زابالتا، فدریکو فرناندز، دمیکلیس، روخو، پرز، ماسکرانو، بیگلیا، لامه‌لا، آگوئه‌رو، آنخل دی‌ماریا

بعله........
اخه بااین نتیجه باید المان ببازه؟؟؟؟؟؟؟؟
البته 3تااز بازیکناشم نبودن دیه چه میشه کرد؟؟؟؟

MaRs
2014/09/04, 15:51
خخخخخخخخخخ داشتم میدیدم دی ماریا ترکوند. چه بازیکنی از دست داد ایم رئال

trouble
2014/09/04, 16:00
خخخخخخخخخخ داشتم میدیدم دی ماریا ترکوند. چه بازیکنی از دست داد ایم رئال
دقیقا...اون تک به تکو خیلی قشنگ گل کرد.....
اصن نویر اززندگی ناامیدشد.......
تازه مسیم نبودوگرنه معلوم نبود چه بلایی سر المان عزیزمن میومد

trouble
2014/09/04, 16:27
جدی حال کردم
از بازی قشنگ حال کردی یاازباخت المان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟((89))
اگه از باخت المانه که((89))

Hermion
2014/09/04, 17:00
مسی نبوده چهارتا خوردن٬؟؟؟
آلمان خیلی خسته شده گویا!!!

...niam...
2014/09/05, 00:11
آرژانتین مسی رو هم نداشته! اصلا شاید اگه مسی نبود فینال رو آرژانتین می برد!

Prince-of-Persia
2014/09/06, 00:17
من اصلا قبول ندارم نتیجه رو به چند دلیل 1
:بازیکنان بزرگی از المان خداحافظی کرده بودن
2:المان شور و هیجان فینال رو نداشت (این بازی براشون مهم نبود ولی برای ارژانتین مهم بود همون بحث انتقام)

trouble
2014/09/06, 09:18
من اصلا قبول ندارم نتیجه رو به چند دلیل 1
:بازیکنان بزرگی از المان خداحافظی کرده بودن
2:المان شور و هیجان فینال رو نداشت (این بازی براشون مهم نبود ولی برای ارژانتین مهم بود همون بحث انتقام)
منم فک کنم گفتم 3تااز بازیکنا خداحافظی کردن...
کلوزه وگوتسه ونمیدونم کی همون اول تاپیک نوشته((231))
باهات موافقم وگرنه المان بیشتراز ایناس که به ارژانتین4-2ببازه